Tour de France 2019: etap 6. Dylan Teuns na La Planche des Belles Filles

Dylan Teuns

Dylan Teuns (Bahrain-Merida), wygrał po ucieczce i wspinaczce na "Płaskowyżu Pięknych Dziewcząt", szósty etap Tour de France.

Belg na ostatnich metrach odskoczył od Giulio Ciccone (Trek-Segafredo), a trzecie miejsce wywalczył Xandro Meurisse (Wanty-Groupe Gobert).

Ciccone przejął od Juliana Alaphilippe’a (Deceuninck – Quick-Step) pozycję lidera wyścigu.

Pierwszy górski test 106. Tour de France, prowadził przez Wogezy na długości 160 kilometrów. W programie znalazło się siedem górskich premii, w tym cztery pierwszej kategorii, razem 3800 metrów przewyższenia.

Kolarze rozpoczęli etap z respektem, nikt nie wystrzelił do przodu z chwilą machnięcia chorągiewką przez Christiana Prudhomme'a. Po chwili jednak coś się ruszyło i zaraz zawiązała się akcja w składzie Serge Pauwels (CCC Team), Benoit Cosnefroy (AG2R-La Mondiale), Dylan Teuns (Bahrain-Merida), Julien Bernard i Giulio Ciccone (Trek-Segafredo), Nikias Arndt (Team Sunweb), Natnael Berhane (Cofidis), Thomas De Gendt i Tim Wellens (Lotto Soudal), Fabien Grellier (Total Direct Energie), Nils Politt (Katusha-Alpecin), Xandro Meurisse i Andrea Pasqualon (Wanty-Groupe Gobert) oraz André Greipel (Arkéa-Samsic).

Czternastka u podnóża pierwszej górskiej premii Le Markstein (43,5 km – 117 km przed metą; 10,8 km; 5,4%; kat. 1) notowała ponad 7 minut przewagi, a po zjeździe z Col du Hundsruck (74 km – 86,5 km przed metą; 5,3 km; 6,9%; kat. 2), 70 kilometrów przed metą, pękło 8 minut.

Prowadzący peleton od samego początku zespół Deceuninck–Quick-Step został zluzowany przez Movistar pod koniec Ballon d’Alsace (105 km – 55,5 km przed metą; 11 km; 5,8%; kat. 1). Na Col des Croix (123,5 km – 37 km przed metą; 3,3 km; 6,1%; kat. 3) strata stopniała do 5:30. Z czołówki odskoczył w tym miejscu De Gendt.

Akcja belgijskiego uciekiniera załamała się na Col des Chevrères (141,5 km – 19 km przed metą; 3,5 km; 9,5%; kat. 2). Stromy podjazd dał się mocno we znaki, z przodu pozostali tylko Ciccone, Teuns, Wellens i Meurisse. Peleton napędzał sam mistrz świata Alejandro Valverde, zmniejszając różnicę do 4 minut.

Do końca pozostał kolarzom La Planche des Belles Filles (finałowy podjazd; 7 km; 8,7%; kat. 1). Valverde znów zabrał się za dyktowaniu tempa, następnie na czoło grupy zasadniczej wyszedł Michał Kwiatkowski (Team Ineos). 4 kilometry przed metą w grze o etap pozostali Ciccone i Teuns.

Zaatakował Mikel Landa, W grupie do pracy przystąpił David Gaudu (Groupama–FDJ). Na ostatnim kilometrze ruszył się lider Julian Alaphilippe. Z przodu, na fragmencie 24%, Teuns odjechał Ciccone, zdobywając etap. Włochowi na pocieszenie została żółta koszulka.

Alaphilippe’a tuż przed kreską wyprzedzili Geraint Thomas (Team Ineos) i Thibaut Pinot (Groupama–FDJ). Po nich, z sekundowymi stratami, wpadali na metę następni kandydaci do zwycięstwa w wyścigu.

Wyniki 6. etapu Tour de France 2019 (GT), Miluza – La Planche des Belles Filles (160,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dylan TeunsBahrain-Merida4:29:03
2.Giulio CicconeTrek-Segafredo00:11
3.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team01:05
4.Geraint ThomasTeam Ineos01:44
5.Thibaut PinotGroupama-FDJ01:46
6.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step
7.Nairo QuintanaMovistar Team01:51
8.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe
9.Jakob FuglsangAstana Pro Team01:53
10.Mikel LandaMovistar Team
11.Richie PorteTrek-Segafredo
12.Egan BernalTeam Ineos
13.Adam YatesMitchelton-Scott01:58
14.Dan MartinUAE Team Emirates
15.Rigoberto UranEF Education First02:02
16.Michael WoodsEF Education First
17.George BennettJumbo-Visma
18.Enric MasDeceuninck-Quick Step02:17
19.Bauke MollemaTrek-Segafredo02:19
20.Steven KruijswijkJumbo-Visma
21.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic02:27
22.Vincenzo NibaliBahrain-Merida02:35
23.David GauduGroupama-FDJ
24.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team02:44
25.Fabio AruUAE Team Emirates02:46
26.Patrick KonradBora-hansgrohe02:52
27.Romain BardetAG2R La Mondiale02:53
28.Alexey LutsenkoAstana Pro Team03:05
29.Alejandro ValverdeMovistar Team
30.Tim WellensLotto Soudal03:18
31.Roman KreuzigerDimension Data03:26
32.Sébastien ReichenbachGroupama-FDJ05:10
33.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits05:20
34.Serge PauwelsCCC Team05:44
35.Rudy MolardGroupama-FDJ06:08
36.Thomas de GendtLotto Soudal06:36
37.Mickaël CherelAG2R La Mondiale06:44
38.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale07:23
39.Tejay van GarderenEF Education First08:00
40.Julien BernardTrek-Segafredo08:37
41.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie09:09
42.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie09:36
43.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team10:14
44.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic10:33
45.Sergio HenaoUAE Team Emirates10:46
46.Jack HaigMitchelton-Scott11:12
47.Simon YatesMitchelton-Scott
48.Dylan van BaarleTeam Ineos11:42
49.Michał KwiatkowskiTeam Ineos12:20
50.Marc SolerMovistar Team13:13
51.Gorka IzagirreAstana Pro Team13:28
52.Jonathan CastroviejoTeam Ineos
53.Nils PolittKatusha-Alpecin13:40
54.Damiano CarusoBahrain-Merida13:43
55.Rohan DennisBahrain-Merida13:45
56.Laurens de PlusJumbo-Visma
57.Nikias ArndtTeam Sunweb13:54
58.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin14:38
59.Wout van AertJumbo-Visma14:46
60.Jasper StuyvenTrek-Segafredo
61.Simon ClarkeEF Education First14:51
62.Toms SkujinsTrek-Segafredo
63.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
64.Rui CostaUAE Team Emirates
65.Mathias FrankAG2R La Mondiale
66.Greg van AvermaetCCC Team
67.Jan TratnikBahrain-Merida
68.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb14:55
69.Omar FraileAstana Pro Team
70.Luis León SanchezAstana Pro Team
71.Fabio FellineTrek-Segafredo15:16
72.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale
73.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe15:30
74.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe
75.Alberto BettiolEF Education First15:50
76.Tanel KangertEF Education First17:39
77.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits17:46
78.Edvald Boasson HagenDimension Data
79.Nicolas RocheTeam Sunweb
80.Michael ValgrenDimension Data
81.Maxime BouetTeam Arkéa Samsic
82.Ben KingDimension Data
83.Daryl ImpeyMitchelton-Scott18:27
84.Wilco KeldermanTeam Sunweb18:34
85.Stefan KungGroupama-FDJ
86.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits18:37
87.Jens KeukeleireLotto Soudal
88.Luke DurbridgeMitchelton-Scott18:39
89.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin18:43
90.Hugo HouleAstana Pro Team19:04
91.Anthony RouxGroupama-FDJ19:16
92.Luke RoweTeam Ineos19:28
93.Wout PoelsTeam Ineos
94.Maxime MonfortLotto Soudal20:02
95.Nelson OliveiraMovistar Team
96.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
97.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida
98.Tiesj BenootLotto Soudal
99.Imanol ErvitiMovistar Team
100.Jasper de BuystLotto Soudal
101.Andrey AmadorMovistar Team
102.Koen de KortTrek-Segafredo
103.Oliver NaesenAG2R La Mondiale
104.William BonnetGroupama-FDJ
105.Carlos VeronaMovistar Team
106.Paul OurselinTeam Total Direct Energie
107.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie
108.Michael MatthewsTeam Sunweb
109.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
110.Sonny ColbrelliBahrain-Merida
111.Matthieu LadagnousGroupama-FDJ
112.Romain SicardTeam Total Direct Energie
113.Matej MohoricBahrain-Merida
114.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team
115.Joey RosskopfCCC Team
116.Pello BilbaoAstana Pro Team
117.Michael ScharCCC Team
118.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic
119.Lukas PostlbergerBora-hansgrohe
120.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie20:15
121.Caleb EwanLotto Soudal20:17
122.Simon GeschkeCCC Team20:20
123.Matteo TrentinMitchelton-Scott
124.Gianni MosconTeam Ineos20:25
125.Sven Erik BystromUAE Team Emirates20:28
126.Reinardt Janse van RensburgDimension Data
127.Rick ZabelKatusha-Alpecin
128.Peter SaganBora-hansgrohe20:38
129.Marcus BurghardtBora-hansgrohe
130.Daniel OssBora-hansgrohe
131.Jasper PhilipsenUAE Team Emirates
132.Chad HagaTeam Sunweb
133.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates
134.José GoncalvesKatusha-Alpecin
135.Alexis GougeardAG2R La Mondiale
136.Florian VachonTeam Arkéa Samsic
137.Tony GallopinAG2R La Mondiale
138.Christopher Juul-jensenMitchelton-Scott20:43
139.Alex DowsettKatusha-Alpecin20:50
140.André GreipelTeam Arkéa Samsic20:54
141.Tom ScullyEF Education First
142.Dries DevenynsDeceuninck-Quick Step21:23
143.Lennard KamnaTeam Sunweb22:15
144.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team
145.Marco HallerKatusha-Alpecin22:36
146.Tony MartinJumbo-Visma22:48
147.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team22:50
148.Michael HepburnMitchelton-Scott
149.Mike TeunissenJumbo-Visma
150.Łukasz WiśniowskiCCC Team
151.Sebastian LangeveldEF Education First
152.Lars Ytting BakDimension Data
153.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie22:57
154.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step22:58
155.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
156.Steve CummingsDimension Data
157.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits
158.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits23:08
159.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma23:18
160.Alessandro de MarchiCCC Team23:25
161.Kasper AsgreenDeceuninck-Quick Step23:27
162.Dylan GroenewegenJumbo-Visma23:35
163.Giacomo NizzoloDimension Data23:39
164.Roger KlugeLotto Soudal
165.Michael MorkovDeceuninck-Quick Step
166.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step23:42
167.Cees BolTeam Sunweb23:58
168.Magnus CortAstana Pro Team24:10
169.Jens DebusschereKatusha-Alpecin24:15
170.Alexander KristoffUAE Team Emirates24:20
171.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step25:21
172.Niccolò BonifazioTeam Total Direct Energie
173.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits29:38
174.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits29:42
DNFNicolas EdetCofidis, Solutions Crédits
DNSPatrick BevinCCC Team

Klasyfikacja generalna po 6. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Giulio CicconeTrek-Segafredo23:14:55
2.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step00:06
3.Dylan TeunsBahrain-Merida00:32
4.George BennettJumbo-Visma00:47
5.Geraint ThomasTeam Ineos00:49
6.Egan BernalTeam Ineos00:53
7.Thibaut PinotGroupama-FDJ00:58
8.Steven KruijswijkJumbo-Visma01:04
9.Michael WoodsEF Education First01:13
10.Rigoberto UranEF Education First01:15
11.Jakob FuglsangAstana Pro Team01:19
12.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe01:22
13.Enric MasDeceuninck-Quick Step01:23
14.Adam YatesMitchelton-Scott01:24
15.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team01:39
16.Nairo QuintanaMovistar Team01:41
17.Mikel LandaMovistar Team01:43
18.Dan MartinUAE Team Emirates01:46
19.David GauduGroupama-FDJ01:52
20.Vincenzo NibaliBahrain-Merida01:56
21.Richie PorteTrek-Segafredo
22.Bauke MollemaTrek-Segafredo02:22
23.Patrick KonradBora-hansgrohe02:23
24.Alexey LutsenkoAstana Pro Team02:31
25.Alejandro ValverdeMovistar Team02:55
26.Romain BardetAG2R La Mondiale02:57
27.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic03:03
28.Roman KreuzigerDimension Data03:05
29.Fabio AruUAE Team Emirates03:25
30.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team03:27
31.Rudy MolardGroupama-FDJ05:25
32.Sébastien ReichenbachGroupama-FDJ06:26
33.Tejay van GarderenEF Education First07:13
34.Mickaël CherelAG2R La Mondiale08:47
35.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale08:59
36.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie10:03
37.Jack HaigMitchelton-Scott11:47
38.Julien BernardTrek-Segafredo12:00
39.Marc SolerMovistar Team13:03
40.Wout van AertJumbo-Visma13:20
41.Greg van AvermaetCCC Team14:02
42.Luis León SanchezAstana Pro Team14:21
43.Rui CostaUAE Team Emirates14:39
44.Jasper StuyvenTrek-Segafredo14:40
45.Michał KwiatkowskiTeam Ineos15:11
46.Fabio FellineTrek-Segafredo15:19
47.Nils PolittKatusha-Alpecin16:11
48.Mathias FrankAG2R La Mondiale16:23
49.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe16:45
50.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe16:53
51.Nicolas RocheTeam Sunweb17:06
52.Edvald Boasson HagenDimension Data17:25
53.Wilco KeldermanTeam Sunweb17:45
54.Daryl ImpeyMitchelton-Scott17:53
55.Laurens de PlusJumbo-Visma
56.Michael ValgrenDimension Data18:06
57.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits18:15
58.Sergio HenaoUAE Team Emirates18:45
59.Michael MatthewsTeam Sunweb19:02
60.Sonny ColbrelliBahrain-Merida19:18
61.Pello BilbaoAstana Pro Team19:28
62.Matteo TrentinMitchelton-Scott19:37
63.Tiesj BenootLotto Soudal19:41
64.Peter SaganBora-hansgrohe19:48
65.Andrey AmadorMovistar Team20:10
66.Tanel KangertEF Education First20:12
67.Gianni MosconTeam Ineos21:18
68.Wout PoelsTeam Ineos21:19
69.Jonathan CastroviejoTeam Ineos21:22
70.Simon GeschkeCCC Team21:24
71.Gorka IzagirreAstana Pro Team22:50
72.Omar FraileAstana Pro Team24:03
73.Joey RosskopfCCC Team24:14
74.Jan TratnikBahrain-Merida25:48
75.Alessandro de MarchiCCC Team26:25
76.Tim WellensLotto Soudal26:26
77.Thomas de GendtLotto Soudal27:07
78.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits27:09
79.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits27:38
80.Matej MohoricBahrain-Merida27:52
81.Alberto BettiolEF Education First28:30
82.Romain SicardTeam Total Direct Energie29:24
83.Lennard KamnaTeam Sunweb29:40
84.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin29:41
85.Serge PauwelsCCC Team30:51
86.Rohan DennisBahrain-Merida31:11
87.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team31:15
88.Simon ClarkeEF Education First32:03
89.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin32:28
90.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic33:17
91.Maxime BouetTeam Arkéa Samsic33:42
92.Dries DevenynsDeceuninck-Quick Step34:43
93.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb35:07
94.Simon YatesMitchelton-Scott36:08
95.Anthony RouxGroupama-FDJ36:12
96.Damiano CarusoBahrain-Merida36:32
97.Nelson OliveiraMovistar Team37:03
98.Nikias ArndtTeam Sunweb37:30
99.Toms SkujinsTrek-Segafredo38:05
100.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale38:48
101.Stefan KungGroupama-FDJ38:50
102.Jens KeukeleireLotto Soudal39:12
103.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie39:13
104.Ben KingDimension Data39:41
105.Luke DurbridgeMitchelton-Scott39:48
106.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team40:09
107.Dylan van BaarleTeam Ineos40:19
108.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits40:43
109.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie41:04
110.Jasper de BuystLotto Soudal41:29
111.José GoncalvesKatusha-Alpecin41:36
112.Oliver NaesenAG2R La Mondiale42:06
113.Hugo HouleAstana Pro Team42:08
114.Paul OurselinTeam Total Direct Energie42:12
115.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic43:07
116.Tony GallopinAG2R La Mondiale43:19
117.Mike TeunissenJumbo-Visma44:25
118.Reinardt Janse van RensburgDimension Data45:17
119.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida45:30
120.Daniel OssBora-hansgrohe45:40
121.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step45:46
122.Łukasz WiśniowskiCCC Team45:50
123.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic47:41
124.Maxime MonfortLotto Soudal48:02
125.Lars Ytting BakDimension Data48:30
126.Michael ScharCCC Team48:47
127.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie49:14
128.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits49:17
129.Imanol ErvitiMovistar Team49:21
130.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic49:36
131.Sven Erik BystromUAE Team Emirates49:55
132.Marcus BurghardtBora-hansgrohe49:58
133.Jasper PhilipsenUAE Team Emirates50:06
134.Alexis GougeardAG2R La Mondiale50:14
135.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step51:05
136.Florian VachonTeam Arkéa Samsic51:39
137.Rick ZabelKatusha-Alpecin51:43
138.Luke RoweTeam Ineos
139.Koen de KortTrek-Segafredo51:49
140.William BonnetGroupama-FDJ51:57
141.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team52:16
142.Caleb EwanLotto Soudal52:28
143.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team52:41
144.Alex DowsettKatusha-Alpecin53:20
145.Christopher Juul-jensenMitchelton-Scott53:38
146.Sebastian LangeveldEF Education First53:48
147.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates53:54
148.Lukas PostlbergerBora-hansgrohe54:33
149.Carlos VeronaMovistar Team54:37
150.Marco HallerKatusha-Alpecin54:42
151.André GreipelTeam Arkéa Samsic54:44
152.Niccolò BonifazioTeam Total Direct Energie54:45
153.Giacomo NizzoloDimension Data55:22
154.Roger KlugeLotto Soudal55:27
155.Matthieu LadagnousGroupama-FDJ56:05
156.Alexander KristoffUAE Team Emirates56:06
157.Steve CummingsDimension Data56:26
158.Michael HepburnMitchelton-Scott56:32
159.Kasper AsgreenDeceuninck-Quick Step57:08
160.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie57:13
161.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma57:17
162.Magnus CortAstana Pro Team57:25
163.Cees BolTeam Sunweb57:27
164.Tom ScullyEF Education First57:43
165.Tony MartinJumbo-Visma58:38
166.Dylan GroenewegenJumbo-Visma58:46
167.Chad HagaTeam Sunweb58:49
168.Michael MorkovDeceuninck-Quick Step58:51
169.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step59:36
170.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team1:00:09
171.Jens DebusschereKatusha-Alpecin1:02:09
172.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team1:04:36

Pozostałe klasyfikacje

Klasyfikacja punktowapunkty
1.Peter SaganBora-hansgrohe144
2.Michael MatthewsTeam Sunweb98
3.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step92
4.Sonny ColbrelliBahrain-Merida88
5.Matteo TrentinMitchelton-Scott75
6.Mike TeunissenJumbo-Visma64
7.Greg van AvermaetCCC Team62
8.Jasper StuyvenTrek-Segafredo48
9.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step47
10.Caleb EwanLotto Soudal46
11.Giacomo NizzoloDimension Data40
12.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team38
13.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team36
14.Wout van AertJumbo-Visma34
15.Tim WellensLotto Soudal34
16.Alexander KristoffUAE Team Emirates33
17.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team32
18.Dylan TeunsBahrain-Merida30
19.Nils PolittKatusha-Alpecin28
20.Giulio CicconeTrek-Segafredo25
Klasyfikacja górskapunkty
1.Tim WellensLotto Soudal43
2.Giulio CicconeTrek-Segafredo30
3.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team27
4.Dylan TeunsBahrain-Merida13
5.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits13
6.Toms SkujinsTrek-Segafredo9
7.Thomas de GendtLotto Soudal8
8.Geraint ThomasTeam Ineos4
9.Simon ClarkeEF Education First4
10.Greg van AvermaetCCC Team2
11.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step2
12.Thibaut PinotGroupama-FDJ2
13.Julien BernardTrek-Segafredo2
14.Wilco KeldermanTeam Sunweb1
15.Michael ScharCCC Team1
16.Nairo QuintanaMovistar Team1
17.Lennard KamnaTeam Sunweb1
18.Serge PauwelsCCC Team1
19.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin1
Klasyfikacja młodzieżowaczas
1.Giulio CicconeTrek-Segafredo23:14:55
2.Egan BernalTeam Ineos00:53
3.Enric MasDeceuninck-Quick Step01:23
4.David GauduGroupama-FDJ01:52
5.Wout van AertJumbo-Visma13:20
6.Nils PolittKatusha-Alpecin16:11
7.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe16:45
8.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe16:53
9.Laurens de PlusJumbo-Visma17:53
10.Tiesj BenootLotto Soudal19:41
11.Gianni MosconTeam Ineos21:18
12.Matej MohoricBahrain-Merida27:52
13.Lennard KamnaTeam Sunweb29:40
14.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin32:28
15.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic33:17
16.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb35:07
17.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale38:48
18.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team40:09
19.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie41:04
20.Paul OurselinTeam Total Direct Energie42:12
Klasyfikacja drużynowaczas
1.Trek-Segafredo70:19:27
2.Movistar Team01:39
3.Groupama-FDJ02:04
4.EF Education First04:26
5.Team Ineos07:46
6.Jumbo-Visma08:31
7.Bahrain-Merida10:20
8.UAE Team Emirates11:03
9.Astana Pro Team11:40
10.AG2R La Mondiale13:28
11.Bora-hansgrohe13:42
12.Mitchelton-Scott17:31
13.Wanty-Gobert Cycling Team23:56
14.Deceuninck-Quick Step24:46
15.Dimension Data33:37
16.CCC Team35:24
17.Team Sunweb38:44
18.Cofidis, Solutions Crédits39:05
19.Lotto Soudal56:23
20.Team Arkéa Samsic57:25
21.Team Total Direct Energie1:01:36
22.Katusha-Alpecin1:10:47

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. cHarlie

    12 lipca 2019, 01:58 o 01:58

    Dziwny ten kościół w Murbach. Wyglądał jakby sam westwerk zostawili, a resztę zburzyli, ale chyba go takiego zbudowali 900 lat temu.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: