Kategorie: KrajoweWiadomości

[Na żywo] Puchar Uzdrowisk Karpackich 2019

Zapraszamy na relację tekstową z trasy 20. edycji Pucharu Uzdrowisk Karpackich, który powiedzie peleton po drogach Beskidu Niskiego.

Puchar Uzdrowisk Karpackich, podobnie jak w poprzednich latach, rozpocznie się w podkarpackim Jedliczu. Tegoroczna trasa liczy 140 kilometrów, a meta zlokalizowana jest – także jak w minionych edycjach – w Rymanowie-Zdroju. Kolarze na szosach Beskidu Niskiego pokonają liczne krótkie, ale sztywne podjazdy, co spowoduje, że do mety w Rymanowie dojedzie grupka liczącą co najwyżej kilkunastu kolarzy.

Prezentacja Memoriału Henryka Łasaka i Pucharu Uzdrowisk Karpackich 2019

Martyna Maria Kobylińska

Recent Posts

Czarna sobota

Tragicznie zakończył się pierwszy po koronawirusowej przerwie wyścig w Belgii. Na trasie zmarł jeden z uczestników Niels De Vriendt.

4 lipca 2020, 21:40

Mistrzostwa USA i Wielkiej Brytanii odwołane

Organizacje zarządzające kolarskimi imprezami w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii poinformowały o odwołaniu większości imprez mistrzowskich zaplanowanych na sezon 2020.…

4 lipca 2020, 14:49

Rowerem na samolot. Carapaz planuje nietypową podróż do Europy

Richard Carapaz i Jhonatan Narváez nie przeładują walizek. Nie chodzi tym razem o regulacje linii lotniczych, a o drogę, jaką…

4 lipca 2020, 11:06

Nairo Quintana potrącony przez samochód

Nairo Quintana został potrącony przez samochód podczas treningu, poinformowała ekipa Arkea-Samsic. Lider francuskiego zespołu z kolizji wyszedł bez poważniejszych obrażeń.

4 lipca 2020, 08:05

Vuelta a Burgos 2020. Bennett i Evenepoel w akcji

Sam Bennett i Remco Evenepoel poprowadzą zespół Deceuninck-Quick-Step w pierwszym wyścigu wznowionego sezonu: Vuelta a Burgos.

4 lipca 2020, 07:31

Nowy wspaniały świat. Rusza Wirtualny Tour de France

Organizator wyścigu Tour de France, ASO, oraz Zwift, firma stojąca za kolarską, wirtualną platformą treningową, zorganizują Wirtualny Tour de France.

4 lipca 2020, 07:10