Adriatica Ionica Race 2019: etap 3. Pokaz Remco Evenepoela

Remco Evenepoel

Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick Step), po samotnym rajdzie, zwyciężył na mecie trzeciego etapu Adriatica Ionica Race.

Pierwszą grupę, ze stratą ponad 2 minut, przyprowadzili Philippe Gilbert (Deceuninck - Quick Step) i Maurits Lammertink (Roompot – Charles).

Liderem pozostaje Ukrainiec Mark Padun (Bahrain-Merida).

Wyniki 3. etapu Adriatica Ionica Race 2019 (2.1), Padola - Cormòns/Monte Quarin (204,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step4:50:19
2.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step02:13
3.Maurits LammertinkRoompot-Charles
4.Ben HermansIsrael Cycling Academy
5.James KnoxDeceuninck-Quick Step
6.Mark PadunBahrain-Merida
7.Eduard PradesMovistar Team
8.Jan PolancUAE Team Emirates
9.Nicola ConciTrek-Segafredo
10.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:23
11.Jonathan Klever CaicedoEF Education First
12.Danilo WyssDimension Data02:30
13.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
14.Jonas GregaardAstana Pro Team
15.Mattia BaisCycling Team Friuli02:32
16.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
17.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
18.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step02:43
19.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
20.Lorenzo RotaBardiani-CSF02:51
21.Filippo FiorelliItaly02:53
22.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:56
23.Winner AnaconaMovistar Team
24.Eduardo SepulvedaMovistar Team
25.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec
26.Enrico BarbinBardiani-CSF
27.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
28.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise03:02
29.Jasha SutterlinMovistar Team03:05
30.Rui OliveiraUAE Team Emirates
31.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step04:07
32.Pieter WeeningRoompot-Charles04:11
33.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates04:31
34.Jorge ArcasMovistar Team04:34
35.Sep VanmarckeEF Education First05:42
36.Niklas EgTrek-Segafredo
37.Joe DombrowskiEF Education First
38.Yuriy NatarovAstana Pro Team05:47
39.Louis MeintjesDimension Data
40.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec06:05
41.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè06:22
42.Emanuele BarisonItaly
43.Péter KusztorTeam Novo Nordisk06:37
44.Guy NivIsrael Cycling Academy08:01
45.Rasmus TillerDimension Data10:41
46.Jürgen RoelandtsMovistar Team
47.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise
48.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise10:58
49.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè11:10
50.Charles PlanetTeam Novo Nordisk11:35
51.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
52.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
53.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè
54.Ryan GibbonsDimension Data
55.Marcel SiebergBahrain-Merida
56.Alex KirschTrek-Segafredo
57.Arjen LivynsRoompot-Charles11:48
58.Yevgeniy GidichAstana Pro Team12:02
59.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
60.Julius van Den BergEF Education First12:10
61.Heinrich HausslerBahrain-Merida12:19
62.Edward TheunsTrek-Segafredo13:04
63.Sacha ModoloEF Education First
64.Manuele MoriUAE Team Emirates13:09
65.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy15:33
66.James WhelanEF Education First15:34
67.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM15:51
68.Nicolas Dalla ValleItaly16:28
69.Davide BaisCycling Team Friuli
70.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
71.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè
72.Moreno HoflandEF Education First
73.Andrea PeronTeam Novo Nordisk
74.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise
75.Jesper AsselmanRoompot-Charles
76.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise
77.Oliver BehringerTeam Novo Nordisk
78.Daniil FominykhAstana Pro Team
79.Alex FrameTrek-Segafredo
80.Roberto FerrariUAE Team Emirates16:45
81.Michele GazzoliItaly
82.Paolo SimionBardiani-CSF
83.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
84.Alberto DaineseItaly
85.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM16:48
86.Phil BauhausBahrain-Merida16:55
87.Conor DunneIsrael Cycling Academy17:19
88.Riccardo StacchiottiItaly17:21
89.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA18:28
90.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA19:47
91.Rory SutherlandUAE Team Emirates
92.Markel IrizarTrek-Segafredo
93.Bernhard EiselDimension Data
94.Mads PedersenTrek-Segafredo
95.Sam BrandTeam Novo Nordisk
96.Mark RenshawDimension Data
97.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
98.Guy SagivIsrael Cycling Academy
99.Michael BrescianiBardiani-CSF
100.Domen NovakBahrain-Merida
101.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
102.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
103.Alessandro PessotBardiani-CSF
104.Boy van PoppelRoompot-Charles
105.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step
106.Nathan EarleIsrael Cycling Academy24:21

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mark PadunBahrain-Merida14:56:36
2.Ben HermansIsrael Cycling Academy00:06
3.James KnoxDeceuninck-Quick Step00:15
4.Jonathan Klever CaicedoEF Education First00:20
5.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step00:46
6.Nicola ConciTrek-Segafredo01:17
7.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:42
8.Jan PolancUAE Team Emirates02:55
9.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec04:25
10.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step05:50
11.Jonas GregaardAstana Pro Team07:05
12.Winner AnaconaMovistar Team08:49
13.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec11:30
14.Danilo WyssDimension Data12:13
15.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec13:13
16.Filippo FiorelliItaly13:17
17.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM15:13
18.Niklas EgTrek-Segafredo18:02
19.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM19:15
20.Enrico BarbinBardiani-CSF22:36
21.Mattia BaisCycling Team Friuli22:48
22.Yuriy NatarovAstana Pro Team24:59
23.Eduard PradesMovistar Team25:10
24.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè26:01
25.Maurits LammertinkRoompot-Charles26:36
26.Lorenzo RotaBardiani-CSF27:16
27.Eduardo SepulvedaMovistar Team27:23
28.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise27:29
29.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec27:41
30.Emanuele BarisonItaly28:58
31.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM32:21
32.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates34:22
33.Jorge ArcasMovistar Team34:25
34.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè34:55
35.Louis MeintjesDimension Data35:38
36.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step35:48
37.Pieter WeeningRoompot-Charles36:23
38.Péter KusztorTeam Novo Nordisk36:28
39.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy36:50
40.Edward TheunsTrek-Segafredo37:29
41.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step37:46
42.Joe DombrowskiEF Education First37:54
43.Domen NovakBahrain-Merida38:13
44.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise39:25
45.Sep VanmarckeEF Education First39:27
46.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team40:19
47.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM40:36
48.Rui OliveiraUAE Team Emirates41:54
49.Manuele MoriUAE Team Emirates45:19
50.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy45:24
51.Guy NivIsrael Cycling Academy45:37
52.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team45:47
53.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise45:54
54.Heinrich HausslerBahrain-Merida46:04
55.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA46:19
56.Daniil FominykhAstana Pro Team
57.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA46:48
58.Sacha ModoloEF Education First46:49
59.Rory SutherlandUAE Team Emirates48:10
60.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè48:40
61.Markel IrizarTrek-Segafredo49:38
62.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè51:52
63.Andrea PeronTeam Novo Nordisk52:14
64.Alberto DaineseItaly52:31
65.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM54:24
66.Giovanni AleottiCycling Team Friuli54:33
67.Alex KirschTrek-Segafredo
68.Yevgeniy GidichAstana Pro Team55:00
69.Guy SagivIsrael Cycling Academy
70.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles56:06
71.James WhelanEF Education First58:32
72.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA58:36
73.Davide BaisCycling Team Friuli59:26
74.Jesper AsselmanRoompot-Charles
75.Roberto FerrariUAE Team Emirates1:01:21
76.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
77.Sam BrandTeam Novo Nordisk1:02:45
78.Bernhard EiselDimension Data1:03:18
79.Alex FrameTrek-Segafredo1:04:30
80.Nathan EarleIsrael Cycling Academy1:07:19
81.Mads PedersenTrek-Segafredo1:07:49
82.Jasha SutterlinMovistar Team1:08:00
83.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise1:08:08
84.Jürgen RoelandtsMovistar Team1:08:44
85.Ryan GibbonsDimension Data1:08:45
86.Nicolas Dalla ValleItaly1:09:00
87.Charles PlanetTeam Novo Nordisk1:11:14
88.Marcel SiebergBahrain-Merida
89.Arjen LivynsRoompot-Charles1:11:27
90.Julius van Den BergEF Education First1:14:56
91.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step1:15:19
92.Rasmus TillerDimension Data1:15:36
93.Paolo SimionBardiani-CSF1:16:24
94.Phil BauhausBahrain-Merida1:16:34
95.Riccardo StacchiottiItaly1:17:00
96.Mark RenshawDimension Data1:19:26
97.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
98.Moreno HoflandEF Education First1:21:23
99.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise
100.Oliver BehringerTeam Novo Nordisk1:23:52
101.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA1:25:52
102.Michael BrescianiBardiani-CSF1:27:11
103.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
104.Michele GazzoliItaly1:28:47
105.Conor DunneIsrael Cycling Academy1:29:27
106.Boy van PoppelRoompot-Charles1:31:49
107.Alessandro PessotBardiani-CSF

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: