Zdenek Stybar przedstawił swój kalendarz przełajowy

Zdenek Stybar

Osiem wyścigów przełajowych, w niespełna miesiąc, zaliczy zimą Zdenek Stybar.

Trzykrotny mistrz świata w tej specjalności (2010, 2011, 2014) rozpocznie 7 grudnia w Essen, a dzień później kolarz Deceuninck-Quick Step zaprezentuje się podczas Superprestige w Zonhoven.

Czech aktywnie spędzi okres świąteczny. 21 grudnia wystartuje w Sint-Niklaas, drugiego dnia Bożego Narodzenia w Pucharze Świata w Heusden-Zolder, 27 grudnia w DVV Trofee Loenhout, 29 w Superprestige w Diegem, 30 w Bredene, a swoją kampanię zakończy 1 stycznia na DVV Trofee w Baal.

Bardzo się cieszę, że wracam na rower przełajowy. Nie tylko dlatego, że te starty dobrze pasują do mojego programu, ale ponieważ pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem z pewnością zobaczymy piękne wyścigi, z wielką widownią i fantastyczną atmosferą. Wiem, że ciężko mi będzie w konfrontacji ze znakomitymi rywalami, niemniej to nie tłumi mojego entuzjazmu. Mam te same cele, co w zeszłym roku: dobrą zabawę, rozmowy z fanami i trening do następnego sezonu

– powiedział Stybar.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: