23-letni Justin Paroz (AKROS – Thömus) po solowej akcji zwyciężył na mecie pierwszego etapu Sibiu Cycling Tour.
Szwajcar o niemal 2 minuty wyprzedził peleton, przyprowadzony przez Aleksandra Smirnova (Lokosphinx). 6. miejsce zajął Michał Paluta (CCC Development Team).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Justin Paroz | AKROS-Thömus | 4:46:27 |
2. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | 01:50 |
3. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
4. | Nico Selenati | AKROS-Thömus | |
5. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | |
6. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
7. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
8. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
9. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | |
10. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | |
11. | Eduard Michael Grosu | Romania | |
12. | Oleksandr Prevar | Ukraine | |
13. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | |
14. | Wilmar Molina | Team Novak | |
15. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
16. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
17. | Mamyr Stash | Gazprom-RusVelo | |
18. | János Pelikan | Pannon Cycling Team | |
19. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
20. | Timo Guller | AKROS-Thömus | |
21. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | |
22. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
23. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
24. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | |
25. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
26. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
27. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
28. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | |
29. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | |
30. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
31. | Yannis Voisard | AKROS-Thömus | |
32. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
33. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
34. | Attila Valter | CCC Development Team | |
35. | Antoine Aebi | AKROS-Thömus | |
36. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
37. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Palomar | |
38. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
39. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
40. | Gorazd Per | Adria Mobil | |
41. | Denis Marian Vulcan | Giotti Victoria-Palomar | |
42. | Vitaliy Buts | Ukraine | |
43. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
44. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
45. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
46. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | |
47. | Oleksandr Golovash | Ukraine | |
48. | Mel van der Veekens | Monkey Town-à Bloc CT | |
49. | Ivan Martinelli | D'Amico-UM Tools | |
50. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
51. | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | |
52. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
53. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
54. | Austin Stephens | 303Project | |
55. | Ziga Groselj | Adria Mobil | |
56. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
57. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
58. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
59. | Serghei Țvetcov | Romania | |
60. | Alexander Amiri | 303Project | |
61. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
62. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | |
63. | Joel Suter | AKROS-Thömus | |
64. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
65. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | |
66. | Bernat Font | 303Project | |
67. | Andriy Vasylyuk | Ukraine | |
68. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | |
69. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | |
70. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
71. | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | |
72. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | |
73. | Kirill Sveshnikov | Lokosphinx | |
74. | Matteo Pelucchi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
75. | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | 04:19 |
76. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | 06:43 |
77. | Vladyslav Soltasiuk | Ukraine | |
78. | Lóránt Balazsi | Team Novak | |
79. | Mykyta Zubenko | Ukraine | |
80. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | |
81. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | 08:23 |
82. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | |
83. | Isaiah Newkirk | 303Project | |
84. | Grant Ellwood | 303Project | |
85. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
86. | Filippo Ferronato | Cycling Team Friuli | |
87. | Anton Vorobyev | Gazprom-RusVelo | 09:27 |
88. | Rick Pluimers | Monkey Town-à Bloc CT | 01:50 |
89. | Simone Sterbini | Giotti Victoria-Palomar | 12:09 |
90. | Andrea Meucci | Amore & Vita-Prodir | |
91. | Angelo Raffaele | D'Amico-UM Tools | |
92. | Jaime Restrepo | Team Novak | |
93. | Jon Bozic | Adria Mobil | |
94. | Ruben Caseny | Massi Vivo-Grupo Oresy | |
95. | Lars Loohuis | Monkey Town-à Bloc CT | |
96. | David Alexander Maidana | Massi Vivo-Grupo Oresy | 24:33 |
97. | Gustavo Adolfo Mino | Massi Vivo-Grupo Oresy | |
98. | Andras Forray | Pannon Cycling Team |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Justin Paroz | AKROS-Thömus | 4:49:53 |
2. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 01:48 |
3. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | 01:50 |
4. | Joel Suter | AKROS-Thömus | 01:52 |
5. | Nico Selenati | AKROS-Thömus | |
6. | Matteo Pelucchi | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:53 |
7. | Antoine Aebi | AKROS-Thömus | 01:54 |
8. | Rick Pluimers | Monkey Town-à Bloc CT | 01:55 |
9. | Mel van der Veekens | Monkey Town-à Bloc CT | 01:57 |
10. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | |
11. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
12. | Eduard Michael Grosu | Romania | 01:58 |
13. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
14. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
15. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Palomar | 01:59 |
16. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
17. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
18. | Austin Stephens | 303Project | 02:00 |
19. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
20. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 02:01 |
21. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | |
22. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
23. | Yannis Voisard | AKROS-Thömus | 02:02 |
24. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
25. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
26. | János Pelikan | Pannon Cycling Team | 02:03 |
27. | Attila Valter | CCC Development Team | |
28. | Serghei Țvetcov | Romania | |
29. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 02:04 |
30. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
31. | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | |
32. | Timo Guller | AKROS-Thömus | |
33. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 02:05 |
34. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
35. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
36. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | 02:06 |
37. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | |
38. | Aleksandr Smirnov | Lokosphinx | |
39. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
40. | Ziga Groselj | Adria Mobil | 02:07 |
41. | Bernat Font | 303Project | 02:08 |
42. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
43. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
44. | Alexander Amiri | 303Project | |
45. | Andriy Vasylyuk | Ukraine | |
46. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 02:09 |
47. | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | |
48. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
49. | Ivan Martinelli | D'Amico-UM Tools | |
50. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | |
51. | Oleksandr Prevar | Ukraine | 02:10 |
52. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
53. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 02:11 |
54. | Vitaliy Buts | Ukraine | |
55. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | |
56. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | |
57. | Kirill Sveshnikov | Lokosphinx | 02:12 |
58. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
59. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 02:13 |
60. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | |
61. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
62. | Oleksandr Golovash | Ukraine | |
63. | Wilmar Molina | Team Novak | 02:14 |
64. | Mamyr Stash | Gazprom-RusVelo | 02:15 |
65. | Gorazd Per | Adria Mobil | 02:16 |
66. | Piotr Pękala | CCC Development Team | 02:17 |
67. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | 02:18 |
68. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:19 |
69. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | 02:21 |
70. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
71. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | 02:22 |
72. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 02:41 |
73. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 02:42 |
74. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 02:43 |
75. | Denis Marian Vulcan | Giotti Victoria-Palomar | 02:45 |
76. | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | 05:00 |
77. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | 06:57 |
78. | Vladyslav Soltasiuk | Ukraine | 07:06 |
79. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | 07:10 |
80. | Lóránt Balazsi | Team Novak | 07:11 |
81. | Mykyta Zubenko | Ukraine | 07:17 |
82. | Grant Ellwood | 303Project | 08:40 |
83. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | 08:41 |
84. | Filippo Ferronato | Cycling Team Friuli | |
85. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | 08:49 |
86. | Isaiah Newkirk | 303Project | 08:54 |
87. | Arseny Nikiforov | Lokosphinx | 09:23 |
88. | Anton Vorobyev | Gazprom-RusVelo | 09:59 |
89. | Lars Loohuis | Monkey Town-à Bloc CT | 12:19 |
90. | Angelo Raffaele | D'Amico-UM Tools | 12:34 |
91. | Jon Bozic | Adria Mobil | 12:37 |
92. | Jaime Restrepo | Team Novak | 12:38 |
93. | Andrea Meucci | Amore & Vita-Prodir | 12:44 |
94. | Ruben Caseny | Massi Vivo-Grupo Oresy | 12:46 |
95. | Simone Sterbini | Giotti Victoria-Palomar | |
96. | David Alexander Maidana | Massi Vivo-Grupo Oresy | 24:58 |
97. | Gustavo Adolfo Mino | Massi Vivo-Grupo Oresy | |
98. | Andras Forray | Pannon Cycling Team | 25:12 |
Grace Brown sięgnęła po największy triumf kariery, ogrywając największe faworytki podczas niedzielnego Liege-Bastogne-Liege Femmes.
Dorian Godon sięgnął po zwycięstwo na pierwszym etapie Tour de Romandie i został nowym liderem wyścigu.
Dzień Tobiasa Lunda Andresena w Tour of Türkiye. Jai Hindlej pozostanie w Bora-hansgrohe. Wyniki i wiadomości ze środy, 24 kwietnia.
Holender Maikel Zijlaard wygrał w Payerne prolog 77. edycji szwajcarskiego wyścigu Tour de Romandie.
"Atomówki" przed startem w Gracia. Isaac del Toro w UAE Team do 2029 roku . Liane Lippert rozpoczyna sezon. Wiadomości…
Forma jest, ale wyniku w Liege brak. Michał Kwiatkowski i Tom Pidcock po Liege-Bastogne-Liege i Ardeńskich Klasykach.