Int. Österreich-Rundfahrt 2019: etap 5. Jannik Steimle po raz drugi

Jannik Steimle (Vorarlberg Santic) pierwszy w Kitzbühel przeciął linię mety piątego etapu wyścigu dookoła Austrii.

Niemiecki zawodnik pokonał na finiszu z peletonu Jonasa Kocha (CCC Team) i Patricka Gampera (Tirol KTM Cycling Team).

W koszulce lidera pozostał Belg Ben Hermans (Israel Cycling Academy).

Wyniki 5. etapu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Bruck - Kitzbühel (161,9 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic4:04:09
2.Jonas KochCCC Team
3.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
4.August JensenIsrael Cycling Academy
5.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
6.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
7.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
8.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
9.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
10.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
11.Tom-Jelte SlagterDimension Data
12.Josef CernyCCC Team
13.Rubén FernandezMovistar Team
14.Stefan de BodDimension Data
15.Vadim PronskiyVino-Astana Motors
16.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
17.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
18.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
19.Eduardo SepulvedaMovistar Team
20.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
21.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
22.Víctor de La ParteCCC Team
23.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
24.Ben O'connorDimension Data
25.Delio FernandezDelko Marseille Provence
26.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
27.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
28.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo
29.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
30.Riccardo ZoidlCCC Team
31.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
32.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
33.Winner AnaconaMovistar Team
34.Łukasz OwsianCCC Team
35.Michał PodlaskiWibatech Merx
36.Anatoliy BudyakWibatech Merx
37.Paweł CieślikWibatech Merx
38.Javier MorenoDelko Marseille Provence
39.Ben HermansIsrael Cycling Academy
40.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
41.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic
42.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
43.Rafael VallsMovistar Team
44.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
45.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
46.Matvey NikitinVino-Astana Motors
47.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
48.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
49.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
50.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
51.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic
52.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
53.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
54.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data
55.Romain CombaudDelko Marseille Provence
56.Nic DlaminiDimension Data
57.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
58.Enrico GasparottoDimension Data
59.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo
60.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
61.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
62.Carlos BetancurMovistar Team
63.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
64.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
65.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
66.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
67.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
68.Scott DaviesDimension Data02:41
69.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence00:00
70.Daniel AuerMaloja Pushbikers04:49
71.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors
72.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:55
73.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:00
74.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich07:13
75.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
76.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
77.Stefan KolbMaloja Pushbikers
78.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
79.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
80.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
81.Grzegorz StępniakWibatech Merx
82.Igor BoevGazprom-RusVelo
83.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
84.Guy SagivIsrael Cycling Academy
85.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
86.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
87.Marek RutkiewiczWibatech Merx
88.Jaime CastrilloMovistar Team
89.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
90.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang
91.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
92.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang
93.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
94.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
95.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
96.Will BartaCCC Team
97.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
98.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles08:03
99.Florian GamperTirol KTM Cycling Team11:09
100.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
101.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM12:49
102.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles
103.Alexandr SemenovVino-Astana Motors
104.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles
105.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
106.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
107.Carlos BarberoMovistar Team00:00
108.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
DNFLaurens Ten DamCCC Team
DNFStefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
DNFStepan AstafyevVino-Astana Motors

Klasyfikacja generalna po 5. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ben HermansIsrael Cycling Academy19:36:32
2.Ben O'connorDimension Data00:08
3.Winner AnaconaMovistar Team00:13
4.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:34
5.Stefan de BodDimension Data00:47
6.Riccardo ZoidlCCC Team01:10
7.Víctor de La ParteCCC Team01:33
8.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data01:35
9.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo01:40
10.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic01:56
11.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic02:11
12.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:54
13.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:59
14.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
15.Anatoliy BudyakWibatech Merx03:05
16.Delio FernandezDelko Marseille Provence03:26
17.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo03:33
18.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team03:41
19.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM03:54
20.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic04:12
21.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:31
22.Łukasz OwsianCCC Team04:38
23.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic05:01
24.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic05:06
25.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic05:29
26.Javier MorenoDelko Marseille Provence05:41
27.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team05:56
28.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM06:41
29.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team06:48
30.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels08:04
31.Rubén FernandezMovistar Team08:21
32.Romain CombaudDelko Marseille Provence09:21
33.Carlos BetancurMovistar Team09:40
34.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers09:45
35.Lucas de RossiDelko Marseille Provence09:47
36.Rafael VallsMovistar Team09:53
37.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo09:56
38.Vadim PronskiyVino-Astana Motors13:09
39.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles13:10
40.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic13:39
41.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team14:16
42.Ivan RovnyGazprom-RusVelo14:22
43.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic14:31
44.Marek RutkiewiczWibatech Merx15:41
45.Tom-Jelte SlagterDimension Data15:48
46.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic16:54
47.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence16:58
48.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy17:07
49.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels17:13
50.Michał PodlaskiWibatech Merx19:59
51.Jonas KochCCC Team20:38
52.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers21:25
53.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team22:11
54.Enrico GasparottoDimension Data23:23
55.Paweł CieślikWibatech Merx24:04
56.August JensenIsrael Cycling Academy25:37
57.Daniel TurekIsrael Cycling Academy25:41
58.Nic DlaminiDimension Data25:58
59.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team27:35
60.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels28:22
61.Carlos BarberoMovistar Team32:27
62.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels32:30
63.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo32:36
64.Alexis GuerinDelko Marseille Provence32:45
65.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team32:54
66.Josef CernyCCC Team34:31
67.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles35:06
68.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team35:36
69.Romain HardyTeam Arkéa Samsic36:51
70.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic37:39
71.Scott DaviesDimension Data37:42
72.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team37:46
73.Mario GamperTirol KTM Cycling Team37:52
74.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors38:22
75.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo38:41
76.Kenny MollyWallonie-Bruxelles39:03
77.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic39:16
78.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers40:00
79.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM40:14
80.Matvey NikitinVino-Astana Motors40:21
81.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich41:24
82.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang42:14
83.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers42:32
84.Zak DempsterIsrael Cycling Academy44:22
85.Daniel AuerMaloja Pushbikers44:26
86.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team44:43
87.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM46:17
88.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles47:18
89.Will BartaCCC Team48:27
90.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang48:45
91.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich48:59
92.Guy SagivIsrael Cycling Academy50:03
93.Grzegorz StępniakWibatech Merx50:59
94.Florian GamperTirol KTM Cycling Team51:22
95.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang51:29
96.Stefan KolbMaloja Pushbikers51:47
97.Igor BoevGazprom-RusVelo52:20
98.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM53:42
99.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang55:00
100.Jaime CastrilloMovistar Team56:31
101.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels56:59
102.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles57:09
103.Felix RitzingerMaloja Pushbikers1:00:02
104.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich1:00:07
105.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:00:25
106.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich1:04:16
107.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang1:09:25
108.Alexandr SemenovVino-Astana Motors1:23:43

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: