Włoch Matteo Moschetti (Trek-Segafredo) wygrał na Majorce Trofeo Playa de Palma – Palma, ostatni akt cyklu Challenge Mallorca.
Kolarz amerykańskiej ekipy na finiszu pokonał Niemca Pascala Ackermanna (Bora-hansgrohe) oraz swojego rodaka Andreę Pasqualona (Circus-Wanty Gobert).
Dla 23-latka to drugie zwycięstwo w rozpoczynającym europejski sezon cyklu wyścigów jednodniowych na Majorce. Włoch wcześniej najlepszy okazał się na trasie Trofeo Felanitx, także pokonują Ackermanna.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | 3:46:29 |
2. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | |
3. | Andrea Pasqualon | Circus-Wanty Gobert | |
4. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
5. | Stefano Oldani | Lotto Soudal | |
6. | Cédric Beullens | Sport Vlaanderen-Baloise | |
7. | Juan José Lobato | Fundación-Orbea | |
8. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | |
9. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | |
10. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
11. | Enrique Sanz | Equipo Kern Pharma | |
12. | Stefan Bissegger | Szwajcaria | |
13. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
14. | Christophe Noppe | Team Arkéa Samsic | |
15. | Théry Schir | Swiss Racing Academy | |
16. | Joaquín Rojas José | Movistar Team | |
17. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
18. | Jacob Scott | Canyon dhb p/b Soreen | |
19. | Xavier Canellas | Caja Rural-Seguros RGA | |
20. | Viacheslav Kuznetsov | Gazprom-RusVelo | |
21. | Paolo Toto | Work Service Dynatek Vega | |
22. | Robin Froidevaux | Szwajcaria | |
23. | Matis Louvel | Team Arkéa Samsic | |
24. | Fabian Paumann | Swiss Racing Academy | |
25. | Rasmus Iversen | Lotto Soudal | |
26. | Alex Paton | Canyon dhb p/b Soreen | |
27. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF-Faizanè | |
28. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | |
29. | Lukas Ruegg | Swiss Racing Academy | |
30. | Willie Smit | Burgos-BH | |
31. | Antonio Jesus Soto | Fundación-Orbea | |
32. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | |
33. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | |
34. | Giacomo Garavaglia | Kometa Xstra Cycling Team | |
35. | Maurits Lammertink | Circus-Wanty Gobert | |
36. | Héctor Carretero | Movistar Team | |
37. | Manuel Gutierrez José | Gios Kiwi Atlántico | |
38. | Lorenzo Fortunato | Vini Zabù-KTM | |
39. | Francjasco Zandri | Work Service Dynatek Vega | 00:04 |
40. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
41. | Loïc Vliegen | Circus-Wanty Gobert | |
42. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | |
43. | Sander Armee | Lotto Soudal | 00:08 |
44. | Francjasco Manuel Bongiorno | Vini Zabù-KTM | |
45. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | 00:11 |
46. | Mathias Reutimann | Swiss Racing Academy | |
47. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
48. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
49. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF-Faizanè | |
50. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
51. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
52. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
53. | Jon Agirre | Equipo Kern Pharma | |
54. | Urko Berrade | Equipo Kern Pharma | |
55. | Brian van Goethem | Lotto Soudal | |
56. | Joab Schneiter | Swiss Racing Academy | |
57. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | 00:15 |
58. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
59. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | |
60. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
61. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
62. | Enric Mas | Movistar Team | |
63. | Harm Vanhoucke | Lotto Soudal | |
64. | Jaume Sureda | Burgos-BH | 00:21 |
65. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | 00:26 |
66. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 00:40 |
67. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | 00:44 |
68. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 01:02 |
69. | Miguel Angel Fernandez | Gios Kiwi Atlántico | 02:42 |
70. | Dario Puccioni | Work Service Dynatek Vega | |
71. | Per Munstermann | Team SKS Sauerland NRW | |
72. | Alex Molenaar | Burgos-BH | |
73. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | |
74. | Abram Stockman | Team SKS Sauerland NRW | |
75. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
76. | Alejandro Ropero | Kometa Xstra Cycling Team | |
77. | Jérôme Baugnies | Canyon dhb p/b Soreen | |
78. | Mathias Larsen | Kometa Xstra Cycling Team | |
79. | Yurgen Ramirez | Gios Kiwi Atlántico | |
80. | Dmitry Strakhov | Gazprom-RusVelo | |
81. | Franck Bonnamour | Team Arkéa Samsic | |
82. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
83. | Valère Thiebaud | Szwajcaria | |
84. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | |
85. | Alex Vogel | Swiss Racing Academy | |
86. | Kenny de Ketele | Sport Vlaanderen-Baloise | |
87. | Jaime Castrillo | Equipo Kern Pharma | |
88. | Ivan Moreno | Equipo Kern Pharma | |
89. | Sergio Araiz | Equipo Kern Pharma | |
90. | Félix Parra José | Equipo Kern Pharma | |
91. | Yves Lutolf | Swiss Racing Academy | |
92. | Alfdan de Decker | Circus-Wanty Gobert | |
93. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù-KTM | |
94. | Alvaro Cuadros | Caja Rural-Seguros RGA | 02:59 |
95. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:19 |
96. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:49 |
97. | Sergio Roman Martin | Caja Rural-Seguros RGA | |
98. | Julian Braun | Team SKS Sauerland NRW | |
99. | Emil Andersson | Memil-CCN Pro Cycling | |
100. | Carl Ljunggren | Memil-CCN Pro Cycling | |
101. | Raul Colombo | Work Service Dynatek Vega | |
102. | Carmelo Urbano | Caja Rural-Seguros RGA | |
103. | Lukas Baldinger | Team SKS Sauerland NRW | |
104. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
105. | Antonio Puppio | Kometa Xstra Cycling Team | |
106. | Antonio Santoro | Work Service Dynatek Vega | |
107. | Etienne van Empel | Vini Zabù-KTM | |
108. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF-Faizanè | |
109. | Jacopo Mosca | Trek-Segafredo | |
110. | Lluís Mas | Movistar Team | |
111. | Franklin Chacon | Gios Kiwi Atlántico | 06:02 |
112. | Fernando Lopes | Gios Kiwi Atlántico | |
113. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
114. | David Galarreta | Gios Kiwi Atlántico | |
115. | Matteo Rotondi | Work Service Dynatek Vega | |
116. | Manuel Penalver | Burgos-BH | |
117. | Michiel Stockman | Team SKS Sauerland NRW | |
118. | Dzmitry Zhyhunou | Fundación-Orbea | |
119. | Jacob Hennessy | Canyon dhb p/b Soreen | |
120. | Alexis Renard | Israel Start-Up Nation | |
121. | Mattia Bevilacqua | Vini Zabù-KTM | |
122. | Márton Dina | Kometa Xstra Cycling Team | |
123. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
124. | Matteo Pelucchi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
125. | Thomas Stewart | Canyon dhb p/b Soreen | |
126. | Tomasz Marczyński | Lotto Soudal | |
127. | Lars Kulbe | Team SKS Sauerland NRW | |
128. | Ricardo Vilela | Burgos-BH | |
129. | Albert Torres | Movistar Team | |
130. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | |
131. | Emiel Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
132. | Robert Scott | Canyon dhb p/b Soreen | 08:32 |
133. | Ollie Morgan | Memil-CCN Pro Cycling | |
DNF | Daniel Viegas | Kometa Xstra Cycling Team | |
DNF | Davide Villella | Movistar Team | |
DNF | Christoffer Eriksson | Memil-CCN Pro Cycling | |
DNF | Mikel Iturria | Fundación-Orbea | |
DNF | Mauro Schmid | Szwajcaria | |
DNF | Jon Knolle | ||
DNF | Emanuel Buchmann | Bora-hansgrohe | |
DNF | Andreas Andersson | Memil-CCN Pro Cycling | |
DNF | Alessandro Iacchi | Vini Zabù-KTM | |
DNF | Alejandro Regueiro | Gios Kiwi Atlántico | |
DNF | Lukas Baldinger | Team SKS Sauerland NRW | |
DNF | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
DNF | Nicolas Coppolino | Work Service Dynatek Vega | |
DNF | Cristian Scaroni | Gazprom-RusVelo | |
DNF | Alex Colman | Canyon dhb p/b Soreen | |
DNF | Willhelm Wallinder | Memil-CCN Pro Cycling | |
DNF | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | |
DNF | Laurin Bachmann | Szwajcaria | |
DNF | Erik Fetter | Kometa Xstra Cycling Team | |
DNF | Dario Cataldo | Movistar Team | |
DNF | Wincent Wallinder | Memil-CCN Pro Cycling | |
DNF | Juan Felipe Osorio | Burgos-BH | |
DNF | Tristan Marguet | Szwajcaria | |
DNF | Nico Selenati | Szwajcaria | |
DNS | Elie Gesbert | ||
DNS | Odd Christian Eiking | Circus-Wanty Gobert |