Skład TC Chrobry Scott Głogów na sezon 2020

Polski zespół TC Chrobry Scott Głogów zaprezentował skład na sezon 2020.

W nadchodzącym roku formację z Dolnego Śląska będzie reprezentować 12 zawodników. W głogowskim zespole zdecydowali się pozostać: Damian Bieniek, Patryk Gieracki, Piotr Mierzyński i Marcin Zarębski, a do wspominanej czwórki dołączyli: Jakub Byczkowski, Dominik Kopiwoda, Łukasz Michalski, Daniel Poniatowski, Dawid Sędzik, Kacper Simiński, a także reprezentant Ukrainy Vitalii Pylypchuk oraz Adam Kuś, który w minionym sezonie reprezentował Hurom BDC Development.

Wśród nowych zawodników na wyróżnienie zasługują Michalski i Byczkowski, którzy w sezonach 2018 i 2019 w rywalizacji juniorów zdobyli złote medale mistrzostw Polski w wyścigu ze startu wspólnego. Byczkowski był również najlepszym Polakiem podczas Mistrzostw Europy w Alkmaar (2019).

Warto wspomnieć, że z głogowskiego zespołu do ekipy Voster ATS przeszedł Jakub Murias, a Karol Kuklewicz i Paweł Szóstka przenoszą się do drużyny Wibatech Merx Wrocław.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: