Turul Romaniei 2019: etap 3. Mihkel Räim najszybszy

Jadący w reprezentacji Estonii Mihkel Räim wygrał trzeci odcinek Wyścigu Dookoła Rumunii.

26-letni kolarz na finiszu z peletonu pokonał 18-latka z Włoch Jonathana Milana (Cycling Team Friuli) i kolegę z drużyny Normana Vahtre.

Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team) zameldował się na 5. miejscu.

Liderem wyścigu pozostał Holender Ivar Slik (Monkey Town - à Bloc CT).

Wyniki 3. etapu Turul Romaniei (2.1), Buzău - Târgoviște (124,4 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mihkel RaimEstonia2:37:09
2.Jonathan MilanCycling Team Friuli
3.Norman VahtraEstonia
4.Siim KiskonenEstonia
5.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
6.Sylwester JaniszewskiVoster ATS Team
7.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team
8.Eduard Michael GrosuRomania
9.Richard BanuschLKT Team Brandenburg
10.Patryk StoszCCC Development Team
11.Aleksandr SmirnovLokosphinx
12.Savva NovikovLokosphinx
13.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT
14.Rait ArmEstonia
15.Lukas KubisSlovakia
16.Michał PalutaCCC Development Team
17.Riccardo BobboTeam Novak
18.Félix Alejandro BaronTeam Illuminate
19.Alex MolenaarMonkey Town-à Bloc CT
20.Juraj KarasSlovakia
21.Daniel MoriczPannon Cycling Team
22.Szymon KrawczykVoster ATS Team
23.Gabor MolnarTeam Novak
24.Gergő OroszPannon Cycling Team
25.Yegor DementyevTeam Novak
26.Artur DetkoPolska
27.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
28.Aleksandr BarsovLokosphinx
29.Evgenii TikhoninRussia
30.Igor SidorovRussia
31.Moritz MalcharekLKT Team Brandenburg
32.Rodolfo Andrés TorresTeam Illuminate
33.Markus PajurEstonia
34.Alexander EvtushenkoRussia
35.Christian KochLKT Team Brandenburg
36.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team
37.Piotr BrożynaCCC Development Team
38.Adam StachowiakVoster ATS Team
39.Viktor FilutasPannon Cycling Team
40.Karel HnikElkov-Author Cycling Team
41.Simone SanoTeam Novak
42.Leszek PlucińskiVoster ATS Team
43.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli
44.Nicola GaffuriniMonkey Town-à Bloc CT
45.Kacper WalkowiakCCC Development Team
46.Davide BaisCycling Team Friuli
47.Jan BartaElkov-Author Cycling Team
48.Adrian BanaszekVoster ATS Team
49.Paul RudysLKT Team Brandenburg
50.Luca FiorettiTeam Novak
51.Alexander VdovinLokosphinx
52.Jakub OtrubaElkov-Author Cycling Team
53.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar
54.Serghei ȚvetcovRomania
55.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
56.Jeen de JongMonkey Town-à Bloc CT
57.Attila ValterCCC Development Team
58.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar
59.Daniel DinaPannon Cycling Team
60.Bartosz WarcholPolska
61.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT
62.Valentin VasiloiuRomania
63.Piotr PękalaCCC Development Team
64.Krzysztof DominPolska
65.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team
66.Miklos SzaboPannon Cycling Team
67.Adrian HonkiszPolska
68.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
69.Kacper KistowskiPolska
70.Sebastian MatusiakPolska
71.Andras ForrayPannon Cycling Team
72.Lóránt BalazsiTeam Novak
73.Henning BommelLKT Team Brandenburg
74.Mateusz GrabisVoster ATS Team
75.Matej ZahalkaElkov-Author Cycling Team
76.Adam NocenPolska
77.Karl Patrick LaukEstonia
78.Matteo DonegÀCycling Team Friuli
79.Antonio SantoroMonkey Town-à Bloc CT
80.Samuel OrosSlovakia
81.Victor ManakovRussia
82.Juraj LajchaSlovakia
83.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar
84.Stefan NotaSlovakia
85.Joosep SankmannEstonia
86.Arseny NikiforovLokosphinx
87.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar
88.Kirill SveshnikovLokosphinx
89.Filippo FerronatoCycling Team Friuli
90.Andrei CojanuRomania00:17
91.Sebastian SchmiedelLKT Team Brandenburg00:19
92.Leonard BarbuRomania01:18

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT10:55:57
2.Alex MolenaarMonkey Town-à Bloc CT00:04
3.Mihkel RaimEstonia00:40
4.Jonathan MilanCycling Team Friuli00:44
5.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team00:46
6.Eduard Michael GrosuRomania00:48
7.Norman VahtraEstonia00:52
8.Félix Alejandro BaronTeam Illuminate
9.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar
10.Jan BartaElkov-Author Cycling Team00:53
11.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT
12.Jeen de JongMonkey Town-à Bloc CT
13.Patryk StoszCCC Development Team00:54
14.Luca FiorettiTeam Novak
15.Alexander EvtushenkoRussia
16.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team00:56
17.Richard BanuschLKT Team Brandenburg
18.Savva NovikovLokosphinx
19.Aleksandr SmirnovLokosphinx
20.Siim KiskonenEstonia
21.Michał PalutaCCC Development Team
22.Szymon KrawczykVoster ATS Team
23.Artur DetkoPolska
24.Aleksandr BarsovLokosphinx
25.Riccardo BobboTeam Novak
26.Gergő OroszPannon Cycling Team
27.Evgenii TikhoninRussia
28.Nicola GaffuriniMonkey Town-à Bloc CT
29.Rodolfo Andrés TorresTeam Illuminate
30.Igor SidorovRussia
31.Juraj KarasSlovakia
32.Henning BommelLKT Team Brandenburg
33.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar
34.Adam StachowiakVoster ATS Team
35.Karel HnikElkov-Author Cycling Team
36.Kirill SveshnikovLokosphinx
37.Alexander VdovinLokosphinx
38.Piotr BrożynaCCC Development Team
39.Yegor DementyevTeam Novak
40.Simone SanoTeam Novak
41.Attila ValterCCC Development Team
42.Piotr PękalaCCC Development Team
43.Paul RudysLKT Team Brandenburg
44.Davide BaisCycling Team Friuli
45.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team
46.Daniel DinaPannon Cycling Team
47.Markus PajurEstonia
48.Jakub OtrubaElkov-Author Cycling Team
49.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
50.Serghei ȚvetcovRomania
51.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
52.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team
53.Bartosz WarcholPolska
54.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli
55.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar
56.Lóránt BalazsiTeam Novak
57.Matej ZahalkaElkov-Author Cycling Team
58.Samuel OrosSlovakia
59.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
60.Karl Patrick LaukEstonia
61.Victor ManakovRussia
62.Matteo DonegÀCycling Team Friuli
63.Mateusz GrabisVoster ATS Team
64.Joosep SankmannEstonia
65.Arseny NikiforovLokosphinx
66.Christian KochLKT Team Brandenburg01:10
67.Viktor FilutasPannon Cycling Team01:16
68.Kacper KistowskiPolska
69.Lukas KubisSlovakia01:22
70.Leszek PlucińskiVoster ATS Team02:33
71.Filippo FerronatoCycling Team Friuli15:34
72.Sebastian MatusiakPolska15:37
73.Adrian BanaszekVoster ATS Team15:43
74.Kacper WalkowiakCCC Development Team
75.Antonio SantoroMonkey Town-à Bloc CT
76.Adrian HonkiszPolska
77.Andras ForrayPannon Cycling Team
78.Krzysztof DominPolska
79.Miklos SzaboPannon Cycling Team
80.Juraj LajchaSlovakia
81.Moritz MalcharekLKT Team Brandenburg16:25
82.Daniel MoriczPannon Cycling Team16:26
83.Valentin VasiloiuRomania17:05
84.Andrei CojanuRomania17:50
85.Sylwester JaniszewskiVoster ATS Team18:43
86.Stefan NotaSlovakia
87.Rait ArmEstonia19:22
88.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar24:28
89.Gabor MolnarTeam Novak28:26
90.Adam NocenPolska29:36
91.Sebastian SchmiedelLKT Team Brandenburg32:14
92.Leonard BarbuRomania57:02

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: