Holender Ivar Slik wygrał pierwszy etap Wyścigu Dookoła Rumunii.
Kolarz Monkey Town – à Bloc CT sfinalizował akcję ze swoim kolegą z grupy Alexem Molenaarem.
Peleton ze stratą 46 sekund przyprowadził mistrz Rumunii Eduard Michael Grosu. 8. miejsce zajął Adrian Banaszek (Voster ATS Team).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | 4:12:44 |
2. | Alex Molenaar | Monkey Town-à Bloc CT | |
3. | Eduard Michael Grosu | Romania | 00:46 |
4. | Richard Banusch | LKT Team Brandenburg | |
5. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
6. | Mihkel Raim | Estonia | |
7. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
8. | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | |
9. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | |
10. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
11. | Riccardo Bobbo | Team Novak | |
12. | Kirill Sveshnikov | Lokosphinx | |
13. | Sergei Rostovtsev | Russia | |
14. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
15. | Henning Bommel | LKT Team Brandenburg | |
16. | Patryk Stosz | CCC Development Team | |
17. | Artur Detko | Polska | |
18. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | |
19. | Nicola Gaffurini | Monkey Town-à Bloc CT | |
20. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
21. | Filippo Ferronato | Cycling Team Friuli | |
22. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | |
23. | Alexander Evtushenko | Russia | |
24. | Aleksandr Barsov | Lokosphinx | |
25. | Norman Vahtra | Estonia | |
26. | Siim Kiskonen | Estonia | |
27. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | |
28. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
29. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
30. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
31. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | |
32. | Antonio Santoro | Monkey Town-à Bloc CT | |
33. | Evgenii Tikhonin | Russia | |
34. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | |
35. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
36. | Luca Fioretti | Team Novak | |
37. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
38. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
39. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | |
40. | Jan Barta | Elkov-Author Cycling Team | |
41. | Paul Rudys | LKT Team Brandenburg | |
42. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
43. | Igor Sidorov | Russia | |
44. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
45. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | |
46. | Simone Sano | Team Novak | |
47. | Attila Valter | CCC Development Team | |
48. | Bartosz Warchol | Polska | |
49. | Lóránt Balazsi | Team Novak | |
50. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | |
51. | Adrian Honkisz | Polska | |
52. | Juraj Karas | Slovakia | |
53. | Sebastian Matusiak | Polska | |
54. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
55. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | |
56. | Leszek Pluciński | Voster ATS Team | |
57. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | |
58. | Victor Manakov | Russia | |
59. | Andras Forray | Pannon Cycling Team | |
60. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
61. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | |
62. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
63. | Karl Patrick Lauk | Estonia | |
64. | Jeen de Jong | Monkey Town-à Bloc CT | |
65. | Joosep Sankmann | Estonia | |
66. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
67. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
68. | Matteo DonegÀ | Cycling Team Friuli | |
69. | Krzysztof Domin | Polska | |
70. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | |
71. | Kacper Kistowski | Polska | |
72. | Serghei Țvetcov | Romania | |
73. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
74. | Steven Kalf | Team Illuminate | |
75. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
76. | Juraj Lajcha | Slovakia | |
77. | Samuel Oros | Slovakia | |
78. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
79. | Christian Koch | LKT Team Brandenburg | |
80. | Markus Pajur | Estonia | |
81. | Gabor Molnar | Team Novak | 01:06 |
82. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
83. | Lukas Kubis | Slovakia | 01:12 |
84. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 01:17 |
85. | Moritz Malcharek | LKT Team Brandenburg | 01:31 |
86. | Valentin Vasiloiu | Romania | 02:08 |
87. | Adam Nocen | Polska | 02:16 |
88. | Andrei Cojanu | Romania | 02:36 |
89. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | 03:46 |
90. | Stefan Nota | Slovakia | |
91. | Rait Arm | Estonia | 04:25 |
92. | Mateusz Taciak | Voster ATS Team | |
93. | Sebastian Schmiedel | LKT Team Brandenburg | 04:35 |
94. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | 06:51 |
95. | Leonard Barbu | Romania | 28:24 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | 4:12:44 |
2. | Alex Molenaar | Monkey Town-à Bloc CT | |
3. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | 00:40 |
4. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | 00:43 |
5. | Jeen de Jong | Monkey Town-à Bloc CT | |
6. | Patryk Stosz | CCC Development Team | 00:44 |
7. | Alexander Evtushenko | Russia | |
8. | Christian Koch | LKT Team Brandenburg | |
9. | Eduard Michael Grosu | Romania | 00:46 |
10. | Richard Banusch | LKT Team Brandenburg | |
11. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
12. | Mihkel Raim | Estonia | |
13. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
14. | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | |
15. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | |
16. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
17. | Riccardo Bobbo | Team Novak | |
18. | Kirill Sveshnikov | Lokosphinx | |
19. | Sergei Rostovtsev | Russia | |
20. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
21. | Henning Bommel | LKT Team Brandenburg | |
22. | Artur Detko | Polska | |
23. | Nicola Gaffurini | Monkey Town-à Bloc CT | |
24. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
25. | Filippo Ferronato | Cycling Team Friuli | |
26. | Félix Alejandro Baron | Team Illuminate | |
27. | Aleksandr Barsov | Lokosphinx | |
28. | Norman Vahtra | Estonia | |
29. | Siim Kiskonen | Estonia | |
30. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | |
31. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
32. | Rodolfo Andrés Torres | Team Illuminate | |
33. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
34. | Antonio Santoro | Monkey Town-à Bloc CT | |
35. | Evgenii Tikhonin | Russia | |
36. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | |
37. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
38. | Luca Fioretti | Team Novak | |
39. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
40. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
41. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | |
42. | Jan Barta | Elkov-Author Cycling Team | |
43. | Paul Rudys | LKT Team Brandenburg | |
44. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
45. | Igor Sidorov | Russia | |
46. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
47. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | |
48. | Simone Sano | Team Novak | |
49. | Attila Valter | CCC Development Team | |
50. | Bartosz Warchol | Polska | |
51. | Lóránt Balazsi | Team Novak | |
52. | Jorge Camilo Castiblanco | Team Illuminate | |
53. | Adrian Honkisz | Polska | |
54. | Juraj Karas | Slovakia | |
55. | Sebastian Matusiak | Polska | |
56. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
57. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | |
58. | Leszek Pluciński | Voster ATS Team | |
59. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | |
60. | Victor Manakov | Russia | |
61. | Andras Forray | Pannon Cycling Team | |
62. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
63. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | |
64. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
65. | Karl Patrick Lauk | Estonia | |
66. | Joosep Sankmann | Estonia | |
67. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
68. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
69. | Matteo DonegÀ | Cycling Team Friuli | |
70. | Krzysztof Domin | Polska | |
71. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | |
72. | Kacper Kistowski | Polska | |
73. | Serghei Țvetcov | Romania | |
74. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
75. | Steven Kalf | Team Illuminate | |
76. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
77. | Juraj Lajcha | Slovakia | |
78. | Samuel Oros | Slovakia | |
79. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
80. | Markus Pajur | Estonia | |
81. | Gabor Molnar | Team Novak | 01:06 |
82. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
83. | Lukas Kubis | Slovakia | 01:12 |
84. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 01:17 |
85. | Moritz Malcharek | LKT Team Brandenburg | 01:31 |
86. | Valentin Vasiloiu | Romania | 02:08 |
87. | Adam Nocen | Polska | 02:16 |
88. | Andrei Cojanu | Romania | 02:36 |
89. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | 03:46 |
90. | Stefan Nota | Slovakia | |
91. | Rait Arm | Estonia | 04:25 |
92. | Mateusz Taciak | Voster ATS Team | |
93. | Sebastian Schmiedel | LKT Team Brandenburg | 04:35 |
94. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | 06:51 |
95. | Leonard Barbu | Romania | 28:24 |
96. | Martin Gavenda | Slovakia |