Gran Premio Bruno Beghelli Donne 2019. Bastianelli zwycięska po raz jedenasty

Marta Bastianelli wygrała 4. edycję Gran Premio Bruno Beghelli Donne.

Reprezentująca barwy narodowe Włoszka pokonała na finiszu Holenderkę Lorenę Wiebes (Parkhotel Valkenburg) oraz swoją rodaczkę Chiarę Consonni (Valcar Cylance).

32-latka odniosła 11. zwycięstwo w tym sezonie.

Wyniki Gran Premio Bruno Beghelli Donne 2019 (1.1), Monteveglio - Monteveglio (79,8 km):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Marta BastianelliReprezentacja Włoch1:57:21
2.Lorena WiebesParkhotel Valkenburg
3.Chiara ConsonniValcar Cylance Cycling
4.Susanne AndersenTeam Sunweb
5.Arlenis SierraAstana Womens Team
6.Ilaria SanguinetiValcar Cylance Cycling
7.Sheyla GutiérrezReprezentacja Hiszpanii
8.Letizia PaternosterTrek-Segafredo Women
9.Maria Giulia ConfalonieriValcar Cylance Cycling
10.Arianna FidanzaEurotarget-Bianchi-Vittoria
11.Emilie MobergReprezentacja Norwegii
12.Rasa LeleivytėAromitalia Vaiano
13.Eugénie DuvalFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
14.Eugenia BujakBTC City Ljubljana
15.Olga ShekelAstana Womens Team
16.Lara VieceliWNT-Rotor Pro Cycling
17.Chloe HoskingAlé Cipollini
18.Marlen ReusserWCC Team
19.Laura TomasiTop Girls Fassa Bortolo
20.Demi VolleringParkhotel Valkenburg
21.Jelena ErićAlé Cipollini
22.Sofia BertizzoloReprezentacja Włoch
23.Anastasiia ChursinaBTC City Ljubljana
24.Nikola NoskováBigla Pro Cycling
25.Liane LippertTeam Sunweb
26.Elena CecchiniCanyon SRAM Racing
27.Carmela CiprianiAromitalia Vaiano
28.Michela BalducciAromitalia Vaiano
29.Maaike BoogaardBTC City Ljubljana
30.Emilia FahlinFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
31.Yevgenia VysotskaServetto-Piumate-Beltrami TSA
32.Teniel CampbellWCC Team
33.Elise ChabbeyBigla Pro Cycling
34.Mavi GarciaReprezentacja Hiszpanii
35.Lotta LepistöTrek-Segafredo Women
36.Ane SantestebanWNT-Rotor Pro Cycling
37.Abigail Van TwiskTrek-Segafredo Women
38.Melissa Van NeckBepink
39.Elizabeth BanksBigla Pro Cycling
40.Caris CosentinoBorn To Win
41.Letizia BorghesiAromitalia Vaiano
42.Franziska KochTeam Sunweb
43.Gloria RodríguezReprezentacja Hiszpanii
44.Aroa Nicole Gorostiza UlloaBizkaia Durango
45.Kseniya DobryninaServetto-Piumate-Beltrami TSA
46.Maelle GrosseteteFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
47.Niamh Fisher-BlackBigla Pro Cycling
48.Tesfoam Gebru EyeruWCC Team
49.Debora SilvestriEurotarget-Bianchi-Vittoria
50.Diana PeñuelaAlé Cipollini
51.Katrine AalerudReprezentacja Norwegii
52.Barbara GuarischiReprezentacja Włoch
53.Tatiana GuderzoBepink
54.Jade WielFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
55.Beatrice RossatoEurotarget-Bianchi-Vittoria
56.Evita MuzicFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
57.Natalie GrinczerBizkaia Durango
58.Marta CavalliValcar Cylance Cycling
59.Urška BravecBTC City Ljubljana
60.Mariia NovolodskaiaCogeas-Mettler Pro Cycling Team
61.Anastasiya KolesavaWCC Team
62.Erica MagnaldiWNT-Rotor Pro Cycling
63.Floortje MackaijTeam Sunweb
64.Nina BuysmanParkhotel Valkenburg
65.Eider MerinoReprezentacja Hiszpanii
66.Blanca Liliana MorenoAstana Womens Team
67.Ingrid LorvikReprezentacja Norwegii
68.Laura AsencioWNT-Rotor Pro Cycling
69.Alena AmialiusikCanyon SRAM Racing
70.Vita HeineNorwegia
71.Greta MarturanoTop Girls Fassa Bortolo
72.Arianna SessiBorn To Win
73.Urška ZigartBTC City Ljubljana
74.Soraya PaladinAlé Cipollini
75.Edwige PitelCogeas-Mettler Pro Cycling Team
76.Alice GaspariniEurotarget-Bianchi-Vittoria
77.Rossella RattoBTC City Ljubljana
78.Fernanda YapuraWCC Team
79.Vania CanvelliBepink
80.Amanda SprattMitchelton-Scott
81.Chiara PeriniBepink
82.Alice BarnesCanyon SRAM Racing
83.Nadia QuagliottoAlé Cipollini
84.Ingvild GaskjennReprezentacja Norwegii
85.Borghini Elisa LongoTrek-Segafredo Women
86.Anna PlichtaTrek-Segafredo Women
87.Audrey Cordon-ragotTrek-Segafredo Women
88.Kathrin HammesWNT-Rotor Pro Cycling
89.Vittoria GuazziniValcar Cylance Cycling
90.Lucy KennedyMitchelton-Scott
91.Giorgia CatarziReprezentacja Włoch02:30
92.Gaia MasettiVeneto
93.Marit RaaijmakersParkhotel Valkenburg
94.Victorie GuilmanFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
95.Simona BortolottiConceria Zabri-Fanini
96.Karlijn SwinkelsAlé Cipollini
97.Juliette LabousTeam Sunweb
98.Lourdes OyarbideReprezentacja Hiszpanii
99.Alba TeruelReprezentacja Hiszpanii
100.Camilla AlessioVeneto
101.Francjasca PiscialiBorn To Win
102.Hannah BarnesCanyon SRAM Racing
103.Tanja ErathCanyon SRAM Racing03:59
104.Simona FrapportiBepink04:40
105.Femke MarkusParkhotel Valkenburg
106.Jessica AllenMitchelton-Scott
107.Yeima TorresAstana Womens Team
108.Julia SoekTeam Sunweb
109.Maria Vittoria SperottoBigla Pro Cycling
110.Martina FidanzaEurotarget-Bianchi-Vittoria
111.Moniek TennigloMitchelton-Scott

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: