Zdenek Stybar po ataku na ostatnim kilometrze ubiegł sprinterów i wygrał szósty etap Vuelta a San Juan.
Kolarz Deceuninck-Quick-Step na mecie zameldował się przed Kolumbijczykiem Juanem Sebastianem Molano (UAE Team Emirates) i Francuzem Rudym Barbierem (Israel Start-Up Nation).
Liderem zmagań pozostał Belg Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step).
Przedostatni odcinek rywalizacja na szosach Argentyny w teorii należeć miał do sprinterów. W połowie 174-kilometrowego etapu wyrastały jednak dwa niewielkie podjazdy, a w położonej przed metą Villa General San Martin droga nieznacznie wznosiła się, jeszcze przed finiszem na torze wyścigowym przechodząc w płaskowyż.
Trudy ucieczki w ponad 40-stopniowym upale podejmowało kilka grupek, ale odjechać dało się dopiero Jokinowi Aranburu (Fundcion Orbea), Cristoper Jurado (Reprezentacja Panamy) oraz Veljko Stojnicowi (Vini Zabu-KTM).
Trójka uzyskała 3 minuty i 30 sekund przewagi nad peletonem, co pozwoliło jej na zebranie punktów na lotnej premii i pierwszej górskiej premii. Punktował dwukrotnie Jurado, ale na półmetku etapu peleton miał uciekinierów w zasięgu wzroku. Akcję zaczepną na drugiej górskiej premii organizował Oscar Sevilla (Team Medellin), co rozruszało peleton do kolejnych prób.
Wiekowy Hiszpan zdobył punkty na premii, ale w ucieczce zmienili go młodsi koledzy: Laureano Rosas (Transportes Puertas de Cuyo), Mirco Maestri (Bardiani CSF-Faizane), Andrea Di Renzo (Vini Zabu-KTM) oraz Agustin Fraysse (Reprezentacja Argentyny).
Grupka stanowiła główny obiekt zainteresowania ekip Bora-hansgrohe, Deceuninck-Quick-Step i UAE Team Emirates, które narzuciły mocne tempo i zakończyły akcję na 15 kilometrów przed metą.
W finale wszystko zmierzało ku sprintowi z grupy, ale atak Zdenka Stybara rozbił ten układ. Czech wyrwał się do przodu na 500 metrów przed metą, a ponieważ z tonu natychmiast spuścili jego koledzy, w pościg ruszyli Rudy Barbier i Juan Sebastina Molano. Dwójce nie udało się złapać koła doświadczonego byłego przełajowca i to kolarz Patricka Lefevere’a świętował na mecie.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | 3:56:51 |
2. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | |
3. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | |
4. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
5. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
6. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | |
7. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
8. | Nicolás Javier Naranjo | Agrupacion Virgen de Fatima | |
9. | Nelson Andrés Soto | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
10. | Colin Joyce | Rally Cycling | |
11. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
12. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
13. | Leonardo Basso | Włochy | |
14. | Mikel Alonso | Fundación-Orbea | |
15. | Sebastián Mora | Movistar Team | |
16. | Marco Benfatto | Bardiani-CSF-Faizanè | |
17. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
18. | Roman Maikin | Rosja | |
19. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
20. | Maris Bogdanovics | Amore & Vita-Prodir | |
21. | Lucas Manuel Gaday | Argentyna | |
22. | Johan Jacobs | Movistar Team | |
23. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
24. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | |
25. | Tomas Contte | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
26. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | |
27. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | |
28. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | |
29. | Ricardo Escuela | Agrupacion Virgen de Fatima | |
30. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
31. | German Nicolás Tivani | Agrupacion Virgen de Fatima | |
32. | Matteo Busato | Vini Zabù-KTM | |
33. | Oscar Sevilla | Team Medellin | |
34. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
35. | Umberto Marengo | Vini Zabù-KTM | |
36. | Davide Appollonio | Amore & Vita-Prodir | |
37. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
38. | Yeisson Ferney Casallas Rincon | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
39. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
40. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
41. | Maximiliano Ezequiel Navarrete | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
42. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
43. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | |
44. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
45. | Juan Pablo Dotti | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
46. | Jose Tito Hernandez | Team Medellin | |
47. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
48. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
49. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
50. | César Nicolás Paredes | Team Medellin | |
51. | Humberto Rujano José | Venezuela | |
52. | Iñigo Elosegui | Movistar Team | |
53. | Oscar Nehuen Bazan | Argentyna | |
54. | Filippo Ganna | Włochy | |
55. | Eduin Becerra | Venezuela | |
56. | Brayan Sanchez | Team Medellin | |
57. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | |
58. | Alain Quispe | Peru | |
59. | Unai Cuadrado | Fundación-Orbea | |
60. | César Enrique Garate | Peru | |
61. | Iuri Filosi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
62. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | |
63. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
64. | Vinicius Rangel Costa | Brazylia | |
65. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
66. | Alessandro Ferreira GuimarÃes | Brazylia | |
67. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
68. | Royner Navarro | Peru | |
69. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
70. | Cristopher Robin Jurado | Panama | |
71. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
72. | Juan Javier Melivilo | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 00:15 |
73. | Simone Ravanelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
74. | Martin Reyes José | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
75. | Andrea Garosio | Vini Zabù-KTM | |
76. | Diego Andres Camargo | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
77. | Laureano Rosas | Transportes Puertas de Cuyo | |
78. | Jorge Castelblanco | Panama | |
79. | Franklin Archibold | Panama | |
80. | Kevin Castro | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
81. | Leonardo Henrique Finkler | Brazylia | 00:19 |
82. | Walter Vargas | Team Medellin | 00:23 |
83. | Abdul Lorenzo | Panama | |
84. | Anderson Timoteo Paredes | Venezuela | |
85. | Jose Alarcon | Venezuela | |
86. | Bolivar Espinoza | Panama | |
87. | Renzo Obando | Argentyna | |
88. | William David Munoz | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
89. | Rubén Ramos | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
90. | Nathan Brown | Rally Cycling | |
91. | Jokin Aranburu | Fundación-Orbea | |
92. | Oscar Alfredo Gomez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
93. | Andre Eduardo Gohr | Brazylia | 00:28 |
94. | Kyle Murphy | Rally Cycling | 00:30 |
95. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 00:32 |
96. | Leonardo Rodriguez | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 00:35 |
97. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 00:37 |
98. | Carlos Samudio | Panama | 00:40 |
99. | Iginio Daniel Lucero | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 00:43 |
100. | Omar Alberto Mendoza | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 00:00 |
101. | Clever Martinez | Venezuela | 00:46 |
102. | Robin Carpenter | Rally Cycling | |
103. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
104. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:49 |
105. | Nestor Emiliano Ruiz Hugo | Peru | 00:52 |
106. | Sergey Rostovtsev | Rosja | |
107. | Sebastian Cianci | Argentyna | 01:08 |
108. | Riccardo Marchesini | Amore & Vita-Prodir | |
109. | Alexey Limaylla | Peru | 01:11 |
110. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
111. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | |
112. | Emiliano Ibarra | Transportes Puertas de Cuyo | 01:23 |
113. | Leandro Carlos Messineo | Transportes Puertas de Cuyo | |
114. | Mamyr Stash | Rosja | |
115. | Rúben SimÃo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
116. | Carlos Betancur | Movistar Team | 01:27 |
117. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | 01:30 |
118. | Mauro Abel Richeze | Transportes Puertas de Cuyo | |
119. | Patrick Schelling | Israel Start-Up Nation | 01:40 |
120. | Travis Mccabe | Israel Start-Up Nation | |
121. | Efrain Tolosa | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 01:58 |
122. | Magno Nazaret | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
123. | Jonathan Milan | Włochy | |
124. | Maximo Rojas | Venezuela | |
125. | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | 02:09 |
126. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | 02:18 |
127. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 02:44 |
128. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 03:09 |
129. | Antonio Zullo | Amore & Vita-Prodir | |
130. | AndreadiRenzo | Vini Zabù-KTM | |
131. | Rob Britton | Rally Cycling | 03:26 |
132. | Alejandro Duran | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 03:41 |
133. | Nicolas Dalla Valle | Bardiani-CSF-Faizanè | |
134. | Robinson Steven Ruiz | Peru | 03:44 |
135. | Filippo Zaccanti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
136. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 04:04 |
137. | Vladimir Ilchenko | Rosja | |
138. | Alexander Evtushenko | Rosja | |
139. | Augustin Fraysse | Argentyna | 04:21 |
140. | Francisco Montes | Argentyna | |
141. | Daniel Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | |
142. | Gerardo Matías Tivani | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
143. | Gabriel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
144. | Leandro Velardez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
145. | Daniel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
146. | Matvey Mamykin | Rosja | 06:36 |
147. | Michele Scartezzini | Włochy | 06:42 |
148. | Francjasco Lamon | Włochy | |
149. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | |
150. | Davide Plebani | Włochy | |
151. | Juan Ignacio Curuchet | Argentyna | |
152. | Emiliano Contreras | Transportes Puertas de Cuyo | |
153. | Peio Goikoetxea | Fundación-Orbea | |
154. | Gerardo Atencio | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
155. | Leonardo Cobarrubia | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
156. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | |
157. | Héctor Lucero | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
158. | Weimar Alfonso Roldan | Team Medellin | 15:31 |
159. | Alejandro Quilci | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 18:09 |
160. | Dario Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | |
161. | Matias David Maggiora | Sindicato Empleados Públicos of San Juan |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 20:15:56 |
2. | Filippo Ganna | Włochy | 00:33 |
3. | Oscar Sevilla | Team Medellin | 01:01 |
4. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 01:21 |
5. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:11 |
6. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 02:27 |
7. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | 02:28 |
8. | César Nicolás Paredes | Team Medellin | 02:36 |
9. | Gavin Mannion | Rally Cycling | 02:53 |
10. | Juan Pablo Dotti | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 03:05 |
11. | German Nicolás Tivani | Agrupacion Virgen de Fatima | 03:14 |
12. | Juan Javier Melivilo | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 03:27 |
13. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 03:41 |
14. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | 04:00 |
15. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:24 |
16. | Ricardo Escuela | Agrupacion Virgen de Fatima | 04:36 |
17. | Omar Alberto Mendoza | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 04:42 |
18. | Diego Andres Camargo | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 04:53 |
19. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 04:54 |
20. | Iñigo Elosegui | Movistar Team | 04:56 |
21. | Humberto Rujano José | Venezuela | 05:02 |
22. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 05:17 |
23. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 05:18 |
24. | Colin Joyce | Rally Cycling | |
25. | Laureano Rosas | Transportes Puertas de Cuyo | 05:31 |
26. | Vinicius Rangel Costa | Brazylia | 05:45 |
27. | Roman Maikin | Rosja | 05:47 |
28. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | 05:49 |
29. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 05:50 |
30. | Martin Reyes José | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 06:14 |
31. | Matteo Busato | Vini Zabù-KTM | 06:40 |
32. | Eduin Becerra | Venezuela | 07:05 |
33. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 07:29 |
34. | Yeisson Ferney Casallas Rincon | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 07:42 |
35. | Jorge Castelblanco | Panama | 08:10 |
36. | Oscar Nehuen Bazan | Argentyna | 08:31 |
37. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | 09:20 |
38. | Brayan Sanchez | Team Medellin | 09:26 |
39. | Patrick Schelling | Israel Start-Up Nation | 09:30 |
40. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 10:05 |
41. | Rubén Ramos | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 10:29 |
42. | Andrea Garosio | Vini Zabù-KTM | 11:11 |
43. | Royner Navarro | Peru | 11:40 |
44. | Leonardo Henrique Finkler | Brazylia | 11:50 |
45. | Simone Ravanelli | Androni Giocattoli-Sidermec | 12:02 |
46. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 12:14 |
47. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 12:37 |
48. | Nathan Brown | Rally Cycling | 12:44 |
49. | Anderson Timoteo Paredes | Venezuela | 13:29 |
50. | Jose Alarcon | Venezuela | 14:08 |
51. | Walter Vargas | Team Medellin | 14:30 |
52. | Alexander Evtushenko | Rosja | 14:42 |
53. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | 14:49 |
54. | Magno Nazaret | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 15:15 |
55. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 15:31 |
56. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 15:39 |
57. | Leandro Carlos Messineo | Transportes Puertas de Cuyo | 15:40 |
58. | Sebastián Mora | Movistar Team | 15:52 |
59. | Alejandro Duran | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 15:53 |
60. | Umberto Marengo | Vini Zabù-KTM | 16:13 |
61. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | 16:16 |
62. | Unai Cuadrado | Fundación-Orbea | 16:26 |
63. | Daniel Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | 16:33 |
64. | Robin Carpenter | Rally Cycling | 16:42 |
65. | Andre Eduardo Gohr | Brazylia | 16:43 |
66. | Carlos Betancur | Movistar Team | 17:27 |
67. | Cristopher Robin Jurado | Panama | 17:59 |
68. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | 18:01 |
69. | Kyle Murphy | Rally Cycling | 19:31 |
70. | Nicolás Javier Naranjo | Agrupacion Virgen de Fatima | 19:56 |
71. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | 21:24 |
72. | Rob Britton | Rally Cycling | 21:57 |
73. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 22:09 |
74. | Johan Jacobs | Movistar Team | 22:28 |
75. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 22:32 |
76. | Maximiliano Ezequiel Navarrete | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 22:57 |
77. | Clever Martinez | Venezuela | 23:06 |
78. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 23:15 |
79. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | 23:19 |
80. | Iuri Filosi | Bardiani-CSF-Faizanè | 23:47 |
81. | Mikel Alonso | Fundación-Orbea | 23:53 |
82. | Jose Tito Hernandez | Team Medellin | 24:08 |
83. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 24:19 |
84. | Leonardo Basso | Włochy | 24:28 |
85. | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | 24:55 |
86. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | 24:59 |
87. | Tomas Contte | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 25:08 |
88. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | 25:14 |
89. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | 25:21 |
90. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 26:08 |
91. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | 26:11 |
92. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | 26:19 |
93. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | 26:31 |
94. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 26:40 |
95. | Riccardo Marchesini | Amore & Vita-Prodir | 26:42 |
96. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 27:02 |
97. | Marco Benfatto | Bardiani-CSF-Faizanè | 27:15 |
98. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | 27:20 |
99. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | 27:28 |
100. | Maris Bogdanovics | Amore & Vita-Prodir | 27:29 |
101. | Lucas Manuel Gaday | Argentyna | 27:34 |
102. | Mamyr Stash | Rosja | 27:42 |
103. | Travis Mccabe | Israel Start-Up Nation | 28:53 |
104. | Nelson Andrés Soto | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 29:19 |
105. | Renzo Obando | Argentyna | 29:38 |
106. | Jonathan Milan | Włochy | 29:51 |
107. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | 30:42 |
108. | Leonardo Rodriguez | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 32:16 |
109. | AndreadiRenzo | Vini Zabù-KTM | 32:45 |
110. | Davide Appollonio | Amore & Vita-Prodir | 33:11 |
111. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | 33:14 |
112. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 33:18 |
113. | Michele Scartezzini | Włochy | 33:35 |
114. | Franklin Archibold | Panama | 33:51 |
115. | Alessandro Ferreira GuimarÃes | Brazylia | 34:59 |
116. | Antonio Zullo | Amore & Vita-Prodir | 35:37 |
117. | William David Munoz | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 35:51 |
118. | Emiliano Ibarra | Transportes Puertas de Cuyo | 35:52 |
119. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 36:19 |
120. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | 36:52 |
121. | Leonardo Cobarrubia | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 37:25 |
122. | Peio Goikoetxea | Fundación-Orbea | 37:38 |
123. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 37:46 |
124. | Weimar Alfonso Roldan | Team Medellin | 38:37 |
125. | Oscar Alfredo Gomez | Agrupacion Virgen de Fatima | 40:37 |
126. | Mauro Abel Richeze | Transportes Puertas de Cuyo | 41:26 |
127. | Carlos Samudio | Panama | 41:55 |
128. | Matvey Mamykin | Rosja | 41:59 |
129. | Nicolas Dalla Valle | Bardiani-CSF-Faizanè | 42:04 |
130. | Francjasco Lamon | Włochy | 44:03 |
131. | César Enrique Garate | Peru | 44:10 |
132. | Davide Plebani | Włochy | 46:04 |
133. | Gerardo Matías Tivani | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 46:15 |
134. | Bolivar Espinoza | Panama | 48:00 |
135. | Filippo Zaccanti | Bardiani-CSF-Faizanè | 48:16 |
136. | Kevin Castro | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 48:43 |
137. | Vladimir Ilchenko | Rosja | 48:50 |
138. | Maximo Rojas | Venezuela | 50:14 |
139. | Jokin Aranburu | Fundación-Orbea | 50:56 |
140. | Alain Quispe | Peru | 51:06 |
141. | Sebastian Cianci | Argentyna | 51:49 |
142. | Iginio Daniel Lucero | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 51:54 |
143. | Abdul Lorenzo | Panama | 51:55 |
144. | Augustin Fraysse | Argentyna | 52:55 |
145. | Emiliano Contreras | Transportes Puertas de Cuyo | 53:48 |
146. | Robinson Steven Ruiz | Peru | 53:49 |
147. | Leandro Velardez | Agrupacion Virgen de Fatima | 54:15 |
148. | Efrain Tolosa | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 55:11 |
149. | Francisco Montes | Argentyna | 55:22 |
150. | Gabriel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 56:04 |
151. | Nestor Emiliano Ruiz Hugo | Peru | 57:33 |
152. | Sergey Rostovtsev | Rosja | 58:49 |
153. | Dario Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | 1:00:12 |
154. | Daniel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 1:00:36 |
155. | Gerardo Atencio | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 1:03:37 |
156. | Juan Ignacio Curuchet | Argentyna | 1:04:04 |
157. | Alexey Limaylla | Peru | 1:04:09 |
158. | Alejandro Quilci | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 1:07:08 |
159. | Rúben SimÃo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 1:10:26 |
160. | Matias David Maggiora | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 1:22:10 |
161. | Héctor Lucero | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 1:29:09 |
Copyright © rowery.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.