Kategorie: Ze świata

Emanuel Buchmann może stanąć na podium Tour de France

Taką odważną opinią podzielił się menedżer Bora-hansgrohe Ralph Denk.

Emanuel Buchmann tegoroczną „Wielką Pętlę” ukończył na 4. miejscu, przez całe 3 tygodnie dotrzymując koła Eganowi Bernalowi, Geraintowi Thomasowi i Stevenowi Kruijswijkowi. Denk jest przekonany, że to jeszcze nie wszystko na co stać jego zawodnika.

Nie chcę teraz wywierać zbyt dużej presji, ale myślę, że może stanąć na podium. Emanuel posiada takie możliwości, a my coraz bardziej zbliżamy się do żółtej koszulki

– napisał na łamach „Frankenpost”.

Szef niemieckiej formacji dodał, że Pascal Ackermann powinien uczestniczyć w Tour de France „przez najbliższe dwa lata”.

Z jego słów można wnioskować, że Rafał Majka ponownie skupi się na Giro d’Italia, które w zakończonym co sezonie ukończył na 6. miejscu.

TomAsz

Kontakt: tomasz@rowery.org

Zobacz komentarze

  • W tym roku naprawdę mnie zaskoczył swoją postawą. Praktycznie cały czas w czwórce-piątce najlepszych w górach. W pełni zasłużył na zaufanie drużyny.

Share
Opublikowane przez
TomAsz

Recent Posts

Alan, Norbert i Adrian Banaszek w grupie Mazowsze Serce Polski

Alan Banaszek, Norbert Banaszek i Adrian Banaszek ścigali się będą w kontynentalnej ekipie Mazowsze Serce Polski. (więcej…)

13 grudnia 2019, 08:52

Paszport Goncalvesa szlabanem dla Caja Rural Seguros-RGA

Portugalczyk Domingos Goncalves został tymczasowo zawieszony w związku z nieregularnymi parametrami w jego paszporcie biologicznym. (więcej…)

13 grudnia 2019, 08:20

Mitchelton-Scott już w WorldTourze

Australijska formacja Mitchelton-Scott została zarejestrowana jako ekipa WorldTour oraz Women's WorldTour, podała Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI). (więcej…)

13 grudnia 2019, 07:20

Trasa Tirreno-Adriatico 2020

Przyszłoroczny wyścig Tirreno-Adriatico odkrył swe karty. 55. wydanie włoskiej tygodniówki ponownie poprowadzi z Lido di Camaiore do San Benedetto del…

12 grudnia 2019, 13:14

Tęczowa koszulka na Tour de France

Mistrz świata Mads Pedersen zadebiutuje w Tour de France, poinformował zespół Trek-Segrafedo. (więcej…)

12 grudnia 2019, 13:11

Sagan wraca na Omloop, Nibali rozpocznie w Algarve

Peter Sagan (Bora-hansgrohe), po dwuletniej przerwie, ponownie wystartuje w Omloop Het Nieuwsblad, informuje organizator wyścigu. (więcej…)

12 grudnia 2019, 11:25