Binche-Chimay-Binche 2019. Tom van Asbroeck najmocniejszy

Tom van Asbroeck

Tom van Asbroeck (Israel Cycling Academy), po skutecznym finiszu z czołowej grupy, wygrał 32. wyścig Binche-Chimay-Binche - Memoriał Franka Vandenbroucke'a.

Drugie miejsce zajął Oliver Naesen (AG2R La Mondiale), a podium wyścigu uzupełnił Jos van Emden (Jumbo-Visma).

Filip Maciejuk (Leopard Pro Cycling) zajął 44. miejsce.

Wyniki Binche-Chimay-Binche / Memorial Frank Vandenbroucke 2019 (1.1), Binche – Binche (198,6 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Tom van AsbroeckIzrael Cycling Academy4:32:37
2.Oliver NaesenAG2R La Mondiale
3.Jos van EmdenJumbo-Visma
4.Timo RoosenJumbo-Visma
5.Jens KeukeleireLotto Soudal
6.Jasper StuyvenTrek-Segafredo
7.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step
8.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
9.Stefan KungGroupama-FDJ
10.Jenthe BiermansKatusha-Alpecin
11.Dries de BondtCorendon-Circus
12.Kevin GenietsGroupama-FDJ
13.Stan DewulfLotto Soudal
14.Alan RiouTeam Arkéa Samsic
15.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team
16.Taco van der HoornJumbo-Visma00:19
17.Victor CampenaertsLotto Soudal00:29
18.Edward TheunsTrek-Segafredo00:34
19.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team01:23
20.Tim MerlierCorendon-Circus01:24
21.Dylan GroenewegenJumbo-Visma
22.Arnaud DemareGroupama-FDJ
23.Hugo HofstetterCofidis, Solutions Crédits
24.Roy JansCorendon-Circus
25.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
26.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles
27.Nikolas MaesLotto Soudal
28.Clément RussoTeam Arkéa Samsic
29.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step
30.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
31.Alexander KriegerLeopard Pro Cycling
32.Jesper AsselmanRoompot-Charles
33.Silvan DillierAG2R La Mondiale
34.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
35.Glenn DebruyneCibel
36.Ludwig de WinterWanty-Gobert Cycling Team
37.Ramon SinkeldamGroupama-FDJ
38.Reto HollensteinKatusha-Alpecin
39.Elmar ReindersRoompot-Charles
40.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team
41.Petr VakocDeceuninck-Quick Step
42.Tuur DeprezCibel
43.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
44.Filip MaciejukLeopard Pro Cycling
45.Yves CoolenBEAT Cycling Club
46.Alex MengoulasBEAT Cycling Club
47.Dmitry StrakhovKatusha-Alpecin01:35
48.Maarten WynantsJumbo-Visma
49.Senne LeysenRoompot-Charles
50.Adrien PetitTeam Total Direct Energie01:41
51.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic01:47
52.Otto VergaerdeCorendon-Circus01:55
53.Jelle WallaysLotto Soudal
54.Jens DebusschereKatusha-Alpecin
55.Lawrence NaesenLotto Soudal01:57
56.Bert van LerbergheCofidis, Solutions Crédits02:05
57.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
58.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
59.Jérôme BaugniesWanty-Gobert Cycling Team02:07
60.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits02:11
61.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
62.Paul MartensJumbo-Visma02:15
63.Julien DuvalAG2R La Mondiale02:23
64.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits03:12
65.Pieter SerryDeceuninck-Quick Step05:40
66.Jacopo GuarnieriGroupama-FDJ
67.Tim DeclercqDeceuninck-Quick Step05:44
68.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
69.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits05:57
70.Franklin SixWallonie-Bruxelles06:00
71.Nils PolittKatusha-Alpecin06:25
72.Aksel NommelaWallonie-Bruxelles08:00
73.Colin HeiderscheidLeopard Pro Cycling
74.Gaëtan PonsLeopard Pro Cycling
75.Anthony JullienAG2R La Mondiale
76.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
77.Florentin Lecamus-lambertTeam Arkéa Samsic08:10
78.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
79.Jack BurkeLeopard Pro Cycling09:35
80.Rudy BarbierIzrael Cycling Academy09:57

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: