Int. Österreich-Rundfahrt 2019: prolog. Zwycięstwo Jannika Steimle’a

Niemiec Jannik Steimle (Team Vorarlberg Santic) wygrał w Wels prolog 71. Wyścigu Dookoła Austrii.

23-letni zawodnik na płaskiej trasie o długości 2,5 kilometra o sekundę był lepszy od Matthiasa Brändle (Israel Cycling Academy) oraz o 4 sekundy od Pietera Vanspeybroucka (Wanty – Gobert).

Na 9. miejscu wyścig rozpoczął Łukasz Owsian (CCC Team).

Wyniki prologu Int. Österreich-Rundfahrt 2019 (2.1), Wels (2,5 km, jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jannik SteimleTeam Vorarlberg Santic02:50
2.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy00:01
3.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team00:04
4.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles
5.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
6.Josef CernyCCC Team00:05
7.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team00:06
8.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
9.Łukasz OwsianCCC Team
10.Enrico GasparottoDimension Data
11.Jonas KochCCC Team00:07
12.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels
13.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
14.Rubén FernandezMovistar Team
15.Tom-Jelte SlagterDimension Data
16.Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles00:08
17.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
18.Eliot LietaerWallonie-Bruxelles
19.August JensenIsrael Cycling Academy
20.Carlos BetancurMovistar Team
21.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
22.Patrick SchellingTeam Vorarlberg Santic
23.Stefan KolbMaloja Pushbikers
24.Nic DlaminiDimension Data
25.Winner AnaconaMovistar Team
26.Riccardo ZoidlCCC Team
27.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic00:09
28.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
29.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
30.Ben O'connorDimension Data
31.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
32.Stefan de BodDimension Data
33.Thomas DegandWanty-Gobert Cycling Team
34.Daniel AuerMaloja Pushbikers00:10
35.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
36.Scott DaviesDimension Data
37.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
38.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
39.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data
40.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
41.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
42.Ben HermansIsrael Cycling Academy00:11
43.Marceli BogusławskiWibatech Merx
44.Bart de ClercqWanty-Gobert Cycling Team
45.Eduardo SepulvedaMovistar Team
46.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
47.Vladislav KulikovGazprom-RusVelo
48.Mario GamperTirol KTM Cycling Team
49.Grzegorz StępniakWibatech Merx00:12
50.Romain HardyTeam Arkéa Samsic
51.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
52.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
53.Delio FernandezDelko Marseille Provence
54.Carlos BarberoMovistar Team
55.Roland ThalmannTeam Vorarlberg Santic
56.Colin StussiTeam Vorarlberg Santic00:13
57.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
58.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
59.Rafael VallsMovistar Team
60.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
61.Sebastian SchonbergerNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
62.Alexis GuerinDelko Marseille Provence00:14
63.Yannik AchterbergMaloja Pushbikers
64.Gordian BanzerTeam Vorarlberg Santic
65.Will BartaCCC Team
66.Hans-Jörg LeopoldMaloja Pushbikers
67.Ivan RovnyGazprom-RusVelo
68.Laurens Ten DamCCC Team
69.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
70.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
71.Aleksey RybalkinGazprom-RusVelo00:15
72.Benjamin BrkicTeam Felbermayr-Simplon Wels
73.Víctor de La ParteCCC Team
74.Awet GebremedhinIsrael Cycling Academy
75.Etienne van EmpelNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
76.Evgeny ShalunovGazprom-RusVelo
77.Aleksandr VlasovGazprom-RusVelo
78.Dayer QuintanaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
79.Guy SagivIsrael Cycling Academy
80.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
81.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
82.Michał PodlaskiWibatech Merx
83.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:16
84.Jaime CastrilloMovistar Team
85.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
86.Igor BoevGazprom-RusVelo
87.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
88.Mathijs PaasschensWallonie-Bruxelles
89.Javier MorenoDelko Marseille Provence
90.Lukas MalgayTeam Hrinkow Advarics Cycleang
91.Nikolay CherkasovGazprom-RusVelo
92.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
93.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
94.Romain CombaudDelko Marseille Provence
95.Kenny MollyWallonie-Bruxelles00:17
96.Omar El GouziTirol KTM Cycling Team
97.Manuel Diaz JoséTeam Vorarlberg Santic
98.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
99.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:18
100.Marek RutkiewiczWibatech Merx
101.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang
102.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
103.Paweł CieślikWibatech Merx
104.Matvey NikitinVino-Astana Motors00:19
105.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
106.Luka PajekSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
107.Stepan AstafyevVino-Astana Motors
108.Daniel GeismayrTeam Vorarlberg Santic00:20
109.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
110.Anatoliy BudyakWibatech Merx
111.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
112.Vadim PronskiyVino-Astana Motors00:21
113.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:22
114.Alexandr OvsyannikovVino-Astana Motors00:23
115.Jérôme BaugniesWanty-Gobert Cycling Team00:25
116.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:26
117.Alexandr SemenovVino-Astana Motors
118.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:29
119.Matthias MangertsederTeam Felbermayr-Simplon Wels01:22

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: