Bauke Mollema (Trek-Segafredo) okazał się najlepszy w 28. edycji wyścigu Japan Cup.
Holender na ostatnich metrach pokonał Michaela Woodsa (EF Education First). Trzeci, ze stratą 44 sekund, finiszował Dion Smith (Mitchelton-Scott).
Polacy nie startowali.
🇳🇱@BaukeMollema of 🇺🇸@TrekSegafredo wins 🇯🇵@Japancup_ofc #JapanCup #JCRR (📺@jspocycle) pic.twitter.com/2SqIbZYhR1
— World Cycling Stats (@wcsbike) October 20, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | 3:41:13 |
2. | Michael Woods | EF Education First | 00:01 |
3. | Dion Smith | Mitchelton-Scott | 00:44 |
4. | Francisco Mancebo | Matrix Powertag | |
5. | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | |
6. | Hideto Nakane | Nippo Vini Fantini Faizanè | 00:52 |
7. | Neilson Powless | Jumbo-Visma | 02:09 |
8. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
9. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | 02:31 |
10. | Orluis Aular | Matrix Powertag | |
11. | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | |
12. | Lucas de Rossi | Delko Marseille Provence | 02:35 |
13. | Yukiya Arashiro | Bahrain-Merida | 04:33 |
14. | Nariyuki Masuda | Utsunomiya Blitzen | |
15. | Benjamin Dyball | Team Sapura Cycling | 04:37 |
16. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 04:51 |
17. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
18. | Niklas Eg | Trek-Segafredo | 05:02 |
19. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
20. | Hermann Pernsteiner | Bahrain-Merida | |
21. | Atsushi Oka | Utsunomiya Blitzen | 05:58 |
22. | Rémy Rochas | Delko Marseille Provence | 06:06 |
23. | Alexandre Delettre | Delko Marseille Provence | 06:56 |
24. | Sonny Colbrelli | Bahrain-Merida | |
25. | Itsuki Koide | Japonia | 09:43 |
26. | Daiki Magosaki | Team Bridgestone Cycling | 10:01 |
27. | Maxx Chance | Wildlife Generation p/b Maxxis | |
28. | Yusuke Hatanaka | Team UKYO | |
29. | Daiki Yasuhara | Matrix Powertag | |
30. | Mathijs Paasschens | Wallonie-Bruxelles | |
31. | Vicente Toribio José | Matrix Powertag | |
32. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
33. | Phuchong Sai-udomsin | Thailand Continental Cycling Team | |
34. | Masakazu Ito | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
35. | Masahiro Ishigami | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
36. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 10:07 |
37. | Manabu Ishibashi | Team Bridgestone Cycling | 10:13 |
38. | Sho Hatsuyama | Nippo Vini Fantini Faizanè | 10:29 |
39. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | 10:50 |
40. | Shotaro Iribe | Shimano Racing Team | 11:03 |