Bryan Coquard (Vital Concept – B&B Hotels) wygrał 53. edycję wyścigu pamięci Pino Ceramiego.
Francuski sprinter na chaotycznej końcówce pokonał Benjamina Declercqa (Sport Vlaanderen – Baloise) i Jakuba Mareczko (CCC Team).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 4:03:27 |
2. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
3. | Jakub Mareczko | CCC Team | |
4. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
5. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | |
6. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | |
7. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | |
8. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
9. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | |
10. | Martijn Budding | BEAT Cycling Club | |
11. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
12. | Floris Gerts | ||
13. | Arvid de Kleijn | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
14. | Ruben Guerreiro | Katusha-Alpecin | |
15. | Thomas Joseph | ||
16. | Pit Leyder | Leopard Pro Cycling | |
17. | Jenthe Biermans | Katusha-Alpecin | |
18. | Sven Thurau | Dauner D&DQ-Akkon | |
19. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
20. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | |
21. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
22. | Wim Reynaerts | ||
23. | Dominik Bauer | Dauner D&DQ-Akkon | |
24. | Jacob Relaes | Cibel | |
25. | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
26. | Polychronis Tzortzakis | ||
27. | Theodore Yates | Drapac-Cannondale Holistic Development Team | |
28. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
29. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Norwegian Development Team | |
30. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | |
31. | Julien Mortier | Wallonie-Bruxelles | 00:12 |
32. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | |
33. | Lennert Teugels | Cibel | |
34. | Tim Merlier | ||
35. | Kristoffer Skjerping | Uno-X Norwegian Development Team | |
36. | Nacer Bouhanni | Cofidis, Solutions Crédits | 00:15 |
37. | Willie Smit | Katusha-Alpecin | 00:17 |
38. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
39. | Andreas Stokbro | Riwal Readynez Cycling Team | |
40. | Kenny Molly | 00:19 | |
41. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
42. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | 00:23 |
43. | Kévin Reza | 00:25 | |
44. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | 00:31 |
45. | Clément Russo | Team Arkéa Samsic | 00:32 |
46. | Justin Timmermans | Roompot-Charles | |
47. | Francisco José Ventoso | CCC Team | 00:35 |
48. | Huub Duijn | Roompot-Charles | 00:38 |
49. | Joshua Huppertz | ||
50. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | 00:41 |
51. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | |
52. | Marijn van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
53. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | |
54. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
55. | Marc Clauss | Dauner D&DQ-Akkon | |
56. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | 00:45 |
57. | Lars Oreel | Dauner D&DQ-Akkon | |
58. | Luuc Bugter | BEAT Cycling Club | |
59. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | 00:47 |
60. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 00:48 |
61. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | |
62. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | |
63. | Julien van Den Brande | ||
64. | Daan Hoeyberghs | ||
65. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 00:54 |
66. | Brian van Goethem | Lotto Soudal | 00:56 |
67. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | |
68. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 01:02 |
69. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | |
70. | Ben Gastauer | AG2R La Mondiale | 01:03 |
71. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | |
72. | Nicolai Brochner | Riwal Readynez Cycling Team | 01:07 |
73. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
74. | Aksel Nommela | ||
75. | Reto Hollenstein | Katusha-Alpecin | 01:11 |
76. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
77. | Steff Cras | Katusha-Alpecin | |
78. | Gerben Thijssen | Lotto Soudal | |
79. | Piotr Havik | BEAT Cycling Club | |
80. | Ludwig de Winter | 01:17 | |
81. | Lars Boom | Roompot-Charles | |
82. | Stijn Steels | Roompot-Charles | |
83. | Alexander Maes | ||
84. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | |
85. | Gianni Marchand | Cibel | 01:21 |
86. | Gijs van Hoecke | CCC Team | 01:22 |
87. | Jimmy Turgis | 01:29 | |
88. | Jan Hugger | 01:31 | |
89. | Piet Allegaert | 01:34 | |
90. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | 01:38 |
91. | Yves Coolen | BEAT Cycling Club | 01:39 |
92. | Thomas Vaubourzeix | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 01:47 |
93. | Patrick Burt | Drapac-Cannondale Holistic Development Team | |
94. | Laurent Pichon | ||
95. | Lars van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 01:51 |
96. | Adam Lewis | BEAT Cycling Club | 01:52 |
97. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
98. | Thomas Bolton | ||
99. | Joeri Stallaert | Corendon-Circus | |
100. | Tuur Deprez | Cibel | 02:01 |
101. | Bart de Clercq | ||
102. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | |
103. | Guillaume van Keirsbulck | CCC Team | |
104. | Mario Spengler | Leopard Pro Cycling | |
105. | Torstein Traeen | Uno-X Norwegian Development Team | |
106. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
107. | Sjoerd Bax | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
108. | Alan Riou | 02:06 | |
109. | Dimitri Claeys | 02:08 | |
110. | Paweł Bernas | CCC Team | 02:28 |
111. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | 02:33 |
112. | Angelo Tulik | Team Total Direct Energie | 02:58 |
113. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
114. | Tobias Knaup | ||
115. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | 03:08 |
116. | Alexander Krieger | Leopard Pro Cycling | 03:42 |
117. | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 03:43 |
118. | Tom Kaesler | Drapac-Cannondale Holistic Development Team | 04:25 |
119. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 04:42 |
120. | Robert Kessler | 05:25 | |
121. | Samuel Leroux | 05:50 | |
122. | Kris Boeckmans | 06:26 | |
123. | Frederik Rasmann | 06:38 | |
124. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 07:02 |
125. | Cyril Gautier | ||
126. | Gerry Christopher | ||
127. | Lars Saugstad | Uno-X Norwegian Development Team | |
128. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | 07:29 |
129. | Liam Magennis | Drapac-Cannondale Holistic Development Team | 09:10 |
130. | Kamil Gradek | CCC Team | |
131. | Elias van Breussegem | ||
132. | Nathan Haas | Katusha-Alpecin | |
133. | Stijn Devolder | Corendon-Circus | |
134. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 09:14 |
135. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | 10:08 |
136. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | 10:09 |
Simoni
25 lipca 2019, 22:41 o 22:41
Mareczko na pudle, fajnie.
Nie oglądałem, ale z wyników wychodzi, że praktycznie sam się musiał “rozprowadzić” bo jedynie Ventoso przyjechał w jego grupie, reszta spłynęła…