Tour du Poitou-Charentes 2019: etap 4. Christophe Laporte w ofensywie

Christophe Laporte (Cofidis)

Christophe Laporte (Cofidis) najszybciej przejechał trasę jazdy indywidualnej na czas Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine.

Lider wyścigu na dystansie 23 kilometrów o 13 sekund pokonał Tony’ego Gallopina (AG2R La Mondiale) i o 21 sekund Nikiego Terpstrę (Total Direct Energie).

Wyniki 4. etapu Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine 2019 (2.1), Leigné-les-Bois - Pleumartin (23 km, jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits27:28
2.Tony GallopinAG2R La Mondiale00:13
3.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie00:21
4.Miles ScotsonGroupama-FDJ00:24
5.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy00:27
6.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits
7.Anthony RouxGroupama-FDJ00:33
8.Yoann PaillotSt Michel-Auber9300:34
9.Alexis GougeardAG2R La Mondiale00:36
10.Brandon McnultyRally UHC Cycling00:39
11.João RodriguesW52 / FC Porto00:56
12.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic00:58
13.Rudy MolardGroupama-FDJ01:03
14.Damien GaudinTeam Total Direct Energie01:04
15.Colin JoyceRally UHC Cycling01:11
16.Clément CariseyIsrael Cycling Academy01:15
17.Boris ValleeWanty-Gobert Cycling Team01:20
18.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels01:21
19.Gustavo CesarW52 / FC Porto01:22
20.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic01:27
21.Alexis GuerinDelko Marseille Provence01:35
22.Alexis RenardIsrael Cycling Academy01:39
23.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie01:41
24.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie01:44
25.Ricardo MestreW52 / FC Porto01:45
26.Mauricio MoreiraCaja Rural-Seguros RGA01:46
27.Ryan AndersonRally UHC Cycling01:47
28.Svein TuftRally UHC Cycling
29.Alan RiouTeam Arkéa Samsic
30.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles01:48
31.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale01:51
32.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic01:53
33.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence
34.Alo JakinSt Michel-Auber93
35.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole01:55
36.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie01:58
37.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy02:02
38.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole02:04
39.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto
40.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec02:05
41.Ziga JermanGroupama-FDJ02:07
42.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team02:08
43.Sebastián MoraCaja Rural-Seguros RGA
44.Morne van NiekerkSt Michel-Auber9302:12
45.Florentin Lecamus-lambertTeam Arkéa Samsic
46.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits
47.Julien DuvalAG2R La Mondiale02:13
48.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles02:14
49.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team02:15
50.Franklin SixWallonie-Bruxelles02:18
51.Adrien GarelVital Concept-B&B Hotels
52.Edgar PintoW52 / FC Porto02:26
53.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits02:27
54.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
55.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
56.Giovanni CarboniBardiani-CSF02:30
57.Matteo Dal-cinRally UHC Cycling02:36
58.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels02:40
59.Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF
60.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles02:42
61.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie
62.Thomas BoudatTeam Total Direct Energie02:43
63.Julen IrizarEuskadi Basque Country-Murias02:47
64.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
65.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole02:48
66.Ludwig de WinterWanty-Gobert Cycling Team
67.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
68.Lorrenzo ManzinVital Concept-B&B Hotels02:51
69.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias02:54
70.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence02:55
71.Alexandre GeniezAG2R La Mondiale02:58
72.Tony HurelSt Michel-Auber93
73.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy
74.Laurens HuysWallonie-Bruxelles03:00
75.Davide CimolaiIsrael Cycling Academy03:01
76.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:02
77.Alan BanaszekCaja Rural-Seguros RGA03:07
78.Theo DelacroixWanty-Gobert Cycling Team03:09
79.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
80.Enrico BarbinBardiani-CSF
81.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:12
82.Geoffrey SoupeCofidis, Solutions Crédits03:14
83.John MurphyRally UHC Cycling03:17
84.Brenton JonesDelko Marseille Provence
85.Axel DomontAG2R La Mondiale03:18
86.Ander BarrenetxeaEuskadi Basque Country-Murias03:29
87.Jérémy LecroqVital Concept-B&B Hotels
88.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits03:30
89.Jon IrisarriCaja Rural-Seguros RGA03:34
90.Pit LeyderCofidis, Solutions Crédits03:35
91.Guy NivIsrael Cycling Academy03:38
92.Thomas VaubourzeixNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:41
93.Daniel SaviniBardiani-CSF03:42
94.Romain FeilluSt Michel-Auber9303:45
95.Flavien MaureletSt Michel-Auber9303:51
96.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA03:53
97.Ignatas KonovalovasGroupama-FDJ03:54
98.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic03:57
99.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:59
100.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec04:03
101.Lorenzo RotaBardiani-CSF04:05
102.Mattia VielAndroni Giocattoli-Sidermec04:07
103.Matteo PelucchiAndroni Giocattoli-Sidermec04:10
104.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
105.Francesco RomanoBardiani-CSF04:17
106.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias04:19
107.Alfdan de DeckerWanty-Gobert Cycling Team04:30
108.Jaakko HanninenAG2R La Mondiale04:47
109.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA04:48
110.Juan Antonio Lopez-cozarEuskadi Basque Country-Murias04:51
111.Andrea GuardiniBardiani-CSF04:53
112.Yoann BagotVital Concept-B&B Hotels05:02
113.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence05:10
114.Marco BenfattoAndroni Giocattoli-Sidermec05:26

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits11:19:00
2.Tony GallopinAG2R La Mondiale00:33
3.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie00:41
4.Miles ScotsonGroupama-FDJ00:44
5.Yoann PaillotSt Michel-Auber9300:54
6.Alexis GougeardAG2R La Mondiale00:56
7.Brandon McnultyRally UHC Cycling00:59
8.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy01:07
9.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic01:18
10.Damien GaudinTeam Total Direct Energie01:24
11.Colin JoyceRally UHC Cycling01:31
12.Clément CariseyIsrael Cycling Academy01:35
13.Boris ValleeWanty-Gobert Cycling Team01:40
14.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels01:41
15.Gustavo CesarW52 / FC Porto01:42
16.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic01:47
17.Alexis GuerinDelko Marseille Provence01:55
18.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits02:00
19.Ricardo MestreW52 / FC Porto02:05
20.Ryan AndersonRally UHC Cycling02:07
21.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic02:13
22.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence
23.Rudy MolardGroupama-FDJ02:18
24.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy02:22
25.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto02:24
26.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec02:25
27.Sebastián MoraCaja Rural-Seguros RGA02:28
28.Julien DuvalAG2R La Mondiale02:30
29.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team02:31
30.Morne van NiekerkSt Michel-Auber9302:32
31.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles02:34
32.Kenny MollyWallonie-Bruxelles02:38
33.Franklin SixWallonie-Bruxelles
34.Edgar PintoW52 / FC Porto02:46
35.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits02:47
36.Giovanni CarboniBardiani-CSF02:50
37.Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF03:00
38.Thomas BoudatTeam Total Direct Energie03:03
39.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits03:06
40.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic03:07
41.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec03:08
42.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:10
43.Davide CimolaiIsrael Cycling Academy03:15
44.Alan RiouTeam Arkéa Samsic
45.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:19
46.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:22
47.Enrico BarbinBardiani-CSF03:29
48.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy03:31
49.John MurphyRally UHC Cycling03:37
50.Guy NivIsrael Cycling Academy03:58
51.Flavien MaureletSt Michel-Auber9304:11
52.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic04:17
53.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec04:23
54.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias04:25
55.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence04:26
56.Brenton JonesDelko Marseille Provence04:31
57.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias04:39
58.Alfdan de DeckerWanty-Gobert Cycling Team04:50
59.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA04:58
60.Alo JakinSt Michel-Auber9305:09
61.Jon IrisarriCaja Rural-Seguros RGA05:10
62.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence05:30
63.Ziga JermanGroupama-FDJ05:35
64.Tony HurelSt Michel-Auber9305:49
65.Anthony RouxGroupama-FDJ06:08
66.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team06:21
67.Jaakko HanninenAG2R La Mondiale06:23
68.Antoine DuchesneGroupama-FDJ06:37
69.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles07:22
70.Svein TuftRally UHC Cycling07:39
71.Geoffrey SoupeCofidis, Solutions Crédits07:54
72.Theo DelacroixWanty-Gobert Cycling Team07:59
73.Alexandre GeniezAG2R La Mondiale08:06
74.Andrea GuardiniBardiani-CSF08:21
75.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels08:23
76.Lorrenzo ManzinVital Concept-B&B Hotels08:30
77.Marco BenfattoAndroni Giocattoli-Sidermec08:42
78.Adrien GarelVital Concept-B&B Hotels09:06
79.Alexis RenardIsrael Cycling Academy09:11
80.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie09:12
81.Jérémy LecroqVital Concept-B&B Hotels
82.Juan Antonio Lopez-cozarEuskadi Basque Country-Murias09:35
83.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale09:36
84.Lorenzo RotaBardiani-CSF09:38
85.Ignatas KonovalovasGroupama-FDJ09:44
86.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole10:00
87.Laurens HuysWallonie-Bruxelles10:14
88.Mattia VielAndroni Giocattoli-Sidermec10:54
89.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles10:57
90.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole12:01
91.Julen IrizarEuskadi Basque Country-Murias12:27
92.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence12:29
93.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie12:35
94.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole12:50
95.Daniel SaviniBardiani-CSF
96.João RodriguesW52 / FC Porto13:54
97.Alan BanaszekCaja Rural-Seguros RGA14:08
98.Francesco RomanoBardiani-CSF14:19
99.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie15:07
100.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie15:52
101.Axel DomontAG2R La Mondiale16:16
102.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9316:31
103.Mauricio MoreiraCaja Rural-Seguros RGA18:42
104.Matteo PelucchiAndroni Giocattoli-Sidermec19:29
105.Matteo Dal-cinRally UHC Cycling19:32
106.Romain FeilluSt Michel-Auber9320:41
107.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA20:49
108.Florentin Lecamus-lambertTeam Arkéa Samsic21:01
109.Thomas VaubourzeixNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole22:17
110.Yoann BagotVital Concept-B&B Hotels25:43
111.Ludwig de WinterWanty-Gobert Cycling Team28:34
112.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits31:58
113.Ander BarrenetxeaEuskadi Basque Country-Murias35:20
114.Pit LeyderCofidis, Solutions Crédits35:53

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: