Daniel - odzież kolarska

Victor Campenaerts przechodzi do Team NTT

Victor Campenaerts

Rekordzista świata w jeździe godzinnej Victor Campenaerts podpisał umowę z grupą Dimension Data, która od nowego sezonu zmieni nazwę na Team NTT.

Specjalizujący się w jeździe na czas belgijski 27-latek został zawodowcem w 2014 roku w Sport Vlaanderen-Baloise, zanim trafił do LottoNL-Jumbo. Ostatnie dwa sezony spędza w Lotto Soudal. Na swoim koncie m. in. zapisał tegoroczny etap Tirreno-Adriatico, dwa tytuły mistrza Europy w jeździe na czas oraz brązowy medal w tej konkurencji podczas ostatnich mistrzostw świata.

Pozyskanie Victora jest niezwykle ekscytujące. Jego specjalizacja będzie ogromnym wsparciem dla całego zespołu i naszego partnera sprzętowego BMC, gdyż wspólnie wprowadzamy innowacje. Victor ma ogromne ambicje na przyszły rok, obejmujące igrzyska olimpijskie w Tokio. Nasz tytularny sponsor, NTT, posiada swoje korzenie w Japonii, a zatem zmagania Victora o medal staną się dla nas fantastycznym momentem

– powiedział szef afrykańskiego zespołu Douglas Ryder.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: