Daniel - odzież kolarska

Vuelta a Espana 2019. Jakobsen i Knox ze wsparciem starej gwardii Deceuninck-Quick-Step

Skład Deceuninck-Quick-Step to mieszanka młodości z rutyną. Młodzi, i mający już na koncie sukcesy zawodnicy spróbują swoich sił w formacie trzytygodniowym, a stare wygi zapolują na etapowe zwycięstwa na trasie Vuelta a Espana.

"Watahę" poprowadzi Fabio Jakobsen, który będzie mógł liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów z drużyny. Utalentowany sprinter zadebiutuje w trzytygodniowym wyścigu i poszuka swoich okazji na kilku etapach przeznaczonych dla szybkich kolarzy.

James Knox powalczy o dobry wynik w klasyfikacji generalnej. Brytyjczyk ma za sobą kilka godnych uwagi rezultatów w wyścigach etapowych, a teraz dostanie szansę pokazania swojego potencjału w Wielkim Tourze. 25-latek w tym sezonie zapisał 3. miejsce w Adriatica Ionica Race, 8. w UAE Tour i 10. w Tour de Pologne, a w drugiej dziesiątce zmieścił się natomiast w Tour de Romandie.

Specjaliści od klasyków: Philippe Gilbert i Zdenek Stybar będą liczyć na skuteczne ucieczki na pagórkowatych etapach, który na Vuelcie nie zabraknie.

Skład Deceuninck-Quick-Step na Vuelta a Espana 2019 (24 sierpnia - 15 września): Eros Capecchi, Remi Cavanga, Tim Declercq, Philippe Gilbert, Fabio Jakobsen, James Knox, Maximiliano Richeze, Zdenek Stybar.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: