Cro Race 2019: etap 1. Marko Kump najszybszy

Marko Kump (Adria Mobil) wygrał pierwszy etap wyścigu dookoła Chorwacji - Cro Race.

Słoweński sprinter pokonał Yevgeniya Gidicha (Astana) i Eduarda Grosu (Delko Marseille Provence).

Maciej Paterski (Wibatech Merx) rozpoczął od 13. miejsca.

Wyniki 1. etapu Cro Race 2019 (2.1), Osijek – Lipik (210 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Marko KumpAdria Mobil4:27:29
2.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
3.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
4.John MandryschP&S Metalltechnik
5.Alex EdmondsonMitchelton-Scott
6.Arvid de KleijnMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
7.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels
8.Rok KorosecLjubljana Gusto Santic
9.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
10.Matej MohoricBahrain-Merida
11.Jonathan DinklerP&S Metalltechnik
12.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
13.Maciej PaterskiWibatech Merx
14.Paolo SimionBardiani-CSF
15.Amaro AntunesCCC Team
16.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
17.Andrey ZeitsAstana Pro Team
18.Davide VillellaAstana Pro Team
19.Dušan RajovicAdria Mobil
20.Adam YatesMitchelton-Scott
21.Heinrich HausslerBahrain-Merida
22.Jens van Den DoolMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
23.Ben HermansIzrael Cycling Academy
24.Vadim PronskiyAstana Pro Team
25.Félix Alejandro BaronTeam Illuminate
26.Víctor de La ParteCCC Team
27.Joey RosskopfCCC Team
28.Georg ZimmermannCCC Team
29.Quentin PacherVital Concept-B&B Hotels
30.Alexander CatafordIzrael Cycling Academy
31.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
32.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
33.Sjoerd BaxMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
34.Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
35.Rodolfo Andrés TorresTeam Illuminate
36.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
37.Nathan EarleIzrael Cycling Academy
38.Marceli BogusławskiWibatech Merx
39.Brent BookwalterMitchelton-Scott
40.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
41.Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
42.Janez BrajkovicAdria Mobil
43.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
44.Radoslav RoginaAdria Mobil
45.Lars van Den BergMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
46.Daniil FominykhAstana Pro Team
47.David PerAdria Mobil
48.Domen NovakBahrain-Merida
49.Dominik RoberP&S Metalltechnik
50.Marco MaroneseBardiani-CSF
51.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
52.Giovanni CarboniBardiani-CSF
53.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels
54.Jan TratnikBahrain-Merida
55.Patrick MullerVital Concept-B&B Hotels
56.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
57.Luca CoviliBardiani-CSF
58.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels
59.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels
60.Serge PauwelsCCC Team
61.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
62.Anatoliy BudyakWibatech Merx
63.Rubén PlazaIzrael Cycling Academy
64.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
65.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
66.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
67.Michel AschenbrennerP&S Metalltechnik
68.Claudio LonghitanoTeam Illuminate
69.Javier MorenoDelko Marseille Provence
70.Laurens Ten DamCCC Team
71.Tilen FinkstLjubljana Gusto Santic
72.Grega BoleBahrain-Merida
73.Delio FernandezDelko Marseille Provence
74.Michał PodlaskiWibatech Merx
75.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
76.Matthieu JeannesTeam Illuminate
77.Riccardo ZoidlCCC Team
78.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
79.Aljaž PrahLjubljana Gusto Santic
80.Matteo BadilattiIzrael Cycling Academy
81.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
82.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
83.Yuriy NatarovAstana Pro Team
84.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
85.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
86.Aljaž OmrzelAdria Mobil
87.Michael BrescianiBardiani-CSF
88.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
89.Bartosz WarcholWibatech Merx
90.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
91.Luka PibernikBahrain-Merida
92.Danny van der TuukMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
93.Kacper KistowskiWibatech Merx
94.Barnabás PeakMitchelton-Scott
95.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
96.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
97.Gašper KatrasnikAdria Mobil
98.Jonas SonnleitnerP&S Metalltechnik00:18
99.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic00:26
100.Mirco MaestriBardiani-CSF01:01
101.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team01:05
102.Florian KiernerTeam Felbermayr-Simplon Wels01:19
103.Robert JagelerP&S Metalltechnik01:23
104.Callum ScotsonMitchelton-Scott01:39
105.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
106.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
107.Sam BewleyMitchelton-Scott02:22
108.James FoucheMitchelton-Scott
109.Alessandro PessotBardiani-CSF04:24
110.Tobias NoldeP&S Metalltechnik

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Marko KumpAdria Mobil4:27:19
2.Yevgeniy GidichAstana Pro Team00:04
3.Dušan RajovicAdria Mobil
4.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence00:06
5.Matej MohoricBahrain-Merida00:08
6.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
7.Adam YatesMitchelton-Scott00:09
8.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
9.John MandryschP&S Metalltechnik00:10
10.Alex EdmondsonMitchelton-Scott
11.Arvid de KleijnMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
12.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels
13.Rok KorosecLjubljana Gusto Santic
14.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
15.Jonathan DinklerP&S Metalltechnik
16.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
17.Maciej PaterskiWibatech Merx
18.Paolo SimionBardiani-CSF
19.Amaro AntunesCCC Team
20.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
21.Andrey ZeitsAstana Pro Team
22.Davide VillellaAstana Pro Team
23.Heinrich HausslerBahrain-Merida
24.Jens van Den DoolMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
25.Ben HermansIzrael Cycling Academy
26.Vadim PronskiyAstana Pro Team
27.Félix Alejandro BaronTeam Illuminate
28.Víctor de La ParteCCC Team
29.Joey RosskopfCCC Team
30.Georg ZimmermannCCC Team
31.Quentin PacherVital Concept-B&B Hotels
32.Alexander CatafordIzrael Cycling Academy
33.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
34.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
35.Sjoerd BaxMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
36.Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
37.Rodolfo Andrés TorresTeam Illuminate
38.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
39.Nathan EarleIzrael Cycling Academy
40.Marceli BogusławskiWibatech Merx
41.Brent BookwalterMitchelton-Scott
42.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
43.Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
44.Janez BrajkovicAdria Mobil
45.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
46.Radoslav RoginaAdria Mobil
47.Lars van Den BergMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
48.Daniil FominykhAstana Pro Team
49.David PerAdria Mobil
50.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
51.Domen NovakBahrain-Merida
52.Dominik RoberP&S Metalltechnik
53.Marco MaroneseBardiani-CSF
54.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
55.Giovanni CarboniBardiani-CSF
56.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels
57.Jan TratnikBahrain-Merida
58.Patrick MullerVital Concept-B&B Hotels
59.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
60.Luca CoviliBardiani-CSF
61.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels
62.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels
63.Serge PauwelsCCC Team
64.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
65.Anatoliy BudyakWibatech Merx
66.Rubén PlazaIzrael Cycling Academy
67.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
68.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
69.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
70.Michel AschenbrennerP&S Metalltechnik
71.Claudio LonghitanoTeam Illuminate
72.Javier MorenoDelko Marseille Provence
73.Laurens Ten DamCCC Team
74.Tilen FinkstLjubljana Gusto Santic
75.Grega BoleBahrain-Merida
76.Delio FernandezDelko Marseille Provence
77.Michał PodlaskiWibatech Merx
78.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
79.Matthieu JeannesTeam Illuminate
80.Riccardo ZoidlCCC Team
81.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
82.Aljaž PrahLjubljana Gusto Santic
83.Matteo BadilattiIzrael Cycling Academy
84.Yuriy NatarovAstana Pro Team
85.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
86.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
87.Aljaž OmrzelAdria Mobil
88.Michael BrescianiBardiani-CSF
89.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
90.Bartosz WarcholWibatech Merx
91.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
92.Luka PibernikBahrain-Merida
93.Danny van der TuukMetec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
94.Kacper KistowskiWibatech Merx
95.Barnabás PeakMitchelton-Scott
96.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
97.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
98.Gašper KatrasnikAdria Mobil
99.Jonas SonnleitnerP&S Metalltechnik00:26
100.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic00:36
101.Mirco MaestriBardiani-CSF01:11
102.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team01:15
103.Florian KiernerTeam Felbermayr-Simplon Wels01:28
104.Robert JagelerP&S Metalltechnik01:33
105.Callum ScotsonMitchelton-Scott01:49
106.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
107.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
108.Sam BewleyMitchelton-Scott02:32
109.James FoucheMitchelton-Scott
110.Tobias NoldeP&S Metalltechnik04:31
111.Alessandro PessotBardiani-CSF04:34

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: