Adriatica Ionica Race 2019: etap 4. Alvaro Hodeg jeszcze raz

Alvaro Hodeg

Kolumbijski sprinter Alvaro Hodeg zwyciężył na ostatnim etapie wyścigu Adriatica Ionica Race.

Za kolarzem Deceuninck-Quick Step finiszowali Edward Theuns (Trek - Segafredo) i Sacha Modolo (EF Education First).

W wyścigu zwyciężył Ukrainiec Mark Padun (Bahrain-Merida).

Wyniki 4. etapu Adriatica Ionica Race 2019 (2.1), Cormòns - Trieste (133,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step2:10:02
2.Edward TheunsTrek-Segafredo
3.Sacha ModoloEF Education First
4.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step
5.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise
6.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
7.Alberto DaineseItaly
8.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
9.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
10.Ryan GibbonsDimension Data
11.Michele GazzoliItaly
12.Rui OliveiraUAE Team Emirates
13.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
14.Boy van PoppelRoompot-Charles
15.Moreno HoflandEF Education First
16.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec00:05
17.Paolo SimionBardiani-CSF00:07
18.Mark PadunBahrain-Merida
19.Riccardo StacchiottiItaly
20.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
21.Jan PolancUAE Team Emirates00:10
22.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè
23.Sep VanmarckeEF Education First00:11
24.Eduard PradesMovistar Team
25.Jasha SutterlinMovistar Team00:16
26.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise00:00
27.Ben HermansIsrael Cycling Academy00:16
28.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy
29.Jonathan Klever CaicedoEF Education First
30.James KnoxDeceuninck-Quick Step
31.Nicolas Dalla ValleItaly
32.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
33.Filippo FiorelliItaly
34.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
35.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
36.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
37.Nicola ConciTrek-Segafredo
38.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
39.Arjen LivynsRoompot-Charles
40.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step
41.Jorge ArcasMovistar Team
42.Guy SagivIsrael Cycling Academy
43.Danilo WyssDimension Data
44.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
45.Jonas GregaardAstana Pro Team
46.Eduardo SepulvedaMovistar Team
47.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step
48.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
49.Maurits LammertinkRoompot-Charles
50.Niklas EgTrek-Segafredo
51.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
52.Louis MeintjesDimension Data
53.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
54.Guy NivIsrael Cycling Academy
55.Enrico BarbinBardiani-CSF00:24
56.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec00:27
57.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè
58.Davide BaisCycling Team Friuli
59.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
60.Mark RenshawDimension Data
61.Alex FrameTrek-Segafredo00:36
62.Marcel SiebergBahrain-Merida00:48
63.Heinrich HausslerBahrain-Merida
64.Roberto FerrariUAE Team Emirates00:50
65.Julius van Den BergEF Education First01:01
66.Bernhard EiselDimension Data
67.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
68.Jürgen RoelandtsMovistar Team
69.Rasmus TillerDimension Data01:14
70.Alex KirschTrek-Segafredo01:15
71.Conor DunneIsrael Cycling Academy01:45
72.Mattia BaisCycling Team Friuli01:53
73.Yuriy NatarovAstana Pro Team01:59
74.Winner AnaconaMovistar Team
75.Daniil FominykhAstana Pro Team
76.Phil BauhausBahrain-Merida00:00
77.Andrea PeronTeam Novo Nordisk02:05
78.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise02:06
79.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team02:38
80.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè00:00
81.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles03:04
82.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA03:13
83.Emanuele BarisonItaly03:41
84.Sam BrandTeam Novo Nordisk
85.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
86.Oliver BehringerTeam Novo Nordisk
87.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA
88.Lorenzo RotaBardiani-CSF
89.Michael BrescianiBardiani-CSF
90.Mads PedersenTrek-Segafredo
91.Markel IrizarTrek-Segafredo
92.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
93.Rory SutherlandUAE Team Emirates
94.Joe DombrowskiEF Education First
95.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
96.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè
97.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
98.Nathan EarleIsrael Cycling Academy
99.James WhelanEF Education First
100.Domen NovakBahrain-Merida
101.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise
102.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step
103.Pieter WeeningRoompot-Charles
104.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
105.Alessandro PessotBardiani-CSF

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mark PadunBahrain-Merida17:06:45
2.Ben HermansIsrael Cycling Academy00:15
3.James KnoxDeceuninck-Quick Step00:24
4.Jonathan Klever CaicedoEF Education First00:29
5.Nicola ConciTrek-Segafredo01:26
6.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:42
7.Jan PolancUAE Team Emirates02:58
8.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step04:20
9.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec04:34
10.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step05:59
11.Jonas GregaardAstana Pro Team07:14
12.Winner AnaconaMovistar Team10:41
13.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec11:50
14.Danilo WyssDimension Data12:22
15.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec13:11
16.Filippo FiorelliItaly13:26
17.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM15:33
18.Niklas EgTrek-Segafredo18:11
19.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM19:24
20.Enrico BarbinBardiani-CSF22:53
21.Mattia BaisCycling Team Friuli24:34
22.Eduard PradesMovistar Team25:14
23.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè26:21
24.Maurits LammertinkRoompot-Charles26:45
25.Yuriy NatarovAstana Pro Team26:51
26.Eduardo SepulvedaMovistar Team27:32
27.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise27:38
28.Lorenzo RotaBardiani-CSF30:50
29.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec31:15
30.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM32:14
31.Emanuele BarisonItaly32:32
32.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates34:31
33.Jorge ArcasMovistar Team34:34
34.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè34:48
35.Louis MeintjesDimension Data35:47
36.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step35:57
37.Péter KusztorTeam Novo Nordisk36:37
38.Edward TheunsTrek-Segafredo37:16
39.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step37:39
40.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise39:18
41.Sep VanmarckeEF Education First39:31
42.Pieter WeeningRoompot-Charles39:57
43.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy40:24
44.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team40:28
45.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM40:45
46.Joe DombrowskiEF Education First41:28
47.Rui OliveiraUAE Team Emirates41:47
48.Domen NovakBahrain-Merida
49.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy45:33
50.Guy NivIsrael Cycling Academy45:46
51.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA46:12
52.Sacha ModoloEF Education First46:38
53.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA46:41
54.Heinrich HausslerBahrain-Merida46:45
55.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise47:53
56.Daniil FominykhAstana Pro Team48:11
57.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team48:18
58.Rory SutherlandUAE Team Emirates51:44
59.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè51:55
60.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè52:14
61.Alberto DaineseItaly52:24
62.Markel IrizarTrek-Segafredo53:12
63.Andrea PeronTeam Novo Nordisk54:12
64.Yevgeniy GidichAstana Pro Team54:53
65.Guy SagivIsrael Cycling Academy55:09
66.Alex KirschTrek-Segafredo55:41
67.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM57:58
68.Giovanni AleottiCycling Team Friuli58:07
69.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles59:03
70.Davide BaisCycling Team Friuli59:46
71.Yukiya ArashiroBahrain-Merida1:01:30
72.Roberto FerrariUAE Team Emirates1:02:04
73.James WhelanEF Education First1:02:06
74.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA1:02:10
75.Bernhard EiselDimension Data1:04:12
76.Alex FrameTrek-Segafredo1:04:59
77.Sam BrandTeam Novo Nordisk1:06:19
78.Jasha SutterlinMovistar Team1:08:09
79.Ryan GibbonsDimension Data1:08:38
80.Nicolas Dalla ValleItaly1:09:09
81.Jürgen RoelandtsMovistar Team1:09:38
82.Nathan EarleIsrael Cycling Academy1:10:53
83.Charles PlanetTeam Novo Nordisk1:11:23
84.Mads PedersenTrek-Segafredo
85.Arjen LivynsRoompot-Charles1:11:36
86.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise1:11:42
87.Marcel SiebergBahrain-Merida1:11:55
88.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step1:15:02
89.Julius van Den BergEF Education First1:15:50
90.Paolo SimionBardiani-CSF1:16:24
91.Phil BauhausBahrain-Merida1:16:27
92.Rasmus TillerDimension Data1:16:43
93.Riccardo StacchiottiItaly1:17:00
94.Mark RenshawDimension Data1:19:46
95.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM1:20:20
96.Moreno HoflandEF Education First1:21:16
97.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise1:21:32
98.Oliver BehringerTeam Novo Nordisk1:27:26
99.Michele GazzoliItaly1:28:40
100.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA1:28:58
101.Michael BrescianiBardiani-CSF1:30:45
102.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
103.Conor DunneIsrael Cycling Academy1:31:05
104.Boy van PoppelRoompot-Charles1:31:42
105.Alessandro PessotBardiani-CSF1:35:23

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: