Maciej Paterski wygrał w Gratwein-Straßengel jednodniowy wyścig Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel (1.2).
Zawodnik Wibatech Merx przyjechał w pojedynkę na metę, wyprzedzając na pagórkowatej pętli poprowadzonej w Styrii, dwójkę Szwajcarów z Team Vorarlberg-Santic, Colina Stüssiego i Patricka Schellinga.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | 4:32:53 |
2. | Colin Stussi | Team Vorarlberg Santic | 00:20 |
3. | Patrick Schelling | Team Vorarlberg Santic | 00:47 |
4. | Tobias Bayer | Tirol KTM Cycling Team | 00:48 |
5. | Ziga Groselj | Adria Mobil | |
6. | Maximilian Kuen | Team Vorarlberg Santic | |
7. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | |
8. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
9. | Javier Rodriguez | ||
10. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
11. | Emanuele Barison | ||
12. | Simone Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
13. | Vojtech Repa | ||
14. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
15. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
16. | Florian Kierner | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
17. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | |
18. | Lukas Meiler | Team Vorarlberg Santic | |
19. | Manuel Bosch | ||
20. | Riccardo Lucca | ||
21. | Markus Freiberger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
22. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | 00:52 |
23. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | 01:11 |
24. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | 02:33 |
25. | Viktor Potocki | Ljubljana Gusto Santic | |
26. | Roland Thalmann | Team Vorarlberg Santic | 04:55 |
27. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | 05:57 |
28. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
29. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
30. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
31. | Petr Klabouch | ||
32. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
33. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
34. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
35. | Gerd Fidler | ||
36. | Stefan Poll | ||
37. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
38. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
39. | Larry Valvasori | Team Vorarlberg Santic | |
40. | NicolodiBernardo | ||
41. | Martin Mahdar | Dukla Banska Bystrica | |
42. | Hans-Jörg Leopold | Maloja Pushbikers | 06:04 |
43. | Tilen Finkst | Ljubljana Gusto Santic | |
44. | Gorazd Per | Adria Mobil | |
45. | Aljaž Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
46. | Mario Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
47. | Giacomo Venturini | 06:11 | |
48. | Andrea Barzotto | 06:12 | |
49. | Luca Paladin | ||
50. | Matteo Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 06:17 |
51. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | |
52. | Michael Konczer | 08:22 | |
53. | Piero Dissegna | ||
54. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | 09:37 |
55. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team |