Tour de France 2019. Alessandro De Marchi poza wyścigiem

Alessandro de Marchi

Włoch Alessandro De Marchi (CCC Team) nie ukończył 9. etapu Tour de France.

33-latek upadł na 13. kilometrze odcinka wiodącego przez Masyw Centralny i z rozciętą głową zabrany został do szpitala.

Zespół CCC potwierdził, że włoski kolarz ani na moment nie stracił przytomności. Ekipa poinformowała także, że De Marchi dalsze badania przejdzie w szpitalu.

Dla zespołu CCC to kolejne osłabienie, wcześniej wycofał się Nowozelandczyk Patrick Bevin, który w kraksie uszkodził żebra.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. reko

  14 lipca 2019, 15:10 o 15:10

  trochę pechowy ten sezon dla CCC, nie dość że nie było możliwości skompletowania składu w zeszłym roku to jeszcze co ważny wyścig to dzwon znaczącego zawodnika, który mógłby coś pokazać.

  • Eder

   14 lipca 2019, 15:39 o 15:39

   E tam dostał wczoraj ostre manko od Tomasa, nie miał szans na etap i tak, zawsze byłby ktoś lepszy, a to De Gendt, a to Ciccone, a to Simon Yates czy Nibali w wyższych górach. Tak samo van Avermaet, w każdym terenie będzie ktoś lepszy przy obecnej formie Belga. PAuwels to w ogóle szkoda gadać, ogólnie obaj Belgowie są już po prostu na krzywej opadającej ze względu na wiek. Jedyna szansa to był Bevin, ale jego też już nie ma

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: