Tour de France w całości w Eurosport 1

Już dziś po południu prezentacja drużyn, a w sobotę wyruszy 106. edycja Tour de France. Cały wyścig od startu do mety pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player.

Widzowie stacji będą mogli cieszyć się najlepszym komentarzem m.in. Tomasza Jarońskiego i Dariusza Baranowskiego, specjalnymi relacjami z trasy od Adama Probosza, studiami, wywiadami z gwiazdami peletonu, materiałami wideo na eurosport.pl, a także nowymi krótkimi formatami w mediach społecznościowych Eurosportu, takimi jak #WkręceniWTour, który zadebiutuje na kanale YouTube stacji.

Przez cały wyścig peletonowi towarzyszyć będzie Adam Probosz, który zrelacjonuje wydarzenia z samego serca Tour de France. W pierwszym tygodniu rolę eksperta na miejscu pełnić będzie Dariusz Baranowski, który następnie stworzy wraz z Tomaszem Jarońskim duet komentatorski, a do Adama Probosza we Francji dołączy Bartosz Huzarski. Po raz pierwszy w historii relacji kolarskich w Eurosporcie, eksperci stacji – Dariusz Baranowski i Bartosz Huzarski – będą podążać wraz z peletonem na motocyklu i zdawać specjalne raporty z centrum sportowych emocji.

W weekendy transmisje obudowane będą relacjami ze studia z udziałem komentatorów Eurosportu i ekspertów kolarskich. Kolejnym elementem wzbogacającym tegoroczne transmisje będą opowieści Krzysztofa Wyrzykowskiego, który w nietuzinkowy sposób przybliży trasę Tour de France.

Jeszcze więcej ciekawych informacji o „Wielkiej Pętli” znajdzie się w nowym krótkim formacie youtube’owym Eurosportu – #WkręceniWTour, czyli siedmioodcinkowej serii lekkich i przystępnych podsumowań wyścigu. Fani kolarstwa będą mogli zobaczyć Tour de France i rywalizację w peletonie z nowej perspektywy. To pierwsza seria, która będzie regularnie publikowana na kanale Eurosportu na YouTube. Będzie on w przyszłości rozwijany o kolejne krótkie formaty – przystępne dla widzów, utrzymywane w lekkiej konwencji, jednocześnie w pełni merytoryczne i przyciągające nowych widzów do najważniejszych wydarzeń transmitowanych przez stację.

Na Instagramie również prowadzona będzie akcja #WkręceniWTour, w ramach której widzowie będą brać udział w ciekawych sondach związanych z Tour de France. Nie zabraknie także pięknych zdjęć i relacji prosto z trasy. Bezpośrednia interakcja z fanami kolarstwa za pośrednictwem Instagrama dodatkowo ubarwi przeżywanie sportowych emocji z Eurosportem.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

5 Comments

 1. Karol

  4 lipca 2019, 16:21 o 16:21

  Po raz pierwszy w historii relacji kolarskich w Eurosporcie, eksperci stacji – Dariusz Baranowski i Bartosz Huzarski – będą podążać wraz z peletonem na motocyklu i zdawać specjalne raporty z centrum sportowych emocji.
  ------------

  Nie idźcie tą drogą, mi to się od razu kojarzy z TVP, tour de balon i Sebastianem Szczęsnym. Dramat.

  Skoro Ryba bedzie na miejscu, to kto będzie komentował z Jarońskim przez pierwszy tydzien?

  • Tomek86

   4 lipca 2019, 20:26 o 20:26

   K. Wyrzykowski

   • reko

    4 lipca 2019, 22:38 o 22:38

    to pośniem....

   • Karol

    5 lipca 2019, 11:30 o 11:30

    Przez cały tydzień i jako pełnoprawny komentator czy tak jak w zeszłym roku, będzie się pojawiał na godzinę i nudził o bzdurach? Jak przez tydzień ma gadać przez cały etap to tragedia. Jaroński z Rybą jest ok, ale Jaroński z Wyrzykowskim są nie do zniesienia dla mnie.

 2. Janusz Maćkowiak

  6 lipca 2019, 18:55 o 18:55

  Będzie mi brakowało fachowości i zaangażowania sportowego Darka Baranowskiego

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: