Int. Österreich-Rundfahrt 2019: etap 3. Giovanni Visconti wciąż groźny

Giovanni Visconti (Neri Sottoli - Selle Italia) pierwszy osiągnął metę trzeciego etapu wyścigu dookoła Austrii.

Doświadczony Włoch pokonał na finiszu Colina Stüssiego (Team Vorarlberg Santic) oraz Jonasa Kocha z CCC Team.

Koch został kolejnym liderem wyścigu.

Wyniki 3. etapu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Kirchschlag - Frohnleiten (176,2 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM4:53:26
2.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
3.Jonas KochCCC Team
4.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
5.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
6.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
7.Romain CombaudDelko Marseille Provence
8.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo
9.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
10.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
11.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic
12.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
13.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
14.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
15.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
16.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
17.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
18.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic
19.Winner AnaconaMovistar Team
20.Marek RutkiewiczWibatech Merx
21.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
22.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
23.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
24.Carlos BetancurMovistar Team
25.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
26.Ben HermansIsrael Cycling Academy
27.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
28.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data
29.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
30.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
31.Stefan de BodDimension Data
32.Delio FernandezDelko Marseille Provence
33.Rubén FernandezMovistar Team
34.Anatoliy BudyakWibatech Merx
35.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
36.Eduardo SepulvedaMovistar Team
37.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
38.Rafael VallsMovistar Team
39.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
40.Ben O'connorDimension Data
41.Tom-Jelte SlagterDimension Data
42.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
43.Riccardo ZoidlCCC Team
44.Javier MorenoDelko Marseille Provence
45.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
46.Łukasz OwsianCCC Team
47.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
48.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
49.Víctor de La ParteCCC Team
50.Vadim PronskiyVino-Astana Motors01:58
51.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers05:35
52.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles06:52
53.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
54.August JensenIsrael Cycling Academy07:36
55.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
56.Michał PodlaskiWibatech Merx
57.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
58.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
59.Enrico GasparottoDimension Data
60.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
61.Nic DlaminiDimension Data10:09
62.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team11:37
63.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
64.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
65.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
66.Guy SagivIsrael Cycling Academy
67.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors
68.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
69.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
70.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
71.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
72.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
73.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
74.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
75.Carlos BarberoMovistar Team
76.Josef CernyCCC Team
77.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
78.Paweł CieślikWibatech Merx
79.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
80.Grzegorz StępniakWibatech Merx
81.Marceli BogusławskiWibatech Merx
82.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
83.Matvey NikitinVino-Astana Motors
84.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
85.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
86.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo
87.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team11:44
88.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers15:52
89.Stefan KolbMaloja Pushbikers
90.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
91.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
92.Scott DaviesDimension Data
93.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
94.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
95.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic
96.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
97.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
98.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
99.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang
100.Will BartaCCC Team
101.Daniel AuerMaloja Pushbikers
102.Laurens Ten DamCCC Team
103.Jaime CastrilloMovistar Team18:39
104.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
105.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
106.Alexandr SemenovVino-Astana Motors
107.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
108.Igor BoevGazprom-RusVelo
109.Stepan AstafyevVino-Astana Motors
110.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles
111.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles
112.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang21:23
113.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jonas KochCCC Team12:30:49
2.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence00:01
3.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
4.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:07
5.Łukasz OwsianCCC Team00:08
6.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
7.Rubén FernandezMovistar Team00:09
8.Tom-Jelte SlagterDimension Data
9.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
10.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
11.Carlos BetancurMovistar Team00:10
12.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
13.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
14.Winner AnaconaMovistar Team
15.Riccardo ZoidlCCC Team
16.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
17.Ben O'connorDimension Data
18.Stefan de BodDimension Data00:11
19.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
20.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data00:12
21.Ben HermansIsrael Cycling Academy
22.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
23.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:13
24.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
25.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
26.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
27.Delio FernandezDelko Marseille Provence00:14
28.Rafael VallsMovistar Team00:15
29.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
30.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
31.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
32.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:16
33.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
34.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
35.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
36.Víctor de La ParteCCC Team
37.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
38.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:17
39.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
40.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
41.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
42.Javier MorenoDelko Marseille Provence00:18
43.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
44.Romain CombaudDelko Marseille Provence
45.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic00:19
46.Marek RutkiewiczWibatech Merx
47.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic00:21
48.Anatoliy BudyakWibatech Merx
49.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic01:15
50.Vadim PronskiyVino-Astana Motors04:20
51.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers05:46
52.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles06:58
53.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team07:10
54.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team07:37
55.Enrico GasparottoDimension Data07:44
56.August JensenIsrael Cycling Academy07:46
57.Daniel TurekIsrael Cycling Academy07:50
58.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
59.Alexis GuerinDelko Marseille Provence07:51
60.Michał PodlaskiWibatech Merx07:53
61.Nic DlaminiDimension Data10:19
62.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels11:38
63.Carlos BarberoMovistar Team11:41
64.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
65.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team11:45
66.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers11:47
67.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels11:48
68.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo11:50
69.Paweł CieślikWibatech Merx11:57
70.Josef CernyCCC Team13:45
71.Zak DempsterIsrael Cycling Academy15:14
72.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich15:22
73.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich15:24
74.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic15:48
75.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles15:52
76.Daniel AuerMaloja Pushbikers16:03
77.Romain HardyTeam Arkéa Samsic16:05
78.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers16:07
79.Laurens Ten DamCCC Team16:08
80.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic16:14
81.Florian GamperTirol KTM Cycling Team16:37
82.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team16:44
83.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors17:01
84.Scott DaviesDimension Data19:22
85.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles19:41
86.Will BartaCCC Team19:47
87.Marceli BogusławskiWibatech Merx20:50
88.Grzegorz StępniakWibatech Merx20:51
89.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM20:55
90.Guy SagivIsrael Cycling Academy
91.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
92.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM20:57
93.Matvey NikitinVino-Astana Motors20:58
94.Stefan KolbMaloja Pushbikers21:02
95.Mario GamperTirol KTM Cycling Team21:10
96.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
97.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo21:19
98.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles23:34
99.Igor BoevGazprom-RusVelo23:43
100.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM24:42
101.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang24:48
102.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang25:25
103.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang26:07
104.Jaime CastrilloMovistar Team28:32
105.Stepan AstafyevVino-Astana Motors28:36
106.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels29:00
107.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich30:29
108.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang30:55
109.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang31:17
110.Felix RitzingerMaloja Pushbikers32:03
111.Alexandr SemenovVino-Astana Motors35:03
112.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich36:17
113.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich43:25

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: