Rumun Eduard Grossu w Zadarze pierwszy przeciął metę drugiego etapu Cro Race i objął prowadzenie w wyścigu.
Kolarz Delko Marseille Provence po odskoku na ostatnim kilometrze wyprzedził o 3 sekundy peleton, przyprowadzony przez Alexa Edmondsona (Mitchelton-Scott) i Marka Kumpa (Adria Mobil).
🇷🇴@eduardgrosu of 🇫🇷@TeamDelko_MP_ wins stage 2 of 🇭🇷@tour_of_croatia #CROrace (📺@hrtvijesti) pic.twitter.com/Mh9DW8lToj
— World Cycling Stats (@wcsbike) October 2, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Eduard-Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 4:24:39 |
2. | Alex Edmondson | Mitchelton-Scott | 00:03 |
3. | Marko Kump | Adria Mobil | |
4. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
5. | Arvid de Kleijn | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
6. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | |
7. | Matej Mohoric | Bahrain-Merida | |
8. | John Mandrysch | P&S Metalltechnik | |
9. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | |
10. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
11. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | |
12. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | |
13. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
14. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
15. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
16. | Yevgeniy Gidich | Astana Pro Team | |
17. | Joey Rosskopf | CCC Team | |
18. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | |
19. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
20. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | |
21. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
22. | Grega Bole | Bahrain-Merida | |
23. | Sjoerd Bax | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
24. | Jan Tratnik | Bahrain-Merida | |
25. | Davide Villella | Astana Pro Team | |
26. | Adam Yates | Mitchelton-Scott | |
27. | Serge Pauwels | CCC Team | |
28. | Dylan Bouwmans | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
29. | Vadim Pronskiy | Astana Pro Team | |
30. | Domen Novak | Bahrain-Merida | |
31. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
32. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
33. | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
34. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
35. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
36. | Matthieu Jeannes | Team Illuminate | |
37. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | |
38. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | |
39. | Rok Korosec | Ljubljana Gusto Santic | 00:14 |
40. | Callum Scotson | Mitchelton-Scott | 00:16 |
41. | David Per | Adria Mobil | 00:22 |
42. | Michel Aschenbrenner | P&S Metalltechnik | 00:33 |
43. | Tobias Nolde | P&S Metalltechnik | |
44. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | 00:36 |
45. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
46. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
47. | Dominik Rober | P&S Metalltechnik | |
48. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
49. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
50. | Bartosz Warchol | Wibatech Merx | |
51. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
52. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | 00:58 |
53. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | |
54. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
55. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | |
56. | Barnabás Peak | Mitchelton-Scott | |
57. | Danny van der Tuuk | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
58. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | |
59. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
60. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
61. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | |
62. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | 01:14 |
63. | Robert Jageler | P&S Metalltechnik | 01:38 |
64. | Patrick Muller | Vital Concept-B&B Hotels | 01:48 |
65. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
66. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | 01:57 |
67. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | 02:25 |
68. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 03:20 |
69. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 03:23 |
70. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
71. | Kacper Kistowski | Wibatech Merx | |
72. | Aljaž Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
73. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | 03:29 |
74. | Amaro Antunes | CCC Team | |
75. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
76. | Luca Covili | Bardiani-CSF | |
77. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
78. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
79. | Riccardo Zoidl | CCC Team | 03:37 |
80. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | 04:09 |
81. | Luka Pibernik | Bahrain-Merida | |
82. | James Fouche | Mitchelton-Scott | |
83. | Laurens Ten Dam | CCC Team | |
84. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | |
85. | Lars van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 04:39 |
86. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | 04:43 |
87. | Matteo Badilatti | Izrael Cycling Academy | 04:58 |
88. | Rubén Plaza | Izrael Cycling Academy | |
89. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:39 |
90. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
91. | Alexander Cataford | Izrael Cycling Academy | 06:56 |
92. | Tilen Finkst | Ljubljana Gusto Santic | 07:41 |
93. | Nathan Earle | Izrael Cycling Academy | 08:32 |
94. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 08:36 |
95. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | |
96. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 08:37 |
97. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 08:49 |
98. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | |
99. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
100. | Jonas Sonnleitner | P&S Metalltechnik | 09:05 |
101. | Jonathan Dinkler | P&S Metalltechnik | |
102. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | 13:37 |
103. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 14:19 |
104. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
105. | Ben Hermans | Izrael Cycling Academy | 16:08 |
106. | Claudio Longhitano | Team Illuminate | 17:04 |
107. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | 17:15 |
108. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 18:21 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Eduard-Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 8:51:52 |
2. | Marko Kump | Adria Mobil | 00:05 |
3. | Alex Edmondson | Mitchelton-Scott | 00:13 |
4. | Yevgeniy Gidich | Astana Pro Team | |
5. | Matej Mohoric | Bahrain-Merida | 00:14 |
6. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | 00:17 |
7. | Adam Yates | Mitchelton-Scott | 00:18 |
8. | Arvid de Kleijn | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 00:19 |
9. | John Mandrysch | P&S Metalltechnik | |
10. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
11. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | |
12. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | |
13. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | |
14. | Davide Villella | Astana Pro Team | |
15. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
16. | Joey Rosskopf | CCC Team | |
17. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
18. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
19. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | |
20. | Vadim Pronskiy | Astana Pro Team | |
21. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
22. | Sjoerd Bax | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
23. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
24. | Dylan Bouwmans | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
25. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
26. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | |
27. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | |
28. | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
29. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
30. | Jan Tratnik | Bahrain-Merida | |
31. | Domen Novak | Bahrain-Merida | |
32. | Serge Pauwels | CCC Team | |
33. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
34. | Grega Bole | Bahrain-Merida | |
35. | Matthieu Jeannes | Team Illuminate | |
36. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
37. | Rok Korosec | Ljubljana Gusto Santic | 00:30 |
38. | David Per | Adria Mobil | 00:38 |
39. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | 00:39 |
40. | Michel Aschenbrenner | P&S Metalltechnik | 00:49 |
41. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | 00:51 |
42. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | 00:52 |
43. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
44. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
45. | Dominik Rober | P&S Metalltechnik | |
46. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
47. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
48. | Bartosz Warchol | Wibatech Merx | |
49. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | 01:14 |
50. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
51. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
52. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | |
53. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | |
54. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
55. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | |
56. | Danny van der Tuuk | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
57. | Barnabás Peak | Mitchelton-Scott | |
58. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | 01:19 |
59. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | 01:30 |
60. | Patrick Muller | Vital Concept-B&B Hotels | 02:04 |
61. | Callum Scotson | Mitchelton-Scott | 02:11 |
62. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | 02:13 |
63. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | 02:19 |
64. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | 02:41 |
65. | Robert Jageler | P&S Metalltechnik | 03:17 |
66. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 03:36 |
67. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | 03:38 |
68. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 03:39 |
69. | Aljaž Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
70. | Kacper Kistowski | Wibatech Merx | |
71. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 03:43 |
72. | Amaro Antunes | CCC Team | 03:45 |
73. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
74. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | |
75. | Luca Covili | Bardiani-CSF | |
76. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
77. | Riccardo Zoidl | CCC Team | 03:53 |
78. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | 04:11 |
79. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | 04:25 |
80. | Laurens Ten Dam | CCC Team | |
81. | Luka Pibernik | Bahrain-Merida | |
82. | Lars van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 04:55 |
83. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | 04:59 |
84. | Tobias Nolde | P&S Metalltechnik | 05:10 |
85. | Rubén Plaza | Izrael Cycling Academy | 05:14 |
86. | Matteo Badilatti | Izrael Cycling Academy | |
87. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | 06:47 |
88. | James Fouche | Mitchelton-Scott | |
89. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:53 |
90. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:55 |
91. | Alexander Cataford | Izrael Cycling Academy | 07:12 |
92. | Tilen Finkst | Ljubljana Gusto Santic | 07:57 |
93. | Nathan Earle | Izrael Cycling Academy | 08:48 |
94. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | 08:52 |
95. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
96. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 08:53 |
97. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 08:59 |
98. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | 09:05 |
99. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
100. | Jonathan Dinkler | P&S Metalltechnik | 09:21 |
101. | Jonas Sonnleitner | P&S Metalltechnik | 09:37 |
102. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | 13:53 |
103. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 14:35 |
104. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 16:14 |
105. | Ben Hermans | Izrael Cycling Academy | 16:24 |
106. | Claudio Longhitano | Team Illuminate | 17:20 |
107. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 18:37 |
108. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | 21:55 |