Adriatica Ionica Race 2019: etap 2. Mark Padun na prowadzeniu

Mark Padun portret 2018

Mark Padun (Bahrain-Merida) po podjeździe na Tre Cime di Lavaredo zwyciężył w drugim dniu Adriatica Ionica Race.

23-letni Ukrainiec na górskiej końcówce (8,4 km; 7%) przyjechał w tym samym czasie co Dayer Quintana (Neri Sottoli - Selle Italia) i Ben Hermans (Israel Cycling Academy).

Wyniki 2. etapu Adriatica Ionica Race 2019 (2.1), Palmanova - Lago di Misurina/Tre Cime di Lavaredo (204,6 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mark PadunBahrain-Merida5:54:16
2.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
3.Ben HermansIsrael Cycling Academy
4.Jonathan Klever CaicedoEF Education First
5.James KnoxDeceuninck-Quick Step00:05
6.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy00:41
7.Nicola ConciTrek-Segafredo01:07
8.Jan PolancUAE Team Emirates01:17
9.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step01:31
10.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec02:28
11.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step05:10
12.Niklas EgTrek-Segafredo
13.Jonas GregaardAstana Pro Team
14.Winner AnaconaMovistar Team06:28
15.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec09:09
16.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
17.Danilo WyssDimension Data10:18
18.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec11:16
19.Domen NovakBahrain-Merida
20.Filippo FiorelliItaly12:20
21.Enrico BarbinBardiani-CSF
22.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM12:52
23.Mattia BaisCycling Team Friuli13:07
24.Yuriy NatarovAstana Pro Team13:22
25.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec14:26
26.Emanuele BarisonItaly15:26
27.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè
28.Edward TheunsTrek-Segafredo25:00
29.Manuele MoriUAE Team Emirates
30.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise
31.Lorenzo RotaBardiani-CSF
32.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
33.Eduard PradesMovistar Team
34.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè25:02
35.Maurits LammertinkRoompot-Charles
36.Joe DombrowskiEF Education First
37.Eduardo SepulvedaMovistar Team
38.Pieter WeeningRoompot-Charles
39.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
40.Mathias de WitteRoompot-Charles30:26
41.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
42.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy
43.Markel IrizarTrek-Segafredo
44.Daniil FominykhAstana Pro Team
45.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
46.Jorge ArcasMovistar Team
47.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
48.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
49.Louis MeintjesDimension Data
50.Guy NivIsrael Cycling Academy
51.Rory SutherlandUAE Team Emirates
52.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
53.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
54.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè
55.Jesper AsselmanRoompot-Charles35:48
56.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise
57.Sam BrandTeam Novo Nordisk
58.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
59.Davide BaisCycling Team Friuli
60.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step
61.James WhelanEF Education First
62.Sep VanmarckeEF Education First
63.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
64.Alex KirschTrek-Segafredo
65.Nathan EarleIsrael Cycling Academy
66.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
67.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
68.Guy SagivIsrael Cycling Academy
69.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step
70.Heinrich HausslerBahrain-Merida
71.Manuel BellettiAndroni Giocattoli-Sidermec
72.Sacha ModoloEF Education First
73.Alberto DaineseItaly36:21
74.Bernhard EiselDimension Data
75.Andrea PeronTeam Novo Nordisk
76.Yukiya ArashiroBahrain-Merida37:26
77.Roberto FerrariUAE Team Emirates
78.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles38:22
79.Nicolas Dalla ValleItaly40:44
80.Rui OliveiraUAE Team Emirates40:52
81.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA
82.Mads PedersenTrek-Segafredo
83.Alex FrameTrek-Segafredo
84.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè
85.Ryan GibbonsDimension Data57:45
86.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise
87.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise
88.Rasmus TillerDimension Data
89.Jürgen RoelandtsMovistar Team
90.Jasha SutterlinMovistar Team
91.Moreno HoflandEF Education First
92.Julius van Den BergEF Education First
93.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step
94.Paolo SimionBardiani-CSF1:00:14
95.Michael BrescianiBardiani-CSF
96.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA
97.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
98.Michele GazzoliItaly
99.Riccardo StacchiottiItaly
100.Boy van PoppelRoompot-Charles
101.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
102.Conor DunneIsrael Cycling Academy
103.Mark RenshawDimension Data
104.Arjen LivynsRoompot-Charles
105.Oliver BehringerTeam Novo Nordisk
106.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
107.Marcel SiebergBahrain-Merida
108.Phil BauhausBahrain-Merida
109.Alessandro PessotBardiani-CSF

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mark PadunBahrain-Merida10:04:04
2.Ben HermansIsrael Cycling Academy00:06
3.Jonathan Klever CaicedoEF Education First00:10
4.James KnoxDeceuninck-Quick Step00:15
5.Nicola ConciTrek-Segafredo01:17
6.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:32
7.Jan PolancUAE Team Emirates02:55
8.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step03:09
9.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec04:06
10.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step05:20
11.Jonas GregaardAstana Pro Team06:48
12.Winner AnaconaMovistar Team08:06
13.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec10:47
14.Danilo WyssDimension Data11:56
15.Filippo FiorelliItaly12:37
16.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec12:54
17.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM14:30
18.Niklas EgTrek-Segafredo14:33
19.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy14:42
20.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè17:04
21.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM18:32
22.Domen NovakBahrain-Merida20:39
23.Yuriy NatarovAstana Pro Team21:25
24.Enrico BarbinBardiani-CSF21:53
25.Mattia BaisCycling Team Friuli22:29
26.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec23:49
27.Emanuele BarisonItaly24:49
28.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise25:10
29.Eduard PradesMovistar Team
30.Edward TheunsTrek-Segafredo26:38
31.Lorenzo RotaBardiani-CSF
32.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
33.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise26:40
34.Maurits LammertinkRoompot-Charles
35.Eduardo SepulvedaMovistar Team
36.Rory SutherlandUAE Team Emirates30:36
37.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè30:46
38.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA32:04
39.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy
40.Mathias de WitteRoompot-Charles
41.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
42.Daniil FominykhAstana Pro Team
43.Louis MeintjesDimension Data
44.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
45.Markel IrizarTrek-Segafredo
46.Jorge ArcasMovistar Team
47.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
48.Manuele MoriUAE Team Emirates34:23
49.Joe DombrowskiEF Education First34:25
50.Pieter WeeningRoompot-Charles
51.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè
52.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step35:52
53.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step35:54
54.Heinrich HausslerBahrain-Merida35:58
55.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
56.Sacha ModoloEF Education First
57.Sep VanmarckeEF Education First
58.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise37:26
59.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
60.Guy SagivIsrael Cycling Academy
61.Manuel BellettiAndroni Giocattoli-Sidermec
62.Andrea PeronTeam Novo Nordisk37:59
63.Alberto DaineseItaly
64.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles38:32
65.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM39:49
66.Guy NivIsrael Cycling Academy
67.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
68.Rui OliveiraUAE Team Emirates41:02
69.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA
70.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè42:30
71.Sam BrandTeam Novo Nordisk45:11
72.Jesper AsselmanRoompot-Charles
73.Davide BaisCycling Team Friuli
74.James WhelanEF Education First
75.Nathan EarleIsrael Cycling Academy
76.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
77.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
78.Alex KirschTrek-Segafredo
79.Bernhard EiselDimension Data45:44
80.Roberto FerrariUAE Team Emirates46:49
81.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
82.Alex FrameTrek-Segafredo50:15
83.Mads PedersenTrek-Segafredo
84.Nicolas Dalla ValleItaly54:45
85.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step57:45
86.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise59:23
87.Ryan GibbonsDimension Data
88.Jürgen RoelandtsMovistar Team1:00:16
89.Riccardo StacchiottiItaly1:01:52
90.Paolo SimionBardiani-CSF
91.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
92.Arjen LivynsRoompot-Charles
93.Mark RenshawDimension Data
94.Marcel SiebergBahrain-Merida
95.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
96.Phil BauhausBahrain-Merida
97.Julius van Den BergEF Education First1:04:59
98.Moreno HoflandEF Education First1:07:08
99.Rasmus TillerDimension Data
100.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise
101.Jasha SutterlinMovistar Team
102.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA1:09:37
103.Oliver BehringerTeam Novo Nordisk
104.Michael BrescianiBardiani-CSF
105.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
106.Boy van PoppelRoompot-Charles1:14:15
107.Michele GazzoliItaly
108.Alessandro PessotBardiani-CSF
109.Conor DunneIsrael Cycling Academy1:14:21

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: