Niemiec Jannik Steimle (Deceuninck-Quick-Step) wygrał belgijski wyścig Kampioenschap van Vlaanderen.
23-latek, obecnie w barwach belgijskiej grupy jeżdżący jako stażysta, na mecie zameldował się sekundę przed Timo Roosenem oraz prowadzącym kolejną grupkę Dylanem Groenewegenem (obaj Jumbo-Visma).
Steimle w zespole Deceuninck-Quick-Step występuje od sierpnia jako stażysta, aczkolwiek na kolejne dwa sezony ma już podpisany kontrakt.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Jannik Steimle | Deceuninck-Quick Step | 4:03:55 |
2. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | 00:01 |
3. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | 00:04 |
4. | Adrien Petit | Total Direct Energie | |
5. | Cees Bol | Team Sunweb | |
6. | Lawrence Naesen | Lotto Soudal | |
7. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
8. | Giacomo Nizzolo | Dimension Data | |
9. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | |
10. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
11. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
12. | Piotr Havik | BEAT Cycling Club | |
13. | Hugo Hofstetter | Cofidis, Solutions Crédits | |
14. | Marco Haller | Katusha-Alpecin | |
15. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
16. | Ylber Sefa | Tarteletto-Isorex | |
17. | Mikkel Frølich Honoré | Deceuninck-Quick Step | |
18. | Jonas Koch | CCC Team | |
19. | Tim Merlier | Corendon-Circus | |
20. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
21. | Jan-Willem Van Schip | Roompot-Charles | 00:12 |
22. | Thomas Boudat | Total Direct Energie | 00:14 |
23. | Brent Cle | Corendon-Circus | |
24. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | |
25. | Mark Cavendish | Dimension Data | 00:20 |
26. | Brian Van Goethem | Lotto Soudal | 00:22 |
27. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | 00:23 |
28. | Guillaume Seye | BEAT Cycling Club | 00:35 |
29. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 01:33 |
30. | Max Walscheid | Team Sunweb | 02:24 |
31. | Joeri Stallaert | Corendon-Circus | |
32. | Romain Cardis | Total Direct Energie | |
33. | Jordi Meeus | SEG Racing Academy | |
34. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
35. | Reto Müller | Swiss Racing Academy | |
36. | Jakub Mareczko | CCC Team | |
37. | Alexander Konychev | Dimension Data | |
38. | Wim Reynaerts | Cibel | |
39. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
40. | Lindsay De Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | |
41. | Thomas Joseph | Tarteletto-Isorex | |
42. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
43. | Yves Coolen | BEAT Cycling Club | |
44. | Guillaume Van Keirsbulck | CCC Team | |
45. | Tom Paquot | Wallonie-Bruxelles | |
46. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | |
47. | Dmitry Strakhov | Katusha-Alpecin | |
48. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | |
49. | Alfred Wright | CCC Team | |
50. | Mathias Reutimann | Swiss Racing Academy | |
51. | Yves Lutolf | Swiss Racing Academy | |
52. | Johannes Fröhlinger | Team Sunweb | |
53. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
54. | Adam Yates | Great Britain | |
55. | Julien Vermote | Dimension Data | |
56. | Lars Ytting Bak | Dimension Data | |
57. | Aksel Nõmmela | Wallonie-Bruxelles | |
58. | Sven Burger | SEG Racing Academy | |
59. | Alan Riou | Team Arkéa Samsic | |
60. | Ben Swift | Great Britain | |
61. | Kaden Groves | SEG Racing Academy | |
62. | Yoeri Havik | Vlasman CT | |
63. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
64. | Bernhard Eisel | Dimension Data | |
65. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
66. | Taco van Der Hoorn | Jumbo-Visma | |
67. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
68. | Asbjørn Kragh Andersen | Team Sunweb | |
69. | Jens Debusschere | Katusha-Alpecin | |
70. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | |
71. | Gerben Thijssen | Lotto Soudal | |
72. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | |
73. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | |
74. | Stijn Steels | Roompot-Charles | |
75. | Tom Leezer | Jumbo-Visma | |
76. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | |
77. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
78. | José Gonçalves | Katusha-Alpecin | 02:34 |
79. | Max Kanter | Team Sunweb | 02:57 |
80. | Sjoerd Van Ginneken | Roompot-Charles | 03:18 |
81. | Marten Kooistra | Team Sunweb | |
82. | Jesper Rasch | SEG Racing Academy | 06:40 |
83. | Jonas Goeman | Tarteletto-Isorex | |
84. | David Boucher | Tarteletto-Isorex | |
85. | Jacob Relaes | Cibel | |
86. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
87. | Fumiyuki Beppu | Trek-Segafredo | |
88. | Reto Hollenstein | Katusha-Alpecin | |
89. | Alex Mengoulas | BEAT Cycling Club | |
90. | Adam Lewis | BEAT Cycling Club | |
91. | Boris Vallée | Wanty-Gobert Cycling Team | |
92. | Lukas Ruegg | Swiss Racing Academy | |
93. | Alexandre Pichot | Total Direct Energie | |
94. | Dylan Bouwmans | Katusha-Alpecin | |
95. | Jay Robert Thomson | Dimension Data | |
96. | Alfdan De Decker | Wanty-Gobert Cycling Team | |
97. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
98. | Jelle Wolsink | Vlasman CT | |
99. | Stef Krul | Jumbo-Visma | |
100. | Glenn Debruyne | Cibel | |
101. | Christophe Noppe | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:51 |
102. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
103. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | |
104. | Serge Pauwels | CCC Team | |
105. | Francisco Ventoso | CCC Team |