Daniel - odzież kolarska

Tour of Almaty 2019: etap 2. Danilo Celano w Medeo

Danilo Celano

Włoch Danilo Celano (Amore & Vita – Prodir) zwyciężył na drugim, ostatnim etapie wyścigu Tour of Almaty.

Celano na ostatnich metrach długiego podjazdu pokonał Nikolaya Cherkasova (Gazprom-RusVelo) i Yuriya Natarova (Astana). 19. dojechał mistrz Polski Michał Paluta (CCC Development Team).

Natarov triumfował w klasyfikacji łącznej. Piotr Brożyna (CCC Development Team) wywalczył 17. miejsce

Kolarze na koniec pagórkowatej trasy pokonali 12,8-kilometrowy podjazd o średnim nachyleniu 5,9%.

Wyniki 2. etapu Tour of Almaty 2019 (2.1), Ałmaty - Medeo ice skating stadium (160 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir3:51:57
2.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo00:01
3.Yuriy NatarovAstana Pro Team00:04
4.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir00:08
5.Metkel EyobTerengganu Cycling Team00:21
6.Anton KuzminKazakhstan00:28
7.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:30
8.Artem OvechkinTerengganu Cycling Team00:37
9.Lucas de RossiDelko Marseille Provence00:45
10.Benjamin DyballTeam Sapura Cycling00:48
11.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:50
12.Drew MoreyTerengganu Cycling Team
13.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:54
14.Igor ChzhanVino-Astana Motors01:07
15.Simon CarrDelko Marseille Provence01:22
16.Maral-Erdene BatmunkhTerengganu Cycling Team01:27
17.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
18.Davide GabburoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:33
19.Michał PalutaCCC Development Team01:37
20.Daniil MarukhinKazakhstan01:41
21.Hannes Bergstrom FriskMemil-CCN Pro Cycling01:42
22.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir
23.Cristian RaileanuTeam Sapura Cycling01:50
24.Piotr BrożynaCCC Development Team
25.Justin ParozAKROS-Thömus01:54
26.Bailey WaltersMemil-CCN Pro Cycling
27.Olzhas BayembayevKazakhstan02:00
28.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:06
29.Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
30.Daniil FominykhAstana Pro Team02:16
31.Mateusz GrabisVoster ATS Team02:42
32.Kamil MałeckiCCC Development Team02:46
33.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors02:58
34.Mauro FinettoDelko Marseille Provence03:18
35.Artyom ZakharovAstana Pro Team03:27
36.Luca RaggioNeri Sottoli-Selle Italia-KTM03:39
37.Nikita StalnovAstana Pro Team03:43
38.Mateusz TaciakVoster ATS Team03:50
39.Elchin AsadovAzerbaijan03:59
40.Musa MikayilzadeAzerbaijan04:21
41.Nurbergen NurlykhassymKazakhstan
42.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:32
43.Amirul Fakhruddin Mazuki NurTerengganu Cycling Team04:54
44.Mario VogtTeam Sapura Cycling04:59
45.Mustafa SayarTurkey
46.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team05:09
47.Dinmukhammed UlysbayevKazakhstan05:22
48.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha05:29
49.Michal SchuranAC Sparta Praha05:57
50.Adam StachowiakVoster ATS Team05:59
51.Grigoriy ShteinVino-Astana Motors06:15
52.Bolat NiyazovKazakhstan
53.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence06:28
54.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang06:36
55.Ho San ChiuHKSI Pro Cycling Team06:40
56.Patryk StoszCCC Development Team06:45
57.Cameron PiperTeam Illuminate07:17
58.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
59.Massimo RosaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM07:43
60.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang07:51
61.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo08:00
62.Yevgeniy FedorovVino-Astana Motors
63.Leszek PlucińskiVoster ATS Team
64.MOHD ZARIFF Muhammad Nur AimanTeam Sapura Cycling
65.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir08:06
66.Hiu Fung ChoiHKSI Pro Cycling Team08:14
67.Jan StohrAC Sparta Praha08:48
68.Edmund BradburyMemil-CCN Pro Cycling09:34
69.Vadim PronskiyVino-Astana Motors09:40
70.Muhamad Zawawi AzmanTeam Sapura Cycling
71.MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful AdlanTeam Sapura Cycling09:45
72.Szymon KrawczykVoster ATS Team10:58
73.Burak AbayTurkey12:04
74.Halil İbrahim DoganTurkey
75.Sergey LuchshenkoKazakhstan12:31
76.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
77.Stepan KurianovGazprom-RusVelo
78.Serkan BalkanTurkey12:41
79.Tomas KalojirosAC Sparta Praha13:21
80.Pavel StohrAC Sparta Praha
81.Al Redha Misbah MuhsinTeam Sapura Cycling13:51
82.Burr HoHKSI Pro Cycling Team14:15
83.Marco LandiGazprom-RusVelo14:52
84.Samuel VolkersMemil-CCN Pro Cycling15:33
85.Kristers AnsonsAmore & Vita-Prodir15:42
86.Nico SelenatiAKROS-Thömus16:09
87.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team16:54
88.Paweł FranczakVoster ATS Team
89.Ka Hoo FungHKSI Pro Cycling Team17:04
90.Rémy RochasDelko Marseille Provence17:15
91.Luca PacioniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM17:33
92.Samir JabrayilovAzerbaijan18:10
93.Anton LavrentyevApple Team
94.Mohd Shahrul Mat AminTerengganu Cycling Team19:23
95.Nor Umardi Rosdi MohdTerengganu Cycling Team19:25
96.Sindre Bjerkestrand HaugsvÆrMemil-CCN Pro Cycling19:28
97.Alexander PorsevGazprom-RusVelo19:31
98.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang19:37
99.Gleb BrussenskiyVino-Astana Motors21:32
100.Steven KalfTeam Illuminate22:05
101.Damian PapierskiCCC Development Team22:09
DNFHurgali TurebekovApple Team
DNFMartin LaasTeam Illuminate
DNFYunus Emre YilmazTurkey
DNFLois DufauxAKROS-Thömus
DNFSultan KhalelApple Team
DNFJulien El FaresDelko Marseille Provence
DNFOnur BalkanTurkey
DNFSeker CebrailTurkey
DSQMatvey NikitinVino-Astana Motors,

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Yuriy NatarovAstana Pro Team6:29:47
2.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:26
3.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir00:38
4.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo00:39
5.Lucas de RossiDelko Marseille Provence00:41
6.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:46
7.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir
8.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:50
9.Metkel EyobTerengganu Cycling Team00:59
10.Anton KuzminKazakhstan01:06
11.Artem OvechkinTerengganu Cycling Team01:15
12.Davide GabburoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:22
13.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
14.Benjamin DyballTeam Sapura Cycling01:26
15.Drew MoreyTerengganu Cycling Team01:28
16.Igor ChzhanVino-Astana Motors01:45
17.Piotr BrożynaCCC Development Team01:51
18.Simon CarrDelko Marseille Provence02:00
19.Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:02
20.Maral-Erdene BatmunkhTerengganu Cycling Team
21.Michał PalutaCCC Development Team02:15
22.Daniil MarukhinKazakhstan02:19
23.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir02:20
24.Hannes Bergstrom FriskMemil-CCN Pro Cycling
25.Cristian RaileanuTeam Sapura Cycling02:28
26.Justin ParozAKROS-Thömus02:32
27.Bailey WaltersMemil-CCN Pro Cycling
28.Mateusz GrabisVoster ATS Team02:38
29.Olzhas BayembayevKazakhstan
30.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:44
31.Daniil FominykhAstana Pro Team02:54
32.Kamil MałeckiCCC Development Team03:24
33.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors03:36
34.Nikita StalnovAstana Pro Team03:39
35.Mauro FinettoDelko Marseille Provence03:56
36.Artyom ZakharovAstana Pro Team04:05
37.Luca RaggioNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:17
38.Mateusz TaciakVoster ATS Team04:28
39.Elchin AsadovAzerbaijan04:37
40.Musa MikayilzadeAzerbaijan04:59
41.Nurbergen NurlykhassymKazakhstan
42.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM05:10
43.Amirul Fakhruddin Mazuki NurTerengganu Cycling Team05:29
44.Mario VogtTeam Sapura Cycling05:35
45.Mustafa SayarTurkey05:37
46.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team05:47
47.Dinmukhammed UlysbayevKazakhstan05:58
48.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha06:07
49.Patryk StoszCCC Development Team06:29
50.Michal SchuranAC Sparta Praha06:35
51.Adam StachowiakVoster ATS Team06:37
52.Grigoriy ShteinVino-Astana Motors06:53
53.Bolat NiyazovKazakhstan
54.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence07:06
55.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang07:14
56.Ho San ChiuHKSI Pro Cycling Team07:18
57.Cameron PiperTeam Illuminate07:55
58.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
59.Massimo RosaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM08:21
60.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang08:29
61.Yevgeniy FedorovVino-Astana Motors08:38
62.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
63.Leszek PlucińskiVoster ATS Team
64.MOHD ZARIFF Muhammad Nur AimanTeam Sapura Cycling
65.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir08:44
66.Hiu Fung ChoiHKSI Pro Cycling Team08:52
67.Jan StohrAC Sparta Praha09:26
68.Edmund BradburyMemil-CCN Pro Cycling10:12
69.Vadim PronskiyVino-Astana Motors10:18
70.Muhamad Zawawi AzmanTeam Sapura Cycling
71.MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful AdlanTeam Sapura Cycling10:23
72.Szymon KrawczykVoster ATS Team11:36
73.Burak AbayTurkey12:40
74.Halil İbrahim DoganTurkey12:42
75.Stepan KurianovGazprom-RusVelo13:07
76.Yevgeniy GidichAstana Pro Team13:08
77.Sergey LuchshenkoKazakhstan13:09
78.Serkan BalkanTurkey13:19
79.Tomas KalojirosAC Sparta Praha13:59
80.Pavel StohrAC Sparta Praha
81.Al Redha Misbah MuhsinTeam Sapura Cycling14:29
82.Burr HoHKSI Pro Cycling Team14:53
83.Marco LandiGazprom-RusVelo15:30
84.Samuel VolkersMemil-CCN Pro Cycling16:11
85.Kristers AnsonsAmore & Vita-Prodir16:20
86.Nico SelenatiAKROS-Thömus16:47
87.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team17:32
88.Paweł FranczakVoster ATS Team
89.Ka Hoo FungHKSI Pro Cycling Team17:42
90.Rémy RochasDelko Marseille Provence17:53
91.Luca PacioniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM18:11
92.Samir JabrayilovAzerbaijan18:48
93.Mohd Shahrul Mat AminTerengganu Cycling Team20:01
94.Nor Umardi Rosdi MohdTerengganu Cycling Team20:03
95.Sindre Bjerkestrand HaugsvÆrMemil-CCN Pro Cycling20:06
96.Alexander PorsevGazprom-RusVelo20:09
97.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang20:15
98.Anton LavrentyevApple Team21:24
99.Gleb BrussenskiyVino-Astana Motors22:10
100.Steven KalfTeam Illuminate22:43
101.Damian PapierskiCCC Development Team22:47

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. reko

    31 sierpnia 2019, 17:34 o 17:34

    To by było tyle w temacie potencjalnych awansów z CCC Devo do WT. Poza Valterem nie widzę nikogo. Nie dziwię się, że kontaktują innych młodych.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: