Lisa Brennauer (WNT-Rotor) wygrała jazdę na czas, która otworzyła 5. edycję wyścigu Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta.
Niemiecka zawodniczka na dystansie niecałych 10 kilometrów o 4 sekundy pokonała Lucinde Brand i o 13 sekund Pernille Mathiesen ( obieTeam Sunweb).
Anna Plichta (Trek-Segafredo Women) straciła 20 sekund, co było piątym wynikiem wieczoru.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Lisa Brennauer | WNT-Rotor Pro Cycling | 12:52 |
2. | Lucinda Brand | Team Sunweb | 00:04 |
3. | Pernille Mathiesen | Team Sunweb | 00:13 |
4. | Karol-Ann Canuel | Boels-Dolmans Cycling Team | 00:19 |
5. | Anna Plichta | Trek-Segafredo Women | 00:20 |
6. | Christine Majerus | Boels-Dolmans Cycling Team | 00:22 |
7. | Olga Zabelinskaya | Cogeas-Mettler Pro Cycling Team | 00:25 |
8. | Eugenia Bujak | BTC City Ljubljana | 00:26 |
9. | Floortje Mackaij | Team Sunweb | 00:27 |
10. | Vita Heine | Hitec Products | |
11. | Ruth Winder | Trek-Segafredo Women | 00:28 |
12. | Tayler Wiles | Trek-Segafredo Women | |
13. | Franziska Koch | Team Sunweb | 00:29 |
14. | Coralie Demay | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 00:31 |
15. | Letizia Paternoster | Trek-Segafredo Women | |
16. | Jip van Den Bos | Boels-Dolmans Cycling Team | |
17. | Maria Giulia Confalonieri | Valcar Cylance Cycling | 00:36 |
18. | Anastasiia Chursina | BTC City Ljubljana | |
19. | Georgia Williams | Mitchelton-Scott | 00:39 |
20. | Lourdes Oyarbide | Movistar Team | 00:41 |
21. | Juliette Labous | Team Sunweb | 00:42 |
22. | Małgorzata Jasińska | Movistar Team | 00:44 |
23. | Moniek Tenniglo | Mitchelton-Scott | 00:45 |
24. | Maaike Boogaard | BTC City Ljubljana | 00:46 |
25. | Karlijn Swinkels | Alé Cipollini | |
26. | Elisa Balsamo | Valcar Cylance Cycling | |
27. | Hayley Simmonds | BTC City Ljubljana | 00:48 |
28. | Maelle Grossetete | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 00:49 |
29. | Aafke Soet | WNT-Rotor Pro Cycling | |
30. | Marta Cavalli | Valcar Cylance Cycling | 00:51 |
31. | Charlotte Becker | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
32. | Eri Yonamine | Alé Cipollini | 00:52 |
33. | Lara Vieceli | WNT-Rotor Pro Cycling | 00:55 |
34. | Julia Soek | Team Sunweb | 00:56 |
35. | Urša Pintar | BTC City Ljubljana | |
36. | Vittoria Guazzini | Valcar Cylance Cycling | 00:57 |
37. | Kirsten Wild | WNT-Rotor Pro Cycling | 00:58 |
38. | Gloria Rodriguez | Movistar Team | |
39. | Sarah Roy | Mitchelton-Scott | 00:59 |
40. | Eugénie Duval | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 01:00 |
41. | Lotta Lepisto | Trek-Segafredo Women | 01:01 |
42. | Edwige Pitel | Cogeas-Mettler Pro Cycling Team | 01:05 |
43. | Clara Copponi | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
44. | Skylar Schneider | Boels-Dolmans Cycling Team | 01:07 |
45. | Chloe Hosking | Alé Cipollini | 01:08 |
46. | Ilaria Sanguineti | Valcar Cylance Cycling | 01:09 |
47. | Marjolein van 't Geloof | Alé Cipollini | 01:12 |
48. | Rossella Ratto | BTC City Ljubljana | |
49. | Lauren Kitchen | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 01:13 |
50. | Sara Martin | Sopela Women's Team | |
51. | Paula Patino | Movistar Team | 01:15 |
52. | Gracie Elvin | Mitchelton-Scott | 01:16 |
53. | Anastasiia Pliaskina | Cogeas-Mettler Pro Cycling Team | |
54. | Diana Penuela | Alé Cipollini | 01:17 |
55. | Lea Lin Teutenberg | WNT-Rotor Pro Cycling | 01:18 |
56. | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | 01:19 |
57. | Maria Martins | Sopela Women's Team | |
58. | Abigail van Twisk | Trek-Segafredo Women | |
59. | Eva Buurman | Boels-Dolmans Cycling Team | 01:20 |
60. | Chiara Consonni | Valcar Cylance Cycling | |
61. | Jessica Allen | Mitchelton-Scott | 01:21 |
62. | Lija Laizane | Eneicat | 01:29 |
63. | Mariia Novolodskaia | Cogeas-Mettler Pro Cycling Team | |
64. | Roxane Fournier | Movistar Team | 01:31 |
65. | Mireia Benito | Massi-Tactic Women Team | 01:34 |
66. | Jolien D'hoore | Boels-Dolmans Cycling Team | 01:35 |
67. | Iurani Blanco | Sopela Women's Team | 01:39 |
68. | Romy Kasper | Alé Cipollini | 01:43 |
69. | Ainara Elbusto | Bizkaia Durango | |
70. | Isabel Martin | Bizkaia Durango | 01:47 |
71. | Mireia Trias Jordan | Sopela Women's Team | |
72. | Belén Lopez | Massi-Tactic Women Team | 01:50 |
73. | Ariana Gilabert | Bizkaia Durango | 01:53 |
74. | Julie Meyer Solvang | Hitec Products | 01:54 |
75. | Aroa Nicole Gorostiza Ulloa | Bizkaia Durango | 01:55 |
76. | Anna Baidak | Eneicat | 02:00 |
77. | Sofia Rodriguez | Sopela Women's Team | |
78. | Marta Tagliaferro | Hitec Products | 02:01 |
79. | Alessia Bulleri | Eneicat | 02:02 |
80. | Alexandra Moreno Roca | Sopela Women's Team | 02:04 |
81. | Sandra Alonso | Bizkaia Durango | 02:08 |
82. | Sarah Rijkes | WNT-Rotor Pro Cycling | 02:15 |
83. | Lucy van der Haar | Hitec Products | 02:17 |
84. | Thale Kielland Bjerk | Hitec Products | 02:25 |
85. | Pernille Feldmann | Hitec Products | 02:37 |
86. | Teresa Ripoll | Massi-Tactic Women Team | 02:41 |
87. | Virginie Perizzolo Pointet | Cogeas-Mettler Pro Cycling Team | 02:43 |
88. | Varvara Fasoi | Eneicat | 02:44 |
89. | Ziortza Isasi | Eneicat | |
90. | Sandra Moral | Massi-Tactic Women Team | 02:45 |
91. | Dolores Gomez | Massi-Tactic Women Team | 02:47 |
92. | Elisabet Escursell | Massi-Tactic Women Team | 03:39 |