Jadący w reprezentacji Estonii Mihkel Räim wygrał trzeci odcinek Wyścigu Dookoła Rumunii.
26-letni kolarz na finiszu z peletonu pokonał 18-latka z Włoch Jonathana Milana (Cycling Team Friuli) i kolegę z drużyny Normana Vahtre.
Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team) zameldował się na 5. miejscu.
Liderem wyścigu pozostał Holender Ivar Slik (Monkey Town – à Bloc CT).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mihkel Raim | Estonia | 2:37:09 |
2. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | |
3. | Norman Vahtra | Estonia | |
4. | Siim Kiskonen | Estonia | |
5. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
6. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | |
7. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
8. | Eduard Michael Grosu | Romania | |
9. | Richard Banusch | LKT Team Brandenburg | |
10. | Patryk Stosz | CCC Development Team | |
11. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | |
12. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
13. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | |
14. | Rait Arm | Estonia | |
15. | Lukas Kubis | Slovakia | |
16. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
17. | Riccardo Bobbo | Team Novak | |
18. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | |
19. | Alex Molenaar | Monkey Town-à Bloc CT | |
20. | Juraj Karas | Slovakia | |
21. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | |
22. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
23. | Gabor Molnar | Team Novak | |
24. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
25. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
26. | Artur Detko | Polska | |
27. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
28. | Aleksandr Barsov | Lokosphinx | |
29. | Evgenii Tikhonin | Russia | |
30. | Igor Sidorov | Russia | |
31. | Moritz Malcharek | LKT Team Brandenburg | |
32. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
33. | Markus Pajur | Estonia | |
34. | Alexander Evtushenko | Russia | |
35. | Christian Koch | LKT Team Brandenburg | |
36. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
37. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
38. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
39. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
40. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
41. | Simone Sano | Team Novak | |
42. | Leszek Pluciński | Voster ATS Team | |
43. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
44. | Nicola Gaffurini | Monkey Town-à Bloc CT | |
45. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
46. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
47. | Jan Barta | Elkov-Author Cycling Team | |
48. | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | |
49. | Paul Rudys | LKT Team Brandenburg | |
50. | Luca Fioretti | Team Novak | |
51. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | |
52. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | |
53. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | |
54. | Serghei Țvetcov | Romania | |
55. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | |
56. | Jeen de Jong | Monkey Town-à Bloc CT | |
57. | Attila Valter | CCC Development Team | |
58. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
59. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | |
60. | Bartosz Warchol | Polska | |
61. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | |
62. | Valentin Vasiloiu | Romania | |
63. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
64. | Krzysztof Domin | Polska | |
65. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | |
66. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
67. | Adrian Honkisz | Polska | |
68. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
69. | Kacper Kistowski | Polska | |
70. | Sebastian Matusiak | Polska | |
71. | Andras Forray | Pannon Cycling Team | |
72. | Lóránt Balazsi | Team Novak | |
73. | Henning Bommel | LKT Team Brandenburg | |
74. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
75. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | |
76. | Adam Nocen | Polska | |
77. | Karl Patrick Lauk | Estonia | |
78. | Matteo DonegÀ | Cycling Team Friuli | |
79. | Antonio Santoro | Monkey Town-à Bloc CT | |
80. | Samuel Oros | Slovakia | |
81. | Victor Manakov | Russia | |
82. | Juraj Lajcha | Slovakia | |
83. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | |
84. | Stefan Nota | Slovakia | |
85. | Joosep Sankmann | Estonia | |
86. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | |
87. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | |
88. | Kirill Sveshnikov | Lokosphinx | |
89. | Filippo Ferronato | Cycling Team Friuli | |
90. | Andrei Cojanu | Romania | 00:17 |
91. | Sebastian Schmiedel | LKT Team Brandenburg | 00:19 |
92. | Leonard Barbu | Romania | 01:18 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | 10:55:57 |
2. | Alex Molenaar | Monkey Town-à Bloc CT | 00:04 |
3. | Mihkel Raim | Estonia | 00:40 |
4. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | 00:44 |
5. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | 00:46 |
6. | Eduard Michael Grosu | Romania | 00:48 |
7. | Norman Vahtra | Estonia | 00:52 |
8. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | |
9. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | |
10. | Jan Barta | Elkov-Author Cycling Team | 00:53 |
11. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | |
12. | Jeen de Jong | Monkey Town-à Bloc CT | |
13. | Patryk Stosz | CCC Development Team | 00:54 |
14. | Luca Fioretti | Team Novak | |
15. | Alexander Evtushenko | Russia | |
16. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 00:56 |
17. | Richard Banusch | LKT Team Brandenburg | |
18. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
19. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | |
20. | Siim Kiskonen | Estonia | |
21. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
22. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
23. | Artur Detko | Polska | |
24. | Aleksandr Barsov | Lokosphinx | |
25. | Riccardo Bobbo | Team Novak | |
26. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
27. | Evgenii Tikhonin | Russia | |
28. | Nicola Gaffurini | Monkey Town-à Bloc CT | |
29. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
30. | Igor Sidorov | Russia | |
31. | Juraj Karas | Slovakia | |
32. | Henning Bommel | LKT Team Brandenburg | |
33. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | |
34. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
35. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
36. | Kirill Sveshnikov | Lokosphinx | |
37. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | |
38. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
39. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
40. | Simone Sano | Team Novak | |
41. | Attila Valter | CCC Development Team | |
42. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
43. | Paul Rudys | LKT Team Brandenburg | |
44. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
45. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
46. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | |
47. | Markus Pajur | Estonia | |
48. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | |
49. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
50. | Serghei Țvetcov | Romania | |
51. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | |
52. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | |
53. | Bartosz Warchol | Polska | |
54. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
55. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
56. | Lóránt Balazsi | Team Novak | |
57. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | |
58. | Samuel Oros | Slovakia | |
59. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
60. | Karl Patrick Lauk | Estonia | |
61. | Victor Manakov | Russia | |
62. | Matteo DonegÀ | Cycling Team Friuli | |
63. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
64. | Joosep Sankmann | Estonia | |
65. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | |
66. | Christian Koch | LKT Team Brandenburg | 01:10 |
67. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 01:16 |
68. | Kacper Kistowski | Polska | |
69. | Lukas Kubis | Slovakia | 01:22 |
70. | Leszek Pluciński | Voster ATS Team | 02:33 |
71. | Filippo Ferronato | Cycling Team Friuli | 15:34 |
72. | Sebastian Matusiak | Polska | 15:37 |
73. | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | 15:43 |
74. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
75. | Antonio Santoro | Monkey Town-à Bloc CT | |
76. | Adrian Honkisz | Polska | |
77. | Andras Forray | Pannon Cycling Team | |
78. | Krzysztof Domin | Polska | |
79. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
80. | Juraj Lajcha | Slovakia | |
81. | Moritz Malcharek | LKT Team Brandenburg | 16:25 |
82. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 16:26 |
83. | Valentin Vasiloiu | Romania | 17:05 |
84. | Andrei Cojanu | Romania | 17:50 |
85. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | 18:43 |
86. | Stefan Nota | Slovakia | |
87. | Rait Arm | Estonia | 19:22 |
88. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | 24:28 |
89. | Gabor Molnar | Team Novak | 28:26 |
90. | Adam Nocen | Polska | 29:36 |
91. | Sebastian Schmiedel | LKT Team Brandenburg | 32:14 |
92. | Leonard Barbu | Romania | 57:02 |
Chris Harper bez groźnych obrażeń. Płacić, czy nie płacić? Oto jest pytanie. Wiadomości i wyniki z czwartku, 18 kwietnia.
Maxim van Gils zajął trzecie miejsce w jednej z najtrudniejszych edycji La Fleche Wallonne. Tym wynikiem Belg z Lotto Dstny…
Stephen Williams triumfował w Strzale Walońskiej i sięgnął po największy sukces dotychczasowej kariery.
Katarzyna Niewiadoma na szczycie Mur de Huy uniosła ręce w geście triumfu i wygrała z największymi rywalkami: Demi Vollering i…
Longo Borghini, Vollering o zwycięstwie Niewiadomej, Kwiatkowski o pogodzie. Lopez najlepszy trzeciego dnia Tour of the Alps. Wiadomości z 17…
"Powolna śmierć" na Mur de Huy. Elisa Longo Borghini zajęła trzecie miejsce w Fleche Wallonne Femmes i na mecie szczerze…