Int. Österreich-Rundfahrt 2019: etap 1. Sukces Carlosa Barbero

Carlos Barbero (Movistar Team) zwyciężył na mecie pierwszego etapu Int. Österreich-Rundfahrt.

Hiszpan na kresce pokonał Emīlsa Liepiņša (Wallonie-Bruxelles) i Pietera Vanspeybroucka (Wanty – Gobert).

Liepiņš objął prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 1. etapu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Grieskirchen - Freistadt (138,8 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Carlos BarberoMovistar Team3:16:00
2.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
3.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
4.Jonas KochCCC Team
5.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic
6.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
7.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
8.Enrico GasparottoDimension Data
9.Daniel AuerMaloja Pushbikers
10.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
11.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
12.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data
13.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
14.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles
15.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
16.Delio FernandezDelko Marseille Provence
17.Romain CombaudDelko Marseille Provence
18.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
19.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic
20.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
21.Nic DlaminiDimension Data
22.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
23.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
24.Rafael VallsMovistar Team
25.Łukasz OwsianCCC Team
26.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
27.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
28.Anatoliy BudyakWibatech Merx
29.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
30.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic
31.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
32.Stefan de BodDimension Data
33.Rubén FernandezMovistar Team
34.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
35.Carlos BetancurMovistar Team
36.Eduardo SepulvedaMovistar Team
37.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
38.Roland ThalmannTeam Vorarlberg Santic
39.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
40.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
41.Ben O'connorDimension Data
42.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
43.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
44.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
45.Winner AnaconaMovistar Team
46.Víctor de La ParteCCC Team
47.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
48.Ben HermansIsrael Cycling Academy
49.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles
50.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
51.Laurens Ten DamCCC Team
52.Marek RutkiewiczWibatech Merx
53.Paweł CieślikWibatech Merx
54.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
55.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
56.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
57.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
58.Tom-Jelte SlagterDimension Data
59.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
60.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
61.Riccardo ZoidlCCC Team
62.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
63.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
64.Michał PodlaskiWibatech Merx
65.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
66.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
67.Javier MorenoDelko Marseille Provence
68.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
69.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
70.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
71.Vadim PronskiyVino-Astana Motors
72.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
73.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
74.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
75.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
76.August JensenIsrael Cycling Academy
77.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
78.Josef CernyCCC Team01:41
79.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:00
80.Will BartaCCC Team03:26
81.Scott DaviesDimension Data
82.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
83.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
84.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
85.Stefan KolbMaloja Pushbikers04:46
86.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors
87.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles
88.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
89.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
90.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
91.Igor BoevGazprom-RusVelo
92.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM09:01
93.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
94.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo
95.Matvey NikitinVino-Astana Motors
96.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
97.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang
98.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
99.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
100.Grzegorz StępniakWibatech Merx
101.Marceli BogusławskiWibatech Merx
102.Guy SagivIsrael Cycling Academy
103.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich09:22
104.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
105.Jaime CastrilloMovistar Team
106.Alexandr SemenovVino-Astana Motors
107.Stepan AstafyevVino-Astana Motors
108.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang
109.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
110.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang12:50
111.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
112.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
113.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich17:17
114.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
115.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
116.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
117.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence00:00
DNFJérôme BaugniesWanty-Gobert Cycling Team-
DNFMatthias BrandleIsrael Cycling Academy
DNSMatthias MangertsederTeam Felbermayr-Simplon Wels,

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles3:18:48
2.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team00:01
3.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic00:02
4.Carlos BarberoMovistar Team00:04
5.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles00:06
6.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team00:07
7.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team00:08
8.Łukasz OwsianCCC Team
9.Enrico GasparottoDimension Data
10.Jonas KochCCC Team
11.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels00:09
12.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
13.Rubén FernandezMovistar Team
14.Tom-Jelte SlagterDimension Data
15.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
16.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
17.August JensenIsrael Cycling Academy00:10
18.Carlos BetancurMovistar Team
19.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
20.Nic DlaminiDimension Data
21.Winner AnaconaMovistar Team
22.Riccardo ZoidlCCC Team
23.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
24.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
25.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
26.Ben O'connorDimension Data
27.Stefan de BodDimension Data00:11
28.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
29.Daniel AuerMaloja Pushbikers
30.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
31.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
32.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
33.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data00:12
34.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
35.Ben HermansIsrael Cycling Academy
36.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
37.Eduardo SepulvedaMovistar Team00:13
38.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
39.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
40.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
41.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
42.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
43.Daniel TurekIsrael Cycling Academy00:14
44.Delio FernandezDelko Marseille Provence
45.Roland ThalmannTeam Vorarlberg Santic
46.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
47.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic
48.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
49.Rafael VallsMovistar Team00:15
50.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
51.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
52.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
53.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
54.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
55.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
56.Laurens Ten DamCCC Team00:16
57.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
58.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
59.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo
60.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
61.Víctor de La ParteCCC Team
62.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
63.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo00:17
64.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
65.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
66.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
67.Michał PodlaskiWibatech Merx
68.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
69.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles00:18
70.Javier MorenoDelko Marseille Provence
71.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
72.Romain CombaudDelko Marseille Provence
73.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
74.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic00:19
75.Marek RutkiewiczWibatech Merx
76.Paweł CieślikWibatech Merx00:20
77.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic00:21
78.Anatoliy BudyakWibatech Merx
79.Vadim PronskiyVino-Astana Motors00:22
80.Josef CernyCCC Team01:48
81.Scott DaviesDimension Data03:30
82.Zak DempsterIsrael Cycling Academy03:37
83.Will BartaCCC Team03:41
84.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich03:45
85.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich03:47
86.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles04:55
87.Stefan KolbMaloja Pushbikers04:56
88.Florian GamperTirol KTM Cycling Team05:00
89.Igor BoevGazprom-RusVelo05:04
90.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
91.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team05:08
92.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors05:10
93.Felix RitzingerMaloja Pushbikers09:10
94.Marceli BogusławskiWibatech Merx09:13
95.Grzegorz StępniakWibatech Merx09:14
96.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM09:18
97.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo
98.Guy SagivIsrael Cycling Academy
99.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
100.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:19
101.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:20
102.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM09:21
103.Matvey NikitinVino-Astana Motors
104.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:32
105.Mario GamperTirol KTM Cycling Team09:33
106.Jaime CastrilloMovistar Team09:39
107.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:40
108.Stepan AstafyevVino-Astana Motors09:43
109.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich09:50
110.Alexandr SemenovVino-Astana Motors
111.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM13:05
112.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels13:08
113.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang13:11
114.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich17:36
115.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich17:38
116.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich17:41
117.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich17:45

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: