Madrid Challenge by la Vuelta 2019: etap 1. Lisa Brennauer najlepsza, wysoko Plichta

Lisa Brennauer

Lisa Brennauer (WNT-Rotor) wygrała jazdę na czas, która otworzyła 5. edycję wyścigu Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta.

Niemiecka zawodniczka na dystansie niecałych 10 kilometrów o 4 sekundy pokonała Lucinde Brand i o 13 sekund Pernille Mathiesen ( obieTeam Sunweb).

Anna Plichta (Trek-Segafredo Women) straciła 20 sekund, co było piątym wynikiem wieczoru.

Wyniki 1. etapu Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta (2.WWT), Boadilla del Monte - Boadilla del Monte (9,3 km, jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Lisa BrennauerWNT-Rotor Pro Cycling12:52
2.Lucinda BrandTeam Sunweb00:04
3.Pernille MathiesenTeam Sunweb00:13
4.Karol-Ann CanuelBoels-Dolmans Cycling Team00:19
5.Anna PlichtaTrek-Segafredo Women00:20
6.Christine MajerusBoels-Dolmans Cycling Team00:22
7.Olga ZabelinskayaCogeas-Mettler Pro Cycling Team00:25
8.Eugenia BujakBTC City Ljubljana00:26
9.Floortje MackaijTeam Sunweb00:27
10.Vita HeineHitec Products
11.Ruth WinderTrek-Segafredo Women00:28
12.Tayler WilesTrek-Segafredo Women
13.Franziska KochTeam Sunweb00:29
14.Coralie DemayFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope00:31
15.Letizia PaternosterTrek-Segafredo Women
16.Jip van Den BosBoels-Dolmans Cycling Team
17.Maria Giulia ConfalonieriValcar Cylance Cycling00:36
18.Anastasiia ChursinaBTC City Ljubljana
19.Georgia WilliamsMitchelton-Scott00:39
20.Lourdes OyarbideMovistar Team00:41
21.Juliette LabousTeam Sunweb00:42
22.Małgorzata JasińskaMovistar Team00:44
23.Moniek TennigloMitchelton-Scott00:45
24.Maaike BoogaardBTC City Ljubljana00:46
25.Karlijn SwinkelsAlé Cipollini
26.Elisa BalsamoValcar Cylance Cycling
27.Hayley SimmondsBTC City Ljubljana00:48
28.Maelle GrosseteteFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope00:49
29.Aafke SoetWNT-Rotor Pro Cycling
30.Marta CavalliValcar Cylance Cycling00:51
31.Charlotte BeckerFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
32.Eri YonamineAlé Cipollini00:52
33.Lara VieceliWNT-Rotor Pro Cycling00:55
34.Julia SoekTeam Sunweb00:56
35.Urša PintarBTC City Ljubljana
36.Vittoria GuazziniValcar Cylance Cycling00:57
37.Kirsten WildWNT-Rotor Pro Cycling00:58
38.Gloria RodriguezMovistar Team
39.Sarah RoyMitchelton-Scott00:59
40.Eugénie DuvalFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope01:00
41.Lotta LepistoTrek-Segafredo Women01:01
42.Edwige PitelCogeas-Mettler Pro Cycling Team01:05
43.Clara CopponiFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
44.Skylar SchneiderBoels-Dolmans Cycling Team01:07
45.Chloe HoskingAlé Cipollini01:08
46.Ilaria SanguinetiValcar Cylance Cycling01:09
47.Marjolein van 't GeloofAlé Cipollini01:12
48.Rossella RattoBTC City Ljubljana
49.Lauren KitchenFDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope01:13
50.Sara MartinSopela Women's Team
51.Paula PatinoMovistar Team01:15
52.Gracie ElvinMitchelton-Scott01:16
53.Anastasiia PliaskinaCogeas-Mettler Pro Cycling Team
54.Diana PenuelaAlé Cipollini01:17
55.Lea Lin TeutenbergWNT-Rotor Pro Cycling01:18
56.Sheyla GutierrezMovistar Team01:19
57.Maria MartinsSopela Women's Team
58.Abigail van TwiskTrek-Segafredo Women
59.Eva BuurmanBoels-Dolmans Cycling Team01:20
60.Chiara ConsonniValcar Cylance Cycling
61.Jessica AllenMitchelton-Scott01:21
62.Lija LaizaneEneicat01:29
63.Mariia NovolodskaiaCogeas-Mettler Pro Cycling Team
64.Roxane FournierMovistar Team01:31
65.Mireia BenitoMassi-Tactic Women Team01:34
66.Jolien D'hooreBoels-Dolmans Cycling Team01:35
67.Iurani BlancoSopela Women's Team01:39
68.Romy KasperAlé Cipollini01:43
69.Ainara ElbustoBizkaia Durango
70.Isabel MartinBizkaia Durango01:47
71.Mireia Trias JordanSopela Women's Team
72.Belén LopezMassi-Tactic Women Team01:50
73.Ariana GilabertBizkaia Durango01:53
74.Julie Meyer SolvangHitec Products01:54
75.Aroa Nicole Gorostiza UlloaBizkaia Durango01:55
76.Anna BaidakEneicat02:00
77.Sofia RodriguezSopela Women's Team
78.Marta TagliaferroHitec Products02:01
79.Alessia BulleriEneicat02:02
80.Alexandra Moreno RocaSopela Women's Team02:04
81.Sandra AlonsoBizkaia Durango02:08
82.Sarah RijkesWNT-Rotor Pro Cycling02:15
83.Lucy van der HaarHitec Products02:17
84.Thale Kielland BjerkHitec Products02:25
85.Pernille FeldmannHitec Products02:37
86.Teresa RipollMassi-Tactic Women Team02:41
87.Virginie Perizzolo PointetCogeas-Mettler Pro Cycling Team02:43
88.Varvara FasoiEneicat02:44
89.Ziortza IsasiEneicat
90.Sandra MoralMassi-Tactic Women Team02:45
91.Dolores GomezMassi-Tactic Women Team02:47
92.Elisabet EscursellMassi-Tactic Women Team03:39

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: