Int. Österreich-Rundfahrt 2019: etap 4. Ben Hermans na dobrej drodze

Ben Hermans (Israel Cycling Academy) wygrał, po wspinaczce na Glossglockner (17,3 km 8,8%), czwarty etap wyścigu dookoła Austrii.

Broniący tytułu Belg na ostatnim kilometrze doszedł i wyprzedził Bena O'Connora (Dimension Data), a trzeci na wysokość 2400 metrów wjechał Winner Anacona (Movistar Team).

Kolarze CCC Team, Riccardo Zoidl i Victor de la Parte, zajęli odpowiednio 6. oraz 7. miejsce.

Hermans objął prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 4. etapu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Radstadt - Fuscher Törl (103,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ben HermansIsrael Cycling Academy3:01:32
2.Ben O'connorDimension Data00:06
3.Winner AnaconaMovistar Team00:09
4.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:23
5.Stefan de BodDimension Data00:38
6.Riccardo ZoidlCCC Team01:02
7.Víctor de La ParteCCC Team01:19
8.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data01:25
9.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo
10.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic01:39
11.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic02:03
12.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:40
13.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:44
14.Anatoliy BudyakWibatech Merx02:46
15.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles02:52
16.Delio FernandezDelko Marseille Provence03:14
17.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo03:19
18.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team03:32
19.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic03:52
20.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM03:55
21.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic04:06
22.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:21
23.Łukasz OwsianCCC Team04:32
24.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic04:47
25.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic05:18
26.Javier MorenoDelko Marseille Provence05:25
27.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team05:46
28.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team06:33
29.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM06:36
30.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team07:08
31.Laurens Ten DamCCC Team07:18
32.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels07:50
33.Marek RutkiewiczWibatech Merx08:11
34.Rubén FernandezMovistar Team08:14
35.Vadim PronskiyVino-Astana Motors08:51
36.Romain CombaudDelko Marseille Provence09:05
37.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers09:32
38.Carlos BetancurMovistar Team
39.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
40.Rafael VallsMovistar Team09:40
41.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
42.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
43.Michał PodlaskiWibatech Merx12:09
44.Paweł CieślikWibatech Merx
45.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles12:59
46.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic13:26
47.Ivan RovnyGazprom-RusVelo14:09
48.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM14:24
49.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
50.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
51.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles14:56
52.Nic DlaminiDimension Data15:41
53.Scott DaviesDimension Data
54.Tom-Jelte SlagterDimension Data
55.Enrico GasparottoDimension Data
56.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
57.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team15:56
58.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors16:34
59.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang16:46
60.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
61.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
62.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
63.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
64.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels16:59
65.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
66.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo17:24
67.Alexis GuerinDelko Marseille Provence17:45
68.August JensenIsrael Cycling Academy17:53
69.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
70.Kenny MollyWallonie-Bruxelles17:55
71.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich18:31
72.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich18:51
73.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang18:53
74.Matvey NikitinVino-Astana Motors19:25
75.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM20:00
76.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles20:10
77.Carlos BarberoMovistar Team20:48
78.Jonas KochCCC Team
79.Jaime CastrilloMovistar Team
80.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles
81.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
82.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
83.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
84.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
85.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
86.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
87.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
88.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
89.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
90.Josef CernyCCC Team
91.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team21:15
92.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang21:21
93.Igor BoevGazprom-RusVelo21:26
94.Will BartaCCC Team21:29
95.Stepan AstafyevVino-Astana Motors21:33
96.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang21:42
97.Guy SagivIsrael Cycling Academy21:57
98.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
99.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang
100.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team22:04
101.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic
102.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team22:45
103.Grzegorz StępniakWibatech Merx22:57
104.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic23:06
105.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers23:34
106.Stefan KolbMaloja Pushbikers
107.Daniel AuerMaloja Pushbikers23:36
108.Florian GamperTirol KTM Cycling Team23:38
109.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang25:43
110.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich25:57
111.Alexandr SemenovVino-Astana Motors35:53
DNFEmīls LiepinsWallonie-Bruxelles
DNFMarceli BogusławskiWibatech Merx

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ben HermansIsrael Cycling Academy15:32:23
2.Ben O'connorDimension Data00:08
3.Winner AnaconaMovistar Team00:13
4.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:34
5.Stefan de BodDimension Data00:47
6.Riccardo ZoidlCCC Team01:10
7.Víctor de La ParteCCC Team01:33
8.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data01:35
9.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo01:40
10.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic01:56
11.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic02:11
12.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang02:54
13.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM02:59
14.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
15.Anatoliy BudyakWibatech Merx03:05
16.Delio FernandezDelko Marseille Provence03:26
17.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo03:33
18.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team03:41
19.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM03:54
20.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic04:12
21.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM04:31
22.Łukasz OwsianCCC Team04:38
23.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic05:05
24.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic05:06
25.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic05:29
26.Javier MorenoDelko Marseille Provence05:41
27.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team05:56
28.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM06:41
29.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team06:48
30.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels08:04
31.Rubén FernandezMovistar Team08:21
32.Marek RutkiewiczWibatech Merx08:28
33.Romain CombaudDelko Marseille Provence09:21
34.Carlos BetancurMovistar Team09:40
35.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers09:45
36.Lucas de RossiDelko Marseille Provence09:47
37.Rafael VallsMovistar Team09:53
38.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy09:54
39.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo09:56
40.Vadim PronskiyVino-Astana Motors13:09
41.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles13:10
42.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic13:39
43.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team14:16
44.Ivan RovnyGazprom-RusVelo14:22
45.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic14:31
46.Tom-Jelte SlagterDimension Data15:48
47.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic16:54
48.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence16:58
49.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels17:13
50.Michał PodlaskiWibatech Merx20:00
51.Jonas KochCCC Team20:44
52.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers21:25
53.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team22:11
54.Enrico GasparottoDimension Data23:23
55.Laurens Ten DamCCC Team23:24
56.Paweł CieślikWibatech Merx24:04
57.Alexis GuerinDelko Marseille Provence25:32
58.August JensenIsrael Cycling Academy25:37
59.Daniel TurekIsrael Cycling Academy25:41
60.Nic DlaminiDimension Data25:58
61.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles27:06
62.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team27:39
63.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels28:22
64.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team28:23
65.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team30:33
66.Carlos BarberoMovistar Team32:27
67.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels32:34
68.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo32:36
69.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers32:51
70.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team32:54
71.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors33:33
72.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich34:11
73.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles34:29
74.Josef CernyCCC Team34:31
75.Scott DaviesDimension Data35:01
76.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM35:19
77.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
78.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich36:10
79.Romain HardyTeam Arkéa Samsic36:51
80.Zak DempsterIsrael Cycling Academy37:09
81.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team37:30
82.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic37:49
83.Mario GamperTirol KTM Cycling Team37:54
84.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo38:41
85.Kenny MollyWallonie-Bruxelles39:03
86.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM39:04
87.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic39:16
88.Daniel AuerMaloja Pushbikers39:37
89.Florian GamperTirol KTM Cycling Team40:13
90.Matvey NikitinVino-Astana Motors40:21
91.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM40:53
92.Will BartaCCC Team41:14
93.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang41:32
94.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang42:14
95.Guy SagivIsrael Cycling Academy42:50
96.Grzegorz StępniakWibatech Merx43:46
97.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang44:16
98.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles44:20
99.Stefan KolbMaloja Pushbikers44:34
100.Igor BoevGazprom-RusVelo45:07
101.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang47:47
102.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich48:58
103.Jaime CastrilloMovistar Team49:18
104.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels49:46
105.Stepan AstafyevVino-Astana Motors50:07
106.Felix RitzingerMaloja Pushbikers52:49
107.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang53:12
108.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang56:36
109.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich57:03
110.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich1:09:20
111.Alexandr SemenovVino-Astana Motors1:10:54

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: