Adriatica Ionica Race 2019: etap 1. Komfortowe zwycięstwo Alvaro Hodega

Alvaro Hodeg

Kolumbijczyk Alvaro Hodeg wygrał na mecie pierwszego etapu 2. edycji wyścigu Adriatica Ionica Race.

Za kolarzem Deceuninck - Quick Step przyjechali jego drużynowi koledzy Florian Sénéchal i Philippe Gilbert.

Wyniki 1. etapu Adriatica Ionica Race 2019 (2.1), Venezia (Favaro Veneto) - Grado (189 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step4:09:58
2.Florian SenechalDeceuninck-Quick Step
3.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step
4.Sacha ModoloEF Education First
5.Heinrich HausslerBahrain-Merida
6.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
7.Marco CanolaNippo Vini Fantini Faizanè
8.Rui OliveiraUAE Team Emirates
9.Jordi WarlopSport Vlaanderen-Baloise
10.Dmitriy GruzdevAstana Pro Team
11.Eduard PradesMovistar Team
12.Ben HermansIsrael Cycling Academy
13.James KnoxDeceuninck-Quick Step
14.Mikkel Frølich HonoreDeceuninck-Quick Step
15.Mark PadunBahrain-Merida
16.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA
17.Sep VanmarckeEF Education First
18.Jonathan Klever CaicedoEF Education First
19.Nicola ConciTrek-Segafredo
20.Mattia CattaneoAndroni Giocattoli-Sidermec
21.Rory SutherlandUAE Team Emirates
22.Filippo FiorelliItaly00:07
23.Andrea PeronTeam Novo Nordisk01:28
24.Giovanni LonardiNippo Vini Fantini Faizanè
25.Thimo WillemsSport Vlaanderen-Baloise
26.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
27.Juan José LobatoNippo Vini Fantini Faizanè
28.Riccardo StacchiottiItaly
29.Edward TheunsTrek-Segafredo
30.Lorenzo RotaBardiani-CSF
31.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy
32.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise
33.Davide BalleriniAstana Pro Team
34.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
35.Ryan GibbonsDimension Data
36.Jan PolancUAE Team Emirates
37.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
38.Joan BouNippo Vini Fantini Faizanè
39.Mathias de WitteRoompot-Charles
40.Louis MeintjesDimension Data
41.Jonas GregaardAstana Pro Team
42.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA
43.Paolo SimionBardiani-CSF
44.Daniil FominykhAstana Pro Team
45.Maurits LammertinkRoompot-Charles
46.Arjen LivynsRoompot-Charles
47.David LozanoTeam Novo Nordisk
48.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
49.Alberto DaineseItaly
50.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step
51.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
52.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
53.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
54.Marcel SiebergBahrain-Merida
55.Mark RenshawDimension Data
56.Davide MartinelliDeceuninck-Quick Step
57.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
58.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
59.Jorge ArcasMovistar Team
60.Markel IrizarTrek-Segafredo
61.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli-Sidermec
62.Phil BauhausBahrain-Merida
63.Winner AnaconaMovistar Team
64.Eduardo SepulvedaMovistar Team
65.Danilo WyssDimension Data
66.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
67.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
68.Guy SagivIsrael Cycling Academy
69.Giovanni CarboniBardiani-CSF
70.Manuel BellettiAndroni Giocattoli-Sidermec
71.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
72.Sebastián MoraCaja Rural-Seguros RGA01:40
73.Jürgen RoelandtsMovistar Team02:21
74.Julius van Den BergEF Education First07:04
75.Miguel Eduardo FlorezAndroni Giocattoli-Sidermec07:14
76.Yuriy NatarovAstana Pro Team07:53
77.Mattia BaisCycling Team Friuli09:12
78.Sam BrandTeam Novo Nordisk09:13
79.Jonathan MilanCycling Team Friuli
80.Davide BaisCycling Team Friuli
81.Nathan EarleIsrael Cycling Academy
82.James WhelanEF Education First
83.Niklas EgTrek-Segafredo
84.Jesper AsselmanRoompot-Charles
85.Gregorio FerriItaly
86.Oliver Behringer
87.Moreno HoflandEF Education First
88.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
89.Joe DombrowskiEF Education First
90.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
91.Guy NivIsrael Cycling Academy
92.Roberto FerrariUAE Team Emirates
93.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
94.Xavier CanellasCaja Rural-Seguros RGA
95.Rasmus TillerDimension Data
96.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
97.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
98.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
99.Alex KirschTrek-Segafredo
100.Pieter WeeningRoompot-Charles
101.Michael BrescianiBardiani-CSF
102.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
103.Mark CavendishDimension Data
104.Christophe NoppeSport Vlaanderen-Baloise
105.Jasha SutterlinMovistar Team
106.Manuele MoriUAE Team Emirates
107.Domen NovakBahrain-Merida
108.Emanuele BarisonItaly
109.Filippo ZaccantiNippo Vini Fantini Faizanè
110.Daniel SaviniBardiani-CSF
111.Alan BanaszekCaja Rural-Seguros RGA
112.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
113.Enrico BarbinBardiani-CSF
114.Boy van PoppelRoompot-Charles13:51
115.Nicolas Dalla ValleItaly
116.Massimo OrlandiCycling Team Friuli
117.Michele GazzoliItaly
118.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
119.Chun Kai FengBahrain-Merida
120.Mauricio MoreiraCaja Rural-Seguros RGA
121.Alessandro PessotBardiani-CSF
122.Conor DunneIsrael Cycling Academy13:57
123.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates14:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: