Int. Österreich-Rundfahrt 2019: etap 2. Dzień Toma Devriendta

Tom Devriendt (Wanty – Gobert) wygrał po finiszu z peletonu drugi etap wyścigu Int. Österreich-Rundfahrt.

Belg pokonał niemieckich kolarzy, Jannika Steimle’a (Vorarlberg Santic) oraz Jonasa Kocha z CCC Team.

Steimle został kolejnym liderem wyścigu.

Wyniki 2. etapu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Zwettl - Wiener Neustadt (176,9 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team4:18:35
2.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic
3.Jonas KochCCC Team
4.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
5.August JensenIsrael Cycling Academy
6.Daniel AuerMaloja Pushbikers
7.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
8.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
9.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
10.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles
11.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
12.Romain CombaudDelko Marseille Provence
13.Grzegorz StępniakWibatech Merx
14.Igor BoevGazprom-RusVelo
15.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data
16.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
17.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
18.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
19.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
20.Nic DlaminiDimension Data
21.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo
22.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles
23.Carlos BarberoMovistar Team
24.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
25.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
26.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic
27.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
28.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
29.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
30.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
31.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
32.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
33.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
34.Ben HermansIsrael Cycling Academy
35.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
36.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
37.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
38.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
39.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
40.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
41.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
42.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
43.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
44.Rubén FernandezMovistar Team
45.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
46.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
47.Carlos BetancurMovistar Team
48.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
49.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
50.Eduardo SepulvedaMovistar Team
51.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
52.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
53.Roland ThalmannTeam Vorarlberg Santic
54.Ben O'connorDimension Data
55.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic
56.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
57.Guy SagivIsrael Cycling Academy
58.Stefan de BodDimension Data
59.Riccardo ZoidlCCC Team
60.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
61.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
62.Víctor de La ParteCCC Team
63.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
64.Marceli BogusławskiWibatech Merx
65.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
66.Matvey NikitinVino-Astana Motors
67.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
68.Delio FernandezDelko Marseille Provence
69.Vadim PronskiyVino-Astana Motors
70.Paweł CieślikWibatech Merx
71.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
72.Winner AnaconaMovistar Team
73.Enrico GasparottoDimension Data
74.Łukasz OwsianCCC Team
75.Marek RutkiewiczWibatech Merx
76.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
77.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
78.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
79.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
80.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
81.Rafael VallsMovistar Team
82.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
83.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
84.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
85.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
86.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
87.Michał PodlaskiWibatech Merx
88.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
89.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
90.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
91.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
92.Tom-Jelte SlagterDimension Data
93.Javier MorenoDelko Marseille Provence
94.Anatoliy BudyakWibatech Merx
95.Laurens Ten DamCCC Team
96.Scott DaviesDimension Data
97.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
98.Will BartaCCC Team00:14
99.Jaime CastrilloMovistar Team
100.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
101.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors
102.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang
103.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
104.Stefan KolbMaloja Pushbikers
105.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
106.Stepan AstafyevVino-Astana Motors
107.Josef CernyCCC Team00:20
108.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo00:24
109.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles00:44
110.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:57
111.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich02:00
112.Alexandr SemenovVino-Astana Motors06:34
113.Felix RitzingerMaloja Pushbikers07:01
114.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
115.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
116.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
DNSPrzemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic7:37:19
2.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team00:01
3.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles00:04
4.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels00:05
5.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
6.Carlos BarberoMovistar Team00:08
7.Jonas KochCCC Team
8.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles00:10
9.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:11
10.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team00:12
11.Łukasz OwsianCCC Team
12.Enrico GasparottoDimension Data
13.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence00:13
14.Rubén FernandezMovistar Team
15.Tom-Jelte SlagterDimension Data
16.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
17.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
18.August JensenIsrael Cycling Academy00:14
19.Carlos BetancurMovistar Team
20.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
21.Nic DlaminiDimension Data
22.Winner AnaconaMovistar Team
23.Riccardo ZoidlCCC Team
24.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
25.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
26.Ben O'connorDimension Data
27.Stefan de BodDimension Data00:15
28.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
29.Daniel AuerMaloja Pushbikers
30.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
31.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
32.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
33.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data00:16
34.Ben HermansIsrael Cycling Academy
35.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
36.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:17
37.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
38.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
39.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
40.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
41.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
42.Daniel TurekIsrael Cycling Academy00:18
43.Delio FernandezDelko Marseille Provence
44.Roland ThalmannTeam Vorarlberg Santic
45.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
46.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
47.Rafael VallsMovistar Team00:19
48.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
49.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
50.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
51.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
52.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
53.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
54.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:20
55.Laurens Ten DamCCC Team
56.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
57.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
58.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
59.Víctor de La ParteCCC Team
60.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
61.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:21
62.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
63.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
64.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
65.Michał PodlaskiWibatech Merx
66.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
67.Javier MorenoDelko Marseille Provence00:22
68.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
69.Romain CombaudDelko Marseille Provence
70.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
71.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic00:23
72.Marek RutkiewiczWibatech Merx
73.Paweł CieślikWibatech Merx00:24
74.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic00:25
75.Anatoliy BudyakWibatech Merx
76.Vadim PronskiyVino-Astana Motors00:26
77.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic00:28
78.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles01:06
79.Josef CernyCCC Team02:12
80.Scott DaviesDimension Data03:34
81.Zak DempsterIsrael Cycling Academy03:41
82.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich03:49
83.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich03:51
84.Will BartaCCC Team03:59
85.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles04:59
86.Florian GamperTirol KTM Cycling Team05:04
87.Igor BoevGazprom-RusVelo05:08
88.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team05:11
89.Stefan KolbMaloja Pushbikers05:14
90.Kenny MollyWallonie-Bruxelles05:22
91.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors05:28
92.Marceli BogusławskiWibatech Merx09:17
93.Grzegorz StępniakWibatech Merx09:18
94.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM09:22
95.Guy SagivIsrael Cycling Academy
96.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
97.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM09:25
98.Matvey NikitinVino-Astana Motors
99.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:36
100.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:37
101.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
102.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo09:46
103.Jaime CastrilloMovistar Team09:57
104.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:58
105.Stepan AstafyevVino-Astana Motors10:01
106.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang10:19
107.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich11:54
108.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM13:09
109.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels13:12
110.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang13:15
111.Felix RitzingerMaloja Pushbikers16:15
112.Alexandr SemenovVino-Astana Motors16:28
113.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich17:42
114.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich24:41
115.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich24:46
116.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich24:50

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: