Trofeo Playa de Palma - Palma 2020. Moschetti znowu przed Ackermannem

Włoch Matteo Moschetti (Trek-Segafredo) wygrał na Majorce Trofeo Playa de Palma - Palma, ostatni akt cyklu Challenge Mallorca.

Kolarz amerykańskiej ekipy na finiszu pokonał Niemca Pascala Ackermanna (Bora-hansgrohe) oraz swojego rodaka Andreę Pasqualona (Circus-Wanty Gobert).

Dla 23-latka to drugie zwycięstwo w rozpoczynającym europejski sezon cyklu wyścigów jednodniowych na Majorce. Włoch wcześniej najlepszy okazał się na trasie Trofeo Felanitx, także pokonują Ackermanna.

Wyniki Trofeo Playa de Palma - Palma 2020 (1.1), Palma - Playa de Plama (159,6 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Matteo MoschettiTrek-Segafredo3:46:29
2.Pascal AckermannBora-hansgrohe
3.Andrea PasqualonCircus-Wanty Gobert
4.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
5.Stefano OldaniLotto Soudal
6.Cédric BeullensSport Vlaanderen-Baloise
7.Juan José LobatoFundación-Orbea
8.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
9.Emīls LiepinsTrek-Segafredo
10.Giovanni LonardiBardiani-CSF-Faizanè
11.Enrique SanzEquipo Kern Pharma
12.Stefan BisseggerSzwajcaria
13.Tom van AsbroeckIsrael Start-Up Nation
14.Christophe NoppeTeam Arkéa Samsic
15.Théry SchirSwiss Racing Academy
16.Joaquín Rojas JoséMovistar Team
17.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
18.Jacob ScottCanyon dhb p/b Soreen
19.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA
20.Viacheslav KuznetsovGazprom-RusVelo
21.Paolo TotoWork Service Dynatek Vega
22.Robin FroidevauxSzwajcaria
23.Matis LouvelTeam Arkéa Samsic
24.Fabian PaumannSwiss Racing Academy
25.Rasmus IversenLotto Soudal
26.Alex PatonCanyon dhb p/b Soreen
27.Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF-Faizanè
28.Antonio AnguloFundación-Orbea
29.Lukas RueggSwiss Racing Academy
30.Willie SmitBurgos-BH
31.Antonio Jesus SotoFundación-Orbea
32.Jasper StuyvenTrek-Segafredo
33.Héctor SaezCaja Rural-Seguros RGA
34.Giacomo GaravagliaKometa Xstra Cycling Team
35.Maurits LammertinkCircus-Wanty Gobert
36.Héctor CarreteroMovistar Team
37.Manuel Gutierrez JoséGios Kiwi Atlántico
38.Lorenzo FortunatoVini Zabù-KTM
39.Francjasco ZandriWork Service Dynatek Vega00:04
40.Rüdiger SeligBora-hansgrohe
41.Loïc VliegenCircus-Wanty Gobert
42.Alex KirschTrek-Segafredo
43.Sander ArmeeLotto Soudal00:08
44.Francjasco Manuel BongiornoVini Zabù-KTM
45.Jempy DruckerBora-hansgrohe00:11
46.Mathias ReutimannSwiss Racing Academy
47.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
48.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
49.Giovanni CarboniBardiani-CSF-Faizanè
50.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo
51.Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation
52.Ryan MullenTrek-Segafredo
53.Jon AgirreEquipo Kern Pharma
54.Urko BerradeEquipo Kern Pharma
55.Brian van GoethemLotto Soudal
56.Joab SchneiterSwiss Racing Academy
57.Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation00:15
58.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
59.Matthias BrandleIsrael Start-Up Nation
60.Nils PolittIsrael Start-Up Nation
61.Patrick GamperBora-hansgrohe
62.Enric MasMovistar Team
63.Harm VanhouckeLotto Soudal
64.Jaume SuredaBurgos-BH00:21
65.Rémy MertzLotto Soudal00:26
66.Andreas SchillingerBora-hansgrohe00:40
67.Diego LopezFundación-Orbea00:44
68.Lennard KamnaBora-hansgrohe01:02
69.Miguel Angel FernandezGios Kiwi Atlántico02:42
70.Dario PuccioniWork Service Dynatek Vega
71.Per MunstermannTeam SKS Sauerland NRW
72.Alex MolenaarBurgos-BH
73.Quinn SimmonsTrek-Segafredo
74.Abram StockmanTeam SKS Sauerland NRW
75.Isaac CantonBurgos-BH
76.Alejandro RoperoKometa Xstra Cycling Team
77.Jérôme BaugniesCanyon dhb p/b Soreen
78.Mathias LarsenKometa Xstra Cycling Team
79.Yurgen RamirezGios Kiwi Atlántico
80.Dmitry StrakhovGazprom-RusVelo
81.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
82.Guy SagivIsrael Start-Up Nation
83.Valère ThiebaudSzwajcaria
84.Oier LazkanoCaja Rural-Seguros RGA
85.Alex VogelSwiss Racing Academy
86.Kenny de KeteleSport Vlaanderen-Baloise
87.Jaime CastrilloEquipo Kern Pharma
88.Ivan MorenoEquipo Kern Pharma
89.Sergio AraizEquipo Kern Pharma
90.Félix Parra JoséEquipo Kern Pharma
91.Yves LutolfSwiss Racing Academy
92.Alfdan de DeckerCircus-Wanty Gobert
93.Simone BevilacquaVini Zabù-KTM
94.Alvaro CuadrosCaja Rural-Seguros RGA02:59
95.Fabio van Den BosscheSport Vlaanderen-Baloise04:19
96.Gilles de WildeSport Vlaanderen-Baloise04:49
97.Sergio Roman MartinCaja Rural-Seguros RGA
98.Julian BraunTeam SKS Sauerland NRW
99.Emil AnderssonMemil-CCN Pro Cycling
100.Carl LjunggrenMemil-CCN Pro Cycling
101.Raul ColomboWork Service Dynatek Vega
102.Carmelo UrbanoCaja Rural-Seguros RGA
103.Lukas BaldingerTeam SKS Sauerland NRW
104.Artem NychGazprom-RusVelo
105.Antonio PuppioKometa Xstra Cycling Team
106.Antonio SantoroWork Service Dynatek Vega
107.Etienne van EmpelVini Zabù-KTM
108.Alessandro PessotBardiani-CSF-Faizanè
109.Jacopo MoscaTrek-Segafredo
110.Lluís MasMovistar Team
111.Franklin ChaconGios Kiwi Atlántico06:02
112.Fernando LopesGios Kiwi Atlántico
113.Petr RikunovGazprom-RusVelo
114.David GalarretaGios Kiwi Atlántico
115.Matteo RotondiWork Service Dynatek Vega
116.Manuel PenalverBurgos-BH
117.Michiel StockmanTeam SKS Sauerland NRW
118.Dzmitry ZhyhunouFundación-Orbea
119.Jacob HennessyCanyon dhb p/b Soreen
120.Alexis RenardIsrael Start-Up Nation
121.Mattia BevilacquaVini Zabù-KTM
122.Márton DinaKometa Xstra Cycling Team
123.Fabio MazzuccoBardiani-CSF-Faizanè
124.Matteo PelucchiBardiani-CSF-Faizanè
125.Thomas StewartCanyon dhb p/b Soreen
126.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal
127.Lars KulbeTeam SKS Sauerland NRW
128.Ricardo VilelaBurgos-BH
129.Albert TorresMovistar Team
130.Gotzon MartinFundación-Orbea
131.Emiel PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
132.Robert ScottCanyon dhb p/b Soreen08:32
133.Ollie MorganMemil-CCN Pro Cycling
DNFDaniel ViegasKometa Xstra Cycling Team
DNFDavide VillellaMovistar Team
DNFChristoffer ErikssonMemil-CCN Pro Cycling
DNFMikel IturriaFundación-Orbea
DNFMauro SchmidSzwajcaria
DNFJon Knolle
DNFEmanuel BuchmannBora-hansgrohe
DNFAndreas AnderssonMemil-CCN Pro Cycling
DNFAlessandro IacchiVini Zabù-KTM
DNFAlejandro RegueiroGios Kiwi Atlántico
DNFLukas BaldingerTeam SKS Sauerland NRW
DNFŁukasz OwsianTeam Arkéa Samsic
DNFNicolas CoppolinoWork Service Dynatek Vega
DNFCristian ScaroniGazprom-RusVelo
DNFAlex ColmanCanyon dhb p/b Soreen
DNFWillhelm WallinderMemil-CCN Pro Cycling
DNFSimone PetilliCircus-Wanty Gobert
DNFLaurin BachmannSzwajcaria
DNFErik FetterKometa Xstra Cycling Team
DNFDario CataldoMovistar Team
DNFWincent WallinderMemil-CCN Pro Cycling
DNFJuan Felipe OsorioBurgos-BH
DNFTristan MarguetSzwajcaria
DNFNico SelenatiSzwajcaria
DNSElie Gesbert
DNSOdd Christian EikingCircus-Wanty Gobert

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: