Israel Cycling Academy przemienia się w Israel Start-Up Nation

Szaty Israel Start-Up Nation 2020

Grupa Israel Cycling Academy do sezonu 2020 przystąpi w nowych koszulkach oraz pod nazwą Israel Start-Up Nation.

Izraelska formacja w szósty rok działalności wkroczy z licencją UCI WorldTour, którą odkupiła od Katusha-Alpecin. Skład w związku z tym został poważnie wzmocniony, m. in. pojawią się Andre Greipel (Arkea-Samsic), Travis McCabe (Floyd's Pro Cycling), Daniel Navarro (Katusha-Alpecin), Nils Politt (Katusha-Alpecin), Daniel Martin (UAE Team Emirates), Rick Zabel (Katusha-Alpecin) i Alex Dowsett (Katusha-Alpecin).

Kolarzy izraelskich będzie czterech: Itama Einhorn, Omer Goldstein, Guy Niv i Guy Sagiv. Jeden z nich powinien zostać wybrany do składu na Tour de France.

Głównym sponsorem została firma Start-up National Central, z siedzibą w Tel Awiwie, która kojarzy izraelskie przedsiębiorstwa z międzynarodowymi inwestorami. Filia kontynentalna pozostanie pod nazwą Israel Cycling Academy, skupiając ośmiu młodych zawodników z Izraela i ośmiu z innych krajów.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: