Madrid Challenge by la Vuelta 2019: etap 2. Chloe Hosking po sprincie z peletonu

Chloe Hosking

Niemka Lisa Brennauer (WNT-Rotor) wygrała 5. edycję Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta. Drugi i ostatni etap należał do Chloe Hosking (Alé Cipollini).

Australijka na finiszu z peletonu była szybsza od Letizii Paternoster (Trek-Segafredo Women) i Roxane Fournier (Movistar Team).

Aktywnie na trasie jechała Anna Plichta, ale jej próby odjazdu nie powiodły się. Zawodniczka Trek-Segafredo Women ukończyła zawody na 7. pozycji.

Na zmoczonej deszczem szosie wydarzyło się kilka przykrych upadków, krótko po swoim ataku kraksy nie uniknęła Małgorzata Jasińska (Movistar).

Wyniki 2. etapu Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta (2.WWT), Madryt (98,6 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Chloe HoskingAlé Cipollini2:20:31
2.Letizia PaternosterTrek-Segafredo Women
3.Roxane FournierMovistar Team
4.Lucinda BrandTeam Sunweb
5.Christine MajerusBoels-Dolmans Cycling Team
6.Maria MartinsSopela Women's Team
7.Jolien D'hooreBoels-Dolmans Cycling Team
8.Kirsten WildWNT-Rotor Pro Cycling
9.Floortje MackaijTeam Sunweb
10.Eugénie DuvalFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
11.Marta CavalliValcar Cylance Cycling
12.Maria Giulia ConfalonieriValcar Cylance Cycling
13.Karlijn SwinkelsAlé Cipollini
14.Franziska KochTeam Sunweb
15.Ruth WinderTrek-Segafredo Women
16.Lisa BrennauerWNT-Rotor Pro Cycling
17.Abigail van TwiskTrek-Segafredo Women
18.Eugenia BujakBTC City Ljubljana
19.Aroa Nicole Gorostiza UlloaBizkaia Durango
20.Diana PenuelaAlé Cipollini
21.Marjolein van 't GeloofAlé Cipollini
22.Sarah RoyMitchelton-Scott
23.Karol-Ann CanuelBoels-Dolmans Cycling Team
24.Julia SoekTeam Sunweb
25.Anastasiia PliaskinaCogeas-Mettler Pro Cycling Team
26.Urša PintarBTC City Ljubljana
27.Lauren KitchenFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
28.Moniek TennigloMitchelton-Scott
29.Maelle GrosseteteFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
30.Lourdes OyarbideMovistar Team
31.Anna PlichtaTrek-Segafredo Women
32.Jip van Den BosBoels-Dolmans Cycling Team
33.Olga ZabelinskayaCogeas-Mettler Pro Cycling Team
34.Pernille MathiesenTeam Sunweb
35.Vita HeineHitec Products
36.Coralie DemayFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
37.Jessica AllenMitchelton-Scott
38.Eva BuurmanBoels-Dolmans Cycling Team
39.Juliette LabousTeam Sunweb
40.Lea Lin TeutenbergWNT-Rotor Pro Cycling
41.Eri YonamineAlé Cipollini
42.Edwige PitelCogeas-Mettler Pro Cycling Team00:07
43.Romy KasperAlé Cipollini00:10
44.Marta TagliaferroHitec Products
45.Lotta LepistoTrek-Segafredo Women00:18
46.Belén LopezMassi-Tactic Women Team00:33
47.Chiara ConsonniValcar Cylance Cycling00:00
48.Sara MartinSopela Women's Team01:31
49.Anna BaidakEneicat01:37
50.Clara CopponiFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope03:04
51.Lara VieceliWNT-Rotor Pro Cycling03:16
52.Mireia BenitoMassi-Tactic Women Team03:26
53.Teresa RipollMassi-Tactic Women Team
54.Sofia RodriguezSopela Women's Team
55.Mariia NovolodskaiaCogeas-Mettler Pro Cycling Team05:13
56.Julie Meyer SolvangHitec Products05:32
57.Virginie Perizzolo PointetCogeas-Mettler Pro Cycling Team
58.Paula PatinoMovistar Team06:27
59.Gloria RodriguezMovistar Team
60.Sarah RijkesWNT-Rotor Pro Cycling
61.Aafke SoetWNT-Rotor Pro Cycling
62.Maaike BoogaardBTC City Ljubljana
63.Lija LaizaneEneicat
64.Isabel MartinBizkaia Durango07:18
65.Sandra AlonsoBizkaia Durango
66.Iurani BlancoSopela Women's Team
DNFCharlotte BeckerFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
DNFSandra MoralMassi-Tactic Women Team
DNFMireia Trias JordanSopela Women's Team
DNFGracie ElvinMitchelton-Scott
DNFGeorgia WilliamsMitchelton-Scott
DNFThale Kielland BjerkHitec Products
DNFVittoria GuazziniValcar Cylance Cycling
DNFDolores GomezMassi-Tactic Women Team
DNFAriana GilabertBizkaia Durango
DNFElisabet EscursellMassi-Tactic Women Team
DNFMałgorzata JasińskaMovistar Team
DNFPernille FeldmannHitec Products
DNFSkylar SchneiderBoels-Dolmans Cycling Team
DNFAinara ElbustoBizkaia Durango
DNFAlessia BulleriEneicat
DNFElisa BalsamoValcar Cylance Cycling
DNFVarvara FasoiEneicat
DNFIlaria SanguinetiValcar Cylance Cycling
DNFSheyla GutierrezMovistar Team
DNFAlexandra Moreno RocaSopela Women's Team
DNFHayley SimmondsBTC City Ljubljana
DNFZiortza IsasiEneicat
DNFTayler WilesTrek-Segafredo Women
DNFRossella RattoBTC City Ljubljana
DNFAnastasiia ChursinaBTC City Ljubljana
DNFLucy van der HaarHitec Products

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Lisa BrennauerWNT-Rotor Pro Cycling2:33:06
2.Lucinda BrandTeam Sunweb00:10
3.Pernille MathiesenTeam Sunweb00:28
4.Christine MajerusBoels-Dolmans Cycling Team00:35
5.Eugenia BujakBTC City Ljubljana00:36
6.Karol-Ann CanuelBoels-Dolmans Cycling Team
7.Anna PlichtaTrek-Segafredo Women00:37
8.Letizia PaternosterTrek-Segafredo Women00:38
9.Floortje MackaijTeam Sunweb00:39
10.Franziska KochTeam Sunweb00:41
11.Olga ZabelinskayaCogeas-Mettler Pro Cycling Team00:42
12.Vita HeineHitec Products00:44
13.Ruth WinderTrek-Segafredo Women00:45
14.Coralie DemayFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope00:48
15.Jip van Den BosBoels-Dolmans Cycling Team
16.Maria Giulia ConfalonieriValcar Cylance Cycling00:53
17.Anastasiia PliaskinaCogeas-Mettler Pro Cycling Team
18.Lourdes OyarbideMovistar Team00:58
19.Juliette LabousTeam Sunweb00:59
20.Moniek TennigloMitchelton-Scott01:02
21.Karlijn SwinkelsAlé Cipollini01:03
22.Maelle GrosseteteFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope01:06
23.Marta CavalliValcar Cylance Cycling01:08
24.Eri YonamineAlé Cipollini01:09
25.Chloe HoskingAlé Cipollini01:10
26.Julia SoekTeam Sunweb01:13
27.Urša PintarBTC City Ljubljana
28.Kirsten WildWNT-Rotor Pro Cycling01:15
29.Sarah RoyMitchelton-Scott01:16
30.Eugénie DuvalFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope01:17
31.Edwige PitelCogeas-Mettler Pro Cycling Team01:28
32.Marjolein van 't GeloofAlé Cipollini01:29
33.Lauren KitchenFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope01:30
34.Diana PenuelaAlé Cipollini01:34
35.Lea Lin TeutenbergWNT-Rotor Pro Cycling01:35
36.Maria MartinsSopela Women's Team01:36
37.Lotta LepistoTrek-Segafredo Women
38.Abigail van TwiskTrek-Segafredo Women
39.Eva BuurmanBoels-Dolmans Cycling Team01:37
40.Chiara ConsonniValcar Cylance Cycling
41.Jessica AllenMitchelton-Scott01:38
42.Roxane FournierMovistar Team01:43
43.Jolien D'hooreBoels-Dolmans Cycling Team01:52
44.Romy KasperAlé Cipollini02:10
45.Aroa Nicole Gorostiza UlloaBizkaia Durango02:12
46.Marta TagliaferroHitec Products02:28
47.Belén LopezMassi-Tactic Women Team02:40
48.Sara MartinSopela Women's Team03:01
49.Anna BaidakEneicat03:54
50.Clara CopponiFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope04:26
51.Lara VieceliWNT-Rotor Pro Cycling04:28
52.Mireia BenitoMassi-Tactic Women Team05:17
53.Sofia RodriguezSopela Women's Team05:43
54.Teresa RipollMassi-Tactic Women Team06:24
55.Mariia NovolodskaiaCogeas-Mettler Pro Cycling Team06:59
56.Maaike BoogaardBTC City Ljubljana07:30
57.Aafke SoetWNT-Rotor Pro Cycling07:33
58.Gloria RodriguezMovistar Team07:42
59.Julie Meyer SolvangHitec Products07:43
60.Paula PatinoMovistar Team07:59
61.Lija LaizaneEneicat08:13
62.Virginie Perizzolo PointetCogeas-Mettler Pro Cycling Team08:32
63.Sarah RijkesWNT-Rotor Pro Cycling08:59
64.Iurani BlancoSopela Women's Team09:14
65.Isabel MartinBizkaia Durango09:22
66.Sandra AlonsoBizkaia Durango09:43

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: