Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli – Sidermec) wygrał w Pleumartin trzeci etap Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine.
Włoski sprinter na ostatnich metrach okazał się wyraźnie lepszy od Matteo Malucelliego (Caja Rural – Seguros RGA) i Pierre’a Barbiera (Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole).
Alan Banaszek (Caja Rural – Seguros RGA) zajął 15. miejsce.
Liderem wyścigu pozostaje Christophe Laporte (Cofidis).
Po południu kolarze zmierzą się na trasie jazdy indywidualnej.
🇮🇹@Pelucchi_Matteo of 🇮🇹@AndroniGiocatto wins stage 3 of @TourPoitouChtes #TPC2019 (📺@F3PoitouChtes) pic.twitter.com/4yXwaLRRwr
— World Cycling Stats (@wcsbike) August 29, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Matteo Pelucchi | Androni Giocattoli-Sidermec | 2:36:52 |
2. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
3. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
4. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | |
5. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | |
6. | Brenton Jones | Delko Marseille Provence | |
7. | Ziga Jerman | Groupama-FDJ | |
8. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | |
9. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
10. | Colin Joyce | Rally UHC Cycling | |
11. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | |
12. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
13. | Marco Benfatto | Androni Giocattoli-Sidermec | |
14. | Evaldas Siskevicius | Delko Marseille Provence | |
15. | Alan Banaszek | Caja Rural-Seguros RGA | |
16. | Andrea Pasqualon | Wanty-Gobert Cycling Team | |
17. | Adrien Garel | Vital Concept-B&B Hotels | |
18. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | |
19. | Geoffrey Soupe | Cofidis, Solutions Crédits | |
20. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
21. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
22. | Andrea Guardini | Bardiani-CSF | |
23. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | |
24. | Lorrenzo Manzin | Vital Concept-B&B Hotels | |
25. | John Murphy | Rally UHC Cycling | |
26. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | |
27. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
28. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
29. | Florentin Lecamus-lambert | Team Arkéa Samsic | |
30. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
31. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
32. | Franklin Six | Wallonie-Bruxelles | |
33. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | |
34. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
35. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
36. | Brandon Mcnulty | Rally UHC Cycling | |
37. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | |
38. | Morne van Niekerk | St Michel-Auber93 | |
39. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | |
40. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
41. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | |
42. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | |
43. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
44. | Francesco Romano | Bardiani-CSF | |
45. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF | |
46. | Romain Feillu | St Michel-Auber93 | |
47. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
48. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
49. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
50. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
51. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | |
52. | Sebastián Mora | Caja Rural-Seguros RGA | |
53. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
54. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
55. | Alfdan de Decker | Wanty-Gobert Cycling Team | |
56. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
57. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | |
58. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | |
59. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | |
60. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
61. | Jérôme Cousin | Team Total Direct Energie | |
62. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | |
63. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | |
64. | Matteo Dal-cin | Rally UHC Cycling | |
65. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | |
66. | Ryan Anderson | Rally UHC Cycling | |
67. | Alexis Gougeard | AG2R La Mondiale | |
68. | Theo Delacroix | Wanty-Gobert Cycling Team | |
69. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
70. | Garikoitz Bravo | Euskadi Basque Country-Murias | |
71. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
72. | Gustavo Cesar | W52 / FC Porto | |
73. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | |
74. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
75. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
76. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | |
77. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
78. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | |
79. | Alan Riou | Team Arkéa Samsic | |
80. | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | |
81. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | |
82. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
83. | Laurens Huys | Wallonie-Bruxelles | |
84. | Alexandre Geniez | AG2R La Mondiale | |
85. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | |
86. | Jérémy Lecroq | Vital Concept-B&B Hotels | |
87. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
88. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
89. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | |
90. | Yoann Bagot | Vital Concept-B&B Hotels | |
91. | Axel Domont | AG2R La Mondiale | |
92. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
93. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | |
94. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
95. | Bryan Nauleau | Team Total Direct Energie | |
96. | Loïc Chetout | Cofidis, Solutions Crédits | |
97. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 00:31 |
98. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | |
99. | Anthony Roux | Groupama-FDJ | 00:45 |
100. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | |
101. | Julen Irizar | Euskadi Basque Country-Murias | |
102. | Fabien Grellier | Team Total Direct Energie | 00:47 |
103. | Svein Tuft | Rally UHC Cycling | |
104. | Thomas Vaubourzeix | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:50 |
105. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 00:55 |
106. | Juan Antonio Lopez-cozar | Euskadi Basque Country-Murias | 01:29 |
107. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 01:40 |
108. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 02:19 |
109. | Alexis Renard | Israel Cycling Academy | 02:49 |
110. | Ander Barrenetxea | Euskadi Basque Country-Murias | 04:33 |
111. | Daniel Savini | Bardiani-CSF | 04:55 |
112. | Pit Leyder | Cofidis, Solutions Crédits | 05:05 |
113. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | |
114. | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team | |
115. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 05:07 |
116. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | 00:00 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 10:51:32 |
2. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 00:10 |
3. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | 00:11 |
4. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 00:14 |
5. | Andrea Pasqualon | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:16 |
6. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 00:17 |
7. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | 00:20 |
8. | Colin Joyce | Rally UHC Cycling | |
9. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | |
10. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
11. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF | |
12. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
13. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | |
14. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
15. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
16. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
17. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
18. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | |
19. | Brandon Mcnulty | Rally UHC Cycling | |
20. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | |
21. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | |
22. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | |
23. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
24. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
25. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | |
26. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | |
27. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
28. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | |
29. | Sebastián Mora | Caja Rural-Seguros RGA | |
30. | Morne van Niekerk | St Michel-Auber93 | |
31. | John Murphy | Rally UHC Cycling | |
32. | Franklin Six | Wallonie-Bruxelles | |
33. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | |
34. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
35. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
36. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
37. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
38. | Evaldas Siskevicius | Delko Marseille Provence | |
39. | Alexis Gougeard | AG2R La Mondiale | |
40. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
41. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
42. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
43. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | |
44. | Ryan Anderson | Rally UHC Cycling | |
45. | Alfdan de Decker | Wanty-Gobert Cycling Team | |
46. | Gustavo Cesar | W52 / FC Porto | |
47. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
48. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
49. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
50. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | |
51. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
52. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 00:33 |
53. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | 00:40 |
54. | Loïc Chetout | Cofidis, Solutions Crédits | 00:54 |
55. | Brenton Jones | Delko Marseille Provence | 01:14 |
56. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 01:15 |
57. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
58. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
59. | Alan Riou | Team Arkéa Samsic | 01:28 |
60. | Garikoitz Bravo | Euskadi Basque Country-Murias | 01:31 |
61. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | |
62. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | 01:33 |
63. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | 01:36 |
64. | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | |
65. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | 02:51 |
66. | Marco Benfatto | Androni Giocattoli-Sidermec | 03:16 |
67. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
68. | Ziga Jerman | Groupama-FDJ | 03:28 |
69. | Andrea Guardini | Bardiani-CSF | |
70. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
71. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | 04:13 |
72. | Geoffrey Soupe | Cofidis, Solutions Crédits | 04:40 |
73. | Juan Antonio Lopez-cozar | Euskadi Basque Country-Murias | 04:44 |
74. | Theo Delacroix | Wanty-Gobert Cycling Team | 04:50 |
75. | Alexandre Geniez | AG2R La Mondiale | 05:08 |
76. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 05:33 |
77. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 05:34 |
78. | Anthony Roux | Groupama-FDJ | 05:35 |
79. | Lorrenzo Manzin | Vital Concept-B&B Hotels | 05:39 |
80. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | 05:43 |
81. | Jérémy Lecroq | Vital Concept-B&B Hotels | |
82. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | 05:50 |
83. | Svein Tuft | Rally UHC Cycling | 05:52 |
84. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:47 |
85. | Adrien Garel | Vital Concept-B&B Hotels | 06:48 |
86. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
87. | Laurens Huys | Wallonie-Bruxelles | 07:14 |
88. | Bryan Nauleau | Team Total Direct Energie | |
89. | Alexis Renard | Israel Cycling Academy | 07:32 |
90. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 07:45 |
91. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 08:02 |
92. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 08:15 |
93. | Daniel Savini | Bardiani-CSF | 09:08 |
94. | Julen Irizar | Euskadi Basque Country-Murias | 09:40 |
95. | Fabien Grellier | Team Total Direct Energie | 09:53 |
96. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | 10:02 |
97. | Francesco Romano | Bardiani-CSF | |
98. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
99. | Alan Banaszek | Caja Rural-Seguros RGA | 11:01 |
100. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 12:21 |
101. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 12:58 |
102. | Axel Domont | AG2R La Mondiale | |
103. | Jérôme Cousin | Team Total Direct Energie | 13:23 |
104. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 14:11 |
105. | Matteo Pelucchi | Androni Giocattoli-Sidermec | 15:19 |
106. | Romain Feillu | St Michel-Auber93 | 16:56 |
107. | Matteo Dal-cin | Rally UHC Cycling | |
108. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | |
109. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
110. | Thomas Vaubourzeix | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 18:36 |
111. | Florentin Lecamus-lambert | Team Arkéa Samsic | 18:49 |
112. | Yoann Bagot | Vital Concept-B&B Hotels | 20:41 |
113. | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team | 25:46 |
114. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 28:28 |
115. | Ander Barrenetxea | Euskadi Basque Country-Murias | 31:51 |
116. | Pit Leyder | Cofidis, Solutions Crédits | 32:18 |