Int. Österreich-Rundfahrt 2019: etap 6. Aleksandr Vlasov na Kitzbüheler Horn

Aleksandr Vlasov (Gazprom-RusVelo) wygrał na drodze pod Kitzbüheler Horn (7,6 km; 12,1%) finałowy odcinek 71. wyścigu dookoła Austrii.

Mistrz Rosji w końcówce pokonał Patricka Schellinga (Team Vorarlberg Santic) i Amanuela Ghebreigzabhiera (Dimension Data).

Paweł Cieślik (Wibatech Merx) wjechał na 15. miejscu.

W klasyfikacji generalnej triumfował Belg Ben Hermans (Israel Cycling Academy).

Wyniki 6. etapu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Kitzbühel - Kitzbüheler Horn (116,7 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo2:54:12
2.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic00:02
3.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data00:20
4.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:24
5.Stefan de BodDimension Data00:29
6.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic00:38
7.Ben HermansIsrael Cycling Academy
8.Riccardo ZoidlCCC Team
9.Víctor de La ParteCCC Team00:53
10.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles00:59
11.Delio FernandezDelko Marseille Provence01:05
12.Winner AnaconaMovistar Team01:06
13.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang01:17
14.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo01:29
15.Paweł CieślikWibatech Merx01:38
16.Ben O'connorDimension Data
17.Anatoliy BudyakWibatech Merx
18.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic
19.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team02:18
20.Carlos BetancurMovistar Team02:22
21.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:24
22.Romain HardyTeam Arkéa Samsic02:28
23.Javier MorenoDelko Marseille Provence02:35
24.Łukasz OwsianCCC Team02:40
25.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:52
26.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo02:57
27.Vadim PronskiyVino-Astana Motors03:03
28.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic03:11
29.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic03:14
30.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team03:17
31.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team03:37
32.Rubén FernandezMovistar Team03:39
33.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles03:46
34.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team03:51
35.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy04:04
36.Marek RutkiewiczWibatech Merx04:06
37.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels04:12
38.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic04:17
39.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers04:26
40.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels04:42
41.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic04:59
42.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic05:16
43.Jonas KochCCC Team05:25
44.August JensenIsrael Cycling Academy
45.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
46.Romain CombaudDelko Marseille Provence05:37
47.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers05:47
48.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels05:56
49.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo06:03
50.Lucas de RossiDelko Marseille Provence06:09
51.Michał PodlaskiWibatech Merx06:16
52.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels06:20
53.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic06:55
54.Rafael VallsMovistar Team
55.Enrico GasparottoDimension Data07:10
56.Tom-Jelte SlagterDimension Data
57.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors07:15
58.Matvey NikitinVino-Astana Motors07:26
59.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels07:34
60.Kenny MollyWallonie-Bruxelles07:43
61.Daniel TurekIsrael Cycling Academy08:08
62.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM08:15
63.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
64.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
65.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team08:29
66.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich08:39
67.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team08:48
68.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic08:53
69.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
70.Jaime CastrilloMovistar Team
71.Alexandr SemenovVino-Astana Motors09:03
72.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo09:14
73.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers09:16
74.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers09:23
75.Alexis GuerinDelko Marseille Provence09:36
76.Will BartaCCC Team
77.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence10:00
78.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM10:15
79.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
80.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic10:35
81.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich10:39
82.Guy SagivIsrael Cycling Academy11:03
83.Mario GamperTirol KTM Cycling Team11:31
84.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles11:33
85.Scott DaviesDimension Data11:49
86.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
87.Nic DlaminiDimension Data
88.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM11:51
89.Grzegorz StępniakWibatech Merx12:00
90.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang12:46
91.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang12:51
92.Igor BoevGazprom-RusVelo12:53
93.Zak DempsterIsrael Cycling Academy13:02
94.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles13:07
95.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles
96.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
97.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team13:23
98.Stefan KolbMaloja Pushbikers13:32
99.Josef CernyCCC Team13:38
100.Daniel AuerMaloja Pushbikers13:44
101.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang13:53
102.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
103.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich13:56
104.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
105.Florian GamperTirol KTM Cycling Team14:47

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ben HermansIsrael Cycling Academy22:31:22
2.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:20
3.Stefan de BodDimension Data00:38
4.Winner AnaconaMovistar Team00:41
5.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:52
6.Ben O'connorDimension Data01:08
7.Riccardo ZoidlCCC Team01:10
8.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data01:13
9.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic01:29
10.Víctor de La ParteCCC Team01:48
11.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic01:56
12.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles03:20
13.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang03:33
14.Delio FernandezDelko Marseille Provence03:53
15.Anatoliy BudyakWibatech Merx04:05
16.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo04:24
17.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:45
18.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team05:21
19.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic06:06
20.Łukasz OwsianCCC Team06:40
21.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM06:45
22.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic07:37
23.Javier MorenoDelko Marseille Provence07:38
24.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic07:51
25.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic08:02
26.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team09:09
27.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team09:47
28.Rubén FernandezMovistar Team11:22
29.Carlos BetancurMovistar Team11:24
30.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo12:15
31.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM14:18
32.Romain CombaudDelko Marseille Provence14:20
33.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers14:54
34.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels14:57
35.Lucas de RossiDelko Marseille Provence15:18
36.Vadim PronskiyVino-Astana Motors15:34
37.Rafael VallsMovistar Team16:10
38.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles16:18
39.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team16:55
40.Marek RutkiewiczWibatech Merx19:09
41.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
42.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic19:56
43.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy20:33
44.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels20:47
45.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic21:32
46.Tom-Jelte SlagterDimension Data22:20
47.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic24:26
48.Paweł CieślikWibatech Merx25:04
49.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers25:13
50.Jonas KochCCC Team25:25
51.Michał PodlaskiWibatech Merx25:37
52.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence26:20
53.Enrico GasparottoDimension Data29:55
54.August JensenIsrael Cycling Academy30:21
55.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
56.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels32:24
57.Daniel TurekIsrael Cycling Academy33:11
58.Nic DlaminiDimension Data37:09
59.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels37:48
60.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo38:01
61.Romain HardyTeam Arkéa Samsic38:41
62.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team40:01
63.Alexis GuerinDelko Marseille Provence41:43
64.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic43:37
65.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors44:59
66.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team45:23
67.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic45:54
68.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles46:01
69.Kenny MollyWallonie-Bruxelles46:08
70.Matvey NikitinVino-Astana Motors47:09
71.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo47:17
72.Josef CernyCCC Team47:31
73.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM47:51
74.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team48:21
75.Mario GamperTirol KTM Cycling Team48:45
76.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
77.Scott DaviesDimension Data48:52
78.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang50:29
79.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers51:10
80.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team52:34
81.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich54:42
82.Zak DempsterIsrael Cycling Academy56:46
83.Will BartaCCC Team57:25
84.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM57:30
85.Daniel AuerMaloja Pushbikers57:31
86.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles59:47
87.Guy SagivIsrael Cycling Academy1:00:28
88.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:00:58
89.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:01:06
90.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich1:02:17
91.Grzegorz StępniakWibatech Merx1:02:21
92.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels1:02:41
93.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM1:03:19
94.Igor BoevGazprom-RusVelo1:04:35
95.Stefan KolbMaloja Pushbikers1:04:41
96.Jaime CastrilloMovistar Team1:04:46
97.Florian GamperTirol KTM Cycling Team1:05:31
98.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich1:08:08
99.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:08:15
100.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles1:09:35
101.Felix RitzingerMaloja Pushbikers1:11:13
102.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:12:33
103.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich1:14:17
104.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:22:40
105.Alexandr SemenovVino-Astana Motors1:32:08

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: