Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 6. Ackermann zamyka wyścig Masa

Hiszpan Enric Mas (Deceuninck-Quick-Step) wygrał 3. Gree-Tour of Guangxi. Ostatni etap wyścigu zdobył Pascal Ackermann (Bora-hansgrohe).

Niemiecki sprinter pokonał na ostatnich metrach Kolumbijczyka Juana Sebastiana Molano (UAE-Team Emirates) oraz Timo Roosena (Jumbo-Visma).

W klasyfikacji generalnej nie zaszły zmiany, Enric Mas na podium stanął przed Kolumbijczykiem Danielem Martinezem (EF Education First) oraz Włochem Diego Rosą (Team Ineos).

fot. Tour of Guangxi

Koszulkę najlepszego górala wyścigu wywalczył Tomasz Marczyński (Lotto Soudal).

Wyniki 6. etapu Gree-Tour of Guangxi 2019 (2.WT), Guilin - Guilin (168,3 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Pascal AckermannBora-hansgrohe3:38:10
2.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates
3.Timo RoosenJumbo-Visma
4.Rüdiger SeligBora-hansgrohe
5.Jakub MareczkoCCC Team
6.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb
7.Matteo TrentinMitchelton-Scott
8.Daniel McLayEF Education First
9.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy
10.Max KanterTeam Sunweb
11.Kaden GrovesMitchelton-Scott
12.Nic DlaminiDimension Data
13.Felix GroßschartnerBora-hansgrohe
14.Riccardo MinaliIsrael Cycling Academy
15.Itamar EinhornIsrael Cycling Academy
16.Guillaume MartinWanty-Gobert
17.Odd Christian EikingWanty-Gobert
18.Antwan TolhoekJumbo-Visma
19.Martijn TusveldTeam Sunweb
20.Merhawi KudusAstana Pro Team
21.Timothy DupontWanty-Gobert
22.Loïc VliegenWanty-Gobert
23.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step
24.Fernando GaviriaUAE Team Emirates
25.Stefan De BodDimension Data
26.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe
27.Brian Van GoethemLotto Soudal
28.Laurens De VreeseAstana Pro Team
29.Victor CampenaertsLotto Soudal
30.Ryan MullenTrek-Segafredo
31.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
32.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
33.Davide BalleriniAstana Pro Team
34.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy
35.Davide VillellaAstana Pro Team
36.Jacopo MoscaTrek-Segafredo
37.Andrea GarosioBahrain-Merida
38.Gino MäderDimension Data
39.Guillaume Van KeirsbulckCCC Team
40.Gijs Van HoeckeCCC Team
41.Matteo MoschettiTrek-Segafredo
42.Rasmus IversenLotto Soudal
43.Nikias ArndtTeam Sunweb
44.Simone PetilliUAE Team Emirates
45.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal
46.Romain SicardTeam Total Direct Energie
47.Peter StetinaTrek-Segafredo
48.Alex EdmondsonMitchelton-Scott
49.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe
50.Shane ArchboldBora-hansgrohe
51.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie
52.Bert-Jan LindemanJumbo-Visma
53.Floris De TierJumbo-Visma
54.David de La CruzTeam Ineos
55.Marcel SiebergBahrain-Merida
56.Davide MartinelliDeceuninck-Quick Step
57.Antonio NibaliBahrain-Merida
58.Oliviero TroiaUAE Team Emirates
59.Jhonatan NarváezTeam Ineos
60.Jacques Janse Van RensburgDimension Data
61.Ivo OliveiraUAE Team Emirates
62.Diego RosaTeam Ineos
63.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie
64.Simon SpilakKatusha-Alpecin
65.Enric MasDeceuninck-Quick Step
66.Rein TaaramäeTeam Total Direct Energie
67.Mikkel Frølich HonoréDeceuninck-Quick Step
68.Louis MeintjesDimension Data
69.Chun Kai FengBahrain-Merida
70.Leonardo BassoTeam Ineos
71.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin
72.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
73.Daniel NavarroKatusha-Alpecin
74.Pieter SerryDeceuninck-Quick Step
75.Nick SchultzMitchelton-Scott
76.Roberto FerrariUAE Team Emirates
77.Rodrigo ContrerasAstana Pro Team
78.Kiel ReijnenTrek-Segafredo
79.John DegenkolbTrek-Segafredo
80.Johannes FröhlingerTeam Sunweb
81.Kristoffer HalvorsenTeam Ineos
82.Ben SwiftTeam Ineos
83.Petr VakočDeceuninck-Quick Step00:46
84.Chris LawlessTeam Ineos00:00
85.Jonas GregaardAstana Pro Team00:51
86.Kamil GradekCCC Team00:57
87.Valerio AgnoliBahrain-Merida00:59
88.Nicola ConciTrek-Segafredo
89.Viacheslav KuznetsovKatusha-Alpecin
90.Carl Fredrik HagenLotto Soudal00:00
91.Adam HansenLotto Soudal00:59
92.Steff CrasKatusha-Alpecin00:00
93.Callum ScotsonMitchelton-Scott01:02
94.Phil BauhausBahrain-Merida00:00
95.Daniel Felipe MartínezEF Education First
96.Moreno HoflandEF Education First
97.Sep VanmarckeEF Education First
98.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie01:07
99.Lennard KämnaTeam Sunweb01:11
100.Florian StorkTeam Sunweb
101.Paul OurselinTeam Total Direct Energie
102.Ben PerryIsrael Cycling Academy01:13
103.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie01:14
104.Jan HirtAstana Pro Team
105.Josef CernýCCC Team
106.Taco van Der HoornJumbo-Visma01:18
107.Tejay Van GarderenEF Education First01:21
108.Hugh CarthyEF Education First
109.Francisco José VentosoCCC Team
110.Julius van Den BergEF Education First01:25
111.Tom DevriendtWanty-Gobert01:33
112.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert
113.Edoardo AffiniMitchelton-Scott01:42
114.Iljo KeisseDeceuninck-Quick Step01:56
115.Jay Robert ThomsonDimension Data
116.Meiyin WangBahrain-Merida02:48
117.Kevin Van MelsenWanty-Gobert
118.Frederik FrisonLotto Soudal
DNFJenthe BiermansKatusha-Alpecin-

Klasyfikacja końcowa:

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Enric MasDeceuninck-Quick Step22:42:42
2.Daniel Felipe MartínezEF Education First00:05
3.Diego RosaTeam Ineos00:14
4.Antwan TolhoekJumbo-Visma00:22
5.Felix GroßschartnerBora-hansgrohe00:29
6.Odd Christian EikingWanty-Gobert
7.Carl Fredrik HagenLotto Soudal
8.David de La CruzTeam Ineos
9.Davide VillellaAstana Pro Team00:37
10.Martijn TusveldTeam Sunweb00:38
11.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step00:41
12.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie
13.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe
14.Steff CrasKatusha-Alpecin
15.Peter StetinaTrek-Segafredo00:46
16.Matteo TrentinMitchelton-Scott00:53
17.Merhawi KudusAstana Pro Team
18.Guillaume MartinWanty-Gobert
19.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal01:07
20.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates01:15
21.Victor CampenaertsLotto Soudal01:18
22.Louis MeintjesDimension Data01:19
23.Nick SchultzMitchelton-Scott01:21
24.Gino MäderDimension Data01:31
25.Jacques Janse Van RensburgDimension Data01:34
26.Simone PetilliUAE Team Emirates
27.Andrea GarosioBahrain-Merida01:35
28.Jacopo MoscaTrek-Segafredo01:55
29.Daniel TurekIsrael Cycling Academy02:01
30.Loïc VliegenWanty-Gobert02:05
31.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie02:07
32.Gijs Van HoeckeCCC Team02:16
33.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
34.Jhonatan NarváezTeam Ineos02:23
35.Romain SicardTeam Total Direct Energie02:50
36.Stefan De BodDimension Data04:13
37.Laurens De VreeseAstana Pro Team04:24
38.Petr VakočDeceuninck-Quick Step
39.Sep VanmarckeEF Education First04:37
40.Nikias ArndtTeam Sunweb05:31
41.Rein TaaramäeTeam Total Direct Energie05:38
42.Mikkel Frølich HonoréDeceuninck-Quick Step05:44
43.Timothy DupontWanty-Gobert05:46
44.Daniel NavarroKatusha-Alpecin06:37
45.Timo RoosenJumbo-Visma06:38
46.Moreno HoflandEF Education First06:42
47.Phil BauhausBahrain-Merida
48.Pieter SerryDeceuninck-Quick Step
49.Francisco José VentosoCCC Team06:58
50.Antonio NibaliBahrain-Merida07:14
51.Valerio AgnoliBahrain-Merida07:25
52.Max KanterTeam Sunweb07:52
53.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin08:11
54.Nic DlaminiDimension Data08:13
55.Alex EdmondsonMitchelton-Scott
56.Johannes FröhlingerTeam Sunweb08:17
57.Floris De TierJumbo-Visma08:26
58.Paul OurselinTeam Total Direct Energie08:29
59.Jonas GregaardAstana Pro Team09:19
60.Pascal AckermannBora-hansgrohe09:31
61.Tejay Van GarderenEF Education First09:36
62.Davide MartinelliDeceuninck-Quick Step10:10
63.John DegenkolbTrek-Segafredo
64.Bert-Jan LindemanJumbo-Visma10:13
65.Marcel SiebergBahrain-Merida
66.Adam HansenLotto Soudal10:18
67.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb10:34
68.Josef CernýCCC Team10:35
69.Ben SwiftTeam Ineos10:50
70.Simon SpilakKatusha-Alpecin
71.Rodrigo ContrerasAstana Pro Team
72.Fernando GaviriaUAE Team Emirates11:02
73.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie11:12
74.Itamar EinhornIsrael Cycling Academy11:28
75.Hugh CarthyEF Education First12:26
76.Davide BalleriniAstana Pro Team12:43
77.Lennard KämnaTeam Sunweb13:00
78.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy13:26
79.Meiyin WangBahrain-Merida13:31
80.Chris LawlessTeam Ineos13:41
81.Matteo MoschettiTrek-Segafredo
82.Nicola ConciTrek-Segafredo14:03
83.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates14:12
84.Julius van Den BergEF Education First14:30
85.Guillaume Van KeirsbulckCCC Team15:36
86.Jan HirtAstana Pro Team15:55
87.Riccardo MinaliIsrael Cycling Academy16:07
88.Rüdiger SeligBora-hansgrohe16:35
89.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie16:43
90.Frederik FrisonLotto Soudal16:44
91.Kiel ReijnenTrek-Segafredo17:27
92.Daniel MclayEF Education First17:59
93.Chun Kai FengBahrain-Merida18:08
94.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe18:13
95.Ben PerryIsrael Cycling Academy18:57
96.Oliviero TroiaUAE Team Emirates19:09
97.Ivo OliveiraUAE Team Emirates19:21
98.Jakub MareczkoCCC Team19:33
99.Kristoffer HalvorsenTeam Ineos
100.Callum ScotsonMitchelton-Scott19:39
101.Florian StorkTeam Sunweb19:53
102.Kevin Van MelsenWanty-Gobert20:22
103.Tom DevriendtWanty-Gobert21:18
104.Jay Robert ThomsonDimension Data21:20
105.Kamil GradekCCC Team21:32
106.Ryan MullenTrek-Segafredo
107.Viacheslav KuznetsovKatusha-Alpecin22:14
108.Hoorn Taco van DerJumbo-Visma23:49
109.Edoardo AffiniMitchelton-Scott24:12
110.Leonardo BassoTeam Ineos24:37
111.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy25:13
112.Iljo KeisseDeceuninck-Quick Step25:39
113.Brian Van GoethemLotto Soudal25:40
114.Rasmus IversenLotto Soudal26:19
115.Roberto FerrariUAE Team Emirates27:07
116.Kaden GrovesMitchelton-Scott27:26
117.Shane ArchboldBora-hansgrohe27:49
118.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert30:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: