Memorial Marco Pantani 2019. Alexey Lutsenko w formie

Alexey Lutsenko

Alexey Lutsenko (Astana) zwyciężył w 16. wyścigu pamięci Marco Pantaniego.

Mistrz Kazachstanu pokonał Diego Rosę (Team Ineos) i Guillaume'a Martina (Wanty - Gobert).

Wyniki Memorial Marco Pantani 2019 (1.1), Castrocaro Terme e Terra del Sole - Cesenatico (199,8 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alexey LutsenkoAstana Pro Team4:50:26
2.Diego RosaTeam Ineos
3.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team
4.Simone ConsonniUAE Team Emirates
5.Sonny ColbrelliBahrain-Merida
6.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
7.Francesco GavazziAndroni Giocattoli-Sidermec
8.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
9.Kristian SbaragliItaly
10.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
11.Enrico BarbinBardiani-CSF
12.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels
13.Jhonatan NarvaezTeam Ineos
14.Andrea VendrameAndroni Giocattoli-Sidermec
15.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
16.Alberto BettiolEF Education First
17.Lorenzo RotaBardiani-CSF
18.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic
19.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir
20.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo
21.Alejandro OsorioNippo Vini Fantini Faizanè
22.Fabien DoubeyWanty-Gobert Cycling Team
23.Merhawi KudusAstana Pro Team
24.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
25.Vadim PronskiyAstana Pro Team
26.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team
27.Davide GabburoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
28.Carlos BetancurMovistar Team
29.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
30.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie
31.Romain CombaudDelko Marseille Provence
32.Francesco RomanoBardiani-CSF
33.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels
34.Valerio ContiUAE Team Emirates
35.Salvatore PuccioTeam Ineos
36.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec
37.Rubén FernandezMovistar Team
38.Tom-Jelte SlagterDimension Data
39.Davide FormoloItaly
40.Andrey AmadorMovistar Team
41.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie00:08
42.Simone RavanelliBiesse Carrera00:10
43.Luca CoviliBardiani-CSF
44.Gianni MosconTeam Ineos00:11
45.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec
46.Mattia BaisAndroni Giocattoli-Sidermec
47.Diego UlissiUAE Team Emirates
48.Egan BernalTeam Ineos
49.Andrea GarosioBahrain-Merida00:39
50.Giovanni AleottiItaly
51.Vincenzo NibaliBahrain-Merida
52.Giovanni CarboniBardiani-CSF
53.Rui OliveiraUAE Team Emirates
54.Romain Le RouxTeam Arkéa Samsic01:33

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: