Tour de France 2019: etap 16. Caleb Ewan po raz drugi

Caleb Ewan

Caleb Ewan (Lotto Soudal) zwyciężył w Nimes na mecie szesnastego odcinka Tour de France.

Australijczyk na finiszu z peletonu pokonał Włocha Elię Vivianiego (Deceuninck-QuickStep) i Holendra Dylana Groenewegena (Jumbo-Visma).

W klasyfikacji wyścigu nie zaszły zmiany, na prowadzeniu pozostał Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step).

Peleton ostatni tydzień "Wielkiej Pętli" rozpoczął płaskim etapem (177 km), startując i finiszując w Nimes. Kolarze rywalizowali przy bardzo gorącej aurze, temperatura dobijała do 39 stopni Celsjusza.

W ucieczce dnia znalazł się Łukasz Wiśniowski (CCC Team) do towarzystwa mając Alexisa Gougearda (AG2R La Mondiale), Stephane'a Rossetto (Cofidis), Paula Ourselina (Total Direct Energie) oraz Larsa Baka (Dimension Data).

Piątka odpuszczona została na zaledwie półtorej minuty i przez cały odcinek nie powiększyła znacząco przewagi nad peletonem. Dzień spokojnie przetrwali faworyci - Geraint Thomas (Team Ineos) zapisał wprawdzie niegroźną wywrotkę i defekt, ale na tym zakończyły się nieprzyjemności.

Uciekinierzy podzielili się punktami na lotnej premii w Vallérargues (65 km), a sprint z peletonu po szóste miejsce wygrał Elia Viviani. Punkty na górskiej premii, Cote de Saint-Jean-du-Pin (96 km) zebrał za to Bak, a w peletonie do pracy zabrały się zespoły Lotto Soudal, UAE Team Emirates i Jumbo-Visma.

Pracował Tony Martin (Jumbo-Visma), panując nad peletonem, który w finale spodziewał się powiewów wiatru. Te nie rozbiły wprawdzie grupy, ale kraksa na 27 kilometrów przed metą na ziemię wysłała Jakoba Fuglsanga (Astana) i Chada Hagę (Team Sunweb). Duńczyk, 9. kolarz wyścigu, chwilę później opuścił zmagania.

Piątka uciekinierów na ostatnie 20 kilometrów wjechała z zapasem 40 sekund. Do pracy wcześnie zabrała się ekipa Deceuninck-Quick-Step, na czele reprezentowana przez Kaspera Asgreena. Z przodu ostatnie siły na szalę rzucił Wiśniowski, na krętej drodze w Nîmes utrzymując przewagę grupki na poziomie 10 sekund na 4 kilometry przed metą.

Kolarzom belgijskiej grupy pomagać zaczęli zawodnicy Bora-hansgrohe, akcję zamykając 2100 metrów przed metą. Trawająca w tym punkcie walkę sprinterskich pociągów najlepiej rozegrali zawodnicy Lotto Soudal. Jako pierwszy ruszył wprawdzie Max Richeze z Elią Vivianim na kole, ale pomocnicy Caleba Ewana nie dali się zbić z tropu i udanie wyprowadzili Australijczyka na pozycję, z której sięgnął on po drugie w tegorocznym wyścigu zwycięstwo.

Wyniki 16. etapu Tour de France 2019 (GT), Nîmes – Nîmes (177 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Caleb EwanLotto Soudal3:57:08
2.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step
3.Dylan GroenewegenJumbo-Visma
4.Peter SaganBora-hansgrohe
5.Niccolò BonifazioTeam Total Direct Energie
6.Michael MatthewsTeam Sunweb
7.Matteo TrentinMitchelton-Scott
8.Jasper StuyvenTrek-Segafredo
9.Alexander KristoffUAE Team Emirates
10.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team
11.Jens DebusschereKatusha-Alpecin
12.Edvald Boasson HagenDimension Data
13.Sonny ColbrelliBahrain-Merida
14.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step
15.André GreipelTeam Arkéa Samsic
16.Reinardt Janse van RensburgDimension Data
17.Oliver NaesenAG2R La Mondiale
18.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic
19.Greg van AvermaetCCC Team
20.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step
21.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida
22.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team
23.Imanol ErvitiMovistar Team
24.Mikel LandaMovistar Team
25.Geraint ThomasTeam Ineos
26.Michael MorkovDeceuninck-Quick Step
27.Steven KruijswijkJumbo-Visma
28.Egan BernalTeam Ineos
29.Thibaut PinotGroupama-FDJ
30.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe
31.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team
32.Alejandro ValverdeMovistar Team
33.Alberto BettiolEF Education First
34.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits
35.Rigoberto UranEF Education First
36.Simon ClarkeEF Education First
37.Dan MartinUAE Team Emirates
38.Richie PorteTrek-Segafredo
39.Fabio AruUAE Team Emirates
40.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie
41.Sergio HenaoUAE Team Emirates
42.Rudy MolardGroupama-FDJ
43.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits
44.Fabio FellineTrek-Segafredo
45.Gianni MosconTeam Ineos
46.Jasper de BuystLotto Soudal
47.Sven Erik BystromUAE Team Emirates
48.Nils PolittKatusha-Alpecin
49.Mickaël CherelAG2R La Mondiale00:19
50.Romain BardetAG2R La Mondiale00:21
51.Julien BernardTrek-Segafredo
52.Gorka IzagirreAstana Pro Team
53.Tanel KangertEF Education First
54.Nikias ArndtTeam Sunweb00:24
55.Mike TeunissenJumbo-Visma00:27
56.Roger KlugeLotto Soudal
57.Matej MohoricBahrain-Merida00:37
58.Luke RoweTeam Ineos
59.Nelson OliveiraMovistar Team00:38
60.Joey RosskopfCCC Team
61.Florian VachonTeam Arkéa Samsic
62.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step00:50
63.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team00:52
64.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe00:54
65.Maxime BouetTeam Arkéa Samsic
66.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team00:56
67.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma01:00
68.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
69.Roman KreuzigerDimension Data01:02
70.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team
71.Nairo QuintanaMovistar Team
72.Koen de KortTrek-Segafredo
73.Mathias FrankAG2R La Mondiale
74.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale
75.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits
76.Michael ScharCCC Team
77.David GauduGroupama-FDJ
78.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale
79.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb
80.Dylan van BaarleTeam Ineos01:10
81.Lars Ytting BakDimension Data01:15
82.Paul OurselinTeam Total Direct Energie
83.Lennard KamnaTeam Sunweb01:20
84.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie01:22
85.Ben KingDimension Data01:38
86.Marco HallerKatusha-Alpecin
87.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic01:42
88.Alexis GougeardAG2R La Mondiale
89.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits01:57
90.Carlos VeronaMovistar Team
91.Tim WellensLotto Soudal02:00
92.Thomas de GendtLotto Soudal
93.Bauke MollemaTrek-Segafredo
94.Adam YatesMitchelton-Scott
95.Michael HepburnMitchelton-Scott
96.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic
97.Damiano CarusoBahrain-Merida
98.Vincenzo NibaliBahrain-Merida
99.Chad HagaTeam Sunweb
100.José GoncalvesKatusha-Alpecin
101.Tony GallopinAG2R La Mondiale
102.Alex DowsettKatusha-Alpecin
103.Sébastien ReichenbachGroupama-FDJ
104.Simon GeschkeCCC Team
105.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin
106.Serge PauwelsCCC Team
107.Dylan TeunsBahrain-Merida
108.Łukasz WiśniowskiCCC Team
109.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic
110.Jonathan CastroviejoTeam Ineos
111.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie
112.Nicolas RocheTeam Sunweb
113.Jan TratnikBahrain-Merida
114.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates02:08
115.Daniel OssBora-hansgrohe
116.Michael WoodsEF Education First
117.Romain SicardTeam Total Direct Energie
118.George BennettJumbo-Visma
119.Giulio CicconeTrek-Segafredo
120.Lukas PostlbergerBora-hansgrohe
121.Luke DurbridgeMitchelton-Scott
122.Stefan KungGroupama-FDJ
123.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits
124.Dries DevenynsDeceuninck-Quick Step
125.Toms SkujinsTrek-Segafredo
126.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
127.Jens KeukeleireLotto Soudal02:13
128.Marcus BurghardtBora-hansgrohe02:31
129.Christopher Juul-jensenMitchelton-Scott02:35
130.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin03:49
131.Kasper AsgreenDeceuninck-Quick Step
132.Laurens de PlusJumbo-Visma
133.Tiesj BenootLotto Soudal
134.Wout PoelsTeam Ineos
135.Jack HaigMitchelton-Scott
136.Daryl ImpeyMitchelton-Scott
137.Michał KwiatkowskiTeam Ineos
138.Patrick KonradBora-hansgrohe
139.Matthieu LadagnousGroupama-FDJ
140.Simon YatesMitchelton-Scott
141.Andrey AmadorMovistar Team
142.Steve CummingsDimension Data04:42
143.Rui CostaUAE Team Emirates05:22
144.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits06:00
145.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie
146.William BonnetGroupama-FDJ06:32
147.Pello BilbaoAstana Pro Team
148.Anthony RouxGroupama-FDJ
149.Tom ScullyEF Education First08:44
150.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team
151.Sebastian LangeveldEF Education First
152.Enric MasDeceuninck-Quick Step
153.Omar FraileAstana Pro Team
154.Marc SolerMovistar Team
155.Cees BolTeam Sunweb08:55
156.Alexey LutsenkoAstana Pro Team10:34
157.Magnus CortAstana Pro Team
158.Luis León SanchezAstana Pro Team
159.Hugo HouleAstana Pro Team
160.Maxime MonfortLotto Soudal
161.Tony MartinJumbo-Visma12:31
162.Michael ValgrenDimension Data12:34
DNFJakob FuglsangAstana Pro Team-
DNSWilco KeldermanTeam Sunweb

Klasyfikacja generalna po 16. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step64:57:30
2.Geraint ThomasTeam Ineos01:35
3.Steven KruijswijkJumbo-Visma01:47
4.Thibaut PinotGroupama-FDJ01:50
5.Egan BernalTeam Ineos02:02
6.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe02:14
7.Mikel LandaMovistar Team04:54
8.Alejandro ValverdeMovistar Team05:00
9.Rigoberto UranEF Education First05:33
10.Richie PorteTrek-Segafredo06:30
11.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic07:22
12.Nairo QuintanaMovistar Team09:30
13.Dan MartinUAE Team Emirates11:39
14.Roman KreuzigerDimension Data12:06
15.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team13:42
16.Fabio AruUAE Team Emirates14:15
17.David GauduGroupama-FDJ15:33
18.Romain BardetAG2R La Mondiale27:33
19.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team28:25
20.George BennettJumbo-Visma30:33
21.Sébastien ReichenbachGroupama-FDJ32:17
22.Rudy MolardGroupama-FDJ34:11
23.Adam YatesMitchelton-Scott35:18
24.Bauke MollemaTrek-Segafredo37:54
25.Alexey LutsenkoAstana Pro Team39:23
26.Jack HaigMitchelton-Scott43:10
27.Enric MasDeceuninck-Quick Step44:02
28.Patrick KonradBora-hansgrohe46:01
29.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits46:24
30.Tanel KangertEF Education First48:43
31.Laurens de PlusJumbo-Visma51:17
32.Giulio CicconeTrek-Segafredo53:26
33.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe53:51
34.Greg van AvermaetCCC Team58:43
35.Julien BernardTrek-Segafredo59:18
36.Nicolas RocheTeam Sunweb59:25
37.Wout PoelsTeam Ineos1:00:11
38.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale1:01:24
39.Mickaël CherelAG2R La Mondiale1:01:37
40.Marc SolerMovistar Team1:02:41
41.Michael WoodsEF Education First1:08:09
42.Pello BilbaoAstana Pro Team1:10:08
43.Jasper StuyvenTrek-Segafredo1:10:41
44.Sergio HenaoUAE Team Emirates1:11:16
45.Matteo TrentinMitchelton-Scott1:11:41
46.Jonathan CastroviejoTeam Ineos1:12:10
47.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie1:13:47
48.Michael MatthewsTeam Sunweb1:13:54
49.Mathias FrankAG2R La Mondiale1:14:27
50.Fabio FellineTrek-Segafredo1:17:47
51.Oliver NaesenAG2R La Mondiale1:19:23
52.Lennard KamnaTeam Sunweb1:19:48
53.Vincenzo NibaliBahrain-Merida1:19:50
54.Gorka IzagirreAstana Pro Team1:20:57
55.Simon YatesMitchelton-Scott1:21:37
56.Dylan van BaarleTeam Ineos1:23:05
57.Tiesj BenootLotto Soudal1:23:47
58.Rui CostaUAE Team Emirates1:25:44
59.Simon ClarkeEF Education First1:25:51
60.Dylan TeunsBahrain-Merida1:26:00
61.Tony GallopinAG2R La Mondiale1:26:08
62.Simon GeschkeCCC Team1:26:45
63.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin1:27:18
64.Andrey AmadorMovistar Team1:27:31
65.Alberto BettiolEF Education First1:30:27
66.Michał KwiatkowskiTeam Ineos1:34:29
67.Peter SaganBora-hansgrohe1:35:36
68.Daryl ImpeyMitchelton-Scott1:35:55
69.Michael ValgrenDimension Data1:36:00
70.Edvald Boasson HagenDimension Data1:37:00
71.Romain SicardTeam Total Direct Energie1:37:26
72.Gianni MosconTeam Ineos1:37:31
73.Thomas de GendtLotto Soudal1:38:47
74.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits1:39:58
75.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb1:40:33
76.Luis León SanchezAstana Pro Team1:42:46
77.Omar FraileAstana Pro Team1:44:30
78.Nils PolittKatusha-Alpecin1:44:34
79.Sonny ColbrelliBahrain-Merida1:45:46
80.Maxime BouetTeam Arkéa Samsic1:46:05
81.Jan TratnikBahrain-Merida1:46:56
82.Ben KingDimension Data1:52:36
83.Damiano CarusoBahrain-Merida1:53:22
84.Joey RosskopfCCC Team1:54:11
85.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic1:56:14
86.Dries DevenynsDeceuninck-Quick Step1:56:35
87.Serge PauwelsCCC Team
88.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team1:57:30
89.Tim WellensLotto Soudal1:59:29
90.Michael ScharCCC Team2:00:38
91.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic2:00:49
92.Nelson OliveiraMovistar Team2:00:55
93.Imanol ErvitiMovistar Team2:01:29
94.Anthony RouxGroupama-FDJ2:04:43
95.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic2:05:39
96.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie2:06:55
97.Stefan KungGroupama-FDJ2:06:57
98.Mike TeunissenJumbo-Visma2:07:02
99.Toms SkujinsTrek-Segafredo2:07:36
100.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic2:07:55
101.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits2:08:18
102.Hugo HouleAstana Pro Team2:09:19
103.Paul OurselinTeam Total Direct Energie2:09:25
104.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits2:10:18
105.Jens KeukeleireLotto Soudal2:11:03
106.Nikias ArndtTeam Sunweb2:11:45
107.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida2:12:01
108.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin2:12:13
109.Matej MohoricBahrain-Merida2:15:07
110.Daniel OssBora-hansgrohe2:15:30
111.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team2:16:59
112.Jasper de BuystLotto Soudal2:18:37
113.Luke DurbridgeMitchelton-Scott2:19:41
114.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits2:20:41
115.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie2:20:52
116.Luke RoweTeam Ineos2:23:27
117.Sven Erik BystromUAE Team Emirates2:24:47
118.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits2:26:05
119.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale2:27:31
120.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step2:30:56
121.Carlos VeronaMovistar Team2:31:09
122.Koen de KortTrek-Segafredo2:32:38
123.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates2:33:24
124.Florian VachonTeam Arkéa Samsic2:33:43
125.José GoncalvesKatusha-Alpecin2:33:50
126.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie2:34:04
127.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step2:34:21
128.Reinardt Janse van RensburgDimension Data2:34:56
129.Caleb EwanLotto Soudal2:35:19
130.Magnus CortAstana Pro Team2:35:40
131.Christopher Juul-jensenMitchelton-Scott2:36:33
132.Łukasz WiśniowskiCCC Team2:37:15
133.Alexis GougeardAG2R La Mondiale2:37:29
134.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team2:39:03
135.Matthieu LadagnousGroupama-FDJ2:39:07
136.Lukas PostlbergerBora-hansgrohe2:39:32
137.Alexander KristoffUAE Team Emirates2:41:40
138.Chad HagaTeam Sunweb2:45:12
139.Marcus BurghardtBora-hansgrohe2:45:32
140.Steve CummingsDimension Data2:46:11
141.Niccolò BonifazioTeam Total Direct Energie2:47:41
142.Michael MorkovDeceuninck-Quick Step2:48:20
143.Roger KlugeLotto Soudal2:48:28
144.André GreipelTeam Arkéa Samsic2:48:56
145.William BonnetGroupama-FDJ2:49:48
146.Dylan GroenewegenJumbo-Visma2:50:21
147.Alex DowsettKatusha-Alpecin2:50:22
148.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step2:50:28
149.Michael HepburnMitchelton-Scott2:50:41
150.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma2:51:03
151.Lars Ytting BakDimension Data2:51:27
152.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team2:51:32
153.Kasper AsgreenDeceuninck-Quick Step2:51:48
154.Marco HallerKatusha-Alpecin2:52:33
155.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team2:52:58
156.Cees BolTeam Sunweb2:55:20
157.Maxime MonfortLotto Soudal2:55:38
158.Tom ScullyEF Education First2:55:49
159.Jens DebusschereKatusha-Alpecin3:01:41
160.Tony MartinJumbo-Visma3:07:46
161.Sebastian LangeveldEF Education First3:12:46
162.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team3:15:52

Pozostałe klasyfikacje

Klasyfikacja punktowapunkty
1.Peter SaganBora-hansgrohe309
2.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step224
3.Sonny ColbrelliBahrain-Merida203
4.Michael MatthewsTeam Sunweb201
5.Caleb EwanLotto Soudal198
6.Jasper StuyvenTrek-Segafredo142
7.Matteo TrentinMitchelton-Scott130
8.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step117
9.Dylan GroenewegenJumbo-Visma116
10.Greg van AvermaetCCC Team101
11.Thibaut PinotGroupama-FDJ89
12.Thomas de GendtLotto Soudal89
13.Alexander KristoffUAE Team Emirates71
14.Mike TeunissenJumbo-Visma67
15.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits65
16.Oliver NaesenAG2R La Mondiale64
17.Geraint ThomasTeam Ineos63
18.Tiesj BenootLotto Soudal61
19.Tim WellensLotto Soudal59
20.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team53
Klasyfikacja górskapunkty
1.Tim WellensLotto Soudal64
2.Thibaut PinotGroupama-FDJ50
3.Thomas de GendtLotto Soudal37
4.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step33
5.Giulio CicconeTrek-Segafredo30
6.Simon YatesMitchelton-Scott29
7.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team27
8.Steven KruijswijkJumbo-Visma24
9.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe24
10.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits20
11.Romain BardetAG2R La Mondiale18
12.Simon GeschkeCCC Team18
13.Egan BernalTeam Ineos18
14.Mikel LandaMovistar Team18
15.Tiesj BenootLotto Soudal16
16.Dylan TeunsBahrain-Merida13
17.Ben KingDimension Data13
18.Serge PauwelsCCC Team13
19.Vincenzo NibaliBahrain-Merida12
20.Daryl ImpeyMitchelton-Scott10
Klasyfikacja młodzieżowaczas
1.Egan BernalTeam Ineos64:59:32
2.David GauduGroupama-FDJ13:31
3.Enric MasDeceuninck-Quick Step42:00
4.Laurens de PlusJumbo-Visma49:15
5.Giulio CicconeTrek-Segafredo51:24
6.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe51:49
7.Lennard KamnaTeam Sunweb1:17:46
8.Tiesj BenootLotto Soudal1:21:45
9.Gianni MosconTeam Ineos1:35:29
10.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb1:38:31
Klasyfikacja drużynowaczas
1.Movistar Team195:19:44
2.Trek-Segafredo30:45
3.Team Ineos30:54
4.Groupama-FDJ37:24
5.Jumbo-Visma50:08
6.EF Education First59:46
7.Bora-hansgrohe1:00:32
8.AG2R La Mondiale1:08:46
9.Mitchelton-Scott1:09:03
10.UAE Team Emirates1:15:38
11.Astana Pro Team1:29:41
12.Deceuninck-Quick Step2:00:45
13.Team Sunweb2:20:55
14.Wanty-Gobert Cycling Team2:22:40
15.Dimension Data2:37:03
16.Team Arkéa Samsic2:44:59
17.CCC Team2:57:25
18.Bahrain-Merida3:00:17
19.Cofidis, Solutions Crédits3:27:21
20.Lotto Soudal3:54:17
21.Team Total Direct Energie4:00:34
22.Katusha-Alpecin5:04:17

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. KACZAKWILI

    23 lipca 2019, 20:33 o 20:33

    Fajny występ Łukasza na dzisiejszym etapie. Przy tej okazji zetknąłem na jego wyniki z poszczególnych lat na procyclingstats.com Ostatnie zwycięstwa i dobre wyniki, nie licząc dwóch jaskółek z czasów SKYowych, z 2014 roku, gdy reprentował Etix mając 22 lata. Jeszcze ciekawsze jakich znakomitych rywali wówczas pokonywał. Oby jeszcze pokazał, że stać go na wielkie wyniki.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: