Alexey Lutsenko (Astana) zwyciężył w 16. wyścigu pamięci Marco Pantaniego.
Mistrz Kazachstanu pokonał Diego Rosę (Team Ineos) i Guillaume’a Martina (Wanty – Gobert).
🇰🇿@AlexeyLutsenko3 of 🇰🇿@AstanaTeam wins @gsemilia 🇮🇹#MemorialPantani (📺PMG Sport) pic.twitter.com/05mnJEWTyY
— World Cycling Stats (@wcsbike) September 21, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Alexey Lutsenko | Astana Pro Team | 4:50:26 |
2. | Diego Rosa | Team Ineos | |
3. | Guillaume Martin | Wanty-Gobert Cycling Team | |
4. | Simone Consonni | UAE Team Emirates | |
5. | Sonny Colbrelli | Bahrain-Merida | |
6. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
7. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
8. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
9. | Kristian Sbaragli | Italy | |
10. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
11. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
12. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | |
13. | Jhonatan Narvaez | Team Ineos | |
14. | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli-Sidermec | |
15. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | |
16. | Alberto Bettiol | EF Education First | |
17. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | |
18. | Warren Barguil | Team Arkéa Samsic | |
19. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
20. | Aleksandr Vlasov | Gazprom-RusVelo | |
21. | Alejandro Osorio | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
22. | Fabien Doubey | Wanty-Gobert Cycling Team | |
23. | Merhawi Kudus | Astana Pro Team | |
24. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
25. | Vadim Pronskiy | Astana Pro Team | |
26. | Odd Christian Eiking | Wanty-Gobert Cycling Team | |
27. | Davide Gabburo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
28. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
29. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
30. | Rein Taaramae | Team Total Direct Energie | |
31. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
32. | Francesco Romano | Bardiani-CSF | |
33. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
34. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | |
35. | Salvatore Puccio | Team Ineos | |
36. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
37. | Rubén Fernandez | Movistar Team | |
38. | Tom-Jelte Slagter | Dimension Data | |
39. | Davide Formolo | Italy | |
40. | Andrey Amador | Movistar Team | |
41. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 00:08 |
42. | Simone Ravanelli | Biesse Carrera | 00:10 |
43. | Luca Covili | Bardiani-CSF | |
44. | Gianni Moscon | Team Ineos | 00:11 |
45. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
46. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | |
47. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | |
48. | Egan Bernal | Team Ineos | |
49. | Andrea Garosio | Bahrain-Merida | 00:39 |
50. | Giovanni Aleotti | Italy | |
51. | Vincenzo Nibali | Bahrain-Merida | |
52. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
53. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | |
54. | Romain Le Roux | Team Arkéa Samsic | 01:33 |