Kampioenschap van Vlaanderen 2019. Jannik Steimle śpiewająco

Niemiec Jannik Steimle (Deceuninck-Quick-Step) wygrał belgijski wyścig Kampioenschap van Vlaanderen.

23-latek, obecnie w barwach belgijskiej grupy jeżdżący jako stażysta, na mecie zameldował się sekundę przed Timo Roosenem oraz prowadzącym kolejną grupkę Dylanem Groenewegenem (obaj Jumbo-Visma).

Steimle w zespole Deceuninck-Quick-Step występuje od sierpnia jako stażysta, aczkolwiek na kolejne dwa sezony ma już podpisany kontrakt.

Wyniki Kampioenschap van Vlaanderen 2019 (1.1), Koolskamp - Koolskamp (185,1 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jannik SteimleDeceuninck-Quick Step4:03:55
2.Timo RoosenJumbo-Visma00:01
3.Dylan GroenewegenJumbo-Visma00:04
4.Adrien PetitTotal Direct Energie
5.Cees BolTeam Sunweb
6.Lawrence NaesenLotto Soudal
7.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
8.Giacomo NizzoloDimension Data
9.Edward TheunsTrek-Segafredo
10.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
11.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise
12.Piotr HavikBEAT Cycling Club
13.Hugo HofstetterCofidis, Solutions Crédits
14.Marco HallerKatusha-Alpecin
15.Pieter SerryDeceuninck-Quick Step
16.Ylber SefaTarteletto-Isorex
17.Mikkel Frølich HonoréDeceuninck-Quick Step
18.Jonas KochCCC Team
19.Tim MerlierCorendon-Circus
20.Mike TeunissenJumbo-Visma
21.Jan-Willem Van SchipRoompot-Charles00:12
22.Thomas BoudatTotal Direct Energie00:14
23.Brent CleCorendon-Circus
24.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step
25.Mark CavendishDimension Data00:20
26.Brian Van GoethemLotto Soudal00:22
27.Jonas RickaertCorendon-Circus00:23
28.Guillaume SeyeBEAT Cycling Club00:35
29.Mads PedersenTrek-Segafredo01:33
30.Max WalscheidTeam Sunweb02:24
31.Joeri StallaertCorendon-Circus
32.Romain CardisTotal Direct Energie
33.Jordi MeeusSEG Racing Academy
34.Enzo WoutersLotto Soudal
35.Reto MüllerSwiss Racing Academy
36.Jakub MareczkoCCC Team
37.Alexander KonychevDimension Data
38.Wim ReynaertsCibel
39.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team
40.Lindsay De VylderSport Vlaanderen-Baloise
41.Thomas JosephTarteletto-Isorex
42.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
43.Yves CoolenBEAT Cycling Club
44.Guillaume Van KeirsbulckCCC Team
45.Tom PaquotWallonie-Bruxelles
46.Filippo FortinCofidis, Solutions Crédits
47.Dmitry StrakhovKatusha-Alpecin
48.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles
49.Alfred WrightCCC Team
50.Mathias ReutimannSwiss Racing Academy
51.Yves LutolfSwiss Racing Academy
52.Johannes FröhlingerTeam Sunweb
53.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
54.Adam YatesGreat Britain
55.Julien VermoteDimension Data
56.Lars Ytting BakDimension Data
57.Aksel NõmmelaWallonie-Bruxelles
58.Sven BurgerSEG Racing Academy
59.Alan RiouTeam Arkéa Samsic
60.Ben SwiftGreat Britain
61.Kaden GrovesSEG Racing Academy
62.Yoeri HavikVlasman CT
63.Roy JansCorendon-Circus
64.Bernhard EiselDimension Data
65.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
66.Taco van Der HoornJumbo-Visma
67.André GreipelTeam Arkéa Samsic
68.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb
69.Jens DebusschereKatusha-Alpecin
70.Zico WaeytensCofidis, Solutions Crédits
71.Gerben ThijssenLotto Soudal
72.Arjen LivynsRoompot-Charles
73.Elmar ReindersRoompot-Charles
74.Stijn SteelsRoompot-Charles
75.Tom LeezerJumbo-Visma
76.Jens KeukeleireLotto Soudal
77.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
78.José GonçalvesKatusha-Alpecin02:34
79.Max KanterTeam Sunweb02:57
80.Sjoerd Van GinnekenRoompot-Charles03:18
81.Marten KooistraTeam Sunweb
82.Jesper RaschSEG Racing Academy06:40
83.Jonas GoemanTarteletto-Isorex
84.David BoucherTarteletto-Isorex
85.Jacob RelaesCibel
86.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
87.Fumiyuki BeppuTrek-Segafredo
88.Reto HollensteinKatusha-Alpecin
89.Alex MengoulasBEAT Cycling Club
90.Adam LewisBEAT Cycling Club
91.Boris ValléeWanty-Gobert Cycling Team
92.Lukas RueggSwiss Racing Academy
93.Alexandre PichotTotal Direct Energie
94.Dylan BouwmansKatusha-Alpecin
95.Jay Robert ThomsonDimension Data
96.Alfdan De DeckerWanty-Gobert Cycling Team
97.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
98.Jelle WolsinkVlasman CT
99.Stef KrulJumbo-Visma
100.Glenn DebruyneCibel
101.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise06:51
102.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
103.Matteo MoschettiTrek-Segafredo
104.Serge PauwelsCCC Team
105.Francisco VentosoCCC Team

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: