Dusan Rajovic (Adria Mobil) okazał się najlepszy w czwartym odcinku Wyścigu dookoła Chorwacji, Cro Race.
21-letni Serb pokonał na finiszu z czteroosobowej grupki Włocha Paolo Simiona (Bardiani-CSF) oraz Australijczyka Heinricha Hausslera (Bahrain-Merida).
Czwarty finiszował Maciej Paterski (Wibatech Merx Wrocław), wskakując na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu.
Liderem zmagań pozostał Kazach Yevgeniy Gidich z Astany, który na dwa odcinki przed końcem ma 6 sekund przewagi nad Australijczykiem Alexem Edmondsonem (Mitchelton-Scott) i 12 sekund nad Paterskim.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 3:30:24 |
2. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | |
3. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | |
4. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | |
5. | Alex Edmondson | Mitchelton-Scott | |
6. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
7. | Callum Scotson | Mitchelton-Scott | |
8. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
9. | Yevgeniy Gidich | Astana Pro Team | |
10. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
11. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | |
12. | Davide Villella | Astana Pro Team | |
13. | Serge Pauwels | CCC Team | |
14. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | |
15. | Michel Aschenbrenner | P&S Metalltechnik | |
16. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
17. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
18. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | |
19. | Adam Yates | Mitchelton-Scott | |
20. | Matthieu Jeannes | Team Illuminate | |
21. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
22. | Stef Krul | Metec-TKH | |
23. | Sjoerd Bax | Metec-TKH | |
24. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
25. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | |
26. | Nathan Earle | Israel Cycling Academy | |
27. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
28. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
29. | Dominik Rober | P&S Metalltechnik | |
30. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
31. | Vadim Pronskiy | Astana Pro Team | |
32. | Rubén Plaza | Israel Cycling Academy | |
33. | Grega Bole | Bahrain-Merida | |
34. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | |
35. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | |
36. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
37. | Domen Novak | Bahrain-Merida | |
38. | Luca Covili | Bardiani-CSF | |
39. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | |
40. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
41. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | |
42. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
43. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | |
44. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
45. | Dylan Bouwmans | Metec-TKH | |
46. | Rok Korosec | Ljubljana Gusto Santic | |
47. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
48. | Eduard-Michael Grosu | Delko Marseille Provence | |
49. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:43 |
50. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
51. | Bartosz Warchol | Wibatech Merx | |
52. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | 00:00 |
53. | Arvid de Kleijn | Metec-TKH | |
54. | Joey Rosskopf | CCC Team | 00:58 |
55. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
56. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
57. | John Mandrysch | P&S Metalltechnik | |
58. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
59. | Danny van der Tuuk | Metec-TKH | |
60. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
61. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | |
62. | Lars van Den Berg | Metec-TKH | 01:04 |
63. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
64. | Jan Tratnik | Bahrain-Merida | |
65. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | 01:07 |
66. | Aljaž Prah | Ljubljana Gusto Santic | 01:26 |
67. | Patrick Muller | Vital Concept-B&B Hotels | 02:30 |
68. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | |
69. | Claudio Longhitano | Team Illuminate | |
70. | Jonas Sonnleitner | P&S Metalltechnik | |
71. | Tobias Nolde | P&S Metalltechnik | |
72. | Florian Kierner | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
73. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
74. | Kacper Kistowski | Wibatech Merx | |
75. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
76. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
77. | David Per | Adria Mobil | |
78. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | |
79. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
80. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | |
81. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | |
82. | Marko Kump | Adria Mobil | |
83. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
84. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | |
85. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | |
86. | Luka Pibernik | Bahrain-Merida | 02:42 |
87. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | 03:05 |
88. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | |
89. | Barnabás Peak | Mitchelton-Scott | 03:19 |
90. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
91. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | 03:21 |
92. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
93. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
94. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
95. | Jonathan Dinkler | P&S Metalltechnik | |
96. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 03:24 |
97. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | 06:20 |
98. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | |
99. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
100. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | |
101. | James Fouche | Mitchelton-Scott | |
102. | Robert Jageler | P&S Metalltechnik | |
103. | Laurens Ten Dam | CCC Team | 07:24 |
104. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
105. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | 07:40 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Yevgeniy Gidich | Astana Pro Team | 13:54:40 |
2. | Alex Edmondson | Mitchelton-Scott | 00:06 |
3. | Grega Bole | Bahrain-Merida | 00:10 |
4. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | 00:14 |
5. | Adam Yates | Mitchelton-Scott | 00:15 |
6. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | 00:16 |
7. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
8. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | |
9. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
10. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
11. | Davide Villella | Astana Pro Team | |
12. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
13. | Sjoerd Bax | Metec-TKH | |
14. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
15. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
16. | Serge Pauwels | CCC Team | |
17. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
18. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | 00:24 |
19. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | 00:36 |
20. | Vadim Pronskiy | Astana Pro Team | 00:38 |
21. | Stef Krul | Metec-TKH | |
22. | Domen Novak | Bahrain-Merida | |
23. | Matthieu Jeannes | Team Illuminate | |
24. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | 00:46 |
25. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | 00:49 |
26. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
27. | Dominik Rober | P&S Metalltechnik | 01:11 |
28. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
29. | Joey Rosskopf | CCC Team | 01:14 |
30. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | 01:33 |
31. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
32. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | |
33. | Bartosz Warchol | Wibatech Merx | 01:54 |
34. | Eduard-Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 02:05 |
35. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | 02:18 |
36. | Rok Korosec | Ljubljana Gusto Santic | 02:28 |
37. | Dylan Bouwmans | Metec-TKH | 02:34 |
38. | Michel Aschenbrenner | P&S Metalltechnik | 02:54 |
39. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 03:07 |
40. | John Mandrysch | P&S Metalltechnik | 03:17 |
41. | Jan Tratnik | Bahrain-Merida | 03:41 |
42. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | 03:44 |
43. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | 04:04 |
44. | Luca Covili | Bardiani-CSF | |
45. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | 04:13 |
46. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | 04:17 |
47. | Danny van der Tuuk | Metec-TKH | |
48. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | 04:46 |
49. | Arvid de Kleijn | Metec-TKH | 05:27 |
50. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | 05:29 |
51. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | |
52. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | 05:30 |
53. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | 05:37 |
54. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | 05:49 |
55. | Lars van Den Berg | Metec-TKH | 05:53 |
56. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | 05:54 |
57. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | 06:20 |
58. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | 06:21 |
59. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | 07:04 |
60. | Aljaž Prah | Ljubljana Gusto Santic | 07:15 |
61. | Callum Scotson | Mitchelton-Scott | 07:19 |
62. | Rubén Plaza | Israel Cycling Academy | 07:29 |
63. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | |
64. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | 07:52 |
65. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | |
66. | David Per | Adria Mobil | 08:16 |
67. | Marko Kump | Adria Mobil | 08:23 |
68. | Kacper Kistowski | Wibatech Merx | 08:24 |
69. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 08:28 |
70. | Luka Pibernik | Bahrain-Merida | 08:45 |
71. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | 09:24 |
72. | Barnabás Peak | Mitchelton-Scott | 09:36 |
73. | Patrick Muller | Vital Concept-B&B Hotels | 09:42 |
74. | Tobias Nolde | P&S Metalltechnik | 09:45 |
75. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | 09:46 |
76. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | 09:48 |
77. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | 10:12 |
78. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | 10:24 |
79. | Nathan Earle | Israel Cycling Academy | 11:03 |
80. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 11:56 |
81. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | |
82. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 11:58 |
83. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 12:06 |
84. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | 12:07 |
85. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 12:09 |
86. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 12:31 |
87. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 14:37 |
88. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | 14:41 |
89. | Robert Jageler | P&S Metalltechnik | 14:44 |
90. | Florian Kierner | Team Felbermayr-Simplon Wels | 14:46 |
91. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | 15:08 |
92. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | 15:57 |
93. | Riccardo Zoidl | CCC Team | 16:25 |
94. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 16:30 |
95. | Laurens Ten Dam | CCC Team | 16:57 |
96. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | 17:01 |
97. | Jonas Sonnleitner | P&S Metalltechnik | 17:10 |
98. | Jonathan Dinkler | P&S Metalltechnik | 17:45 |
99. | James Fouche | Mitchelton-Scott | 18:15 |
100. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 24:43 |
101. | Claudio Longhitano | Team Illuminate | 24:53 |
102. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 28:32 |
103. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 29:22 |
104. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | 31:04 |
105. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | 32:48 |
Jak zmieniły się przygotowania Katarzyny Niewiadomej w roku 2024? Stuyven i Van Aert po operacjach. Wiadomości z czwartku, 28 marca.
Demi Vollering pożegna się z SD Worx-Protime. Zwycięstwa Benoita Cosnefroya i Marianny Vos. Wiadomości i wyniki ze środy, 27 marca.
Matteo Jorgenson po ataku na ostatnich kilometrach wygrał 78. edycję Dwars door Vlaanderen – A travers la Flandre.
Wout van Aert złamał obojczyk i kilka żeber w kraksie na trasie Dwars Door Vlaanderen. Belg nie wystartuje w kolejnych…
Mads Pedersen wie, że może wygrywać z najlepszymi, ale rozumie, że kluczem do pokonania Mathieu van der Poela czy Wouta…
Franck Bonnamour zwolniony z Decathlon AG2R. Wiadomości z wtorku, 26 marca.