PostNord Danmark Rundt 2019: etap 4. Jasper de Buyst nie daje szans

Jasper de Buyst

Jasper de Buyst (Lotto Soudal) wygrał w Asnæs Indelukke czwarty etap Wyścigu dookoła Danii.

Belg na końcowym krótkim podjeździe pewnie wyprzedził Amaury'ego Capiota (Sport Vlaanderen – Baloise) i Huuba Duijna (Roompot – Charles). 53. zameldował się Marcin Budziński (Team Hurom).

Liderem wyścigu pozostał Niklas Larsen (ColoQuick).

Wyniki 4. etapu PostNord Danmark Rundt 2019 (2.HC), Korsør - Asnæs Indelukke (175,2 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jasper de BuystLotto Soudal4:09:38
2.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
3.Huub DuijnRoompot-Charles
4.Jonas VingegaardJumbo-Visma00:03
5.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team
6.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team
7.Niklas LarsenColoQuick
8.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy00:05
9.Gustavo CesarW52 / FC Porto
10.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
11.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team
12.Johan Le BonVital Concept-B&B Hotels
13.Edgar PintoW52 / FC Porto
14.Mikkel BjergHagens Berman Axeon
15.Pieter WeeningRoompot-Charles00:11
16.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb
17.Christoffer LissonBHS-Almeborg-Bornholm
18.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
19.Mathias BregnhojBHS-Almeborg-Bornholm
20.Oivind LukkedahlJoker Fuel of Norway00:13
21.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto
22.Brent van MoerLotto Soudal
23.Jesper SchultzTeam Waoo
24.Florian StorkTeam Sunweb00:18
25.Ian GarrisonHagens Berman Axeon
26.Koen BouwmanJumbo-Visma
27.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise00:23
28.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb00:29
29.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team00:32
30.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy00:34
31.Umberto OrsiniBardiani-CSF00:38
32.Bjørn Tore HoemJoker Fuel of Norway00:47
33.Conor DunneIsrael Cycling Academy00:51
34.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team00:54
35.Tiesj BenootLotto Soudal00:56
36.Mads RahbekBHS-Almeborg-Bornholm
37.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma01:04
38.Martin SalmonTeam Sunweb01:10
39.Elmar ReindersRoompot-Charles01:17
40.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise01:24
41.Rasmus GuldhammerTeam Waoo01:26
42.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team
43.Jonas Aaen JorgensenRiwal Readynez Cycling Team
44.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
45.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels01:35
46.Louis BendixenDenmark
47.Mads Wurtz SchmidtDenmark01:42
48.Philipp WalslebenCorendon-Circus02:35
49.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise02:40
50.Jakob EgholmHagens Berman Axeon02:58
51.João RodriguesW52 / FC Porto
52.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon
53.Marcin BudzińskiTeam Hurom03:07
54.Silas Zacharias ClemmensenTeam Waoo
55.Herman DahlJoker Fuel of Norway03:11
56.Pascal EenkhoornJumbo-Visma
57.Antwan TolhoekJumbo-Visma03:22
58.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team03:36
59.Michael CarbelTeam Waoo
60.Marten KooistraTeam Sunweb03:54
61.Justin TimmermansRoompot-Charles04:06
62.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team
63.Ricardo MestreW52 / FC Porto
64.Declan IrvineTeam Novo Nordisk
65.Andrea PeronTeam Novo Nordisk
66.Jeppe AaskovColoQuick
67.Kévin RezaVital Concept-B&B Hotels04:25
68.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy04:26
69.Jonny BrownHagens Berman Axeon
70.Jonas RickaertCorendon-Circus04:37
71.Arjen LivynsRoompot-Charles
72.Louis VervaekeTeam Sunweb04:38
73.Tim MerlierCorendon-Circus
74.Kris BoeckmansVital Concept-B&B Hotels04:41
75.Paolo SimionBardiani-CSF04:49
76.Alessandro PessotBardiani-CSF
77.Michael BrescianiBardiani-CSF04:51
78.Steffen MunkColoQuick05:16
79.Rasmus IversenLotto Soudal06:15
80.Marco MaroneseBardiani-CSF
81.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon06:41
82.Gerben ThijssenLotto Soudal07:20
83.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise
84.Mirco MaestriBardiani-CSF
85.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
86.Frederik Irgens JensenDenmark
87.Jelle VanendertLotto Soudal
88.Norbert BanaszekTeam Hurom
89.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels
90.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels07:27
91.Nicklas Amdi PedersenBHS-Almeborg-Bornholm08:11
92.Marcel MeisenCorendon-Circus
93.David van der PoelCorendon-Circus
94.Aksel Skot-hansenColoQuick
95.Tom LeezerJumbo-Visma08:12
96.Martin Toft MadsenBHS-Almeborg-Bornholm10:09
97.Martin MortensenTeam Waoo
98.Mads Ostergaard KristensenDenmark
99.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk
100.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy10:12
101.Ole ForfangJoker Fuel of Norway10:51
102.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway
103.Fridtjof RoinÅsJoker Fuel of Norway
104.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team
105.Emil ToudalBHS-Almeborg-Bornholm
106.Julius JohansenColoQuick
107.Jakub KaczmarekTeam Hurom14:55
108.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team17:29
109.Frederik MuffDenmark
110.Adrian KurekTeam Hurom
111.Tobiasz PawlakTeam Hurom
112.Frederik RodenbergColoQuick
113.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles17:38

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Niklas LarsenColoQuick13:10:56
2.Jonas VingegaardJumbo-Visma00:06
3.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team00:07
4.Lasse Norman HansenCorendon-Circus00:12
5.Jasper de BuystLotto Soudal00:23
6.Mikkel BjergHagens Berman Axeon00:34
7.Brent van MoerLotto Soudal01:05
8.Koen BouwmanJumbo-Visma01:08
9.Christoffer LissonBHS-Almeborg-Bornholm01:16
10.Johan Le BonVital Concept-B&B Hotels01:19
11.Edgar PintoW52 / FC Porto01:23
12.Gustavo CesarW52 / FC Porto
13.Tiesj BenootLotto Soudal01:26
14.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto01:27
15.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team
16.Mathias BregnhojBHS-Almeborg-Bornholm01:29
17.Ian GarrisonHagens Berman Axeon01:36
18.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise01:39
19.Huub DuijnRoompot-Charles01:44
20.Florian StorkTeam Sunweb01:52
21.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise01:57
22.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb01:58
23.Charles PlanetTeam Novo Nordisk02:08
24.Bjørn Tore HoemJoker Fuel of Norway02:20
25.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma02:52
26.Mads RahbekBHS-Almeborg-Bornholm03:08
27.Oivind LukkedahlJoker Fuel of Norway03:09
28.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy03:12
29.Jesper SchultzTeam Waoo03:13
30.Mads Wurtz SchmidtDenmark03:14
31.Pieter WeeningRoompot-Charles03:18
32.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team03:25
33.Umberto OrsiniBardiani-CSF03:40
34.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise03:48
35.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb03:51
36.Pascal EenkhoornJumbo-Visma04:27
37.Philipp WalslebenCorendon-Circus04:53
38.Elmar ReindersRoompot-Charles05:02
39.João RodriguesW52 / FC Porto05:05
40.Rasmus GuldhammerTeam Waoo05:07
41.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team05:32
42.Antwan TolhoekJumbo-Visma05:46
43.Louis VervaekeTeam Sunweb05:47
44.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy06:01
45.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon06:15
46.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team06:18
47.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team06:25
48.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy06:37
49.Martin SalmonTeam Sunweb07:00
50.Kévin RezaVital Concept-B&B Hotels07:05
51.Arjen LivynsRoompot-Charles07:41
52.Silas Zacharias ClemmensenTeam Waoo07:59
53.Jeppe AaskovColoQuick08:09
54.Louis BendixenDenmark08:51
55.Marten KooistraTeam Sunweb09:22
56.Andrea PeronTeam Novo Nordisk09:46
57.Tim MerlierCorendon-Circus10:18
58.Péter KusztorTeam Novo Nordisk11:16
59.Jelle VanendertLotto Soudal11:57
60.Michael CarbelTeam Waoo12:08
61.Ole ForfangJoker Fuel of Norway12:10
62.Rasmus IversenLotto Soudal12:11
63.Marcin BudzińskiTeam Hurom12:14
64.Conor DunneIsrael Cycling Academy12:58
65.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy12:59
66.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team13:08
67.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels13:15
68.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels13:22
69.David van der PoelCorendon-Circus13:40
70.Tom LeezerJumbo-Visma14:47
71.Jonas Aaen JorgensenRiwal Readynez Cycling Team14:53
72.Alessandro PessotBardiani-CSF15:40
73.Declan IrvineTeam Novo Nordisk16:05
74.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise16:34
75.Michael BrescianiBardiani-CSF17:11
76.Herman DahlJoker Fuel of Norway
77.Gerben ThijssenLotto Soudal17:46
78.Justin TimmermansRoompot-Charles18:27
79.Kris BoeckmansVital Concept-B&B Hotels18:31
80.Martin MortensenTeam Waoo18:34
81.Jonny BrownHagens Berman Axeon
82.Nicklas Amdi PedersenBHS-Almeborg-Bornholm18:46
83.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team18:49
84.Paolo SimionBardiani-CSF18:51
85.Ricardo MestreW52 / FC Porto19:29
86.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway19:56
87.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team20:00
88.Jakob EgholmHagens Berman Axeon20:47
89.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon20:59
90.Mirco MaestriBardiani-CSF21:13
91.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles21:29
92.Fridtjof RoinÅsJoker Fuel of Norway21:46
93.Mads Ostergaard KristensenDenmark21:57
94.Martin Toft MadsenBHS-Almeborg-Bornholm22:10
95.Marcel MeisenCorendon-Circus22:16
96.Jonas RickaertCorendon-Circus22:26
97.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels22:36
98.Emil ToudalBHS-Almeborg-Bornholm23:04
99.Steffen MunkColoQuick
100.Frederik Irgens JensenDenmark23:21
101.Marco MaroneseBardiani-CSF23:26
102.Umberto PoliTeam Novo Nordisk23:48
103.Norbert BanaszekTeam Hurom24:00
104.Jakub KaczmarekTeam Hurom25:43
105.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk26:21
106.Julius JohansenColoQuick27:15
107.Aksel Skot-hansenColoQuick27:23
108.Adrian KurekTeam Hurom32:25
109.Frederik MuffDenmark32:37
110.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise32:50
111.Frederik RodenbergColoQuick34:13
112.Tobiasz PawlakTeam Hurom34:51
113.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team36:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: