Tour de France 2019. Alessandro De Marchi poza wyścigiem

Alessandro de Marchi

Włoch Alessandro De Marchi (CCC Team) nie ukończył 9. etapu Tour de France.

33-latek upadł na 13. kilometrze odcinka wiodącego przez Masyw Centralny i z rozciętą głową zabrany został do szpitala.

Zespół CCC potwierdził, że włoski kolarz ani na moment nie stracił przytomności. Ekipa poinformowała także, że De Marchi dalsze badania przejdzie w szpitalu.

Dla zespołu CCC to kolejne osłabienie, wcześniej wycofał się Nowozelandczyk Patrick Bevin, który w kraksie uszkodził żebra.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. reko

  14 lipca 2019, 15:10 o 15:10

  trochę pechowy ten sezon dla CCC, nie dość że nie było możliwości skompletowania składu w zeszłym roku to jeszcze co ważny wyścig to dzwon znaczącego zawodnika, który mógłby coś pokazać.

  • Eder

   14 lipca 2019, 15:39 o 15:39

   E tam dostał wczoraj ostre manko od Tomasa, nie miał szans na etap i tak, zawsze byłby ktoś lepszy, a to De Gendt, a to Ciccone, a to Simon Yates czy Nibali w wyższych górach. Tak samo van Avermaet, w każdym terenie będzie ktoś lepszy przy obecnej formie Belga. PAuwels to w ogóle szkoda gadać, ogólnie obaj Belgowie są już po prostu na krzywej opadającej ze względu na wiek. Jedyna szansa to był Bevin, ale jego też już nie ma

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: