Ściana płaczu 2020

Ściana płaczu, czyli wyniki polskich kolarek i kolarzy w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2020.

Zwycięstwa INDYWIDUALNIE

Alan Banaszek (Mazowsze Serce Polski) - 1
Grand Prix Manavgat - Side (1.2)

Paweł Bernas (Mazowsze Serce Polski) - 1
Grand Prix Alanya (1.2)

Zwycięstwa ZESPOŁY

Mazowsze Serce Polski - 2
Grand Prix Alanya (1.2) - Paweł Bernas
Grand Prix Manavgat - Side (1.2) - Alan Banaszek

WYNIKI

08.03       Grote prijs Jean-Pierre Monseré 1.1 Stanisław Aniołkowski (CDT)    13      0:00 (5)
                                             Szymon Krawczyk (CDT)             35      0:00
                                             Szymon Tracz (CDT)                51      0:00
                                             Damian Papierski (CDT)            59      0:00
                                             Kacper Walkowiak (CDT)           122      5:33

08.03       Trofej Poreč - Poreč Trophy  1.2 Przemysław Kotulski              109      0:40

06.03-08.03 International Tour of Rhodes 2.2 Paweł Bernas (MSP)                 3      0:16 (26)
                                             Emanuel Piaskowy (MSP)            32      0:52
                                             Jakub Kaczmarek (MSP)             34      1:06
                                             Alan Banaszek (MSP)               38     10:36 (3)
                                             Michał Podlaski (MSP)             64     11:11
                                             Adrian Kurek (MSP)                84     20:38
                                             Patryk Biel                      116   1:00:42

04.03       Trofej Umag - Umag Trophy    1.2 Przemysław Kotulski               55      0:14

03.03       Le Samyn                     1.1 Filip Maciejuk (LPC)              89     10:10

01.03       Kuurne-Bruxelles-Kuurne    1.Pro Łukasz Wiśniowski (CCC)           50      0:03

01.03       Grand Prix Manavgat - Side   1.2 Alan Banaszek (MSP)                1       -   (40)
                                             Tobiasz Pawlak (MSP)              84      0:17
                                             Norbert Banaszek (MSP)           130      1:54
                                             Paweł Bernas (MSP)               131      1:55
                                             Jakub Kaczmarek (MSP)            135      2:25

01.03       Rhodes Grand Prix            1.2 Adrian Kurek (MSP)                 7      0:00 (5)
                                             Michał Podlaski (MSP)             23      0:00
                                             Emanuel Piaskowy (MSP)            61      0:00
                                             Patryk Biel                      101     16:57
                                             Marek Rutkiewicz (MSP)           123     23:45

29.02       Grand Prix Velo Alanya       1.2 Paweł Bernas (MSP)                 2      0:03 (30)
                                             Jakub Kaczmarek (MSP)              7      0:26 (5)
                                             Norbert Banaszek (MSP)            54      9:30

23.02-27.02 UAE Tour                   2.UWT Rafał Majka (BOH)                  5      2:11 (120)
                                             Kamil Gradek (CCC)                77     21:17
                                             Michał Gołaś (INS)                79     22:04

19.02-23.02 Volta ao Algarve           2.Pro Michał Kwiatkowski (INS)          14      2:08 (15)

19.02-23.02 Vuelta a Andalucia         2.Pro Łukasz Owsian (ARK)               56     26:54
                                             Tomasz Marczyński (LTS)           59     28:28

21.02-23.02 Tour des Alpes Maritimes     2.1 Łukasz Wiśniowski (CCC)           30      8:48

20.02-23.02 Tour of Antalya              2.1 Jakub Kaczmarek (MSP)             31      1:10
                                             Paweł Bernas (MSP)                66      7:37
                                             Tobiasz Pawlak (MSP)             121     22:45
                                             Adrian Banaszek (MSP)            123     23:18
                                             Alan Banaszek (MSP)              126     24:24
                                             Norbert Banaszek (MSP)           127     24:24

16.04       Clasica de Almeria         1.Pro Łukasz Owsian (ARK)               71      0:23

13.02-16.02 Tour de La Provence        2.Pro Michał Gołaś (INS)                66     19:11
                                             Michał Paluta (CCC)              110     33:08

14.02-15.02 Vuelta a Murcia              2.1 Kamil Małecki (CCC)               22     22:22 (3)

14.02       Grand Prix Gazipasa          1.2 Alan Banaszek (MSP)                3      0:00 (25)
                                             Norbert Banaszek (MSP)            46      0:06
                                             Paweł Bernas (MSP)                56      0:27
                                             Jakub Kaczmarek (MSP)             57      0:28
                                             Tobiasz Pawlak (MSP)              94      5:01
                                             Adrian Banaszek (MSP)             95      5:01

13.02       Grand Prix Alanya            1.2 Paweł Bernas (MSP)                 1       -   (40)
                                             Alan Banaszek (MSP)                4      1:04 (20)
                                             Tobiasz Pawlak (MSP)              41      9:39
                                             Norbert Banaszek (MSP)            55     12:29
                                             Adrian Banaszek (MSP)             58     14:46

05.02-09.02 Volta a la Comunitat Valenciana 2.Pro Tomasz Marczyński (LTS)      23      3:09 (5)
                                             Michał Kwiatkowski (INS)          32      5:51 (3)

05.02-09.02 Etoile de Besseges           2.1 Kamil Małecki (CCC)               28      3:43 (3)
                                             Michał Paluta (CCC)               36      4:46
                                             Kamil Gradek (CCC)                74     18:46

02.02       Cadel Evans Great Ocean RR 1.UWT Łukasz Wiśniowski (CCC)           20      0:50 (20)

26.01-02.02 Vuelta a San Juan          2.Pro Paweł Poljański (BOH)             13      3:41 (20)
                                             Maciej Bodnar (BOH)               98     27:20

02.02       Trofeo Playa de Palma - Palma 1.1 Tomasz Marczyński (LTS)         126      6:02

01.02       Cadel Evans Great Ocean RR 1.WWT Anna Plichta (TFS)                51      9:34

01.02       Trofeo Pollença - Andratx    1.1 Tomasz Marczyński (LTS)            6      1:22 (40)
                                             Rafał Majka (BOH)                 17      3:08 (3)

31.01       Trofeo Serra de Tramuntana   1.1 Rafał Majka (BOH)                 16      0:38 (3)
                                             Tomasz Marczyński (LTS)           69      9:28

30.01       Race Torquay                 1.1 Łukasz Wiśniowski (CCC)           41      0:11

30.01       Race Torquay                 1.1 Anna Plichta (TFS)                44      0:39

21.01-26.01 Tour Down Under            2.UWT Łukasz Wiśniowski (CCC)           48      5:20 (10)

16.01-19.01 Women's Tour Down Under    2.Pro Anna Plichta (TFS)                63     19:14

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

ARK : TEAM ARKEA - SAMSIC
BOH : BORA - HANSGROHE
CDT : CCC DEVELOPMENT TEAM
CCC : CCC TEAM
INS : TEAM INEOS
LTS : LOTTO SOUDAL
LPC : LEOPARD PRO CYCLING
MSP : MAZOWSZE SERCE POLSKI
SKC : TUFO - PARDUS PROSTEJOV
SKY : TEAM SKY
VOS : VOSTER ATS TEAM
WIB : WIBATECH MERX

CCC : CCC - LIV
CSR : CANYON // SRAM RACING
MAT : MASSI TACTIC WOMEN TEAM
TFS : TREK - SEGAFREDO

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: