21-letni Kevin Rivera (Androni Giocattoli – Sidermec), po końcówce w Górach Fogaraskich, wygrał królewski odcinek Sibiu Cycling Tour.
Kostarykanin na wspinacze do Bâlea Lac (23,6 km; 6,1%) pokonał o kilka sekund kolegę z zespołu Kolumbijczyka Daniela Muñoza. Z większą stratą trzecie miejsce wywalczył 40-letni Chorwat Radoslav Rogina (Adria Mobil).
Tomasz Brożyna (CCC Development Team) finiszował na 17. pozycji.
Rivera objął prowadzenie w wyścigu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 4:28:23 |
2. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:05 |
3. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | 00:37 |
4. | Serghei Țvetcov | Romania | 00:40 |
5. | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | |
6. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | 00:45 |
7. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | 00:48 |
8. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | |
9. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | 01:08 |
10. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 01:15 |
11. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:17 |
12. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 01:19 |
13. | Attila Valter | CCC Development Team | 01:20 |
14. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
15. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | 01:24 |
16. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 01:32 |
17. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 01:40 |
18. | Vitaliy Buts | Ukraine | 02:17 |
19. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | 02:19 |
20. | Justin Paroz | AKROS-Thömus | 02:25 |
21. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
22. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 02:34 |
23. | Ivan Martinelli | D'Amico-UM Tools | 02:36 |
24. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 02:40 |
25. | Bernat Font | 303Project | 02:45 |
26. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 02:55 |
27. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
28. | Ziga Groselj | Adria Mobil | 02:56 |
29. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | 03:16 |
30. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | 03:31 |
31. | Savva Novikov | Lokosphinx | 03:36 |
32. | Andriy Vasylyuk | Ukraine | 03:42 |
33. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | |
34. | Rick Pluimers | Monkey Town-à Bloc CT | 03:57 |
35. | Piotr Pękala | CCC Development Team | 04:04 |
36. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 04:31 |
37. | Isaiah Newkirk | 303Project | 05:01 |
38. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 06:15 |
39. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
40. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | 06:30 |
41. | Oleksandr Golovash | Ukraine | 06:50 |
42. | Yannis Voisard | AKROS-Thömus | 08:27 |
43. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | |
44. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 09:16 |
45. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 09:58 |
46. | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | 10:21 |
47. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
48. | Denis Marian Vulcan | Giotti Victoria-Palomar | |
49. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | 11:51 |
50. | Joel Suter | AKROS-Thömus | 12:07 |
51. | János Pelikan | Pannon Cycling Team | 13:18 |
52. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | 13:26 |
53. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
54. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
55. | Mel van der Veekens | Monkey Town-à Bloc CT | |
56. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | |
57. | Gorazd Per | Adria Mobil | 16:54 |
58. | Mykyta Zubenko | Ukraine | 17:03 |
59. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | |
60. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | 18:31 |
61. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | 20:06 |
62. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 20:25 |
63. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 20:56 |
64. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 21:04 |
65. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
66. | Austin Stephens | 303Project | 21:31 |
67. | Oleksandr Prevar | Ukraine | 24:02 |
68. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | 24:21 |
69. | Wilmar Molina | Team Novak | 24:34 |
70. | Grant Ellwood | 303Project | 25:47 |
71. | Lars Loohuis | Monkey Town-à Bloc CT | 26:03 |
72. | Vladyslav Soltasiuk | Ukraine | 26:30 |
73. | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | 27:33 |
74. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 27:49 |
75. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | 28:11 |
76. | Nico Selenati | AKROS-Thömus | |
77. | Antoine Aebi | AKROS-Thömus | |
78. | Alexander Amiri | 303Project | |
79. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
80. | Ruben Caseny | Massi Vivo-Grupo Oresy | 29:03 |
81. | Mamyr Stash | Gazprom-RusVelo | 30:13 |
82. | Jon Bozic | Adria Mobil | |
83. | Jaime Restrepo | Team Novak | 33:21 |
84. | Andrea Meucci | Amore & Vita-Prodir | 35:01 |
85. | Anton Vorobyev | Gazprom-RusVelo | 36:09 |
86. | Timo Guller | AKROS-Thömus | |
87. | Lóránt Balazsi | Team Novak | 36:58 |
88. | David Alexander Maidana | Massi Vivo-Grupo Oresy | 37:14 |
89. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | 38:54 |
90. | Andras Forray | Pannon Cycling Team | 39:49 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 9:20:17 |
2. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:17 |
3. | Justin Paroz | AKROS-Thömus | 00:24 |
4. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | 00:41 |
5. | Serghei Țvetcov | Romania | 00:42 |
6. | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | 00:43 |
7. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | 00:50 |
8. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | 00:53 |
9. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | 01:00 |
10. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:18 |
11. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 01:20 |
12. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 01:21 |
13. | Attila Valter | CCC Development Team | 01:22 |
14. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
15. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
16. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 01:40 |
17. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 02:13 |
18. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | 02:19 |
19. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | 02:21 |
20. | Vitaliy Buts | Ukraine | 02:27 |
21. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 02:46 |
22. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 02:48 |
23. | Bernat Font | 303Project | 02:52 |
24. | Michał Paluta | CCC Development Team | 02:53 |
25. | Ziga Groselj | Adria Mobil | 03:02 |
26. | Ivan Martinelli | D'Amico-UM Tools | 03:04 |
27. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 03:05 |
28. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | 03:33 |
29. | Savva Novikov | Lokosphinx | 03:48 |
30. | Andriy Vasylyuk | Ukraine | 03:49 |
31. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | 03:50 |
32. | Rick Pluimers | Monkey Town-à Bloc CT | 03:51 |
33. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | 03:52 |
34. | Piotr Pękala | CCC Development Team | 04:20 |
35. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 04:34 |
36. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:15 |
37. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 06:19 |
38. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | 06:47 |
39. | Oleksandr Golovash | Ukraine | 07:02 |
40. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | 07:56 |
41. | Yannis Voisard | AKROS-Thömus | 08:28 |
42. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | 08:47 |
43. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 09:20 |
44. | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | 10:29 |
45. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | 10:30 |
46. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 10:40 |
47. | Denis Marian Vulcan | Giotti Victoria-Palomar | 11:25 |
48. | Isaiah Newkirk | 303Project | 11:54 |
49. | Joel Suter | AKROS-Thömus | 11:58 |
50. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | 13:15 |
51. | János Pelikan | Pannon Cycling Team | 13:20 |
52. | Mel van der Veekens | Monkey Town-à Bloc CT | 13:22 |
53. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | 13:25 |
54. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 13:30 |
55. | Yegor Dementyev | Team Novak | 13:54 |
56. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | 16:59 |
57. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | 17:00 |
58. | Gorazd Per | Adria Mobil | 17:09 |
59. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | 20:26 |
60. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 20:35 |
61. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 20:51 |
62. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 20:53 |
63. | Austin Stephens | 303Project | 21:30 |
64. | Mykyta Zubenko | Ukraine | 22:19 |
65. | Oleksandr Prevar | Ukraine | 24:11 |
66. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | 24:28 |
67. | Wilmar Molina | Team Novak | 24:47 |
68. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | 25:53 |
69. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | 26:00 |
70. | Nico Selenati | AKROS-Thömus | 28:02 |
71. | Antoine Aebi | AKROS-Thömus | 28:04 |
72. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | 28:16 |
73. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 28:29 |
74. | Alexander Amiri | 303Project | 28:36 |
75. | Mamyr Stash | Gazprom-RusVelo | 30:27 |
76. | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | 30:32 |
77. | Vladyslav Soltasiuk | Ukraine | 31:35 |
78. | Grant Ellwood | 303Project | 32:26 |
79. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | 34:51 |
80. | Timo Guller | AKROS-Thömus | 36:10 |
81. | Lars Loohuis | Monkey Town-à Bloc CT | 36:21 |
Jak zmieniły się przygotowania Katarzyny Niewiadomej w roku 2024? Stuyven i Van Aert po operacjach. Wiadomości z czwartku, 28 marca.
Demi Vollering pożegna się z SD Worx-Protime. Zwycięstwa Benoita Cosnefroya i Marianny Vos. Wiadomości i wyniki ze środy, 27 marca.
Matteo Jorgenson po ataku na ostatnich kilometrach wygrał 78. edycję Dwars door Vlaanderen – A travers la Flandre.
Wout van Aert złamał obojczyk i kilka żeber w kraksie na trasie Dwars Door Vlaanderen. Belg nie wystartuje w kolejnych…
Mads Pedersen wie, że może wygrywać z najlepszymi, ale rozumie, że kluczem do pokonania Mathieu van der Poela czy Wouta…
Franck Bonnamour zwolniony z Decathlon AG2R. Wiadomości z wtorku, 26 marca.