Kategorie: KontynentalneWyniki

Sibiu Cycling Tour 2019: etap 2. Kevin Rivera przy Bâlea Lac

21-letni Kevin Rivera (Androni Giocattoli - Sidermec), po końcówce w Górach Fogaraskich, wygrał królewski odcinek Sibiu Cycling Tour.

Kostarykanin na wspinacze do Bâlea Lac (23,6 km; 6,1%) pokonał o kilka sekund kolegę z zespołu Kolumbijczyka Daniela Muñoza. Z większą stratą trzecie miejsce wywalczył 40-letni Chorwat Radoslav Rogina (Adria Mobil).

Tomasz Brożyna (CCC Development Team) finiszował na 17. pozycji.

Rivera objął prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 2. etapu Sibiu Cycling Tour 2019 (2.1), Sybin - Balea Lac (163,3 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec4:28:23
2.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec00:05
3.Radoslav RoginaAdria Mobil00:37
4.Serghei ȚvetcovRomania00:40
5.Ildar ArslanovGazprom-RusVelo
6.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir00:45
7.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team00:48
8.Mattia BaisCycling Team Friuli
9.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir01:08
10.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir01:15
11.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec01:17
12.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:19
13.Attila ValterCCC Development Team01:20
14.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
15.Karel HnikElkov-Author Cycling Team01:24
16.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:32
17.Piotr BrożynaCCC Development Team01:40
18.Vitaliy ButsUkraine02:17
19.Erik FetterPannon Cycling Team02:19
20.Justin ParozAKROS-Thömus02:25
21.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team
22.Denis NekrasovGazprom-RusVelo02:34
23.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools02:36
24.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar02:40
25.Bernat Font303Project02:45
26.Szymon TraczCCC Development Team02:55
27.Michał PalutaCCC Development Team
28.Ziga GroseljAdria Mobil02:56
29.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools03:16
30.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT03:31
31.Savva NovikovLokosphinx03:36
32.Andriy VasylyukUkraine03:42
33.Andras SzatmaryPannon Cycling Team
34.Rick PluimersMonkey Town-à Bloc CT03:57
35.Piotr PękalaCCC Development Team04:04
36.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis04:31
37.Isaiah Newkirk303Project05:01
38.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team06:15
39.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
40.Alexander VdovinLokosphinx06:30
41.Oleksandr GolovashUkraine06:50
42.Yannis VoisardAKROS-Thömus08:27
43.Daniel Arroyave CanasTeam Novak
44.Viktor FilutasPannon Cycling Team09:16
45.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis09:58
46.Sergey ShilovGazprom-RusVelo10:21
47.Aljaž JarcAdria Mobil
48.Denis Marian VulcanGiotti Victoria-Palomar
49.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools11:51
50.Joel SuterAKROS-Thömus12:07
51.János PelikanPannon Cycling Team13:18
52.Gašper KatrasnikAdria Mobil13:26
53.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
54.Yegor DementyevTeam Novak
55.Mel van der VeekensMonkey Town-à Bloc CT
56.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT
57.Gorazd PerAdria Mobil16:54
58.Mykyta ZubenkoUkraine17:03
59.František SisrElkov-Author Cycling Team
60.Arseny NikiforovLokosphinx18:31
61.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools20:06
62.Daniel MoriczPannon Cycling Team20:25
63.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis20:56
64.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar21:04
65.Davide BaisCycling Team Friuli
66.Austin Stephens303Project21:31
67.Oleksandr PrevarUkraine24:02
68.Federico BurchioD'Amico-UM Tools24:21
69.Wilmar MolinaTeam Novak24:34
70.Grant Ellwood303Project25:47
71.Lars LoohuisMonkey Town-à Bloc CT26:03
72.Vladyslav SoltasiukUkraine26:30
73.Evgeny KobernyakGazprom-RusVelo27:33
74.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar27:49
75.Aleksandr SmirnovLokosphinx28:11
76.Nico SelenatiAKROS-Thömus
77.Antoine AebiAKROS-Thömus
78.Alexander Amiri303Project
79.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli
80.Ruben CasenyMassi Vivo-Grupo Oresy29:03
81.Mamyr StashGazprom-RusVelo30:13
82.Jon BozicAdria Mobil
83.Jaime RestrepoTeam Novak33:21
84.Andrea MeucciAmore & Vita-Prodir35:01
85.Anton VorobyevGazprom-RusVelo36:09
86.Timo GullerAKROS-Thömus
87.Lóránt BalazsiTeam Novak36:58
88.David Alexander MaidanaMassi Vivo-Grupo Oresy37:14
89.Kacper WalkowiakCCC Development Team38:54
90.Andras ForrayPannon Cycling Team39:49

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec9:20:17
2.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec00:17
3.Justin ParozAKROS-Thömus00:24
4.Radoslav RoginaAdria Mobil00:41
5.Serghei ȚvetcovRomania00:42
6.Ildar ArslanovGazprom-RusVelo00:43
7.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir00:50
8.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team00:53
9.Mattia BaisCycling Team Friuli01:00
10.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec01:18
11.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir01:20
12.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:21
13.Attila ValterCCC Development Team01:22
14.Karel HnikElkov-Author Cycling Team
15.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
16.Piotr BrożynaCCC Development Team01:40
17.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis02:13
18.Erik FetterPannon Cycling Team02:19
19.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team02:21
20.Vitaliy ButsUkraine02:27
21.Denis NekrasovGazprom-RusVelo02:46
22.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar02:48
23.Bernat Font303Project02:52
24.Michał PalutaCCC Development Team02:53
25.Ziga GroseljAdria Mobil03:02
26.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools03:04
27.Szymon TraczCCC Development Team03:05
28.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools03:33
29.Savva NovikovLokosphinx03:48
30.Andriy VasylyukUkraine03:49
31.Andras SzatmaryPannon Cycling Team03:50
32.Rick PluimersMonkey Town-à Bloc CT03:51
33.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT03:52
34.Piotr PękalaCCC Development Team04:20
35.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis04:34
36.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec06:15
37.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team06:19
38.Alexander VdovinLokosphinx06:47
39.Oleksandr GolovashUkraine07:02
40.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir07:56
41.Yannis VoisardAKROS-Thömus08:28
42.Daniel Arroyave CanasTeam Novak08:47
43.Viktor FilutasPannon Cycling Team09:20
44.Sergey ShilovGazprom-RusVelo10:29
45.Aljaž JarcAdria Mobil10:30
46.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis10:40
47.Denis Marian VulcanGiotti Victoria-Palomar11:25
48.Isaiah Newkirk303Project11:54
49.Joel SuterAKROS-Thömus11:58
50.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT13:15
51.János PelikanPannon Cycling Team13:20
52.Mel van der VeekensMonkey Town-à Bloc CT13:22
53.Gašper KatrasnikAdria Mobil13:25
54.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec13:30
55.Yegor DementyevTeam Novak13:54
56.František SisrElkov-Author Cycling Team16:59
57.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools17:00
58.Gorazd PerAdria Mobil17:09
59.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools20:26
60.Daniel MoriczPannon Cycling Team20:35
61.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar20:51
62.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis20:53
63.Austin Stephens303Project21:30
64.Mykyta ZubenkoUkraine22:19
65.Oleksandr PrevarUkraine24:11
66.Federico BurchioD'Amico-UM Tools24:28
67.Wilmar MolinaTeam Novak24:47
68.Arseny NikiforovLokosphinx25:53
69.Davide BaisCycling Team Friuli26:00
70.Nico SelenatiAKROS-Thömus28:02
71.Antoine AebiAKROS-Thömus28:04
72.Aleksandr SmirnovLokosphinx28:16
73.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar28:29
74.Alexander Amiri303Project28:36
75.Mamyr StashGazprom-RusVelo30:27
76.Evgeny KobernyakGazprom-RusVelo30:32
77.Vladyslav SoltasiukUkraine31:35
78.Grant Ellwood303Project32:26
79.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli34:51
80.Timo GullerAKROS-Thömus36:10
81.Lars LoohuisMonkey Town-à Bloc CT36:21
Redakcja rowery.org

Recent Posts

Voster ATS Team rozpoczyna sezon 2020

Ekipa Voster ATS przedstawia swój zmodyfikowany kalendarz startów na najbliższe tygodnie.

13 lipca 2020, 10:44

Mistrzostwa Szwajcarii 2020. Stefan Kung i Marlen Reusser najlepsi

Stefan Kung (Groupama - FDJ) został po raz czwarty z rzędu mistrzem Szwajcarii w jeździe indywidualnej na czas elity.

12 lipca 2020, 16:58

Patrick Lefevere przeciwny ekstremalnym podjazdom

Patrick Lefevere znów narzeka. Tym razem nie pasuje mu górska trasa tegorocznego Tour de France.

12 lipca 2020, 16:31

Brytyjska prasa: niezatwierdzone preparaty ketonowe były elementem diety olimpijskiej

Tajny program UK Sport przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie miał obejmować niezatwierdzone preparaty ketonowe, pisze dziś "The Mail on Sunday".

12 lipca 2020, 09:44

Michael Woods: "dajcie mi dwa miesiące ciężkiej pracy i będę wśród najlepszych"

Michael Woods ma nadzieję, że dzięki przerwie wywołanej pandemią zdąży dojść do siebie po kontuzji i powalczyć w największych wyścigach…

11 lipca 2020, 18:43

EF Pro Cycling oszczędny w startach

Zaledwie pięć dni startowych mają posiadać w nogach kolarze EF Pro Cycling, którzy staną na starcie Tour de France (29…

11 lipca 2020, 18:28