Tour of Almaty 2019: etap 2. Danilo Celano w Medeo

Danilo Celano

Włoch Danilo Celano (Amore & Vita – Prodir) zwyciężył na drugim, ostatnim etapie wyścigu Tour of Almaty.

Celano na ostatnich metrach długiego podjazdu pokonał Nikolaya Cherkasova (Gazprom-RusVelo) i Yuriya Natarova (Astana). 19. dojechał mistrz Polski Michał Paluta (CCC Development Team).

Natarov triumfował w klasyfikacji łącznej. Piotr Brożyna (CCC Development Team) wywalczył 17. miejsce

Kolarze na koniec pagórkowatej trasy pokonali 12,8-kilometrowy podjazd o średnim nachyleniu 5,9%.

Wyniki 2. etapu Tour of Almaty 2019 (2.1), Ałmaty - Medeo ice skating stadium (160 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir3:51:57
2.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo00:01
3.Yuriy NatarovAstana Pro Team00:04
4.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir00:08
5.Metkel EyobTerengganu Cycling Team00:21
6.Anton KuzminKazakhstan00:28
7.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:30
8.Artem OvechkinTerengganu Cycling Team00:37
9.Lucas de RossiDelko Marseille Provence00:45
10.Benjamin DyballTeam Sapura Cycling00:48
11.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:50
12.Drew MoreyTerengganu Cycling Team
13.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:54
14.Igor ChzhanVino-Astana Motors01:07
15.Simon CarrDelko Marseille Provence01:22
16.Maral-Erdene BatmunkhTerengganu Cycling Team01:27
17.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
18.Davide GabburoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:33
19.Michał PalutaCCC Development Team01:37
20.Daniil MarukhinKazakhstan01:41
21.Hannes Bergstrom FriskMemil-CCN Pro Cycling01:42
22.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir
23.Cristian RaileanuTeam Sapura Cycling01:50
24.Piotr BrożynaCCC Development Team
25.Justin ParozAKROS-Thömus01:54
26.Bailey WaltersMemil-CCN Pro Cycling
27.Olzhas BayembayevKazakhstan02:00
28.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:06
29.Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
30.Daniil FominykhAstana Pro Team02:16
31.Mateusz GrabisVoster ATS Team02:42
32.Kamil MałeckiCCC Development Team02:46
33.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors02:58
34.Mauro FinettoDelko Marseille Provence03:18
35.Artyom ZakharovAstana Pro Team03:27
36.Luca RaggioNeri Sottoli-Selle Italia-KTM03:39
37.Nikita StalnovAstana Pro Team03:43
38.Mateusz TaciakVoster ATS Team03:50
39.Elchin AsadovAzerbaijan03:59
40.Musa MikayilzadeAzerbaijan04:21
41.Nurbergen NurlykhassymKazakhstan
42.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:32
43.Amirul Fakhruddin Mazuki NurTerengganu Cycling Team04:54
44.Mario VogtTeam Sapura Cycling04:59
45.Mustafa SayarTurkey
46.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team05:09
47.Dinmukhammed UlysbayevKazakhstan05:22
48.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha05:29
49.Michal SchuranAC Sparta Praha05:57
50.Adam StachowiakVoster ATS Team05:59
51.Grigoriy ShteinVino-Astana Motors06:15
52.Bolat NiyazovKazakhstan
53.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence06:28
54.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang06:36
55.Ho San ChiuHKSI Pro Cycling Team06:40
56.Patryk StoszCCC Development Team06:45
57.Cameron PiperTeam Illuminate07:17
58.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
59.Massimo RosaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM07:43
60.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang07:51
61.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo08:00
62.Yevgeniy FedorovVino-Astana Motors
63.Leszek PlucińskiVoster ATS Team
64.MOHD ZARIFF Muhammad Nur AimanTeam Sapura Cycling
65.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir08:06
66.Hiu Fung ChoiHKSI Pro Cycling Team08:14
67.Jan StohrAC Sparta Praha08:48
68.Edmund BradburyMemil-CCN Pro Cycling09:34
69.Vadim PronskiyVino-Astana Motors09:40
70.Muhamad Zawawi AzmanTeam Sapura Cycling
71.MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful AdlanTeam Sapura Cycling09:45
72.Szymon KrawczykVoster ATS Team10:58
73.Burak AbayTurkey12:04
74.Halil İbrahim DoganTurkey
75.Sergey LuchshenkoKazakhstan12:31
76.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
77.Stepan KurianovGazprom-RusVelo
78.Serkan BalkanTurkey12:41
79.Tomas KalojirosAC Sparta Praha13:21
80.Pavel StohrAC Sparta Praha
81.Al Redha Misbah MuhsinTeam Sapura Cycling13:51
82.Burr HoHKSI Pro Cycling Team14:15
83.Marco LandiGazprom-RusVelo14:52
84.Samuel VolkersMemil-CCN Pro Cycling15:33
85.Kristers AnsonsAmore & Vita-Prodir15:42
86.Nico SelenatiAKROS-Thömus16:09
87.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team16:54
88.Paweł FranczakVoster ATS Team
89.Ka Hoo FungHKSI Pro Cycling Team17:04
90.Rémy RochasDelko Marseille Provence17:15
91.Luca PacioniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM17:33
92.Samir JabrayilovAzerbaijan18:10
93.Anton LavrentyevApple Team
94.Mohd Shahrul Mat AminTerengganu Cycling Team19:23
95.Nor Umardi Rosdi MohdTerengganu Cycling Team19:25
96.Sindre Bjerkestrand HaugsvÆrMemil-CCN Pro Cycling19:28
97.Alexander PorsevGazprom-RusVelo19:31
98.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang19:37
99.Gleb BrussenskiyVino-Astana Motors21:32
100.Steven KalfTeam Illuminate22:05
101.Damian PapierskiCCC Development Team22:09
DNFHurgali TurebekovApple Team
DNFMartin LaasTeam Illuminate
DNFYunus Emre YilmazTurkey
DNFLois DufauxAKROS-Thömus
DNFSultan KhalelApple Team
DNFJulien El FaresDelko Marseille Provence
DNFOnur BalkanTurkey
DNFSeker CebrailTurkey
DSQMatvey NikitinVino-Astana Motors,

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Yuriy NatarovAstana Pro Team6:29:47
2.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:26
3.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir00:38
4.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo00:39
5.Lucas de RossiDelko Marseille Provence00:41
6.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:46
7.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir
8.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:50
9.Metkel EyobTerengganu Cycling Team00:59
10.Anton KuzminKazakhstan01:06
11.Artem OvechkinTerengganu Cycling Team01:15
12.Davide GabburoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:22
13.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
14.Benjamin DyballTeam Sapura Cycling01:26
15.Drew MoreyTerengganu Cycling Team01:28
16.Igor ChzhanVino-Astana Motors01:45
17.Piotr BrożynaCCC Development Team01:51
18.Simon CarrDelko Marseille Provence02:00
19.Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:02
20.Maral-Erdene BatmunkhTerengganu Cycling Team
21.Michał PalutaCCC Development Team02:15
22.Daniil MarukhinKazakhstan02:19
23.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir02:20
24.Hannes Bergstrom FriskMemil-CCN Pro Cycling
25.Cristian RaileanuTeam Sapura Cycling02:28
26.Justin ParozAKROS-Thömus02:32
27.Bailey WaltersMemil-CCN Pro Cycling
28.Mateusz GrabisVoster ATS Team02:38
29.Olzhas BayembayevKazakhstan
30.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:44
31.Daniil FominykhAstana Pro Team02:54
32.Kamil MałeckiCCC Development Team03:24
33.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors03:36
34.Nikita StalnovAstana Pro Team03:39
35.Mauro FinettoDelko Marseille Provence03:56
36.Artyom ZakharovAstana Pro Team04:05
37.Luca RaggioNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:17
38.Mateusz TaciakVoster ATS Team04:28
39.Elchin AsadovAzerbaijan04:37
40.Musa MikayilzadeAzerbaijan04:59
41.Nurbergen NurlykhassymKazakhstan
42.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM05:10
43.Amirul Fakhruddin Mazuki NurTerengganu Cycling Team05:29
44.Mario VogtTeam Sapura Cycling05:35
45.Mustafa SayarTurkey05:37
46.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team05:47
47.Dinmukhammed UlysbayevKazakhstan05:58
48.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha06:07
49.Patryk StoszCCC Development Team06:29
50.Michal SchuranAC Sparta Praha06:35
51.Adam StachowiakVoster ATS Team06:37
52.Grigoriy ShteinVino-Astana Motors06:53
53.Bolat NiyazovKazakhstan
54.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence07:06
55.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang07:14
56.Ho San ChiuHKSI Pro Cycling Team07:18
57.Cameron PiperTeam Illuminate07:55
58.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
59.Massimo RosaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM08:21
60.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang08:29
61.Yevgeniy FedorovVino-Astana Motors08:38
62.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
63.Leszek PlucińskiVoster ATS Team
64.MOHD ZARIFF Muhammad Nur AimanTeam Sapura Cycling
65.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir08:44
66.Hiu Fung ChoiHKSI Pro Cycling Team08:52
67.Jan StohrAC Sparta Praha09:26
68.Edmund BradburyMemil-CCN Pro Cycling10:12
69.Vadim PronskiyVino-Astana Motors10:18
70.Muhamad Zawawi AzmanTeam Sapura Cycling
71.MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful AdlanTeam Sapura Cycling10:23
72.Szymon KrawczykVoster ATS Team11:36
73.Burak AbayTurkey12:40
74.Halil İbrahim DoganTurkey12:42
75.Stepan KurianovGazprom-RusVelo13:07
76.Yevgeniy GidichAstana Pro Team13:08
77.Sergey LuchshenkoKazakhstan13:09
78.Serkan BalkanTurkey13:19
79.Tomas KalojirosAC Sparta Praha13:59
80.Pavel StohrAC Sparta Praha
81.Al Redha Misbah MuhsinTeam Sapura Cycling14:29
82.Burr HoHKSI Pro Cycling Team14:53
83.Marco LandiGazprom-RusVelo15:30
84.Samuel VolkersMemil-CCN Pro Cycling16:11
85.Kristers AnsonsAmore & Vita-Prodir16:20
86.Nico SelenatiAKROS-Thömus16:47
87.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team17:32
88.Paweł FranczakVoster ATS Team
89.Ka Hoo FungHKSI Pro Cycling Team17:42
90.Rémy RochasDelko Marseille Provence17:53
91.Luca PacioniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM18:11
92.Samir JabrayilovAzerbaijan18:48
93.Mohd Shahrul Mat AminTerengganu Cycling Team20:01
94.Nor Umardi Rosdi MohdTerengganu Cycling Team20:03
95.Sindre Bjerkestrand HaugsvÆrMemil-CCN Pro Cycling20:06
96.Alexander PorsevGazprom-RusVelo20:09
97.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang20:15
98.Anton LavrentyevApple Team21:24
99.Gleb BrussenskiyVino-Astana Motors22:10
100.Steven KalfTeam Illuminate22:43
101.Damian PapierskiCCC Development Team22:47

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. reko

    31 sierpnia 2019, 17:34 o 17:34

    To by było tyle w temacie potencjalnych awansów z CCC Devo do WT. Poza Valterem nie widzę nikogo. Nie dziwię się, że kontaktują innych młodych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: