Vuelta a Espana 2019: etap 8. Nikias Arndt zatańczył w deszczu

Nikias Arndt

Nikias Arndt (Team Sunweb) wygrał w katalońskim mieście Igualada ósmy etap Vuelta a Espana.

Niemiecki zawodnik na finiszu z grupy ucieczkowej pokonał Alexa Aranburu (Caja Rural-Seguros RGA) i Tosha van der Sande (Lotto Soudal). 5. miejsce zajął Jonas Koch z CCC Team.

Nowym liderem wyścigu został Francuz Nicolas Edet (Cofidis).

Peleton zawitał do Katalonii, pokonując pagórkowaty teren, o długości 167 kilometrów. Na trasie leżała tylko jedna górska premia, dość wymagająca Puerto de Montserrat (7,4 km; 6,6%; kat. 2), z której do mety pozostawało 27 kilometrów.

Inaczej niż w dwóch poprzednich dniach ucieczka zawiązała się dość wcześnie, już po kilkunastu kilometrach 21-osobową grupę utworzyli Jonas Koch (CCC Team), Jorge Arcas (Movistar), Silvan Dillier (AG2R La Mondiale), Luis Leon Sanchez (Astana), Dylan Teuns (Bahrain-Merida), Zdenek Stybar (Deceuninck-Quick Step), Tobias Ludvigsson (Groupama-FDJ), Carl Fredrik Hagen i Tosh Van der Sande (Lotto Soudal), Nic Dlamini (Dimension Data), David de la Cruz (Team Ineos), Ruben Guerreiro (Katusha Alpecin), Nikias Arndt i Martijn Tusveld (Team Sunweb), Peter Stetina (Trek-Segafredo), Sergio Henao (UAE Team Emirates), Alex Aranburu i Jonathan Lastra (Caja Rural-Seguros RGA), Jesus Herrada i Nicolas Edet (Cofidis) oraz Fernando Barcelo (Euskadi-Murias).

Przewaga nie rosła szybko, za to konsekwentnie. Peleton prowadzony przez Astanę na premii lotnej w Sant Joan de Vilatorrada (55 km przed metą) był spóźniony o 5:53. Radowało to zwłaszcza Nicolasa Edeta, który w klasyfikacji generalnej notował stratę 6:24, dlatego mógł zacząć śmiało marzyć o przejęciu czerwonej koszulki.

Z czołówki na Montserrat odskoczył Stetina, jednak na wypłaszczeniu za górską premią ucieczka zdołała połączyć się na nowo. Peleton w tym miejscu zameldował się ze stratą 6 minut.

Na trasie rozpadało się, zjazd zrobił się niebezpieczny. Zaryzykowali Guerreiro, Tusveld i Barcelo, zyskując 10 kilometrów przed metą kilkanaście sekund nad następnymi. Strata głównej grupy skoczyła do ponad 7 minut.

Aranburu dojechał do trójki, ale po upadku Tusvelda na rondzie zostali doścignięci. Do końca pozostały 3 kilometry. Skontrował Ludvigsson, którego następnie wyprzedził Stybar. Zwycięzca wyłonił się jednak po finiszu z grupy. Zatriumfował Arndt, który wyraźnie wyprzedził Aranburu.

Wyniki 8. etapu Vuelta a Espana 2019 (GT), Valls – Igualada (166,9 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Nikias ArndtTeam Sunweb3:50:48
2.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA
3.Tosh van der SandeLotto Soudal
4.Ruben GuerreiroKatusha-Alpecin
5.Jonas KochCCC Team
6.Dylan TeunsBahrain-Merida
7.Jonathan LastraCaja Rural-Seguros RGA
8.Tobias LudvigssonGroupama-FDJ
9.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias
10.Sergio HenaoUAE Team Emirates
11.Nicolas EdetCofidis, Solutions Crédits
12.Peter StetinaTrek-Segafredo
13.Carl Fredrik HagenLotto Soudal
14.Zdeněk StybarDeceuninck-Quick Step00:06
15.David de La CruzTeam Ineos00:35
16.Martijn TusveldTeam Sunweb00:58
17.Luis León SanchezAstana Pro Team
18.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits
19.Jorge ArcasMovistar Team02:32
20.Nic DlaminiDimension Data05:37
21.Silvan DillierAG2R La Mondiale
22.Omar FraileAstana Pro Team09:24
23.Dario CataldoAstana Pro Team
24.Miguel Angel LopezAstana Pro Team
25.Ion IzagirreAstana Pro Team
26.Robert GesinkJumbo-Visma
27.Joaquín Rojas JoséMovistar Team
28.George BennettJumbo-Visma
29.Primož RoglicJumbo-Visma
30.Nelson OliveiraMovistar Team
31.Sepp KussJumbo-Visma
32.Tadej PogacarUAE Team Emirates
33.Marco MarcatoUAE Team Emirates
34.Neilson PowlessJumbo-Visma
35.Willie SmitKatusha-Alpecin
36.Hermann PernsteinerBahrain-Merida
37.Imanol ErvitiMovistar Team
38.Paweł PoljańskiBora-hansgrohe
39.Jorge CuberoBurgos-BH
40.Rafał MajkaBora-hansgrohe
41.Kilian FrankinyGroupama-FDJ
42.Nairo QuintanaMovistar Team
43.Marc SolerMovistar Team
44.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA
45.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
46.Tim DeclercqDeceuninck-Quick Step
47.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
48.Ben KingDimension Data
49.Alejandro ValverdeMovistar Team
50.Niklas EgTrek-Segafredo
51.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
52.Pierre LatourAG2R La Mondiale
53.Mikel NieveMitchelton-Scott
54.James KnoxDeceuninck-Quick Step
55.Wilco KeldermanTeam Sunweb
56.Esteban ChavesMitchelton-Scott
57.Steff CrasKatusha-Alpecin
58.Luka MezgecMitchelton-Scott
59.Francisco José VentosoCCC Team
60.Robert PowerTeam Sunweb
61.Sergio HiguitaEF Education First
62.Louis MeintjesDimension Data
63.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
64.Heinrich HausslerBahrain-Merida
65.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias
66.Fabio AruUAE Team Emirates
67.Dorian GodonAG2R La Mondiale
68.Daniel Felipe MartinezEF Education First
69.Sam BewleyMitchelton-Scott
70.Mark PadunBahrain-Merida
71.Clément ChevrierAG2R La Mondiale
72.Ricardo VilelaBurgos-BH
73.François BidardAG2R La Mondiale
74.Patrick BevinCCC Team
75.Edward TheunsTrek-Segafredo
76.Jacopo MoscaTrek-Segafredo
77.Luka PibernikBahrain-Merida
78.Damien HowsonMitchelton-Scott
79.Felix GrossschartnerBora-hansgrohe
80.Diego RubioBurgos-BH
81.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step
82.Dion SmithMitchelton-Scott
83.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias
84.Romain SeigleGroupama-FDJ
85.Jakob FuglsangAstana Pro Team
86.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step
87.Michael StorerTeam Sunweb
88.Sander ArmeeLotto Soudal
89.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
90.Antonio PedreroMovistar Team
91.John DegenkolbTrek-Segafredo
92.Steve MorabitoGroupama-FDJ
93.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias
94.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias
95.Edvald Boasson HagenDimension Data
96.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits
97.Ben O'connorDimension Data
98.Tao Geoghegan HartTeam Ineos
99.Sergio PardillaCaja Rural-Seguros RGA
100.Pavel KochetkovKatusha-Alpecin
101.Harm VanhouckeLotto Soudal
102.Nathan van HooydonckCCC Team
103.Valerio ContiUAE Team Emirates
104.Lawson CraddockEF Education First
105.Tsgabu GrmayMitchelton-Scott
106.Darwin AtapumaCofidis, Solutions Crédits
107.Matteo FabbroKatusha-Alpecin
108.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal
109.Daniel NavarroKatusha-Alpecin
110.Wout PoelsTeam Ineos
111.Thomas de GendtLotto Soudal
112.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data
113.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA
114.Jaco VenterDimension Data09:58
115.Fernando GaviriaUAE Team Emirates
116.Owain DoullTeam Ineos
117.Eros CapecchiDeceuninck-Quick Step
118.Salvatore PuccioTeam Ineos
119.Sebastián HenaoTeam Ineos
120.Jesper HansenCofidis, Solutions Crédits
121.Will BartaCCC Team
122.Alex KirschTrek-Segafredo
123.Jempy DruckerBora-hansgrohe
124.Enrico BattaglinKatusha-Alpecin
125.Domen NovakBahrain-Merida
126.Nick SchultzMitchelton-Scott10:09
127.Mitchell DockerEF Education First
128.Gianluca BrambillaTrek-Segafredo
129.Vasil KiryienkaTeam Ineos10:11
130.José HerradaCofidis, Solutions Crédits10:49
131.Marc SarreauGroupama-FDJ
132.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step12:00
133.Bruno ArmirailGroupama-FDJ12:35
134.Viacheslav KuznetsovKatusha-Alpecin13:16
135.Oscar CabedoBurgos-BH
136.Geoffrey BouchardAG2R La Mondiale13:37
137.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits
138.Casper PedersenTeam Sunweb
139.Benjamin ThomasGroupama-FDJ
140.Brian van GoethemLotto Soudal14:12
141.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates16:02
142.Oliviero TroiaUAE Team Emirates
143.Jetse BolBurgos-BH
144.Sergio SamitierEuskadi Basque Country-Murias
145.Rasmus TillerDimension Data
146.Domingos GoncalvesCaja Rural-Seguros RGA
147.Ian StannardTeam Ineos
148.Paweł BernasCCC Team16:45
149.Max WalscheidTeam Sunweb
150.Szymon SajnokCCC Team
151.Jesús EzquerraBurgos-BH18:05
152.Angel MadrazoBurgos-BH
153.Logan OwenEF Education First
154.Gonzalo SerranoCaja Rural-Seguros RGA
155.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
156.Kiel ReijnenTrek-Segafredo
157.Sam BennettBora-hansgrohe
158.Shane ArchboldBora-hansgrohe
159.Gorka IzagirreAstana Pro Team
160.Nuno BicoBurgos-BH
161.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
162.Jelle WallaysLotto Soudal
163.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step21:55
164.Manuele BoaroAstana Pro Team
165.Tony MartinJumbo-Visma
166.Lennard HofstedeJumbo-Visma
167.Phil BauhausBahrain-Merida

Klasyfikacja generalna po 8. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Nicolas EdetCofidis, Solutions Crédits32:16:24
2.Dylan TeunsBahrain-Merida02:21
3.Miguel Angel LopezAstana Pro Team03:01
4.Primož RoglicJumbo-Visma03:07
5.Alejandro ValverdeMovistar Team03:17
6.Nairo QuintanaMovistar Team03:28
7.Carl Fredrik HagenLotto Soudal03:45
8.Rafał MajkaBora-hansgrohe04:59
9.Tadej PogacarUAE Team Emirates05:37
10.Esteban ChavesMitchelton-Scott05:53
11.George BennettJumbo-Visma06:35
12.Wilco KeldermanTeam Sunweb06:37
13.Fabio AruUAE Team Emirates
14.Pierre LatourAG2R La Mondiale06:56
15.Mikel NieveMitchelton-Scott07:02
16.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias07:56
17.Peter StetinaTrek-Segafredo08:09
18.Hermann PernsteinerBahrain-Merida09:09
19.Sergio HiguitaEF Education First09:25
20.David de La CruzTeam Ineos09:29
21.Ruben GuerreiroKatusha-Alpecin11:02
22.Ion IzagirreAstana Pro Team11:40
23.Robert GesinkJumbo-Visma12:06
24.Jakob FuglsangAstana Pro Team12:08
25.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA12:28
26.Daniel Felipe MartinezEF Education First13:18
27.Louis MeintjesDimension Data13:44
28.James KnoxDeceuninck-Quick Step13:45
29.Luis León SanchezAstana Pro Team14:14
30.Kilian FrankinyGroupama-FDJ15:07
31.François BidardAG2R La Mondiale15:08
32.Marc SolerMovistar Team15:45
33.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits16:34
34.Daniel NavarroKatusha-Alpecin17:28
35.Martijn TusveldTeam Sunweb17:37
36.Niklas EgTrek-Segafredo19:40
37.Sergio HenaoUAE Team Emirates21:31
38.Gianluca BrambillaTrek-Segafredo21:33
39.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias22:16
40.Tsgabu GrmayMitchelton-Scott23:12
41.Neilson PowlessJumbo-Visma24:37
42.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data25:19
43.Joaquín Rojas JoséMovistar Team25:28
44.Tosh van der SandeLotto Soudal26:13
45.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step27:00
46.Geoffrey BouchardAG2R La Mondiale28:24
47.Sergio PardillaCaja Rural-Seguros RGA31:19
48.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias31:32
49.Sepp KussJumbo-Visma32:01
50.Ben O'connorDimension Data32:06
51.Sebastián HenaoTeam Ineos32:41
52.Clément ChevrierAG2R La Mondiale33:22
53.Mark PadunBahrain-Merida33:48
54.Wout PoelsTeam Ineos34:13
55.Salvatore PuccioTeam Ineos35:14
56.Matteo FabbroKatusha-Alpecin35:49
57.Lawson CraddockEF Education First36:04
58.Ben KingDimension Data36:19
59.Antonio PedreroMovistar Team37:24
60.Zdeněk StybarDeceuninck-Quick Step37:37
61.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal37:54
62.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale38:43
63.Jonas KochCCC Team38:55
64.Nelson OliveiraMovistar Team39:03
65.Nic DlaminiDimension Data39:10
66.Tobias LudvigssonGroupama-FDJ40:39
67.Valerio ContiUAE Team Emirates41:17
68.Darwin AtapumaCofidis, Solutions Crédits41:24
69.Jacopo MoscaTrek-Segafredo42:15
70.Sander ArmeeLotto Soudal42:23
71.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias42:28
72.Nikias ArndtTeam Sunweb42:39
73.Clément VenturiniAG2R La Mondiale42:43
74.Thomas de GendtLotto Soudal43:11
75.Patrick BevinCCC Team43:57
76.Pavel KochetkovKatusha-Alpecin43:59
77.Bruno ArmirailGroupama-FDJ44:30
78.Damien HowsonMitchelton-Scott44:45
79.Felix GrossschartnerBora-hansgrohe45:18
80.Omar FraileAstana Pro Team46:31
81.Dorian GodonAG2R La Mondiale47:07
82.Steff CrasKatusha-Alpecin47:39
83.Dario CataldoAstana Pro Team48:34
84.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA49:07
85.José HerradaCofidis, Solutions Crédits
86.Paweł PoljańskiBora-hansgrohe50:01
87.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits50:08
88.Edvald Boasson HagenDimension Data50:44
89.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA50:52
90.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias50:56
91.Gorka IzagirreAstana Pro Team
92.Ricardo VilelaBurgos-BH50:57
93.Michael StorerTeam Sunweb51:12
94.Steve MorabitoGroupama-FDJ51:18
95.Harm VanhouckeLotto Soudal51:29
96.Tao Geoghegan HartTeam Ineos51:44
97.Jesper HansenCofidis, Solutions Crédits52:11
98.Silvan DillierAG2R La Mondiale54:40
99.Imanol ErvitiMovistar Team54:49
100.Nick SchultzMitchelton-Scott55:35
101.Owain DoullTeam Ineos55:52
102.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step58:50
103.Willie SmitKatusha-Alpecin59:20
104.Enrico BattaglinKatusha-Alpecin59:46
105.Francisco José VentosoCCC Team1:01:12
106.Domingos GoncalvesCaja Rural-Seguros RGA1:01:45
107.Dion SmithMitchelton-Scott1:02:24
108.Jorge ArcasMovistar Team1:02:35
109.Tim DeclercqDeceuninck-Quick Step1:03:01
110.Luka MezgecMitchelton-Scott1:03:06
111.Benjamin ThomasGroupama-FDJ1:03:08
112.Jetse BolBurgos-BH1:03:47
113.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits1:04:29
114.Marco MarcatoUAE Team Emirates1:04:45
115.Edward TheunsTrek-Segafredo1:05:09
116.Romain SeigleGroupama-FDJ1:05:10
117.Luka PibernikBahrain-Merida1:05:31
118.Eros CapecchiDeceuninck-Quick Step1:06:32
119.Angel MadrazoBurgos-BH1:06:44
120.Sam BewleyMitchelton-Scott1:06:57
121.Mitchell DockerEF Education First1:09:08
122.Jonathan LastraCaja Rural-Seguros RGA1:09:24
123.Rasmus TillerDimension Data1:10:11
124.Jesús EzquerraBurgos-BH1:10:12
125.Nathan van HooydonckCCC Team1:10:49
126.Casper PedersenTeam Sunweb1:11:21
127.Alex KirschTrek-Segafredo1:11:22
128.Jaco VenterDimension Data1:11:44
129.Oscar CabedoBurgos-BH1:11:57
130.Ian StannardTeam Ineos1:12:12
131.Gonzalo SerranoCaja Rural-Seguros RGA1:13:32
132.Jempy DruckerBora-hansgrohe1:13:49
133.Diego RubioBurgos-BH1:14:05
134.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias1:15:00
135.Jorge CuberoBurgos-BH1:15:08
136.John DegenkolbTrek-Segafredo1:15:10
137.Logan OwenEF Education First1:16:05
138.Will BartaCCC Team1:16:24
139.Viacheslav KuznetsovKatusha-Alpecin1:18:08
140.Kiel ReijnenTrek-Segafredo1:18:21
141.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits1:19:12
142.Yukiya ArashiroBahrain-Merida1:19:14
143.Marc SarreauGroupama-FDJ1:20:36
144.Brian van GoethemLotto Soudal1:20:48
145.Sergio SamitierEuskadi Basque Country-Murias1:20:53
146.Domen NovakBahrain-Merida1:21:19
147.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step1:22:01
148.Jelle WallaysLotto Soudal1:23:46
149.Heinrich HausslerBahrain-Merida1:24:28
150.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA1:25:30
151.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias1:25:38
152.Vasil KiryienkaTeam Ineos1:26:38
153.Szymon SajnokCCC Team1:27:45
154.Sam BennettBora-hansgrohe1:28:26
155.Fernando GaviriaUAE Team Emirates1:28:44
156.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step1:29:12
157.Manuele BoaroAstana Pro Team1:31:39
158.Max WalscheidTeam Sunweb1:31:43
159.Robert PowerTeam Sunweb1:33:02
160.Tony MartinJumbo-Visma1:36:51
161.Phil BauhausBahrain-Merida1:38:30
162.Shane ArchboldBora-hansgrohe1:39:29
163.Nuno BicoBurgos-BH1:43:49
164.Oliviero TroiaUAE Team Emirates1:44:38
165.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates1:45:17
166.Paweł BernasCCC Team1:50:26
167.Lennard HofstedeJumbo-Visma2:01:27

Pozostałe klasyfikacje

 Klasyfikacja punktowa punkty
1.Nairo QuintanaMovistar Team50
2.Primož RoglicJumbo-Visma48
3.Sam BennettBora-hansgrohe45
4.Alejandro ValverdeMovistar Team44
5.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step34
6.Miguel Angel LopezAstana Pro Team33
7.Tadej PogacarUAE Team Emirates31
8.Dylan TeunsBahrain-Merida30
9.Nikias ArndtTeam Sunweb27
10.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA27
11.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits25
12.Luka MezgecMitchelton-Scott25
13.Jetse BolBurgos-BH24
14.Edward TheunsTrek-Segafredo22
15.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA22
16.Fabio AruUAE Team Emirates20
17.Tosh van der SandeLotto Soudal18
18.José HerradaCofidis, Solutions Crédits18
19.Rafał MajkaBora-hansgrohe17
20.Dorian GodonAG2R La Mondiale17
Klasyfikacja górskapunkty
1.Angel MadrazoBurgos-BH29
2.Sergio HenaoUAE Team Emirates17
3.Alejandro ValverdeMovistar Team16
4.Jetse BolBurgos-BH11
5.Wout PoelsTeam Ineos8
6.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits6
7.Miguel Angel LopezAstana Pro Team6
8.Primož RoglicJumbo-Visma6
9.José HerradaCofidis, Solutions Crédits6
10.Peter StetinaTrek-Segafredo5
11.Jelle WallaysLotto Soudal5
12.Sander ArmeeLotto Soudal4
13.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias4
14.Tsgabu GrmayMitchelton-Scott3
15.Pierre LatourAG2R La Mondiale3
16.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step3
17.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal3
18.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits3
19.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias3
20.Jonathan LastraCaja Rural-Seguros RGA3
Klasyfikacja młodzieżowaczas
1.Miguel Angel LopezAstana Pro Team32:19:25
2.Tadej PogacarUAE Team Emirates02:36
3.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias04:55
4.Sergio HiguitaEF Education First06:24
5.Ruben GuerreiroKatusha-Alpecin08:01
6.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA09:27
7.Daniel Felipe MartinezEF Education First10:17
8.James KnoxDeceuninck-Quick Step10:44
9.Kilian FrankinyGroupama-FDJ12:06
10.Niklas EgTrek-Segafredo16:39
Klasyfikacja drużynowaczas
1.Movistar Team96:21:49
2.Jumbo-Visma09:59
3.Astana Pro Team13:37
4.UAE Team Emirates17:36
5.Team Sunweb24:06
6.AG2R La Mondiale27:29
7.Mitchelton-Scott29:08
8.Trek-Segafredo31:40
9.Cofidis, Solutions Crédits34:55
10.Bahrain-Merida41:53
11.Euskadi Basque Country-Murias43:17
12.Dimension Data44:37
13.EF Education First45:01
14.Caja Rural-Seguros RGA51:54
15.Lotto Soudal52:09
16.Bora-hansgrohe53:22
17.Katusha-Alpecin56:05
18.Team Ineos58:11
19.Deceuninck-Quick Step1:14:05
20.Groupama-FDJ1:20:23
21.CCC Team1:51:16
22.Burgos-BH1:59:32

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. DDD

    1 września 2019, 08:56 o 08:56

    Szkoda Kocha.
    Widać że chciał walczył naciskal ale.... Już nie dał rady.
    Dobra jazda, dobry wynik ale... Szkoda szansy na coś więcej...

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: