Martin Laas w Bora-hansgrohe

Estończyk Martin Laas w sezonie 2020 wesprze ekipę Bora-hansgrohe. 26-latek podpisał roczny kontrakt z niemiecką formacją.

Laas dotychczas dobrze radził sobie na finiszach z peletonu w mniejszych wyścigach, szczególnie w Azji. W barwach Team Illuminate wygrał w tym sezonie cztery etapy Tour of Taiyun, trzy etapy Tour de Korea i etap Tour of Thailand. Rok temu wygrał etap Tour of Japan, trzy odcinki Tour of Thailand, a także jeden z finiszy podczas Baltic Chain Tour.

W zespole Bora-hansgrohe Estończyk wzmocnić ma grupkę kolarzy do sprintów szykujących Pascala Ackermanna oraz potencjalnie Petera Sagana.

Martin to utalentowany zawodnik, który nie boi się wyzwań. Wygrywał na trasach mniejszych wyścigów przez kilka sezonów, a my wierzymy, że jest gotowy na przeskok do WorldTouru. Będziemy pracowali by przygotować go do ścigania na tym poziomie i mamy nadzieję, że wzmocni naszą grupę rozprowadzających

– tłumaczył manager ekipy, Ralph Denk.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: