Quinten Hermans podejdzie do Fleche Wallonne

Quinten Hermans

Quinten Hermans rozpoczął nowy rok od zmiany ekipy i 6. miejsca w wyścigu w Baal. Ten czołowy przełajowiec w najbliższych miesiącach zaliczy kilka ważnych imprez szosowych.

24-latkiem w okresie transferowym interesowały się Total Direct Energie i Lotto Soudal, ale ostatecznie z grupy Telenet Fidea Lions przeszedł do Tormans CX Team, za którym na błotnistych trasach kryje się ProTeam Circus-Wanty Gobert.

Hermans nieźle radzący sobie na krótkich podjazdach – drugi w Tour de Wallonie 2018 - sezon szosowy rozpocznie 18 marca na Danilith Nokere Koerse (1.Pro), a jego docelowym wyścigiem będzie Strzała Walońska.

Quinten prawdopodobnie pojedzie także Liege-Bastogne-Liege, Amstel Gold Race i/lub Tour de Romandie

– powiedział w „Het Laatste Nieuws” menadżer Circus-Wanty Gobert, Hilaire van der Schueren.

Wielki Tour na razie nie wchodzi raczej w w grę, niech spokojnie dojrzewa na poziomie WorldTour. Biorąc pod uwagę, że Van der Poel i Van Aert w przyszłości nie będą tak mocno zaangażowani w przełaje, pozwoli nam to na działania umożliwiające realizację ambitnego celu, jakim jest zostanie najlepszą przełajową ekipą w Belgii. Środki na to posiadamy

– dodał Van der Schueren.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: