Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick Step), po samotnym rajdzie, zwyciężył na mecie trzeciego etapu Adriatica Ionica Race.
Pierwszą grupę, ze stratą ponad 2 minut, przyprowadzili Philippe Gilbert (Deceuninck – Quick Step) i Maurits Lammertink (Roompot – Charles).
Liderem pozostaje Ukrainiec Mark Padun (Bahrain-Merida).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 4:50:19 |
2. | Philippe Gilbert | Deceuninck-Quick Step | 02:13 |
3. | Maurits Lammertink | Roompot-Charles | |
4. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
5. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | |
6. | Mark Padun | Bahrain-Merida | |
7. | Eduard Prades | Movistar Team | |
8. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
9. | Nicola Conci | Trek-Segafredo | |
10. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 02:23 |
11. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education First | |
12. | Danilo Wyss | Dimension Data | 02:30 |
13. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
14. | Jonas Gregaard | Astana Pro Team | |
15. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | 02:32 |
16. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
17. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
18. | Mikkel Frølich Honore | Deceuninck-Quick Step | 02:43 |
19. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | |
20. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 02:51 |
21. | Filippo Fiorelli | Italy | 02:53 |
22. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 02:56 |
23. | Winner Anacona | Movistar Team | |
24. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
25. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
26. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
27. | Sebastian Schonberger | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
28. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:02 |
29. | Jasha Sutterlin | Movistar Team | 03:05 |
30. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | |
31. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 04:07 |
32. | Pieter Weening | Roompot-Charles | 04:11 |
33. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | 04:31 |
34. | Jorge Arcas | Movistar Team | 04:34 |
35. | Sep Vanmarcke | EF Education First | 05:42 |
36. | Niklas Eg | Trek-Segafredo | |
37. | Joe Dombrowski | EF Education First | |
38. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 05:47 |
39. | Louis Meintjes | Dimension Data | |
40. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:05 |
41. | Marco Canola | Nippo Vini Fantini Faizanè | 06:22 |
42. | Emanuele Barison | Italy | |
43. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | 06:37 |
44. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | 08:01 |
45. | Rasmus Tiller | Dimension Data | 10:41 |
46. | Jürgen Roelandts | Movistar Team | |
47. | Aaron Verwilst | Sport Vlaanderen-Baloise | |
48. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:58 |
49. | Joan Bou | Nippo Vini Fantini Faizanè | 11:10 |
50. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 11:35 |
51. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | |
52. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | |
53. | Giovanni Lonardi | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
54. | Ryan Gibbons | Dimension Data | |
55. | Marcel Sieberg | Bahrain-Merida | |
56. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | |
57. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | 11:48 |
58. | Yevgeniy Gidich | Astana Pro Team | 12:02 |
59. | Dmitriy Gruzdev | Astana Pro Team | |
60. | Julius van Den Berg | EF Education First | 12:10 |
61. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | 12:19 |
62. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 13:04 |
63. | Sacha Modolo | EF Education First | |
64. | Manuele Mori | UAE Team Emirates | 13:09 |
65. | Kristian Sbaragli | Israel Cycling Academy | 15:33 |
66. | James Whelan | EF Education First | 15:34 |
67. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 15:51 |
68. | Nicolas Dalla Valle | Italy | 16:28 |
69. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
70. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
71. | Filippo Zaccanti | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
72. | Moreno Hofland | EF Education First | |
73. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
74. | Christophe Noppe | Sport Vlaanderen-Baloise | |
75. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
76. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
77. | Oliver Behringer | Team Novo Nordisk | |
78. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | |
79. | Alex Frame | Trek-Segafredo | |
80. | Roberto Ferrari | UAE Team Emirates | 16:45 |
81. | Michele Gazzoli | Italy | |
82. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | |
83. | Yukiya Arashiro | Bahrain-Merida | |
84. | Alberto Dainese | Italy | |
85. | Etienne van Empel | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 16:48 |
86. | Phil Bauhaus | Bahrain-Merida | 16:55 |
87. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | 17:19 |
88. | Riccardo Stacchiotti | Italy | 17:21 |
89. | Xavier Canellas | Caja Rural-Seguros RGA | 18:28 |
90. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 19:47 |
91. | Rory Sutherland | UAE Team Emirates | |
92. | Markel Irizar | Trek-Segafredo | |
93. | Bernhard Eisel | Dimension Data | |
94. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | |
95. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
96. | Mark Renshaw | Dimension Data | |
97. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
98. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
99. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
100. | Domen Novak | Bahrain-Merida | |
101. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
102. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
103. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | |
104. | Boy van Poppel | Roompot-Charles | |
105. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
106. | Nathan Earle | Israel Cycling Academy | 24:21 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mark Padun | Bahrain-Merida | 14:56:36 |
2. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | 00:06 |
3. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | 00:15 |
4. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education First | 00:20 |
5. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 00:46 |
6. | Nicola Conci | Trek-Segafredo | 01:17 |
7. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:42 |
8. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 02:55 |
9. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:25 |
10. | Mikkel Frølich Honore | Deceuninck-Quick Step | 05:50 |
11. | Jonas Gregaard | Astana Pro Team | 07:05 |
12. | Winner Anacona | Movistar Team | 08:49 |
13. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | 11:30 |
14. | Danilo Wyss | Dimension Data | 12:13 |
15. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | 13:13 |
16. | Filippo Fiorelli | Italy | 13:17 |
17. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 15:13 |
18. | Niklas Eg | Trek-Segafredo | 18:02 |
19. | Sebastian Schonberger | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 19:15 |
20. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | 22:36 |
21. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | 22:48 |
22. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 24:59 |
23. | Eduard Prades | Movistar Team | 25:10 |
24. | Joan Bou | Nippo Vini Fantini Faizanè | 26:01 |
25. | Maurits Lammertink | Roompot-Charles | 26:36 |
26. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 27:16 |
27. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 27:23 |
28. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | 27:29 |
29. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 27:41 |
30. | Emanuele Barison | Italy | 28:58 |
31. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 32:21 |
32. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | 34:22 |
33. | Jorge Arcas | Movistar Team | 34:25 |
34. | Marco Canola | Nippo Vini Fantini Faizanè | 34:55 |
35. | Louis Meintjes | Dimension Data | 35:38 |
36. | Philippe Gilbert | Deceuninck-Quick Step | 35:48 |
37. | Pieter Weening | Roompot-Charles | 36:23 |
38. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | 36:28 |
39. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | 36:50 |
40. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 37:29 |
41. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 37:46 |
42. | Joe Dombrowski | EF Education First | 37:54 |
43. | Domen Novak | Bahrain-Merida | 38:13 |
44. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | 39:25 |
45. | Sep Vanmarcke | EF Education First | 39:27 |
46. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 40:19 |
47. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 40:36 |
48. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | 41:54 |
49. | Manuele Mori | UAE Team Emirates | 45:19 |
50. | Kristian Sbaragli | Israel Cycling Academy | 45:24 |
51. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | 45:37 |
52. | Dmitriy Gruzdev | Astana Pro Team | 45:47 |
53. | Aaron Verwilst | Sport Vlaanderen-Baloise | 45:54 |
54. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | 46:04 |
55. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 46:19 |
56. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | |
57. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | 46:48 |
58. | Sacha Modolo | EF Education First | 46:49 |
59. | Rory Sutherland | UAE Team Emirates | 48:10 |
60. | Filippo Zaccanti | Nippo Vini Fantini Faizanè | 48:40 |
61. | Markel Irizar | Trek-Segafredo | 49:38 |
62. | Giovanni Lonardi | Nippo Vini Fantini Faizanè | 51:52 |
63. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 52:14 |
64. | Alberto Dainese | Italy | 52:31 |
65. | Etienne van Empel | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 54:24 |
66. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | 54:33 |
67. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | |
68. | Yevgeniy Gidich | Astana Pro Team | 55:00 |
69. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
70. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | 56:06 |
71. | James Whelan | EF Education First | 58:32 |
72. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 58:36 |
73. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | 59:26 |
74. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
75. | Roberto Ferrari | UAE Team Emirates | 1:01:21 |
76. | Yukiya Arashiro | Bahrain-Merida | |
77. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 1:02:45 |
78. | Bernhard Eisel | Dimension Data | 1:03:18 |
79. | Alex Frame | Trek-Segafredo | 1:04:30 |
80. | Nathan Earle | Israel Cycling Academy | 1:07:19 |
81. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 1:07:49 |
82. | Jasha Sutterlin | Movistar Team | 1:08:00 |
83. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | 1:08:08 |
84. | Jürgen Roelandts | Movistar Team | 1:08:44 |
85. | Ryan Gibbons | Dimension Data | 1:08:45 |
86. | Nicolas Dalla Valle | Italy | 1:09:00 |
87. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 1:11:14 |
88. | Marcel Sieberg | Bahrain-Merida | |
89. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | 1:11:27 |
90. | Julius van Den Berg | EF Education First | 1:14:56 |
91. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | 1:15:19 |
92. | Rasmus Tiller | Dimension Data | 1:15:36 |
93. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | 1:16:24 |
94. | Phil Bauhaus | Bahrain-Merida | 1:16:34 |
95. | Riccardo Stacchiotti | Italy | 1:17:00 |
96. | Mark Renshaw | Dimension Data | 1:19:26 |
97. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
98. | Moreno Hofland | EF Education First | 1:21:23 |
99. | Christophe Noppe | Sport Vlaanderen-Baloise | |
100. | Oliver Behringer | Team Novo Nordisk | 1:23:52 |
101. | Xavier Canellas | Caja Rural-Seguros RGA | 1:25:52 |
102. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | 1:27:11 |
103. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
104. | Michele Gazzoli | Italy | 1:28:47 |
105. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | 1:29:27 |
106. | Boy van Poppel | Roompot-Charles | 1:31:49 |
107. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF |